neko neuzdāvināja.. jau atkal

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Un ne jau dāvanā tā sāpe... Attieksmē... Mana ģimene manu otru pusīti apdāvina un iepriecina, bet viņa ģimene un radi man nekad neko nav uzdāvinājuši... Nekad un neko... Es pat apsveru arī nākamgad neko nedāvināt... Tas tomēr ir gana pazemojoši... Tu tin un tin dāvanas kā muļķis, skrien pa veikaliem, bet pretī nedabū pat ne kartiņu... ne ziemīšos, ne jubilejās... (t)
26.12.2015 16:15 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
tev neskiet, ka butu bijis jauki no omes puses autorei uzdavinat ievarija/kompota/marinejuma burku, liepziedu teju vai vilnas zekes?

Kā atbildi uz Ziemassvētkos uzdāvinātu nieciņu, tas būtu ok. Bet te jau iepriekš bija par to, ka puisim uzdāvināta nauda, bet viņai kreņķis, ka viņas darbs pa vasaru nav apmaksāts kaut ar 20€.
26.12.2015 21:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ja šķirsies, bērnu viņam neredzēt


Tīri teorētiski, no juridiskās puses - tā vaitad var? Vardarbības ģimenē nav, tētis bērnam normāls, ja iet caur tiesu, tiesa reāli var piespiest sievieti ļaut tēvam redzēties ar bērnu?
26.12.2015 21:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Brālis pats zina, cik gudri uzvedies. Viņa pēc pus gada randiņiem, kamēr vēl rozā brilles, spieda uz kāzām un tikai pēc kāzām parādījās, kas ir kas. Kad sāka domāt par to, ka vajadzētu šķirties, pieteicās pirmais bērns.
uz zagsu ar varu aizveda, bernu taisit un seksot ari lika ar varu. Nabaga, nabaga virietitis.

Pats zina, ka iegrābies, bet vēl nav izdomājis, ko ar to iesākt.


acimredzot jau dara! Apdirs ar saviem radiem aiz muguras savu sievu un berna mati! Ari divkosis. Tacu vispar riebeklis! Nabags Lielais Latvijas cietejs.
26.12.2015 21:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Shii teema uzskatami parada kapec pie mums tik daudzas gimenes ir problemas un kapes Ziemassvetki daudziem izversas par visskumjakajiem svetkiem- visas sievietes uzskata, ka vinas ir pasaules nabas un ka vinaam kaut kas pienaakas, un ja nesanem to ko gaidija, saak uzvesties kaa stervas un izbojaa attiecibas veselai gimeni un vel iedomajas, ka vina ir sasoditi pareizi rikojusies!

Iemacaties necelt debesis savus deguntelus, iemacities davanas dot no sirds nevis gaidot kaut ko preti vai demonstrativi paradot savu attieksmi davinot meslus! Shitadiem sievieshiem vienmer bus problemas ar radiem, vienmer un pashas vainigas.

Kopsh kura laika veeleeties pieklaajiigu attieksmi pret seviim ir deguna celshana debesiis jo iipashi ja autore pati vienmeer ir sagaadaajusi daavanas, paliidzeejusi? Tu tieshaam pati buutu veesaa mieraa ar to, ka pret tevi izturaas kaa pret tukshu vietu jau kuro gadu no vietas un ka tevi nav vajadziibas cieniit?
26.12.2015 21:46 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
bet ja tāda attieksme ir no visas ģimenes, nevis konkrēta viena cilvēka, nedomāju, ka tas ir bez iemesla.


Latviesiem taa ir parak bieza paradiba, lai tapec izdaritu secinajumus, ka cilveks tiesam ir sliksts. Visdrizak ir kaut kadas sikas kulturas nianshu atskiribas, ko cilveki uzreiz iztulko kaa sliktu attieksmi, sliktu ieradumu, sliktu ricibu utml. Nav nemaz izslegts, ka autores drauga gimenei nav sliktu jutu pret vinu, bet vienkarsi ir sava saprasana par to kuru ir jaapdavina un kuru nav. Es personigi kaa viriesa draudzene divu gadu garuma negaiditu no vina radiem nekadas davanas un nejustos lieka vai nevajadziga tapec, ka nesanemu davanu.
26.12.2015 21:47 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Man, personīgi, dāvanas ir vienaldzīgas. Bet šāda attieksme gan aizvainotu. Nezinu, kāds iemesls ir tam visam - aizmāršība, nekulturālisms, naids, pārspīlētība, nepatika, neuzskatīšana par svarīgu, neziņa, tiešām, kā draugs saka, iedomāšanās kā nekā nav utt. Es neprasītu, lai man ko dāvina vai kā īpaši pret mani izturētos, jo tā jau būtu divkosība, uzspiesta darbība, bet vnk izvairītos no pasākumiem. Retu reizi varbūt aizietu, ja nebūtu izvēles.

Bet ne vīru, ne bērnus gan nevajag plānot kaut kā noskaņot pret radiem.(t) Ieteiktu kārtīgi izrunāties ar draugu. Noskaidrot iemeslus, kas tur pie vainas.
26.12.2015 21:51 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Apdirs ar saviem radiem aiz muguras savu sievu un berna mati!

Kāpēc Tu domā, ka dāma pati nav informēta? Viņai ir skaidri un gaiši pateikts, ka tāda uzvedība, kāda parādījās pāris mēnešus pēc kāzām, viņam pašam arī nav pieņemama. Neticēsi, bet no klusas, pieklājīgas meitenes viņa pārvērtās par diktatoru, kuras iegribām ir jāpaklausa pilnīgi visiem, vai arī histēŗijas pa gaisu. Sākumā vēl domājām, ka no tā, ka stāvoklī, tad sievietes visādi uzvedās, bet bērns jau iet bērnudārzā un nekas nemainās. Bērns pieteicās ātri, vēl pirms viņa paspēja izvērsties ar savu uzvedību.

57days vardarbības nav, bet viņi dzīvo nelielā miestiņā. Ja viņa sāks runāt pa pagastu, ka viņš viņu sit, kam nez noticēs? Tur nekādus zilumus kā pierādījumus nevajadzēs - 2 nedēļu laikā katra tante uz ielas viņu nolamās no galvas līdz kājām par to, pie kā nav vainīgs. To viņa pati viņam ir teikusi.
26.12.2015 21:54 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Bet šāda attieksme gan aizvaino


Attieksme, kādu to apraksta autore...
26.12.2015 21:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu karioc dzeks idealais appreceja monstru, un piedzima mazs monstrs. kaut ka ta, ka jau daudza lavtiesu gimenes pienemts. Sieviete vainiga, viriietis cietejs.
26.12.2015 21:57 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
krista21 un tu no latviesu pensionara gaiditu naudu aploksne?

Konkreti autores vieta es nejustos baigi apbizota, tur apvainoties ir maz pamata. Drauga radiem ar manierem kaut kas nav kartiba, bet ne tik loti lai es mestu degunu gaisa. Izpratne par to kuru apdavinat un kuru ne tomer atskiras. Cita lieta, ja tadu attieksmi sanemtu kaa sieva un viriesa bernu mate, bet ari nekadas scenas netaisitu un neliktu virietim "risinat problemu". Sirsnigumu un/vai manieres pieaugusiem cilvekiem ieaudzinat ir neiespejami.
26.12.2015 21:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Galvenais lai tie nākotnes bērni netiek apdalīti, sanaidoti ar radiem un paliktu bešā bez dāvanām.
26.12.2015 21:59 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Galvenais lai tie nākotnes bērni netiek apdalīti, sanaidoti ar radiem un paliktu bešā bez dāvanām.


+++
26.12.2015 22:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Rīdziniece, Latvijā parasti viss ir otrādi - ideālajai sievietei aizlej ausis ar cukuru kāds vardarbīgs alkoholiķis un pēc tam pamet vienu ar 3 bērniem, pirms aiziešanas vēl piekaujot. Kad tā notiek, visi saka - nu, jā, tādi jau tie vīrieši ir. Bet, kad pēkšņi sagadās otrādi, tad atkal noteikti sliktais ir vīrietis, nevis fakts, ka kāda bija gana gudra, lai dabūtu sev vīru, kam arī laukos ir labi apmaksāts darbs (Tur tas ir retums), kas nedzer un gādā par ģimeni. To, ka brālis muļķis, jo piekrita sasteigt kāzas, nenoliedzu.
26.12.2015 22:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista21 un tu no latviesu pensionara gaiditu naudu aploksne?

Noteikti ka nee. Kaa jau teicu, ir arii opcija nepasniegt daavanas pilniigi visiem atskaitot autori vinjas klaabuutnee. Kas ir pilniibaa OK un saprotami. Veel arii ir opcija iesainjot 3 konfektes mazaa maisinjaa, kas arii ir OK, jo neviens neapvainotos par to, ka pensionaaram nav naudas nekam lielaakam. Bet te cik saprotu, ne tikai ome taa dara, bet arii visi paareejie. Omei vismaz ir aizbildinaajums ar mazo pensiju, bet kaa tad ar citiem? Turklaat pastaav arii 3. opcija - pasniegt draugam shokolaadi un pateikt taa ir domaata abiem, ne tikai draugam un ka taa sokolaade ir daavana no visas gjimenes kopaa. Galvenais jau ir tas pats zests, nevis daavanas veertiiba vai daavanu daudzums. Ir tachu tik daudz dazaadu variantu kaa sho visu pasaakumu izveerst taa, lai nebuutu nevienam jaaliek sajusties riebiigi.
26.12.2015 22:06 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man vienmēr ir licies, ka mazā miestā visi visus pazīst (kur nu vēl no līdzīgas vecuma grupas), un no kautrīgās meitenītes par diktatoru nebūtu bez iemesla jāpārvēršas....
26.12.2015 22:06 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Seksot un bernus sataisit gan tie viriesi pamanas pat ar vislaunakajm raganam. :D Nabadzins laikam ari tur nav vainigs, ragana vainiga- vina piebuura. :D
Domat vajag pirms spraust pirmaja mitraja cauruma kas pagadas, lai berni neaug nelaimigas gimenes.
26.12.2015 22:06 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
57days, viņš jau tajā miestā nav audzis. Vispār tur sākumā nevienu nepazina - darba dēļ aizbrauca. Dāmītei gan tur visi radi. No viņas brāļa noīrēja dzīvokli un tā arī iepazinās.
Vatsons, ja meitene paliek stāvoklī, esot jau sievas statusā, diez vai to var saukt par spraušanu pirmajā caurumā, kas pagadās.
26.12.2015 22:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es runātu pa kluso ar labiem juristiem, lai sapratu, cik miesta noskaņošanai negatīvi ar baumām par vardarbību būtu liels spēks, ja lieta nonāktu līdz tiesai. Tā, lai zinātu savas opcijas.

Ja miesta baumām ir spēks - meklētu daudz labāk apmaksātu darbu citā, lielākā pilsētā, un ģimeni pārvietotu turp. Talāk jau, kaltu turpmākus plānus.
26.12.2015 22:12 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Izpratne par to kuru apdavinat un kuru ne tomer atskiras. Cita lieta, ja tadu attieksmi sanemtu kaa sieva un viriesa bernu mate, bet ari nekadas scenas netaisitu un neliktu virietim "risinat problemu". Sirsnigumu un/vai manieres pieaugusiem cilvekiem ieaudzinat ir neiespejami.

Tu taadus eksemplaarus biezji esi redzeejusi dziivee? Es nee. Dziivojot multikulturaalaa videe starp dazaadu tautiibu cilveekiem ir visaadas lietas redzeetas, bet nekad nav naacies redzeet vai dzirdeet ka ilglaiciigo draudzeni shitaa pilniibaa noignoree vinjas klaatbuutnee. Shaados gadiijumos daavanas pasniedz privaati ja liidzeklji neatljauj/nav veeleeshanaas visus apdaavinaat.
26.12.2015 22:12 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
57days, viņam darba specifika tāda, ka nebūs tik vienkārši, bet ideja laba :)
26.12.2015 22:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits