Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

svara zaudēšana

 
Reitings 59
Reģ: 14.06.2015
Sveikas.
Tā nu laikam ejot, sākot no spetembra esmu pieņēmusies svarā par +/- 8 KG :(
Augums man ir 167, tagad sveru +/- 68 kg :( Nav galīgi labi, gribās zaudēt lieko.
Bet nu, nav jau pirmā reize ar lieko svaru, pirms pāris gadiem ar savu dumjību divos mēnešos zaudēju kādus 15-20 kg, svēru 55..tas bioja daudz par maz priekš mana ķermeņa, un 60/61 bija ideāli. bet nu dēļ tās trakās tievēšanas pirms pāris gadiem, kas bija ļoti neveselīgi ķermenim ir pazudis tvirtums, ir strijas utt.. tagad atkal uzsākot tievēt, gribas darīt pareizi, arī ja iespējams, dabūt to tvirtumu. zinu, ka ar pliku kardio dabūšu nost tikai liekos kg! bet kādus bvingrinājums vēl lai taisa? pašai man ir riņķis ar tām bumbām, un kkāds skrejamais(?)trennažieris. iepriekš tievēju vingrojot no youtube video, un vnk drausmīgi nepilnvērtīgi ēdot!
gribas svert vismaz 63, tas būtu man baigi labi, tikai gribas darīt pareizi, jo kā es sāku, atkal needu pareizi, un draugs bļauj uz manis, ka bojāju veselību, bet galīgi dibens neceļas uz tā trennažiera uzkāpt, virglāk šķliet neest. :(
vrb kāda man palīdzēs, un uzreiz atvainojos par kļūdām,.
23.12.2015 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
No sportiskām aktivitātēm gribētu ieteikt garas pastaigas/skrējienus un TRX treniņus ķermeņa tvirtumam. :)


draugs bļauj uz manis, ka bojāju veselību,
pareizi dara :D viņš jau tikai labu grib :)
23.12.2015 11:48 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Vispār jau nekāda liekā svara tev nav, uz tavu augumu šis ir normāls svars. Ja vēlies tomēr nomest kaut ko, atrodi sporta veidu, kas patīk un uz priekšu.
23.12.2015 11:58 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.06.2015
Paaldies par viedokļiem.
Jā, zinu ka svaars ir normāls itkā, bet nu esmu baigi kompleksaina par sevi, jo diezgaan ilgu laiku biju apalīte un tā, skolā vienmēr apsmēja, tas jau viss ir galvā kkā iesēdies..., puisis jau saka , ka mīl mani kāda es esmu un patīk mans augums, tajā brīdi, labi , viss kārtībā, bet kad uzvelku savu mīļako kleitiņu, redzu, ka galīgi nē.. :( un tagad vel svētki.. Uhhh
23.12.2015 13:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ko tu ikdienā ēd? Tev tas liekais svarss nav tur baigi, es drīzāk tavā vietā paskatītos uz pārtiku ko lieto un vai vienkārši nav drusku jāierobežo kādu produktu daudzums ko lieto.

Es te kopš saskatījos filmu par cukuru produktos vispār pašokējos cik mums var likties ka maz cukuru dienā uzņemam, bet patiesībā tas cukurs ir ļoti daudz produktos, pietam ne tas mazākais daudzums arī. Tās pašas svaigi spiestās sulas ir pilnas ar cukuru kur tiek pārsniegts dienas limits, ir redzētas rupjmaizes kurās ir uz 100g pat 7,7 g cukurs(gandrīz 2 tējkarotes!), kas man bija apstulbinoši, tad vel pienos, sviestos, desās, fitnesa pārslas un citi fitnesa produkti arī piebāzti ar cukuru bieži vien utt. Reāli ja vien paskatītos vairāk produktu saturā, izvēloties labākus produktu, tad es domāju ka vien tie liekie kg nāks nost ar laiku.
23.12.2015 13:18 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.11.2013
Es esmu 1.70 uz ar svaru 68kg izskatos diezgan paapaļa, pašai nepatīk.
Man tagad ir 64kg, bet tauki acīmredzami vēl ir pietiekamā daudzumā. Varu ieteikt, ka nevajag iespring uz kardio, to vajag, bet ne katru dienu līdz ģībšanai. Labāk sakārto uzturu (es tagad gudri runāju, jo pašai tas ir klupšanas akmens), un nodarbojies ar spēka vingrojumiem, lai nostiprinātu muskuļus.
Es pati tagad esmu sasniegusi to savu svaru, kuru samazināt vari tikai ar nopietnu darbu, haļava beigusies. Beigšu barot bērnu, tad sākšu. Pašlaik tikai daudz garas pastaigas un 10kg dēlēns, ko pa rokām nēsāt :)
23.12.2015 13:31 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.06.2015
Zinu, uzturs man pedeja laika ir tāds kāds ir, ar to ka nav laika un ir visādas darīšanas ātrī apēdu bulciņas vai ko , vai ari pec visas dienas vakarā kārtīgi pieēdos. Ar draugu kad kopā esmu mēģinu neēst kā viņš, tur čipši visādi satīgi ēdieni, bet viņš vez maz vai ar karoti mutē liek pēc tam kad esmu apēdusi tikai jogurtu, jo domā , ka neesmu paēdusi.
Kādreiz katru dienu izdzēru kādus 3 litrus ūdens, tagad cenšos, bet sanāk tikai vakaros, tad parasti cenšos ūdeni dzert lai nomāktu apetīti un nesāktu ēst brīdi pirms došanās pirms miera.
No jaunā gada jau esmu izdarījusi apņēmibu dzert vaairāk ūdeni un neest tik sātīgi.jo pa svetkiem isti tagad laika tam pieversties nebus.
23.12.2015 14:58 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.06.2015
Un tā jau nav , ka nekas neapmierina, bet gribās dabūt tieši nost gurnus(?) uzvelkot pieguļošu kleitu uzreiz viss tāds skaists, un pēkšņi gurni izlec ārā , tā man problēmzona, un arī ciskas varētu nedaudz tievākas. Tas tāds man mērķis
23.12.2015 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 5259
Reģ: 29.01.2009
Es ieteiktu aiziet uz sporta zāli un sarunāt treneri, kurš speciāli tev izstrādās programmu, kā labāk vingrot, lai nomestu liekos kg.
Par ēšanu - nu nevar ēst bulkas, čipšus, utt, ja gribi notievēt. Arī ieteiktu iet pie speciālista-dietologa, kurš tev paskaidros, kā ir pareizi jāēd. Parasti turpat uz vietas sporta zālē ir šāds cilvēks!
Pati diezgan ilgi centos notievēt uz savu galvu, bet nekas nesanāca.
Vēl ieteiktu nopirkt Veselīgā Uztura Šķīvīti - mana draudzene nometa vairākus kg, bez sporta, tikai liekot ēdienu uz šitā šķīvja - http://onplate.eu/#veseliga-uztura-skivis
23.12.2015 15:11 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Ja nav noslēpums, kāpēc nepilnos 3mēn pieņēmies par 8kg? Bija kādas krasas izmaiņas dzīvesveidā?
23.12.2015 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
lieko kg nomesanai pats pamats.... sabaalsneti pareizs kaloriju deficits + kardio pec nepieciesamibas.... ja velas iegut muskulamsu ari tad te jau tas viss paliek daudz specifiskaks gan uztura gan treninos
23.12.2015 15:40 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.06.2015
nav noslēpums!
vnk beidzu skolu un darbu meklēju, tajā laikā mājās sēdēju diezgan lielā mērā bezdarbībā..
03.01.2016 22:13 |
 
Reitings 235
Reģ: 21.02.2015
Diemžēl nevaru ieteikt neko labāku, par dažos komentāros jau minēto. Es mēģināju mainīt uzturu un fizisko slodzi. Šobrīd slodze ir tuvu nullei, neregulārs, neveselīgs uzturs (veikalu pārtika ar piedevām, ko uzturā nedrīkstētu lietot), maksimāls tauku daudzums ar uzsvaru uz transtaukskābēm, minimāls šķidruma daudzums - vien pāris tasītes stipras kafijas dienā (vispār nesen izlasīju kaut ko interesantu par to, ka ūdeni vajadzētu dzert tikai ja slāpst, cenšoties uzņemt to tikai ar ēdienu, jo lieks ūdens negatīvi ietekmē svaru - īpaši tauku īpatsvaru un vielmaiņu), liels sāls un cukura daudzums, nekādu svaigu augļu, neregulārs miegs u.tml. Biju cerējis, ka tam būs kaut niecīga negatīva ietekme, bet nav pilnīgi nekādas atšķirības, ja salīdzina ar tādu pašu periodu, kad lietoju bioloģisku pārtiku un sportoju. Nav izmaiņu standarta veselības parametros, pašsajūtā, darbaspējās. Viss ir tuvu ideālam. Svars nekādi nevar sasniegt 70kg (augums 175cm). Tie 70 man tāds kā apaļš mērķis, bet vairāk par 68 - 69 pat pēc svētkiem, kad nenormāli daudz ēdu, neiznāk. Ļoti stabili ir 66 - 69kg. Man ar šiem eksperimentiem radusies pārliecība, ka vismaz mani noteikti uzturam un sportam nav izmērāmas un sajūtamas ietekmes. Vēl es ticu, ka tas viss ir ļoti individuāli, tādēļ cilvēkiem īpaši nevajadzētu aizrauties ar padomu došanu, izņemot, protams, tos, kuri iesaka konsultēties speciālistu, kuram tad arī būtu jāveido plāns atbilstoši organisma un dzīvesveida unikālām īpatnībām.
03.01.2016 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
Ļoņčiks
svars nesasniedz jo need acimredzot pietiekosi.... jaa zinu zinu sos teicienus ka edu ka zirgs un mega daudz bet nereti ir ta ka patiesiba vini ed daudz tikai vinuprat.... es no savam 5 edienreziem dienaa 3 apedu vairak neka daudzi tie kuri velas pienemties svaraa
03.01.2016 23:13 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Nekad nedomāju, ka piekritīšu Kabanam, bet tieši tā arī ir - uzturs ir noteicošais. 80% uzturs, 20% sports.
Es aizgāju pie dietologa. Pierakstu apēsto, jo būs jāatskaitās, un pašai interesanti redzēt. Kaut kā būtu kauns rakstīt, ka apēdu rosolu ar bulciņām vai mcchicken komplektu :-D
Man par pārsteigumu dietoloģe paziņoja, ka mans ideālais svars būtu 56 kg uz 160 cm.
03.01.2016 23:27 |
 
Reitings 235
Reģ: 21.02.2015
Kalorijas precīzi vairs neskaitu, bet kad skaitīju, atsevišķās dienās sasniedza 10 000 kcal dienā. Piemēram šīs dienas ēdienkarte: ap 700g rasols, čipsi 300g ar 20% krējumu 100g, 100g šokolādes garšas konfektes ar liķieri (šokolāde sastāv no hidrogenētiem augu taukiem un krāsvielas), konfektes Snickers, Twix, Bounty asorti 100g, sviesta-medus piparkūkas 150g, puse baltmaizes kukuļa ar aknu pastēti, eļļā cepti kartupeļi 200g, speķa asinsdesa 200g, štovēti kāposti 150g, šobrīd krāsnī 2 ap 30cm picas (kur ir 280g, milti viens 300g tomāts, brieža gaļas salami 250g, kūpināts cūkgaļas cauraudzis 300g, vistas giross 200g, siers parmezāna 500g), 4 standarta espresso kafijas ar 3 tējkarotēm cukura katrā. Picas tiks apēstas uzreiz, jo, ja tagad kārtīgi nepaēdīs, no rīta nepatīkami tukšumā rūks vēders. Svars pieaug pārsvarā laikā, kad ēdu maz un tās ir ātras uzkodas.
04.01.2016 00:14 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
Ļoņčiks
Ieteiktu ēst sabaalnsēti kaloriju proficītā .. bet tas tā... ja pat pie 10k kcal svars neuag tad ir vairs dazi iespejamie vaininieki -
1) nenormali liels kustibu apjoms kas to vius pateree
2) japarbauda vai nav "taarpi"
3) japarbauda bairogdziedzeris


protams vielmainja ari var to vius bremzeet bet so vielmainjas procesu var parvaret pie attieciga apjoma
04.01.2016 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
ps.s - vairogdziedzeris
04.01.2016 11:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits