Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bail būt laimīgai

 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
čau!

No visa iespējamā, man ir bail no laimes (t)
Katru reizi, kad jūtos ļoti laimīga, vienalga, dēļ kāda notikuma, panākumiem utt., es arī sāku baidīties, jo uzreiz pieņemu, ka notiks kaut kas slikts. Nezinu, vai tas ir aiz neticības, ka varu mierīgi, bez sekām būt laimīga. Tā vietā lai priecātos, es vairāk uztraucos par to, kas varētu noiet greizi.
Nevaru to novelt arī uz pagātni un nepatīkamu pieredzi šajā ziņā, nekas tāds nav bijis. Nekad pēc laimes nav sekojusi nelaime, bet tāpat raizes nepazūd.

Pieļauju, ka šī iemesla dēļ es arī neapzināti sev cenšos apgrūtināt dzīvi. Ne jau ļoti, bet daudz dzīvoju ārpus komforta zonas. Tajā brīdī, kad dzīve ieiet stabilitātē un lielā komfortā, atrodu kaut ko, kā to izjaukt - papildus pienākumus, risinu nevajadzīgas problēmas. Kāpēc es to vienkārši nevaru izbaudīt??

kapēc tā notiek? Ko darīt, lai es atļautu sev justies laimīga?
11.12.2015 14:42 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Mani arī reizēm māc šādas bailes. Tā kā es dzīvi redzu tikai melnās un baltās krāsās, bieži pēc tiem baltajiem periodiem rodas šaubas, vai tik drīzumā kaut kas nenoies greizi, droši vien tādējādi sevi noskaņojot uz to slikto.
11.12.2015 14:51 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es ari gribu but laimiga, bet tomer mani tas viss biedee, jo laime tapat kaa skumjas ir paarejosas emocijas un ari biedee nezina kas notiks un kaut kas nois greizi.

Bet jusuprat kas vispar ir laime? Taa konkreeta vieta kur dzivo? Masina ar ko brauc? Konkretais cilveks tev blakaam? Sapnu darbs? Daudz naudas bankas kontaa? Citiem varbut ir viss no sii saraksta, bet vini nav laimigi,
11.12.2015 15:07 |
 
Reitings 209
Reģ: 03.05.2014
Man šī problēma izpaužas savādāk. Es dažus mēnešus atpakaļ izšķīros no puiša, bijām 2 gadus kopā. Tagad baidos no jaunajām attiecībām baidoties no tā, ka atkal būs rozā brilles un nepamanīšu to ko nepamanīju iepriekš, līdz ar to liedzu sev justies laimīgai un brīvai, jūtos saspringta un visu laiku piedomāju pie katra soļa tā vietā, lai vienkārši baudītu to prieku.

MADasaHATTER man mana laime vienmēr ir bijusi ģimenes saticības un vienmēr būs. Man nav tik svarīga nauda un materiālās vērtības kā ģimene, labi un patiesi cilvēki apkārt. (l)
11.12.2015 15:13 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Fluffy piekritu tevis teiktajam par gimeni..Ja attiecibas ir tiesam savstarpeji atklatas, milosas un viens otram palidz/ atbalsta., nenosoda,.tad ir daudz vieglaak but laimigam .Manaa gimenee taa nav, tapec otrais atbalsta punkts ir mans virietis un mans kakis.(l)

Ja virietis butu man blakaam reali blakaam samiljotu un kopaa daritu visas ierastaas lietas tad butu laimiiga..vismaz tajos momentos.
11.12.2015 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
MADasaHATTER Nedomāju, ka laimi var tā vienkārši definēt. Katram jau savs. Citam tās ir materiālās vērtības, citam mīlestība, saticība, ģimene vai jebkas cits, kas trūkst dzīves piepildījumam.
11.12.2015 15:30 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
keegan, ari taisniiba, bet ari cilvekiem kam ir viss gan milosas atticibas, draugi, sapnu darbs medz but nelaimigi, taapec jau saka ka laime ir tikai konstants staavoklis. Ikviens no mums var klut nelaimigs, katram uznaak periodi kad kaut kas noriebjas. Kaut kas sabruk..domaaju ka liela nozime ir ari ar passapzinu sajaa jomaa, jo ja nemili sevi, tad nespesi lidz galam but laimigs.
11.12.2015 15:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits