Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļošana un izmaksas + idejas

 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Sākšu ar to, ka nekur ārpus LV sevišķi neesmu bijusi. Esmu lidojusi, palikusi viesnīcā utt., bet parasti tie bija īsi izbraukumi tepat kaimiņvalstīs (Krievija, Lietuva, Igaunija, Zviedrija, Lielbritānija), un mērķis nebija ceļošana. Un parasti braukšanu un maksāšanu organizēja kāds cits.
Vēlos aizbraukt uz kādu silto zemu valsti, kur daba un kultūra atšķiras no tā, kas ir mums apkārt. Tas ir mans sapnis. Lasot aprakstus, šķiet, ka man patiktu Malta vai vispār kāda Vidusjūras sala.
Jautājums ceļotājām- kādas ir kopumā izmaksas šādiem ceļojumiem? Tā jau visi saka, ka var nopirkt ļoti lētas aviobiļetes un ceļot pa lēto, bet man tā nešķiet, papētot piedāvājumu. Ēšana, transports (kaut vai no lidostas un atpakaļ), dzīvošana, ekskursijas (kaut pašas elementārākās) - beigās sanāk prāva summa. Vai nav labāk ņemt tūroperatoru piedāvājumus, tur viss iekļauts un nav jādomā par ēšanu?
Cik vispār esat gatavas tērēt ceļojumam kopumā? Cik tāds tālāks ceļojums izmaksāja jums (Turcija, Ēģipte, Grieķija, Kanāriju salas...)? Varbūt varat padalīties ar konkrētām naktsmītnēm, ekskursijām un to cenām? Sevišķi interesē Malta.
06.12.2015 17:59 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Uz Maltu braucu ar Impro. Man patīk, kad viss ir noorganizēts un man tikai jābauda. Toreiz izmaksas bija ap 600 latiem, neskaitot ēšanu uz vietas (vakariņas un dažas dienas pusdienas neietilpa piedāvātajā programmā) un tēriņus uz pirkumiem un papildu ekskursijām, kā izbrauciens ar jahtu pa Vidusjūru vai laivā pa Zilo grotu.
06.12.2015 18:04 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Pims 2,5 gadiem Maltā 2 personām nedēļu ilgs ceļojums izmaksāja ap 700-800 latiem. Maltā, manuprāt, galīgi nav vērts pirkt ekskursijas, tad drīzāk tur uz vietas par paņemt Hop on Hop off autobusu, kurš izvadās pa visiem svarīgākajiem tūrisma objektiem, pie katra var izkāpt un pēc laiciņa iekāpt atkal nākošajā autobusā.Malta ir maza valsts un nedēļas laikā paspējām apbraukāt praktiski visu, ko vēlējāmies, turklāt katru dienu maršrutā bija iekļauta arī vismaz viena pludmale un peldēšanās pauzes. Lai ietaupītu, nevajag ņemt viesnīcu karstākajos tūristu punktos, jo sala tiešām ir maza un arī no tālākām vietām var ērti sasniegt centru un citas vietas. Mēs dzīvojām Buggiba rajonā un viesnīca izmaksāja ap 250 latiem uz 8 dienām ar ļoti labām brokastīm un skatu uz jūru :)
06.12.2015 18:06 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Vispār cik skatos, ceļojumi uz Maltu (vismaz šobrīd) nav piedāvājumā daudzām firmām. Vai arī nemāku meklēt.
06.12.2015 18:07 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Tāpēc, ka Maltu apsēduši bēgļi. Nav vairs sapņu vieta ceļojumam.
06.12.2015 18:17 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Ak jā, biju piemirsusi. Paldies par informāciju!
06.12.2015 18:24 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Man patīk visu meklēt un organizēt pašai - esmu izceļojusi praktiski visu Eiropu, un 1x dzīvē tik esmu ceļojusi ar kādu kompāniju. Tas ir pilnīgi kas cits.. Patīk visu meklēt, organizēt, meklēt lētākos piedāvājumus. Esmu arī viena braukusi bieži vien - neaizmirstamas emocijas un daudz jaunu paziņu (l)
Protams, ja neesi daudz nekur braukusi, vrb vēlēsies sākumā brakt ar kādu firmu. Esmu dzīvojusi Maltā, Kos salā - jā, piekrastē ir bēgļi, bet nu - pa lielam, nav ko baidīties - viņi tur netaisās palikt, tās ir pagaidu nometnes, un pilsētā un tūrimsa objektos bēgļu nav :-)
06.12.2015 18:29 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Nē, man nav problēmu meklēt un organizēt pašai. Māku pirkt avio biļetes un izmantot airbn, booking un internetu kopumā. :-D Tikai man nešķiet, ka tā ir izdevīgāk (lētāk) kā firmu piedāvājumos.
06.12.2015 18:38 |
 
Reitings 34
Reģ: 02.05.2015
es biju Maltā šī gada pavasarī. Ar vīru divatā bijām uz nedēļu, viesnīca bija ļoti laba un cena, manuprāt, nebija augsta, ar brokastīm, izceļojāmies visu salu paši (transports maksāja, ja nemaldos, zem 10 eiro uz nedēļu visiem autobusiem vienam cilvēkam.). ļoti, ļoti patika Maltā. Tik daudz ko redzēt, viss sasniedzamā attālumā, vietējie atsaucīgi un klimats siltummīļiem piemērots. Kopumā ceļojumā, sevišķi naudu neskaitot, tikai mazliet piedomājot, iztērējām apmēram 800-900 eiro uz abiem (iekļauta gan viesnīca, gan aviobiļetes.) Ja ir kādi jautājumi, droši raksti.
06.12.2015 18:46 |
 
Reitings 443
Reģ: 25.01.2014
Iesaku Vidusjūras krastu, ļoti skaisti tur visur (l) Bet ne vasaras karstumā, jo tad ir pārāk karsti un brīžiem neizturami! Pavasarī vai rudenī tur ir ap 25-30 grādi, tad vislabāk braukt :)
Ļoti patika Nerja (l) skaisti :)




Un tur arī ūdens tādā krāsā kā bildēs! Piemēram Malagā ūdens galīgi nebija tik skaistā krāsā, bet visās bildēs uzlabots manuprāt!
06.12.2015 18:49 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.08.2010
Sveikas! Par cik esmu tuvu stāvoša persona tūrisma jomai,varu teikt, ka čarteru galamērķi (Turcija, Grieķija, Ēğipte utt.) ņemot tūroperatoru piedāvātās paketes sanāk ērti un izdevīgi. Tūroperatoriem ir speciālās līgumu cenas ar dažādām viesnīcām kas ievērojami samazina kopējo ceļojuma cenu.
Īpaši izdevīgi sanāk agro rezervēšanas akciju piedāvājumi, ja plānojat laicīgi, ja esiet spontāni - last minute offeri.
06.12.2015 19:37 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Īpaši izdevīgi sanāk agro rezervēšanas akciju piedāvājumi, ja plānojat laicīgi, ja esiet spontāni - last minute offeri.

Tā arī nesapratu! Kas tad izdevīgāk??

Cik acis iemestas tādos tūrfirmu piedāvājumos, dažreiz ir stipri lētāki tie pēdējā brīža pirkumi!
06.12.2015 20:41 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Un par Maltu runājot, nesen viens darba kolēģis bijis - esot dikti dārgi tur.

Ja neesi bijusi, iesaku Barselonu! NU tik fantastiska!!! (l)(l)(l) Pēc tam ir ceļots vēl viskaut kur, bet Barselonu nepārspēt!(l)
06.12.2015 20:43 |
 
Reitings 277
Reģ: 03.06.2009
Piekrītu par Barselonu, ļoti skaista, bet ja gribas tieši pabaudīt jūru un sauļošanos, nebūs īstā vieta, ja nu vienīgi tad ņemt mašīnu tur un meklēt pludmales.
Fantastiski skaista ir Sardīnijas sala.
06.12.2015 20:54 |
 
Reitings 350
Reģ: 19.11.2009
Izdevīgi ir braukt ar kuponiem, viss ir gatavs, pašai nekas nav jādomā un cenas bieži vien ļoti labas, ;-)
ieraksti refersh.lv meklētāja ceļojums un Tev atradīs daudzus variantus.
Uz Grieķiju, Beļģiju, Turciju un Ēģipti gan es tagad neieteiktu braukt dēļ bēgļiem...:-/
06.12.2015 22:08 |
 
Reitings 350
Reģ: 19.11.2009
Un vēl viens ieteikums- pirms pērc ceļojumu caur aģentūru jeb no kuponiem obligāti sameklē un palasi atsauksmes par konkrētu ceļojuma aģentūru...
06.12.2015 22:13 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Kādas tad ir bijušas jūsu izmaksas šādos ceļojumos (kopējās)?
06.12.2015 22:14 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Pagājušo gadu bijām maltā uz nedēļu. Lidošana+dzīvošana+ēšana+ekskursijas+ikdienas tēriņi mums izmaksāja max 700 eiro. Naudu netaupījām. Visu paši atradām un darījām. :)
06.12.2015 22:18 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Šobrīd Maltā jau ir diezgan vēss, uz sauļošanos un peldēšanos neceri, ar īsām piedurknēm reizēm var pastaigāt, bet šobrīd ļoti reti. Un ļoti bieži līst. Karstums vēl ir oktobrī, novembra laikā pazūd. Kad atsākas pavasarī, droši nezinu, tas jāmeklē netā. Biļetes - nav parasti tādas par 20eur, bet kā jau uz Eiropu, nekas pārāk astronomisks arī nē. Tu brauc viena vai ar kompāniju? No tā diezgan atšķirtos ieteikumi. Ja ar kompāniju, tad tiešām nav svarīgi, kur paliekat, visa sala ir mazāka par Rīgu, var ar auto izbraukāt (bet stūre labajā pusē). Ļoti daudz ko redzēt ir no dabas, ko var paši izstaigāt bez maksas, paskatīties pilsētiņas, arhitektūru, utt. Ja viena, tad varbūt ar tūrfirmu tomēr foršāk. Ēdiena cenas, manuprāt, traki neatšķirās no Rīgas. Protams, lētāk ir, ja gatavo hostelī veikala produktus nevis iet ēst piejūras restorāniņā.

Bet nu kopumā es tur tagad decembrī tiešām nebrauktu, jāņem tad riktīgā vējjaka vai mētelis :-D un zilo lagūnu var tikai apskatīt, ne viņā izpeldēties.
06.12.2015 23:09 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nekad neesmu braukusi caur agentuuru, bet beidzot gribam to pameginat. Paratsi perkam aviobiljetes pashi, irejam apartamentus pashi, edam pashi, isteniibaa sanaak daargi tas viss, ja nedzivo hostelii un need sviestmaizes, bet arii tam ir sava burviiba.

Mes domajam nakamgad braukt ar berniem un aukli nemt all inclusive celojumus caur Thomas Cook.
06.12.2015 23:21 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Vislētākais un arī interesantākais man vienmēr bijis nopirkt labas biļetes pa akciju + uz vietas izīrēt auto un braukāt pašai pa tādām ekskursijām un pilsētām, kādas vēlos - turklāt tad lielākas iespējas dabūt labu dzīvokli / viesnīcu ar virtuvi (var pats gatavot, kas ir lētāk) un piebraukt tur at mašīnu - krietni sanāk ietaupīt. Mani gan lielās pilsētas īpaši neinteresē - mašīna lidostā un prom pa laukiem. Ja gribas aplūkot lielo pilsētu, uz kurieni atlidots, auto atdodu priekšpēdējā dienā un pēdējo vakaru ar metro uz pilsētu un tur pa nakti.
06.12.2015 23:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits