Ziemassvētki kopā ar drauga ģimeni vai tikai ar draugu?

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Sveika dāmas!

tuvojas Ziemassvētki un kaļu plānus kā tos pavadīt :)
Dzīvoju ar draugu kopā, ārzemēs un mana ģimene ir Latvijā. Drauga ģimene dzīvo šajā pašā pilsētā, kurā mēs.
Pagājušos gadus svinējām Ziemassvētkus pie vecākiem. Šogad tiešām VĒLOS Ziemassvētkus pavadīt romantiski divatā mājās. Bet problēma ir, ka drauga vecāki to nepieņems, baidos ka apvainosies.
Godīgi sakot es nemaz tik labi nejūtos drauga ģimenē - vecāki strīdas, nerunā viens ar otru, tēvs uzbļauj mātei, nekāds atmosfēras, pierīšanās un tēvs runā tikai ar manu draugu, sievietes ir bezmaz vai izslēgtas no saunas...nopietni. Draugs to visu zina, bet neko nevar darīt.

Cik pieklājīgi vai nepieklājīgi būtu nesvinēt Ziemassvētkus kopā ar vecākiem, bet tikai divatā...nu pateikt, ka šogad mēs tā izlēmām?
05.12.2015 12:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet nebrauc, kapec tev ziemsvetki jasvain ar kadu kas ar tevi pat neruna? Lai dilles iet un punkc!
05.12.2015 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Vai apliekat mājās divatā un pēc tam taisi diskusiju, ka "ārprāts, mana vīra ģimene mani vispār necieš".
05.12.2015 15:31 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Negribas vienkārši atstāt sliktu iespaidu. Stingri pateikt arī it kā negribas...manam draugam raksturs mīksts, neko nespēj izlemt, pateikt, vienmēr visu piecieš. Negribu būt tā kas te kaut ko negatīvu atstāj.
05.12.2015 15:34 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nu tad viss skaidrs, tur tak mammīte ar pamatīgiem albatrosiem un milzīgu egoismu. Ja tev pietiek spēka pretoties, tad palieciet mājās. Ja nē, tad sakod zobus un brauc.
05.12.2015 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
kaķi noteikti neņemtu un pēc dažām stundām dotos mājās. ziemassvētki ir trīs dienas, atlikušās divas pavadiet divatā :)
melot nav labi, bet vai nebūtu variants pateikt, ka esat uzaicināti ciemos pie draugiem vai draugi tai vakarā grib nākt pie jums ciemos un tāpēc jums jādodas?
05.12.2015 16:10 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
la vins brauc viens pats, ja jau tu tik loti negibu.
05.12.2015 16:18 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Laikam pirmo reizi pa visiem laikiem manas būšanas cosmo.lv pašiverējos pa cilvēka veidotām tēmām.. Šoreiz būšu diez gan skeptiskā. Es noteikti brauktu pie drauga vecākiem, nepieversot uzmanību tēta jocīgai attieksmei sarunātos ar mammu, tāpēc ka uzskatu,ka kāmēr tev atklāti neko sliktu nesaka, ir vismaz jātēlo cienja pret vecākiem cilvēkiem. To es darītu, tāpēc kā atbalstītu draugu jebkurā gadījumā, pat ja vinjam jocīga gjimene, vinjam nav ZS jāpārdzīvo par to, ka tev redz ir nekomfortabli. BET. Tavā gadījumā es vnk uzskatu, ka attiecības kā tādas nav labas un mīlošas un tavs draugs nav nekāds engelis. Vinjš tev pārmet, ka tu nestrādā, nedāvina dāvanas pat svētkos un nenjem vērā, ka tev tas svarīgi, nevar pateikt mātei, lai nenāk ciemos bez bridinājuma, pati rakstīji, ka jums ir problēmas attiecībās. Kaut kas liek man domāt, ka drauga tēta attieksme ir tāda, tāpēc ka draugs tevi tā nostada vecāku priekšā, kad neesi klāt... Ar to visu gribu teikt, ka ja attiecībās viss būtu labi, tev nebūtu jautājums braukt vai nē, jo mīlot, tu gribi sniegt mīljotam atbalstu un komfortu. Aizbraukt pie vinja senčiem un paciesties vienu vakaru ir sīkums, bet vinjam prieks. Jaunajā gadā novēlu, lai attiecības uzlabotos un paliktu nobriedušākas(l)
05.12.2015 16:48 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es brauktu,ja arii skaidri zinaatu,ka neapmierinaas visa taa eesana uttJa ar viirieti ir nopietnas attieciibas,nopietni naakotnes plaani,tad es negribeetu bojaaat attieciibas ar vecaakiem,tas vareetu buut saapiigi draugam!Lai kaadi tie vecaaki-taa ir tomeer dala no vina!
Brauktu un iztureetu,meeginaatu saskatiit visaa tajaa braucienaa ko taadu,kas man nesabojaatu pilniigi visu pasaakumu.
05.12.2015 16:53 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
sophies_world, izrunājies ar draugi un atrodiet kompromisu, lai jūs varētu gan pasvinēt abi divatā, romantiskā gaisotnē, gan ar drauga vecākiem, lai viņus neapbēdinātu. Saprotu, ka ir dažādi iemesli, kāpēc nevēlies doties pie viņa vecākiem ( tas ko rakstīji, ka vecāki strīdas, nav svētku atmosfēra, ka visu laiku jāēd:-D ... u.c.), bet nu padomā, šie tomēr ir ģimenes svētki, kopā būšanas laiks. Grūti tā spriest par svešiem cilvēkiem, jo jūs nepazīstu un Tava drauga vecākus arī nē, bet domāju, ka neskatoties uz nesaskaņām vecāku starpā, viņi vēlas svinēt ar jums kopā, ja jau aicina. Vai jūs ar draugu vienīgie brauksiet vai ieradīsies vēl kādi ģimenes draugi? Varbūt jau laicīgi piesakiet, ka uzkavēsieties līdz, piemēram 3 stundām, pasvinat un pēc tam braucat mājās un svinat divatā. Saprotams,ka drauga māte gatavo, vēlas lai pagaršo,ēd visu, bet uzspiest jau nevar otram. Pieklājības pēc jau var nogaršot šo to no svētku galda, bet nav jau obligāti jāēd milzu porcija. Var jau šajā gadījumā arī samelot, kas būs tā saucamie labie meli, lai nesāpinātu otru, :-D, ka sāp vēders, ka nevari vairs ieēst,ka slikta pašsajūta, nespiedīs jau otru ēst ar varu. Var jau paslavēt,ka viss skaisti uzservēts, ja esi pagaršojusi kaut ko, ka ļoti gardi sanācis u.c. :-) Varbūt uzspēlējiet kādu spēli visi vai noskatieties filmu kopā, lai nav neforša atmosfēra :-) Katrā ziņā, lai izdodas jauki jums, lai ir svētku sajūta visiem, lai miers jūsmājās! :-)
05.12.2015 17:01 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
black dress

paldies par tik izsmeļošu atbildi.
Mūsu attiecības pēdējā pusgada laikā ir uzlabojušās, vairs nav strīdu, nav asaru. (l) ceru ka tā arī viss turpināsies.

protams, nevēlos sabojāt attiecības ar vecākiem, vienkārši skumji, ka nāk Ziemassvētki un man ir ar kaut ko jāsamierinās, kas varētu būt savādāk.
Katru reizi kad aizejam ciemos paciešu visu, ne reizi neesmu teikusi neko sliktu. Pagaidām tomēr ar draugu sarunājām svinēt divatā, bet nu redzēsim..viņš pats nejūtas labi savā ģimenes lokā, bieži kad braucam prom viņš saka ka viņam nepatīk tur. Tāpēc es domāju, viņš arī vēlētos Ziemassvētku vakaru pavadīt ar mani kopā. Bet nu redzēsim, galvenais lai nerodas strīds vai nepatīkama situācija.
05.12.2015 17:49 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
EMILIA

ja mēs aizbrauksim, mēs būsim vienīgie ciemiņi tur. Drauga brālis arī tur nepaliek ilgi, pat Ziemassvētku vakarā aizbrauc pie draugiem, jo viņam tā atmosfēra arī nepatīk.

Es iedomājos tomēr cik nepatīkami ir svinēt Ziemassvētkus viņiem abiem divatā...viņi necieš viens otru. Tātad nesvinēs, katrs darīs ko grib.
Bet tur es neesmu tas kurš katru gadu apžēlosies. Arī man gribas jauki pavadīt Ziemassvētkus.
05.12.2015 17:54 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
un vēl:

black dress un EMILIA

paldies par novēlējumiem! :)

Lai jums skaists Ziemassvētku laiks :)
05.12.2015 17:57 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Sophies_world, tev arī! Noteikti viss būs labi, galvenais, lai dotajā situācijā to lēmumu braukt/nebraukt pienjem draugs. Lai izdodas!(l)
05.12.2015 18:14 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
sophies_world, lai arī kā izlemsiet, lai vieism jums ir mierīgi, gaiši un silti svētki :-) un paldies :-):-):-)
05.12.2015 18:19 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Varbūt vari nebraukt tikai uz vakariņām? Aizbrauc ātrāk, palīdzi darbos, palīdzi gatavot maltīti, izdomā vakaram izklaides (galda spēles, zīlēsana pēc senlatviešu tradīcijām, dzejoļu skaitīšana pie eglītes utt.)! Maini Tu kaut ko, pamēģini pierīšanos pārvērst par saturīgu vakaru. Vai vispār maini visu un uzaicini visus uz pikniku mežā...
Par spīti visam, lai jauki svētki :)!
05.12.2015 18:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vai vispār maini visu un uzaicini visus uz pikniku mežā...
simt plusu. Es busu sajusmaa! Vai varbut kur kjada viesu maja, tadas tak ir visa pasaulee.
05.12.2015 18:39 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Arieta-loti labs ieteikums!Padariit to visu taadu mazliet citaadu,kaa bijis liidz sim-izmainiit taktiku!
05.12.2015 18:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
luk jusu kompanijai ziemsvetku spele, stundas laika visi laimigi bus :-D
05.12.2015 20:08 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Atvaino, ja aizskaršu, taču man, lasot Tavas diskusijas, rodas jautājums - vai Tev maz ir kāda teikšana attiecībās? Tad ir drauga māte, kura negrib atdot kaķi, tad drauga māte vispār nāk iekšā bez brīdinājuma, tagad šis... Vismaz no malas izskatās, ka drauga māte ir tā, kura kontrolē visu situāciju, kamēr Tu visu pieļauj un padomu pajautā forumā...
Pēc tā, ko esi rakstījusi, redzu, ka drauga māte atklāti ņirgājas par jūsu attiecībām (nākšana ciemos bez brīdinājuma utt.), tad kāpēc Tev vajadzētu pret viņu izturēties toleranti? Jā, pieklājībai ir jābūt, bet, ja arī draugs vēlas svētkus svinēt divatā, lai to arī pasaka savai mātei. Nesaprotu kāpēc visās situācijās ko esi aprakstījusi, zibens novedējs esi tieši Tu, bet Tavs draugs, kuram, kā vīrietim, vajadzētu pateikt izšķirošo vārdu, nez kāpēc klusē. Viņš arī negrib svinēt ar vecākiem? Tad lai ir vecis un to viņiem pasaka! Kāpēc sievietei jābūt tai, kura meklē padomus forumā? Kurš mājās ir vīrietis? Tu vai draugs?
06.12.2015 02:39 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Pasi vainigi sadu situaciju pielavusi un vecaki vel manipule.
24.12.majas gimenes loka. 25.12.jau var uznemt cieminus, doties ciemos. 24.12. Majas punkts, ja virietim iebildumi var savadak svinet. Es ar berniem palieku majas 24.12.

Negausigu risanu vispar neatbalstu
06.12.2015 06:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits