Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tiešām "Nice guys finish last?"

 
Reitings 59
Reģ: 29.11.2015
Sveikas,

atkal jautājums tieši meitenēm, bet, iespējams arī kādam džekam ir pieredze ar šo.

Kapēc ir tā, ka lielākoties meitenes stājoties attiecībās vēlas stabilitāti, mīlestību, uzticīgu kompanjonu, kas nekrāpj un vienmēr ir klāt, kad nepieciešāms, kaut caur telefonu vai virtuāli, ja klātbūtnē nav iespējams, taču realitātē ir tā, ka meitenēm tas ātri vien apnīk, tu zaudē savu pievilcību ka vīrietis un ir redzams, ka meitenei paliek garlaicīgi, domas sāk klejot, acis sāk skatīties citos virzienos, jau redzams, ka viņai gribas ko citu.

Kapēc? Man nešķiet, ka esmu garlaicīgs, draugu man ir daudz, esmu asprātīgs, inteliģents, nereti pasākuma dvēsele taču mīlu arī sportot, reāli izklausās pēc pašreklāmas, bet nevaru teikt, ka kāda no iepriekšminētajām īpašībām man nepiemīt. Jā, iespējams es atvainojos par daudz, esmu ļoti piekāpīgs, lieku savas intereses un vajadzības otrajā plāna, bet tas tikai tapēc, ka gribu kā labāk.

Vai tiešām, lai noturētu meitenes uzmanību, jāsāk dzīvot un uzvesties kā loham, kas ir ,iespējams, aizraujošāks tipāžs, taču nav ne uzticams, ne "pieradināts", un jeb kurā laikā var izdarīt kaut ko stulbu un uzsākt scēnu, vai arī gaidīt līdz 35 gadu vecumam, kad šīs īpašības tiks uzskatītas par pienācīgām?

Kapēc meitenes reizēm domā tikai tad, kad ir par vēlu? Visas grib tos labos un gādīgos, bet kad tāds tiek dots, izrādās, ka tā nebūt nav.

gaidu uz jūsu palīdzību vai vismaz kādu komentāru,

-Ivars
06.12.2015 15:49 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2015
Meitenēm patīk kretīni un tas nav joks.
06.12.2015 15:50 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, tas parasti ir raksturīgi jaunām vai vienkārši ne pārāk nobriedušām sievietēm, kad tiek no tā posma ārā, tad jau sāk novērtēt citas rakstura īpašības. Bet sorry, man arī apniktu, ja vīrietis tik daudz žēlotos un meklētu vainīgos (atceros tavas iepriekšējās diskusijas). Nav jāapvainojas uz visu pasauli par to, ka viena meitene kaut ko nenovērtē - tā ir viņas personīgā rīcība. Nevajag arī visu savu dzīvi pakārtot otram cilvēkam un tad apvainoties, ka viņam tas nav vajadzīgs tādā mērā kā biji iedomājies.
06.12.2015 15:55 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.11.2015
Eizabet,

tavs pēdējais teikums ir kā naglai uz galvas! Laikam nevajag par citiem spriest pēc sevis, atceros, ka kādreiz to teica kā uzbraucienu, bet gadiem ejot saprotu, ka to var minēt arī pie attieksmes un tā, cik esi gatavs dot un ieguldīt.
06.12.2015 15:59 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
EsEsmuEs90 - ļoti lūdzu un no visas sirds: nemainies tikai tāpēc, ka Tev pagadījušās maitas. Tici man, var nākt pa ceļu 10 vistas, bet 11.būs gulbis... gulbis, kura pratīs novērtēt Tavu jauko personību un skaisto dvēseli. :-) Tu vienkārši neesi sastapis īsto meiteni, kura spētu Tevi novērtēt. Tikai, lūdzu, nepaliec pats par riebekli. Atriebība neko nedos. Vienkārši paliec uzticīgs savai sirdij un viss notiks...protams, nevar zināt, vai uzreiz, bet, tici man, viss beigu beigās būs labi. :-)

Dill
- savā ziņā piekrītu, bet tas ir tikai tāpēc, ka meitenēs pašās ir kretīnisma enerģija, kas šādus arī pievelk. Tiesa, ne visas meitenes meklē sev kretīnus. Ir arī meitenes, kuras savā dzīvē vēlas šos jaukos, gādīgos un sirsnīgos puišus.
06.12.2015 15:59 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2015
Meitenēm patīk, kad viņas kārtīgi izdrāž un kad tiešā valodā pasaka - vai vēlies manu locekli sev mutē.
06.12.2015 16:02 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tu esi par daudz iztapīgs, tas ir tas, kas atbaida. Likt savas intereses otrajā vietā VIENMĒR, nav pareizi. Tas rada tādu sajūtu, ka Tev sava viedokļa un vēlmju nav, rezultātā rodas iespaids, ka arī mugurkaula nav. Bet lielākajai daļai sieviešu gribās tādu vīrieti, kas spēj radīt drošības sajūtu. Ir jājūt tā robeža starp iztapību, izlēmību un bezkaunību.
06.12.2015 16:03 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Ārčij, nemāci puikam visādu sh*tu. Pasaulei jau pietiek noliferu, kas kliedz uz mammām, nevajag maitāt to, kam vēl ir izredzes pie kādas dūdas tikt.
06.12.2015 16:06 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.11.2015
Dill,

es ceru, ka tu āksties un esi vismaz kaut mazliet ironisks rakstot gan šo, gan citus tamlīdzīgus komentārus diskusijās, kuras esmu lasījis :-D


un jā, meitenes, kas uz "vai vēlies manu locekli sev mutē?" atbild ar "jā!" galīgi nav mans tips, tas ir pretīgi. Okey, vienam vakram varbūt, bet tik un tā, tā ir zemiska izturēšanās gan pret sevi, gan pret to meiteni. Iesaku neskūpstīt tādas meitenes uz lūpām, nevar zināt, cik locekļi tajā mutē pabijuši pēdējās nedēļas laikā.
06.12.2015 16:06 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.09.2013
Nevienai meitenei nepatik ikdienas rutina, attiecibas vienmer vaig asumu lai otrs kaut nedaudz paliek greizsirdigs cai pamainit dzives ritmu, vienadiba atri novedis pie vienaldzibas!
06.12.2015 16:07 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2015
Neskūpsti lūpas, skūpsti kaklu, meitenes īpaši uzvelkās pozitīvā nozīmē, kad viņām skūpsta kaklu.

Izlasīju apollo nesen.
06.12.2015 16:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu vienkarsi izvelis nepareizas meitenes, varbut skatos lai izskatas pec smukas cacas un tad brinies.
06.12.2015 16:13 |
 
Reitings 113
Reģ: 03.12.2015
Baigi labā tēma, vecīt ;)
Es par šito arī esmu prātojis.. Tieši tādā sakarā, kāpēc es varu izdrāzt visas pirmajos randiņos utt..

Kretīns neesmu, un īsti neuzvedos tā. Vnk lkm tas ir tāpēc, ka galvā ja man ir kāda doma , tad es to saku. Un piemēram, ja ar mani randiņš sākās kafenē.. Tad pavisam reāli ir ka tas aizvedīs pavisam uz citu LV manu, pālī guļot kaut kādā viesunamā vai pirtī.

Esmu ievērojis arī tādu fenomenu, ka pēc publiska kautiņa, vecenes nāk pašas klāt, kad kādam sadodu pa purnu..

Senāk man patika lielīties, dirst citiem augumā utt... arī tad meičas kā idiotes nāca ar mani.


Bet tad bija pirmā nopietnā meiča, un tad arī es attieksmē kļuvu garlaicīgs un pakāsu viņu :D

meičām laikam patīk action. leilai daļai..

Varbūt arī tas ka zinu ka gribu tādu, mazliet afēristi, ar kuru var gan mīļoties, kaut kādas filmas mierīgi lūrēt..
Gan kādā strīdā uzkliegt viņai, un izdrāzt viņu noliekot uz ceļiem ..

Tā laikam dzīve intertesantāka. un sex labāks.

īsta mīlestība ir baigi diskutējams jautājums, kur tās vērtības kuras minēji strādā uzreiz.. mīlestība ir jārada. un arī caur strīdiem , trakulībām .
06.12.2015 16:18 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kubiet, man gan liekās, ka vaina nav tajā, ko viņš izvēlās. Problēma ir tajā, ka viņš ir nenormāli iztapīgs. Iedomājies, ka Tevs vīrs sāktu Tev visā piekrist, darīt visu, kā Tu gribi, bez prasīšanas Tev vispār neko nemēģinātu darīt utt - izpildītu visas Tavas kaprīzes bez ierunām. Paredzams kā autobusu saraksts. Cik ilgi Tev viņš neapniktu?
06.12.2015 16:22 |
 
Reitings 113
Reģ: 03.12.2015
vēl.. laikam esi 25 gadus vecs.. cik pēc tā nika noprotu.
Tātad, daudzas skaistās jau ir ārzemēs, daudzas skaistās ir krievvalodīgas, un dažām no viņām parasti latviešu bāliņi nepatīk. tātad ir viena maziņa daļa seksīgo vietējo meiču, bez brniem, attiecību meklējumos. un tici man, viņām ir sasodīti laba izvēle. vismaz kaut kāda izvēle. ja ne uz ārzemnieku, tad čali kurš piedāvās ko labu. un tas labais mūsdienās vairs nav uzticība, piekāpība.
galvenais ir tai kucei ļaut sapņot, un likt domāt, ka kopā ar tevi tie sapņi pildīsies, kaut vai palēnām.

Un zini kādi ir viņu sapņi- ceļojumi, shopping, tusiņi, krutas lietas, labs sex, orgasms, varbūt kāds bērnelis un kruta dzīvesvieta.
06.12.2015 16:26 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Nevienai meitenei nepatik ikdienas rutina, attiecibas vienmer vaig asumu lai otrs kaut nedaudz paliek greizsirdigs cai pamainit dzives ritmu, vienadiba atri novedis pie vienaldzibas!


Skatīt boldēto vietu citētajā komentārā. Šādi parasti uzvedas meitenes, kuras nejūtas pārliecinātas, vēlas pašapliecināties un kuras iekšēji mokās ar trauksmi, ka nav mīlētas. Manuprāt, ja ir sakarīgs čalis, viņam šādas meiteņu dumjības uzkristu uz nerviem un tad nevar zināt, vai maz ar šādu asuma gribētāju dāmu vēlētos vairs būt kopā... Šitādas visādas dumjas spēlītes ir galīgi garām. Tā uzvedas tikai nenobrieduši cilvēki.

Neņemiet ļaunā uzrakstīto, tas ir mans subjektīvais viedoklis, tāpēc nav vērts cepties.

:-)

Lai visām un visiem izdevušās attiecības! (l)
06.12.2015 16:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
man gan liekās, ka vaina nav tajā, ko viņš izvēlās. Problēma ir tajā, ka viņš ir nenormāli iztapīgs. Iedomājies, ka Tevs vīrs sāktu Tev visā piekrist, darīt visu, kā Tu gribi, bez prasīšanas Tev vispār neko nemēģinātu darīt utt - izpildītu visas Tavas kaprīzes bez ierunām. Paredzams kā autobusu saraksts. Cik ilgi Tev viņš neapniktu?
06.12.2015 16:22 | nosūdz
ari taisniba.
06.12.2015 16:29 |
 
Reitings 113
Reģ: 03.12.2015
un vismaz esi izdarījis pilnīgi pareizu secinājumu ;)

visiem var paveikties, atrast sev sievieti, tādu kura ir tiešām radīta Tev.

Ja tas vēl nav noticis, esi sačakarējis pāris attiecības. laiks rīkoties savādāk ;)

Un kur ir problēma , ja meiča pirmajā randiņā ņem mutē?? pasaki man to... ne jau kura katra peni viņa nem mutē, bet Tavējo , nu k, šajā gadījumā , manējo :P
tas jau nenozīmē, ka viņa ir dirty mauķele. Tas nozīmē, ka esi visu darījis pareizi, un tai dāmītei ir labi ar tevi, un viņa jūtas atraisīta, lai paņemtu peni mutē, 1st randiņā. D
pat godīgo, TĀDU KURAI SEX NORMĀLI 3X GADĀ :D Arī tādu var kaut pakaļā izdrāzt pirmajā randiņā, ja labi grib, un zin kā to panākt.

Un meiča kura bieži tusē, bieži kniebjas, nav sliktāka. katram savi prieki, kuram katram jau neviena nekad nedod..

Skaties lai nav tā, kas dod lohiem un sīkiem perdeļiem :D
06.12.2015 16:33 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.11.2015
Pussy,

man nav 25, man ir nesen palikuši 22,

Alexxa,

nepārproti, es neesmu vergs un nepildu katru iegribu pēc knipja, bet redzot, kā citi puiši izturās pret savām meitenēm un viņas tik un tā skrien pakaļ kā apmātas. Es vienkārši mieru attiecībās vērtēju augstāk nekā savu ego pulēšanu, tapēc nav grūti piekāpties ikdienišķos sīkumos vai atvainoties, ja strīds ir kaut 50/50 vai pat ja ir sajūta, ka neesmu vienīgais vaininieks. protams, ja man galīgi dirš uz galvas, es to nepaciešu. Kā arī - iespējams vienmēr bija sajūta, ka es piedošu, gan jau būs labi, es tikšu tam pāri, ķipa apvainošos, bet tik pat ātri man arī pāries, tā kā šoks bija liels, kad izlēmu kaut ko nepiedot kādreiz arī tāpat vien.
06.12.2015 16:34 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Eizabet,

tavs pēdējais teikums ir kā naglai uz galvas! Laikam nevajag par citiem spriest pēc sevis, atceros, ka kādreiz to teica kā uzbraucienu, bet gadiem ejot saprotu, ka to var minēt arī pie attieksmes un tā, cik esi gatavs dot un ieguldīt.


Cilvēkiem vēlmes mēdz atšķirties, tāda dzīve. Ja nav tās savstarpējās saķeres un neviens negrib pieslīpēties, tad jau nākotnes tur nav.

Man vispār šķiet, ka attiecību padomus nevajadzētu izteikt cilvēkiem, kuri nekad nav bijuši spējīgi uzturēt sakarīgas attiecības. Jo parasti nav arī spējīgi objektīvi novērtēt, kas vispār normālām attiecībām ir vajadzīgs un kas tās tādas ir.
06.12.2015 16:38 |
 
Reitings 113
Reģ: 03.12.2015
Te jau sākās filozofija, par to, kā vajadzētu būt, un kā ir pareizi utt. :D Tu domā baigi vajag to mieru, kompromisus? Tikai tad, kad bijuši nties strīdi, vai tādas sapistas attiecības aiz muguras, ka nervis sapisti kādai jau , un grib tikai to mieru.


Gan jau kādai patiksi kāds esi. Vismaz neesi lohs, tā izklausās.

Domāt te var daudz un dikti . censties mainīties vispār nav vērts. kada gan jau tev tā vēl paspēs sajāt smadzenes.

Un kļūsi arī savādāks tad, ka kādu gribēsies tik ļoti, ka būs jādara pilnīgi viss, lai viņu nepadirstu .

tas arī maina cilvēkus D
06.12.2015 16:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits