Paturēt bērnu vai nē?

 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Sveikas!
Viena vairs nespēju izlemt, ko darīt ar savu dzīvi.
Es esmu stāvoklī +\- 8nedēlas. Tad kad uzzināju bij neliels priekš bet tad kad sāku skatīties uz visu no malas tad nu sākās domas par abortu.
Es nēsmu latvijā, esmu studente ārzemēs, ar bērna tēmu nākotnes nav, vnk nevaram būt kopā, bet vinš piekrīt palīdzēt. Man atkal gribās pavisam ko citu, satikt puisi varbūt latvijā, apprecēties, iekārtot mājokli un veidot gimeni-tas mans sapnis.
Ja atstāšu bērnu tad jāpaliek ārzemēs, bez neviena drauga vai pazinas, tikai lai bērna tēvs varētu satikties ar savu bērnu.
Kā arī Man pašai būtu loti liels kauns atgriezties latvijā ar bērnu. Visi prasīja kur tēvs, nezināšu ko teikt.
Atkal ja sāku domāt no cita gala, man jau gandrīz pie 30 gadiem, kad tad vēl veidošu dzīvi?

Ne tā, me šitā...ko jūs darītu?
10.12.2015 19:54 |
 
Reitings 59
Reģ: 05.09.2015
Citas sievietes maksā naudu un nevar bērnus iegūt, tacu ļoti vēlētos. Tev ir dota iespēja gaidīt bērnu, bet Tu domā par abortu. Tu nevari zināt vai Tev vēl būs lemta iespēja iegūt bērnu. Tikpat labi pēc aborta Tev var vairs nebūt bērns. Kā var sieviete gaidot bērnu domāt par bērna abortu! Vēl jau Tu nevari zināt, tikpat labi var būt spontānais aborts! Bet tas ir sviets, kam jābūt sievietes galvā, lai darītu kaut ko tādu, it sevisķī jaunas sievietes.
Ja bērns ir vesles, kāpēc, lai to nedzemdētu, ja slims var piedzimt, tas cits jautājums.
Kāpēc prezervatīvus nelietoji?
17.12.2015 00:30 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.10.2015
ieteiktu paturēt, varbūt arī paliec ārzemēs. bērns būs nodrošinātāks. pabalstu tev, kā vientuļai mātei izmaksās arī lielāku.tas tā, no praktiskā viedokļa.

vecums tev ir tāds, ka labāk paturēt.

ir visādi gadījumi apkārt dzirdēti, citas attiecības var izveidot mierīgi arī ar jau esošu bērnu. tam nav nozīmes.

pati būsi priecīga un dzīve liksies vairāk kopā savilkta. savādāk pēc tam vēl vilksies pašpārmetumi un kā tāds rēgs visur vilksies...īpaši,ja vēlāk netiksi pie cita bērniņa.

vnk saņemies,esi stipra.
17.12.2015 02:08 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2014
sammia_ zināšanai: grūtniecības nedēļas skaita no pēdējo mēnešreižu dienas.
+ neraksti bērna tēvu dzimšanas apliecībā, tad Tev būs noteikšana vienai pašai pār bērnu- varēsi braukt uz kuru valsti vēlies un viņš nevarēs savas tiesības diktēt, vienīgi tad nevarēsi no viņa oficiāli prasīt finansiālu atbalstu.
17.12.2015 09:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits