Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

neko neuzdāvināja.. jau atkal

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Un ne jau dāvanā tā sāpe... Attieksmē... Mana ģimene manu otru pusīti apdāvina un iepriecina, bet viņa ģimene un radi man nekad neko nav uzdāvinājuši... Nekad un neko... Es pat apsveru arī nākamgad neko nedāvināt... Tas tomēr ir gana pazemojoši... Tu tin un tin dāvanas kā muļķis, skrien pa veikaliem, bet pretī nedabū pat ne kartiņu... ne ziemīšos, ne jubilejās... (t)
26.12.2015 16:15 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Alexa neielaidiisies diskusijaas, jo nav jo teikt, Taviem murgiem nav nekaada objektiiva pamatojuma. Tikai aizvainotas maasheles breekshana, ka sen kaa pieaugushajam teljam-braalim sieva liek uznjemties atbildiibu par savu dziivi. :-D Tikai tuksha ljerksteeshana tirgus baabu liimenii.

Ja Tu, cieniitaa, neesi pamaniijusi, tad man ir negatiiva attieksme pret jaunkundzeem, kuras sagruusnee (apzinaati nelieto kontracepciju), zinot, ka viirietis beernu neveelas, peec tam bljauj, ka netiek preceetas un neesaatas uz rokaam, visos paareejos gadiijumos esmu sievieshu pusee. Kaa arii forumaa visos naudas un mamuta neshanas jautaajumos esmu sievieshu pusee :-D Taa ka, iemaacies lasiit.

Te jau vairaak kaa skaidrs, memmesdeelinjam jaanes mamuts un sieviete ar liegu smaidu nebuchu viira radu kaajas, par to Alexai sashutums. Jo nevienu racionaalu faktu Alexa par to, kaapeec shii braalja sieva ir briesmone, nosaukt nevar. Kaa arii tas, ka braaljuks nes mamutu, kas buutu jaadara jebkuram normaalam viirietim, tiek pasniegts kaa izspieshana un nez kaads varonjdarbs. Kaa arii tas, ka braaljuks-zelta gabalins :-D Tas sievishkjis brauc ar Ferrari un ar Briljantiem apkaarts? Shaubos. :-D

Un laikam jau tas ideaalais braalis nav tik ideaals, ja jau viss pagasts buutu gatavs liecinaat taas briesmones-sievietes labaa :-D Smiekliigi kopumaa :-D Prasta intrigante esi un nekas vairaak, lai kaa centies forumaa teelot savaldiigu-pieklaajiigu jaunu sievieti :-D

P.S. Un laikam tas braaliits mentaali handikapeets, ja jau maashele Cosmo klachu forumaa meklee juridiskus risinaajumus, kaa arii maashele informeeta par braaljuka gultas dziivi :-D Taads stumdaams un biidaams dauniitis :-D Te tieshi jaapriecaajas, ka taadam lupatam stingra sieva gadiijusies :-D
27.12.2015 10:19 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Nu tā kā DieKleineHexe arī īsti nav normāli izteikties, un arī tomēr kaut ko liecina par pašu rakstītāju:-/

Jāatzīst, Alexxa savu situāciju izskatās, ka pārspīlē vai atsevišķus faktus neizstāsta līdz galam. Ja cilvēks dzīvo mazā lauku miestiņā ar ļoti mazu cilvēku skaitu, tad noteikti cits citu pazīst, arī jaunpienācējus un vēl jo īpaši, ja viņš turīgs. Mazos miestos turīgi cilvēki katrā ciemā ir uz vienas rokas pirkstiem nosaucami un lielākoties visi viņus zina.. Un, ja Alexxas brālis ir turīgs un labu reputāciju, kā viņa šeit raksta, tad kāpēc, lai viss ciems nostātos tieši sievas pusē. Un nevajag stāstus, ka viņš ir ienācējs, viņa vietējā, tāpēc vietējie automātiski ticēs vietējai. Tādos mazos ciemos tieši vietējam iegūto reputāciju neispējami par sevi mainīt, un pati raksti - nekur nestrādā, riebīgu raksturu, varētu padomāt, ka viņas vecuma grupā neviens cits ciemā to nebūtu nekad pamanījis:-D

Tāpat nevajag pekstiņus, ka bāriņtiesas lēmumus pieņem, balstoties uz ciema ļaužu baumām. Patīk jau mums Latviju kritizēt, bet gluži banānu republika šeit arī nav:'-( Turklāt laukos bieži vien cilvēkiem ir pārspīlēta pietāte pret nedaudz turīgākiem cilvēkiem nekā viņi paši un bieži vien ir pat tieši otrādi - baidās pateikt kādu biezāku vārdu tur, kur tas tiešām būtu nepieciešams:-P. Interesanti, kāpēc laukos cilvēki tik bijīgi un bailīgi izturas pret tiem darba devējiem, kas brauc džipos un ceļ glaunas mājas, bet darbiniekiem atmet grašus:-D Tāpēc ka paši konkrētajā situācijā nav spējīgi neko ietekmēt, bet te pēkšņi viens vīrietis, kuram esot laba reputācija un tāda alga, kuras dēļ puse cosmiešu arī apsvērtu iespēju nestrādāt, ir tik beztiesisks. Neticu, neticu....
27.12.2015 11:57 |
 
Reitings 149
Reģ: 07.10.2015
Prātā izskrēja visas vasaras ( nu jau 2), kad viņas laukos strādāju, pavadīju siltākās vasaras dienas... slikti jau tā teikt par vecu cilvēku, bet... TĀDA...**...


Tu tiešām šādi izsakies par drauga vecmāmiņu? (t)
27.12.2015 14:40 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Diezgan nelaga situaacija, tak vareja kaut ko simbolisku uzdavinaat savaadak kaada jega aicinaat ciemos?
27.12.2015 17:16 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Nu lai cik loti nepatiktu kaads cilveks, ja vinsh ir viesis Tavaa maajaa, turklat shis viesis ir deela izvele, kura jarespektee, neuzdavinat neko ir loti, loti nepieklajigi. Tas ir pilnigi nepienemami situaacijaa, kad shis viesis ir atvedis daavanas un visi citi tiek apdavinati. Man tas liekas kaut kas neaptverams!
27.12.2015 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Kurā brīdī post- dāvanu diskusija pārvērtās par diskusiju, saistītu ar klačām?!?
Par tēmu, vrb tu viņiem ne īpaši patīc. Neiespringsti, ja tavas attiecības ar otru tas neietekmē, tad neiespringsti.
Par Alexxa sāpi, bāriņtiesas lēmums ir pārsūdzams, bet saistībā ar to, ka šķiršanās gadījumā škirsies tiesā, jo ir strīds, tad šis lēmums ir, teiksim, informatīvs nevis akta veidā, līdz ar to pats atbildētājs tiesā var iesniegt pierādījumus, kas runā viņam par labu.
28.12.2015 13:12 |
 
Reitings 235
Reģ: 21.02.2015
Mūsu ģimenei nav un nebūs līdzekļi liekiem krāmiem. Ja kaut ko vajag, tad tā kārtīgi izvēlas tiešām vajadzīgu lietu un sametās. Lieliski, ja ap to laiku ir kādi svētki, bet jāpērk kad vajag. Runājot par iesaiņojumu, tas praktiski vienmēr ir noziegums pret apkārtējo vidi, saiņošanu nepraktizējam, bet ne vides dēļ. Pilnībā izvairīties no ar dāvanām ķertās sabiedrības jau nevar, tā nu man te stāv kaut kāda statuete, svečturis, smilšu pulkstenis, kurus pat Facebook "Atbrīvojies..." grupā jau ilgus gadus ik pa brīdim ievietoju un nevienam par brīvu nevajag, pat ja iedodu klāt cepumus. Es priecātos, ja man nebūtu jāatbrīvojas no dāvanām. Nu nevar man neviens uzdāvināt to, ko man vajag, jo es pats visu ļoti, ļoti rūpīgi izvēlos un lielākoties man ir viss, kas vajadzīgs.
28.12.2015 23:00 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Rīdziniece, bet pienākas par ko? Viņa uzskata, ka viņai pienākas par to, ka palīdzējusi vasarā. WTF? Tas jau nav normāli. Kamēr neierakstīja šo, man bija cits viedoklis, bet kad sākās šādi tekstiņi, tad skaidrs, ka tur ir par traku arī no pašas autores puses.


Alexxa, attiecības ir došana un ņemšana. Ja attiecībās kāds visu laiku dod un pretī neko nesaņem, ar laiku, protams, veidosies nepatika.

Tas komentārs par bērniem, visdrīzāk bija emociju uzplūdā.

Vairākas reizes ar viņu tika runāts un skaidrots, ka viņas uzvedība nav pieņemama un ka vismaz tajās retajās reizēs, kad viņa ciemojas pie mammas, vajadzētu uzvesties normāli.


Man pat palika interesanti, ko viņa tādu dara? :-D
29.12.2015 00:12 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Nespēju iedomātie sameras situāciju. Nesaprotu kā tas ir, kad neko neuzdāvina. Neesi jau draudzene pirmo mēnesi vai divus, bet tomēr jau 2 gadus :-/. Mana ģimene un drauga ģimene vienmēr kaut ko mums uzdāvina. Man tas liktos klaji nepieklājīgi. Ziniet var iztikt arī ar konču kasti, un tad es būtu apmierināta, nevis visiem citiem jā, bet tev neko. Ja draugs zinātu, ka tas tev ir sasāpējies jautājums, tad aprunātos ar saviem radiem, lai respektē tevi un pieņem, ka esi viņa draudzene un iespējams topošā sieva! ;-)
29.12.2015 14:44 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
samera, vai jūs ar draugu dzīvojat kopā, vai tikai tiekaties? Ja tikai tiekaties, bet kopā nedzīvojat, iespējams, ka drauga ģimene jūsu attiecības neuztver nopietni. Ja dzīvojat kopā - vai viņi gadījumā nav no tiem, kas uzskata, ka pārim ir obligāti jāaprecas? Nav tur ģimenē kaut kādu māsu un brāļu, kuriem arī ir draudzenes un draugi, vai arī visi ir precējušies? Lai nu kā, situācija man nešķiet normāla, un es Tavā vietā drauga radiem dāvanas negatavotu.
Otra lieta, ko iedomājos - vai draugam dāvinātās dāvanas netiek uzskatītas kā dāvanas pārim? Piemēram, drauga radi arī mums uz Ziemassvētkiem dāvināja abiem kopīgas dāvanas, nevis katram savu. Tas jau man liekas diezgan normāli.
Par dzimšanas dienām - ja Tu radus aicini uz savu dzimšanas dienu, un viņi atnāk tukšām rokām, tad tas man neliekas normāli. Bet, ja neaicini, un viņi vēlāk neko neuzdāvina, tas man nešķiet nekas traks. Es arī drauga radiem, kā arī saviem tālākajiem radiem un draudzenēm neko nedāvinu, ja neesmu aicināta uz svētkiem.
01.01.2016 19:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits