Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ašais jautājums.

 
Reitings 32
Reģ: 04.12.2009
Sveikas :)
Ašais jautājums par telefonu un tā iestatījumiem. Tā kā esmu diez gan atpalikusi ar šīm lietām, varbūt kādas speciāliste palīdzēs.
Kur telefonā (man ir Samsung galaxy A5) iestatījumos var atslēgt, lai pieslēdzoties wi-fi, neatjauninātu visas esošās programmas? Nevaru atrast un būtu jauki, ja kāda izpalīdzētu. Zinu, ka tas ir izdarāms, bet nav ne jausmas kā. :D
Paldies.
12.12.2015 00:28 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Ja preizi atceros, tad bija jaaiet Play veikalaa, tad augsa kreisaja sana izvelies - iestatijumi un tur ieliec, vai iznem keksiti no automatiskas atjauninasas. Pec tam ik pa laikam tikai uzradisies, ka ie pieejami atjauninajumi un es tad pati parasti izvelos, ko veelos atjaunot. Viss.
12.12.2015 00:35 |
 
Reitings 32
Reģ: 04.12.2009
Femme Fatale, liels paldies :)
12.12.2015 02:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Telefona search ieraksti "update settings". Tas strādā ne tikai ar "Playstore" nokačātām aplikācijām, bet arī ar Samusnga oriģinālajām, kurām īsti neinteresē Playstore settingi.

Ja vajag precīzāku instrukciju, saki, rīt pa dienu vīrišķa telefonā apskatīšos. Principā šādu info dod arī Google uz "Downloads only when accepted on android (android versija atkarībā no tā vai ir vai nav bijis update)"
12.12.2015 03:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)