Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iphone zinātājām

 
Reitings 77
Reģ: 11.05.2015
Čau!

Aptuveni pirms mēneša nopirku iPhone 6S, iepriekš bija android sistēma un vēljoprojām pāris lietas neesmu sapratusi, tāpēc velējos Jums pajautat..:
1. Kā Jūs klausieties mūziku, no kurienes, kādas programmas?
2. Galerijā ir tā kopīgā bilžu mape Camera Roll, ja no viņas pārnes bildes uz atsevišķām mapēm, tad viņas nokopējas citā mapē, un ja pēc tam izdzēš no Camera Roll, tad pazūd arī no tās otras mapes. To nevar kaut kā izmainīt? Lai varētu pārnest uz citām mapēm, nevis tā, ka vienā krājās pilnīgi viss?
+ varbūt vēl ir kāda interesanta informācija nepieredzējušam iPhone lietotajam :)

Jauku dienu! :-P
16.12.2015 09:43 |
 
10 gadi
Reitings 169
Reģ: 15.06.2012
1. Mūziku var kalusīties vairākos veidos.
Vislabākais ir Spotify, vari eidot radio pēc savas gaumes, vari lādēt mūziku pa mapēm un saglabājot tos aplikācijā tu to vari klausīties arī bez Interneta, Lietotne ir par maksu, bet 1. mēnesis bezmaksas.
Ir arī Apple Music, kur ir pat video, daudz un kvalitatīvi, bet arī par maksu, pirmie 3 mēneši ir bezmaksas, vari izmēģināt.
Caur iTunes lādējot no datora.
2. Nē, tur izdzēšas viss.
3. Vari izmantot iBooks, tur var lādēt pa mapēm grāmatas, PDF failus....
17.12.2015 11:29 |
 
Reitings 66
Reģ: 11.12.2015
Mūzikai vēl ir laba, vismaz man patīk, deezer aplikācija.
17.12.2015 11:34 |
 
Reitings 519
Reģ: 10.02.2009
Es klausos muziku, ko esmu ieladejusi caur kompi (itunes) vai ari klausos radio online, vai ari youtube mix, bet tam stulbi, ka nevar izslegt ekranu un baigi batereju tere.
17.12.2015 12:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!