Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trešais liekaie?

 
10 gadi
Reitings 272
Reģ: 07.11.2010
Labs vakars!
Gribētos,lai padalaties savos viedokļos - kā Jūs uztvertu,ja Jūsu vīrietis mūžīgi mīlēs savu pirmo lovi? Paralēli mīlot arī Jūs? Greizsirdība nemāktu? Ko domājat šajā sakarā? :-)
28.12.2015 17:03 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Cik ilgi jūs esat kopā?
Man vienai draudzenei, kad padsmit gados sāka tikties ar savu tagadējo vīru, arī teica, ka nekad neviena nebūs labāka par pirmo mīlestību. Protams, tam čalim kā padsmitniekam, kam salauzta sirds, likās, ka tā meitene ir VISS un neviena nekad nebūs tāda. Bet nu neko, pēc pāris mēnešiem bija pilnīgi cita dziesma, un tagad abi laimīgi precēti :-)
Protams, 1. mīlestība kkur atmiņās vienmēr paliks (tāpat kā otrā un trešā), bet nejau tā, ka teiktu, ka mīlu to cilvēku.
28.12.2015 17:13 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Tad šis vīrietis nebūtu mans vīrietis, ja joprojām domātu par savām bijušajām, lai kādas attiecības arī viņiem nebūtu bijušas. Nekādi nevaru teikt, ka mīlu savu pirmo mīlestību, patiesību sakot, kopš satiku savu vīru, par pirmo pat vispār ne reizi neesmu atcerējusies.
28.12.2015 17:20 |
 
10 gadi
Reitings 272
Reģ: 07.11.2010
Mēs neesam kopā,bet gājām uz to un kad viņš man pateica šo,tas man nosita visu vēlmi kaut ko kopā veidot.
Viņam nav arī padsmit,bet drīz jau 26.
Viņam šīs attiecības beidzās pirms +/- 9 mēnešiem. Teica,ka jūtot,ka tā būs nebeidzama mīlestība.
28.12.2015 19:18 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Teica,ka jūtot,ka tā būs nebeidzama mīlestība.


Man gan šķiet, ka viņš tā saka tikai tāpēc, ka pēc nopietnām attiecībām pagājuši vien 9 mēneši. Paies vēl deviņi, un tad, lai atskatās uz sevis teikto.


Bet, ja runā vispārīgi, man arī nebūtu vēlmes neko turpināt, ja šādi runā.
28.12.2015 19:24 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Es arī vienmēr esmu uzskatījusi, ka tā pirmās mīlestības nozīme ir pārāk pārspīlēta, ka laiks dziedē visu un liek jūtām lēnām izplēnēt, bet nesen man bija saruna par šo tēmu ar vienu vīrieškārtas draugu, kas lika aizdomāties.

Pusaudžu gados pirmo reizi viņš ļoti iemīlējās vienā meitenē. Attiecības viņiem bija sarežģītas - šķīrās, sagāja kopā, atkal šķīrās, plēsās, nevarēja viens bez otra, utt. Abiem lielā pirmā mīlestība, abiem sāpīgi, beigās ar lieliem pārdzīvojumiem izšķīrās pavisam. Tagad viņam ir 30 gadi, 4 gadus precējies un kopumā 6 gadus ir kopā ar savu tagadējo sievu. Attiecībās viss ir kārtībā, ir mīlestība un saskanīga sadzīve, bet kā viņš pats teica, pirmo mīlestību nespēj aizmirst, bieži redz sapņos, jūtas pret to meiteni vēl joprojām ir. Tas gan nenozīmē, ka viņš pie pirmās iespējas pamestu sievu un skrietu atjaunot attiecības ar viņu, nekādā gadījumā, ir mīlestība pret sievu - bet citādāka. Acīmredzot vienkārši ir lietas, kuras nav iespējams aizmirst un apdzēst.

Un viņš par to ir stāstījis savai sievai, viss ir ticis izrunāts. Tā kā katrs gadījums ir individuāls. Ja es nespētu aizmirst savu pirmo mīlestību, domāju, ka nestāstītu to tagadējai otrai pusītei. (t)
28.12.2015 20:07 |
 
10 gadi
Reitings 272
Reģ: 07.11.2010
Mja,kas man arī lika padomāt,ka tāda lieta jātur pie sevis,ja zin,ka otram tas var nepatikt.. :/
28.12.2015 20:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits