Vajag kādu, kas palīdz ar mazo. Pēc tā apraksta izskatās, ka mazais neļauj izgulēties ne vienam, ne otram (Tas, ka celies mazo ucināt, nenozīmē, ka viņš nepamostās no tā, ka mazais pamodies). Tu esi kašķīga, tāpēc saņem tikai kritiku. Tas, ka viņš pa dienu ir darbā, nevis ar bērnu, nenozīmē, ka viņš ir atpūties. Ne jau viņš uz turieni gulēt brauc. Tas nav pārmetums, tas ir atgādinājums, jo zinu daudz gadījumu, kad sievietes, pēc bērna piedzimšanas, piemirst, ka vīrieša darbs nav nekāda medusmaize. Bērns nogurdina, gribās brīdī, kad vīrietis pārnācis no darba, iedot viņu tētim un kaut pusstundu atpūsties. Bet viņš arī ir noguris un grib to pusstundu miera.
Kad vienam manam kolēģim piedzima meitiņa, dzirdēju no viņa frāzi, kas labi palikusi atmiņā :"Bērnam un priekšniekam ir kopīga viena lieta. Viņi abi bļauj un Tu esi gatavs uz jebko, lai tikai viņi apklustu".
Te jaunu velosipēdu neizgudrosi. Sameklē kādu, kas kādā brīvdienā, kad jums abiem ir brīvdiena, kaut uz 6h paņems to brīnumiņu un pieskatīs (Omes?),lai varat vienalga - gulēt, iet uz kino, pārkārtot viesistabu. Jebko - kopā un bez bērna. Atpūsties un sajusties nedaudz cilvēcīgāk.
Ja spēsi saņemties (Nav viegli) un bez kašķa pajautāt, kāpēc viņš ir kļuvis tāds, uzklausīt atbildi un vēl pajautāt, kas, viņaprāt Tev būtu sevī jāmaina, lai viņš kļūtu tāds, kā agrāk, ir cerība kaut ko labot.
Nu, vēl var vienkārši mēģināt "pārziemot" to bebja laiku un cerēt, ka tā ziema neievilksies, bet tas nenotiks, ja nenoskaidrosi iemeslus, kas tieši nomāc vīrieti. Viņi bieži jūtas lieki tajā mammas-bērna pasaulē, bet mammai nav laika/spēka/vēlmes to mainīt.