Darba ballite.

 
Reitings 162
Reģ: 16.02.2014
Sveikas.man ir jautajums vai uz darba balliti var vilkt melnu bandage tipa kleitu ar kailu muguru?kleitas garums man ir aptuveni lidz celim un ta ka krutos nav lielas tad beizskatas loti izaicinosi.darbs man tads saistita ar razosanu,esmu parastais stradniecins un nekadu vadosu amatu neienemu.vecums 25gadi.balle nebus nekada loti sviniga vai oficiala.izmeklejos pus internetu vai tada kleita ir piedieniga vai tomer ne,bet nespeju atrast
Pie kleitas vilktu miesas krasasvai melnas kurpes un neuzkritosus aksesuarus un vieglu grimmu.protams esmu ari gatava iegadaties ari jaunu kleitu ja tiesam si nederes.ceru uz jusu gudro padomu jo zinu ka seit meitenes daudz zin par modi.
06.12.2015 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Nopietni?! Vatsons tik rupji nolamāja iepriekšminēto... Tad nu man tā bordo ar banti skaitītos tikpat ikdienišķa (sievišķīga jā, uz dīvāna deldējama nē, bet arī uz baļļuku īsti tā kā nē)
Pelēkā/sudraba - ideāla omulīgai Ziemassvētku pasēdēšanai pie vecākiem vai omei par prieku. Bet nu glīts džempuks/kleita. Atkal jau - ne priekš balles.
Melnā ir OK, ja ar necaurspīdīgām melnām zeķubiksēm.
07.12.2015 01:08 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Par tām koķetīgajām plikajām mugurām.... Man liktos piemērots kaut kas uz šo pusi (tikai noteikti ne apspīlēto bandage tipa apakšu - pietiek jau, ka "efekts" tiek vērsts uz muguru. Ja ir vel apspīlēta, dibenu un gurnus izceļoša, tad kaut kā liekas bišķīt par daudz visa kā)
07.12.2015 01:15 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Šādu kleitu nevilktu. Ja man tagad būtu jāizvēlas, tad tā noteikti būtu līdzīga šai - vienkārša, eleganta un ar savu mežģīņu odziņu.

07.12.2015 01:27 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Cukurvāvere
Nav runa par to ko tu nesatu, bet gan to kads apgerbs ir etiketei atbilsoss. Latvija ir redzamas divas galejibas- ikdienas deldejamais apgerbs svinigos pasakumos un svinigs apgerbs ikdiena tapec merit pec sevis ko kurs kad vilktu nav objektivi un tapat nav objektivi vertet lietu pec sava subjektiva patik/nepatik. Tas kas kadam loooooti patik var vispar neatbilst etiketei.
Visas manis ieliktas kleitas ir no izejamo kleitu plaukta, ta ka parmest to ka tas ir ikdienas kleitas man nevar. Kleitas pec sava sviniguma atskiras, tas ir acimredzams, bet atskiras ari cilveku gaume un velmes, viens grib kaut ko pec iespejas vienkarsaku cits atkal maksimali izlikt. Cilvekam kurs velas atsat labu iespaudu svarigi ir zinat etiketes ramjus, tiesi tapec jau mes te meklejam un liekam piemerus uz kadam lietam veikala skatities.
Necaurspidigas zekubikses nav velkamas ar izejamo kleitu; necaurspidigas un svinigas zekubikses ir retums, spidigas ar gliteriem varetu but, bet tad vel ir jaatrod kleita pie ka tadas piestaves. Ja gribas necaurspidigas zekubikses ka acis certas, ir vel variants ar tadam zekubiksem kam tumsa dala ir lidz celim vai naudz virs, lidzigas shim preteja gadijuma melna kleita izskatisies pec udenslideju balles terpa ja zem udens kads balli rikoti. Zekubiksem ir vajadziga parravuma vieta, lai tas nesaaugtu kopa izejamo kleitu. Bet vispar ari sis nav labakais variants un jebkas lieks uz zekubiksem to kleitu vairak bojas neka izcels kaut ko.
07.12.2015 02:00 |
 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
Cheeky, kur Tu iegādājies to kleitu? Tik skaista ! (l)
07.12.2015 02:53 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Lai būtu labāk saprotams, tad kleitai, ko velc uz darba ballīti, ir jābūt tikai nedaudz greznākai par ikdienas ofisa kleitu. Lielāko darbu, svinīga izskata radīšanā, padara aksesuāri.

Plikumi ir izslēgti (Arī superdziļie dekoltē), garumam jābūt piedienīgam, bet ne pārāk garai - kleitas līdz zemei īsti arī nebūs tas.

Augšā redzamā kleita ir pieņemams variants klubam vai neformālam kokteiļvakaram, bet dodoties uz darba pasākumu, šis šedevrs jāatstāj skapī.

Šeit ir jauki piemēri par to, ko un kāpēc vilkt vai nevilkt uz darba ballīti.
07.12.2015 03:59 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Es droši vien nevilktu tādu, kādu esi ielikusi - tikai vasarā kkādā atvaļinājumā uz ballīti - bet nu tas nav mans stils, varbūt tāpēc.
Te jau meitenes daudz iemeslus pateica, kāpēc ne un ieteica ļoti labus variantus - ļoti patika stiprais dzimums un vatsons 1.kleitas :)
Domāju, ka fasonam jābūt joprojām zolīdam, bet tā kā ballīte, tad vari variēt ar krāsu, vai kādām detaļām (mežģīņu fragmenti, bantes, kkādi izšuvumi greznāki), tomēr joprojām tā ir darba vide, lai arī ballīte.
07.12.2015 08:19 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vatsons
Nopietni? Ar ko tādas zeķubikses lai uzvelk!?
Darbs ir darbs arī ballītē, tāpēc dekoltē, īsas kleitas un mežģīnes jāatstāj mājās.
Klasiska kleita līdz celim no greznāka auduma (spīdīgāka), ar interesantām detaļām kombinācijā ar perfektu vakara make up, frizūru un rotām izskatīsies svinīgi un gaumīgi. Vatsona kritizētā melnā kleita kombinācijā ar greznām, lielām krellēm vai ziedu brošu+ vakara frizūru&make up, augstpapēžu apaviem izskatīsies fantastiski! Un Vatsona pelēkā un sarkanā kleita nav atbilstoša-nu kā trikotāžas drēbi var ģērbt uz ballīti?!
07.12.2015 08:25 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Izsmējos par Bellu un mauku zeķubiksēm :D
Bella šeit ir viena no gaumīgākajām un izsmalcinātākajām dāmām! (l)
07.12.2015 08:33 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man ar patika st.dzimuma kleitas.
Vatsona ielikta zvaigznu kleita nu vispar loti nesmuka un pat tai modelei vina Izskatas pabriesmigi, kur nu vel parastai meitenei.
Mezginu kleitas ka pedeja man vairak kaa uz berem.
Oasis, titanika, nereti mango atradisi smukas kleitas. Ta tava ielikta nu pa traku, manuprat. Ja kada zaketite , varetu but smuki .
07.12.2015 08:35 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Ease -paldies! Tie ir svarki kopa ar topinju :-) pirku misselfridge :-)
07.12.2015 08:47 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Es noteikti tādu kleitu nevilktu uz darba pasākumu. Pārāk atkailināta. Es vispār nezinu, vai kaut kur tādu kleitu vilktu.
07.12.2015 09:35 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.11.2015
Jasaka , ka kleita gan mazliet par sexy prieksh darba kolektiva -balites , manuprat parak izaicinosha .. intreseee ko par shadu variantu izsakaas tava otra pusite ?

KERY :''Es noteikti tādu kleitu nevilktu uz darba pasākumu. Pārāk atkailināta. Es vispār nezinu, vai kaut kur tādu kleitu vilktu.''
bet kapec ? uz klubu var vai randinju vai kopaa ar viiru ?
07.12.2015 09:53 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
AAM, nav manā gaumē. :-)
07.12.2015 09:55 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nē, tik atklātu kleitu uz darba pasākumu noteikti nevilktu. Šaubos gan, vai vispār tādu vilktu.
Man šogad uz darba pasākumu būs ļoti līdzīga kleita šai, manai tikai laikam audums ir biezāks, identisku internetā neatradu.

07.12.2015 10:04 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
besame
Vatsona ielikta zvaigznu kleita nu vispar loti nesmuka un pat tai modelei vina Izskatas pabriesmigi, kur nu vel parastai meitenei.


Pie kleitas vel pasvitroju, ka tas ir piemers muguras izgriezumam. Kleitu ka iedvesmas variantu nepiedavaju; ta tiesam izskatas ka no ciganu ratu pakals izkritusi.

Nebutu ari slikti nemt vera to, ka ta ir ballite 200 cilvekiem no mebelu firmas ar zviedru galdu, tas nozime to ka tas ir loti demokratisks pasakums, kura piedalisies sakot no vadibas beidzot ar stradniekiem, kas ikdiena ne tikai uz darbu neiet klasiska uzvalka, bet darba formas kombinezona un majas parnak noputejushi, viniem par so darba vietu ir mazliet cita izpratne. Tapec cilvekam, kurs nav no vadibas, ir visai liela apgerba izveles amplituda un galvenais ko der paturet prata, lai nav kauns pie rasola blodas saskrieties ar vadibu. Viss. 200 cilveku puli neviens autori nepamanis un neatceresies, protams ja vien nevilks bandazas kleitu ar dzilu dekolte un pliku muguru. Starp citu tiesi atkailinato muguru del ir loti gruti atrst piemerus, jo loti daudzam kleitam, kas no priekskata lielisku butu piemerotas sadam pasakumam ir kaila vai pilnigi caurspidigia auduma mugura.

Mezginu kleitas ka pedeja man vairak kaa uz berem.


Tadu kleitu uz berem nevilktu pat italu mauka ejot apglabat savu ilggadejo klientu. Ta klaita ir krietni par atkailinatu berem gan leja, gan augsa.

marissas kleita ir labs piemers kaa ar aksesuariem apgerbu padarit svinigaku, bet ta ari nav ofisa deldejama kleita.
07.12.2015 11:39 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Autore piedod, bet panem labak lidz draudzeni tad kad iegadasies kleitu. Tava gaume ir...nezinu, ka lai korekti pasaka. :) Nekaa personiga. Pirma kleita ir leta, prasta. Nakamas divas der karstaa vasaraa, kada dz.d. ballitee. OParak plandosi, plani audumi.

Labak noperc ko vienkarsaku, klasiskaku un izrota ar glitu, statement kaklarotu, kurpeem, gliti savac matus.
07.12.2015 11:39 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Meitenem jau te labi varianti, vienigi Bellas variants isti neuzruna, bet gan jau vina zin ko dara.
Loti patika Vatsons ielikta peleka kleita.
07.12.2015 11:43 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Tadu kleitu uz berem nevilktu pat italu mauka ejot apglabat savu ilggadejo klientu.


:-D:-D:-D:-D:-D:-D man patīk Vatsons!
07.12.2015 12:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits