Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Daudz muļķīgu kļūdu darbā... :(

 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Labs vakars visām. :)

Šodien man bija pavisam neizdevusies piektdiena:(

Savā jaunajā darbā- pirmajā īstajā- strādāju jau pusgadu.
Mans darbs prasa augstu precizitāti.

Kā izrādās man laikam tāda nepiemīt.
Savu darbu nu jau pārzinu , zinu dažādas darba nianses, arī esmu iemanijusies strādāt ar visām datorprogrammām. Man vairs nav jautājumu ko darīt tajā un tajā situācijā vai kāpēc vajag darīt tā vai savādāk.
Ir divas kolēģes , kuras ir ļoti normālas, ja Tu nekļūdies, bet paliek drausmīgas, ja kļūdies. Šodien pat sanāca parunāt augstsos toņos.

Manas pieļautās kļūdas ir tiešām , tādas itkā sīkumi. Nepareizi uzrakstīts dok. nr, piemēram viena nulle par daudz, vai kāds cipars izlaists. Pārrakstīšanās kļūdas, kuras gadās diezgan bieži. Nesen viena kolēģe pateica, ka viņai esot apnicis un ja tas vel atkārtošoties iešot pie vadības.

Vai tiešām tādu sīkumu dēļ var atlaist no darba, viņa patiešam to var panākt?

Es visu laiku analizēju tās savas kļūdas, bet gudra netieku kapēc, jo savu darbu māku, zināšanas mani ir, to atzina arī nokaitinātā kolēģe. bet šīs sīkās kļūdas visu var ļoti saākarēt. Jo vairāk es cenšos , jo vairāk es kļūdos. Un tagad jau pat baidos kļūdīties, jonegribu lai par mani iet sūdzēties.

Bet tad atkal padomāju- tā kas ir tik neapmierināta ar jebkuru kļūdu, vai viņa pati nekļūdās un vai tad es patiešām neko nesajēdzu un nespēju izdarīt kā vajag, ka par mani jāskrien sūdzēties.

Ar vadītāju attiecības ļoti labas, arī sanāk sastrādāties, nav bijušas īpašas problēmas, itkā viss ok.

Vai Jums tā ir bijis ? Ko darīt? Kā beigt tās muļķīgās kļūdas, kamēr nav par vēlu?

Ko darīt ar tām kolēģēm, lai neauro uz mani dēļ tā. To es arī netaisos pieļaut. Bet normālas attiecības vajag.

Man patīk mans darbs un vēlos to turpināt. :-)
04.12.2015 21:56 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Tev varbūt tas liekas sīkums, bet tas tomēr ir svarīgi, lai uzņēmumā dokumenti tiktu sakārtoti precīzi. Es arī pieļauju kļūdas, kolēģe arī, bet mēs cenšamies neko nesajaukt. Nav jau tie tikai papīri. Var viens nepamanītas kļūdas dēļ dabūt pārstrādāt visa mēneša papīrus. Nu kam to vajag? Ir jācenšas rūpīgi un uzmanīgi to darīt, nav jāsteidzas.
04.12.2015 22:01 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Tu joko vai? Ja jau pati saki, ka diezgan bieži sanāk kļūdīties, tad jau, protams, ka var atlast.
04.12.2015 22:01 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Nu dokumenta nr ir diezgan kaitinoša kļūda, jo vajadzības gadījumā to dokumentu tad nevar atrast. Turklāt ja tādas kļūdas atkārtojas atkal un atkal, bet kolēģēm arī ar to ir jāstrādā, tad var saprast viņu vēlmi, lai tu kļūtu uzmanīgāka. Pārbaudi 3x. Bet baurošanu neņem galvā.
04.12.2015 22:04 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Man arī sākumā savā darbā tā bija, pieļāvu sīkas kļūdas, kuras it kā varētu arī nebūt, bet pēc kolēģu aizrādījumiem es kaut kā tacerejos, kur ir mani vājie punkti un vairākas reizes to pārbaudīju vienu un to pašu pirms nosūtīt vai apstiprināt, pēc gada jau iestradajos un vispār nekādu problēmu.

Tu varbu cītīgi neparbaudi visu ko esi darījusi? Pat par sevi esi pedantisks vai haotisks cilvēks?

Ja tev kļūdas atkārtojās vienas un tās pašas tad loģiski, ka vecākās kolēģes tas sāks kaitināt īpaši ja viņām tas jālabo, bet tad tu zini, ka tur vienmēr ir kļūda un pārbaudi to vietu kaut desmit reizes līdz esi pārliecināta ka viss ir pareizi.
Labāk varbūt mazliet ilgāk darīt, bet pareizi.
04.12.2015 22:04 |
 
10 gadi
Reitings 989
Reģ: 06.04.2011
Man arī apniktu labot visu laiku kļūdas pēc savas kolēģes. Ok, es laboju kļūdas pēc jaunajām darbiniecēm, kamēr viņas apmācās, bet pēc pus gada, ja nekas nemainās, tad tur tiešām ir ko padomāt... Pārskati pati vēlreiz vismaz 5x!!!!! katru dokumentu, pirms to apstiprini kā pabeigtu! Lai izdodas turpmāk nepieļaut neuzmanības kļūdas!
04.12.2015 22:14 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Labāk varbūt mazliet ilgāk darīt, bet pareizi.

+
04.12.2015 22:15 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Nu es arī pati to visu varu izlabot, bet viņa vnk aizsvilstas un tad jau vairs neko. Vispār to kolēģi nav grūti nokaitināt. Viņai kā kaut kas nepatīk, nevis runā bet bļauj virsū.

Ja godīgi esmu diezgan hautiska laikam pēc dabas. Man istabā bieži ir bardaks:D

Tur jau tā lieta, ka sākumā man piesējās par ātrumu, tad par vēl vienu niansi, ko jaucu. Tagad par to vairs neko nesaka. Tagad runa ir tikai un vienīgi par neuzmanības kļūdām, ne nezināšanas.

Man tie aizrādījumi rada nereālo stresu. Esmu ļoti jūtīga , visu pārdzīvoju un tad pēc tam kko darīt ir vēl grūtāk. Baidos jautāt, ja kkas nesakrīt, jo ja man nebus taisnība, man bļaus virsū.

Es nezinu, dažreiz nejūtos kā darbinieks , bet praktikants, kuru vel var mācīt pamācīt, atļaut aizliegt.

Gribu lai pazūd šī sajūta:(
04.12.2015 22:16 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Beidz domāt visu laiku, ko padomās kolēği, bet domā par to, kā labāk izdarīt savu darbu un nekļūdīties. Es parasti tos garos ciparus arī pārskatu 5x ļooti uzmanīgi.
04.12.2015 22:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu ir vnk tādi cilvēki, kas ir pārāk ātri un haotiski kā viesulis. Acīmredzot, esi viena no tādiem... Tas tik tiešām ir kaitinoši!
Centies izdarīt ne pārāk ātri, bet toties rūpīgi. Kad jāievada cipari - dari to lēnām un 3x pārbaudi. Tajā, kur visbiežāk kļūdies - tam pievērs lielāku uzmanību un centību. Nekas, ka būsi lēnaka, toties labāk spēsi sakoncentrēties un mazāk pieļausi kļūdas. Pirms vispār sāc darīt - ievelc dziļu elpu, nomierinies un sakoncentrējies, nevis ķer un grāb un dari žigli-žigli, pieļaujot kaudzi kļūdu.

Vēl jau vari palielināt fontu datora ekrānā, lai labāk redzi kur un ko jāievada. Nesēdi pārāk ilgi pie viena veida darba, bet labāk ieturi vairākas īsas pauzītes vai padari kaut ko citu.
04.12.2015 23:02 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Protams, ka tas ir kaitinoši. Strādā jau pusgadu un ja esi tik zinoša kā raksti, tad kļūdām nevajadzētu būt biežai parādībai. Domājams, ka es arī kādā brīdī uzsprāgtu, ja darbinieks strādā jau pusgadu, bet regulāri taisa bardaku. Labāk dari visu mazliet lēnāk, bet rūpīgāk. Pēc tam obligāti pārbaudi. Kaut trīs reizes velc ar pirkstu līdzi un pārskati vai neesi kļūdījusies.
04.12.2015 23:04 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
ļoti pazīstama situācija. man gan šo neuzmanību izraisa dažkārt paša slinkums un apkārtējie traucēkļi, jeb mob. telefons kurš patstāvīgi "prasa" uzmanību.
Pēdējā laikā liku malā telefonu.. un lēnām lietas uzlabojas :)
04.12.2015 23:07 |
 
Reitings 80
Reģ: 12.06.2014
Sorry, bet, ja pati mini, ka tavs darbs prasa augstu precizitāti, tad ir tikai loģiski, ka kolēģes dusmojas par, tevisprāt, nenozīmīgām kļūdām. Tās kļūdas, kuras nosauci (izlaisti cipari, vairāk nulles nekā vajag) NAV sīkas kļūdas (sīka kļūda būtu vārda vidū izlaist burtu vai sajaukt ar blakus esošo burtu, kas nebūtu tik nozīmīgi, jo tur tāpat varētu saprast, kas īstenībā bija domāts, bet izlaisti cipari vai nulles var diezgan pamatīgi nojaukt datus).

Aurošana nav pareizākā taktika, bet pilnībā saprotu kolēģes, mani arī besītu visu laiku labot vienas un tās pašas lietas.
04.12.2015 23:24 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Un kaads buutu tas darbs, kur izlaisti&nepareizi ierakstiiti cipari ir siikums? :-D

Es iedomaajos, kas notiktu, ja kaads, teiksim, bankas darbinieks taa kljuudas peec kaut kur pieshautu pa liekai nullei :-D vai kaada cipara vietaa ierakstiitu citu :-D Es kaa kliente vinu buutu gatava nosist, nemaz nerunaajot par koleegjiem vai vadiibu :-D

Bet es tieshaam gribu zinaat, kas tas par amatu :-D
04.12.2015 23:34 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jo vairāk es cenšos , jo vairāk es kļūdos


Nu tatad tu necenties!! Es nesaprotu, ir tik gruuti iziet 2x cauri rekinam? nu ja nepalidz 2 x, 3, 4, 5 x izej cauri rekinam? Es pati esmu taisijusi rekinus, esmu kadas, varbut, 3. x pa tiem gadiem pieljavusi kadas kljudas. Tas parada tikai to, ka Tev nevar uzticeet darbu!

Shitada "atbildiga" spichka nedelju atpakalj aizskatija 21,30 euro vieta 2130 euro no mana teva firmas konta. Un ari nesaprot, kaa taa gadijas, jo vinjai esot ljoti augsta atbildibas sajuta, laba darbiniece, ar labam zinaashanaam, bet reizem tas zinashanas nekur neder, ja nav precizitaates un atbildibas pret savu darbu!
04.12.2015 23:55 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Kā esmu novērojusi, tad manas kļūdas gan nav summā, bet gan nepareizi uzrakstitā rēķina nr, vai laika posmā par ko ir tas rēķins .
2015 uzrakstu kā 20105 vai kaut kas tamlidzigs.

Tas nav sīkums, es apzinos, ka tas nav labi. Bet es tik tiešam cenšos , bet netieku gudra, ko iesākt.
04.12.2015 23:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu bet ja tu zini kur tu viss biežāk pielaid kļūdas tad tās vietas it īpaši pārbaudi vairākas reizes.
04.12.2015 23:58 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Es vienkārši nepamanu to, ka kko esmu uzrakstījusi nepareizi..
04.12.2015 23:59 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
IZklausās , ka viss ir sliktāk nekā biju domājusi:(
05.12.2015 00:01 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, bet pārbaudi vienreiz, otrreiz, trešoreiz. Nevar kaut ko izdarīt, aizžmiegt acis un cerēt, ka viss būs ok. (t)
05.12.2015 00:02 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Nu jā.
05.12.2015 00:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits