Puiši portālā.

 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
Sveiki vēlreiz. :-)

Šoreiz top vēl viens topiks no manas puses,un kā jau pirmajā savā ierakstā minēju,tad ceru šeit sastapties ar interesantiem,foršiem un radošiem cilvēkiem. (jeb pa lielam sakot,tad meklēju sev domubiedrus un līdzīgi domājošus cilvēkus par sev tuvāk tēmām).

Pagaidām pa lielam,tad man portāls patīk. ;-)
Redzu,ka cilvēki ir atsaucīgi,pozitīvi un lielākoties tās ir meitenes. Bet tas laikam nav nekāds pārsteigums,jo šis ir meiteņu portāls.
Tomēr redzu,ka ir arī puiši,kaut nepētu ko viņi raksta,jo vairāk pievēršos tikai saviem topikiem (kaut nedaudz aci uzmetu arī citiem,bet nekomentēju) tad man rodas jautājumi.

Ko Jūs puiši šeit darāt? Troļļojat? :-D Vai tomēr esat atsaucīgi,izpalīdzīgi?
Kāds ir Jūsu labums no šī portāla,foruma,cilvēkiem?

Es nemelošu,es šeit esmu,lai kavētu savu brīvo laiku un iepazītu cilvēkus,palasītu ko jaunu,un ja ar spētu palīdzēt kaut kā,tad ar lielāko prieku arī palīdzētu,vai nu ar padomu,vai arī ar kādu reālu darbu. Jo iepazītie cilvēki,kas diskutēja manā pirmajā topikā,tad lielākoties bija feini cilvēki no kuriem kaut ko jaunu uzzināju un kaut ko jaunu arī ieguvu kā sev iedvesmas avotu.

Lai jauks Jums vakars. :-)

p.s. Dāmas arī var izpausties par portāla puišiem. :-D
21.11.2015 19:13 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Kad te grozās padsmit troļļu, ir grūti sevi pierādīt ka neesi trollis


+++

Man, piemēram, arī big bad wolf liekas ar trollisku pieskaņu. Vai arī vienkārši ļoti savdabīga sieviete ar interesantu (lai neteiktu citādi) izteiksmes manieri.
22.11.2015 11:32 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
@ERS6 Vot piekrītu. ;-)

Bet man tagad radās iespaids,ka labāk ir būt trollim,ne sakarīgam,jo tad tevi neapvaino,neapsaukā un tā tālāk. Kaut manā gadījumā var teikt,ka Tu zini manu vārdu,bet nezini manu stāstu.

Bet tas laikam bija gaidāms,ka šeit cilvēkiem patīk otru noēst.
22.11.2015 11:32 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Kad te grozās padsmit troļļu, ir grūti sevi pierādīt ka neesi trollis :D
22.11.2015 11:25 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
Nezinu kuram vai kurai,lai ko atbild,jo tomēr mans priekšstats par forumu ir mainījies.
@big bad wolf frāze "Aizdomas, ka autors ir gejs, trollis vai nu pilnīgs idiots nav bez pamata."
un @Sema! "Man, tas autors, liekas kautkads, aizdomigs- parak salds prieks viriesa un tas viss, sevis pasniegsanas veids... gan jau, kartejais trollis."
Lika saprast,ka ir jāsāk uzvesties tizlam. Jā,tizlam. Kāpēc? Jo man ļoti interesē ko es sliktu daru? Pirmajā diskusijā es meklēju sev domubiedrus,komentēju tikai sava topika cilvēku teikto,nejaucos citās problēmas,nemeklēju kašķi un tā tālāk.

Žēl,ka Jums nav tādas portālā IP pārbaudes un reputācijas lodziņa,tad ar troļļiem Jums būtu uz pusi vieglāka dzīve. Pat nez ko teikt,un jā @Zilace,es dzīvē tāds esmu. Esmu jautrs,jauks,sirsnīgs un nosvērts cilvēks. Laikam jābūt nejaukam,rupjam un tad Jums iepatikšos.

Es nesaprotu ko es šeit izdarīju un tas kas minēja par to "sava veida biksīšu ielīšanu šeit" tad es tam nepiekrītu,vismaz par sevi runājot. Es šeit jau vienreiz pateicu,es šeit vēlos kavēt savu brīvo laiku. Un es šeit cik stundas pavadu?
Man ir kauns,ka te cilvēki sēž gandrīz 24h,jo es šeit labi ja 2-3h kopā pa visu dienu ieeju,palasu un iekomentēju savos topikos ar labu,bet nē,ir daži kas aizskar un tēlo varoņus.

Jūs ar dzīvē esat lecīgie? Varoņi? :-/ ja jā,tad bēdīgi,jo es esmu pozitīvs cilvēks,varbūt nedaudz salkans,bet aij. Pat negribās strīdēties,labāk savā pirmajā topikā izpaužos,tur atbild jaukāki cilvēki nekā šeit.
Un nē,es neraudu. ;-) Izsaku viedokli,kas neapmierina. Jo es zinu kas ir troļļi interneta vidē un es tāds neesmu,laikam biju pārāk aizsapņojies,ka šeit sastapšu jaukus cilvēkus.

Divi vārdi: Jauku dienu? Tas ir trolliski,tizli,ka es tā saku? Zinu,ka laikam kādam tas nepatīk,nu tad neizdevušos dienu tiem varoņiem,kuri virtuāli ir varenie,ka nespēj pat ielikt savas īstās sejas.
22.11.2015 11:19 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Burunduk, kaitina mani tie tavi salkanie teksti, nez vai tu dzīvē arī runā tā?

Un runājot par vīriešiem..nav nekādas vainas , ja viņi šeit ir un spēj sniegt kādu saprātīgu viedokli no vīriešu puses.
Bet troļļi šeit gan ir ļoti daudz un paliek tikai vairāk(t)
22.11.2015 10:58 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012


Es arī sevi neuzskatu par "normālu" vīrieti. Vismaz tādu kādi sabiedrībā uzskatāmi par "normāliem".
Patīk būt atšķirīgam.

Man patīk psiholoģija, it īpaši sieviešu. Un te ir daudz iespēju to izprast. Un pretējā dzimuma labāka izprašana, labāk palīdz tās saprast.
22.11.2015 10:44 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Normāli vīrieši šeit nav un tas ir loģiski, jo ko gan šeit darītu normāls vīrietis?
big bad wolf! Tātad, normāls vīrietis ir tāds, kuram sievietes iekšējā pasaule nemaz nerūp, bet, toties, kuram rūp tikai sievietes ķermeņa tuvums. :-D Šis forums arī neaprobežojas tikai ar sieviešu būšanām. Un pārmērīgi ilga laika pavadīšana ne vien šajā forumā, bet, vispār, internetā arī nav normāla ne vien vīriešiem, bet arī sievietēm. Un pārāk liela sieviešu koncentrācija vienuviet arī nav normāla. Un, visbeidzot, vislielākais stulbums no vīrieša puses ir strīdēties ar sievieti! :-D
22.11.2015 09:39 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Dažreiz jau gribas dzirdēt vīrieša viedokli, BET.. .
Normāli vīrieši šeit nav un tas ir loģiski, jo ko gan šeit darītu normāls vīrietis?

Aizdomas, ka autors ir gejs, trollis vai nu pilnīgs idiots nav bez pamata. :D
Un šeit ir tik daudz troļļi, ka vairāk neko nevar saprast, ja ilgāku laiku šeit neienāk.

So sad story, bro! :D
22.11.2015 09:02 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Šis forums palīdz labāk izprast cilvēku savstarpējo attieksmi un sievietes būtību. Bet ne jau tāpēc es šeit piereģistrējos. :)
22.11.2015 06:41 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 17.01.2013
Man, tas autors, liekas kautkads, aizdomigs- parak salds prieks viriesa un tas viss, sevis pasniegsanas veids... gan jau, kartejais trollis.
22.11.2015 00:23 |
 
Reitings 91
Reģ: 15.06.2015
vovo, gulēšanu un ēšanu aizmirsu :D

Labi, mans cepiens beidzies, dodos ziemas miegā :)
22.11.2015 00:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Darbā, kursos, darbojoties pagalmā, sportojot, medībās, skrūvējot mašīnas vai citos hobijos, utt

Guļot :D
22.11.2015 00:06 |
 
Reitings 91
Reģ: 15.06.2015
Kur Vīriešiem vajag atrasties... ?


Darbā, kursos, darbojoties pagalmā, sportojot, medībās, skrūvējot mašīnas vai citos hobijos, utt
Bet tā tik mana domāšana. Sēdi un komentē, man tak vienalga.

Izsaku savu viedokli, ko, tā saucamie vīrieši, dara cosmo.

Nespēju iedomāties normālu vīrieti kurš atnāk mājās no darba un sēž cosmo, vai vel trakāk darbā to dara. :-|
22.11.2015 00:03 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Diršana. Visi puiši šeit it meiteņu dēļ.


Nu ķipa, bet nejau lai iepazītos personīgi. Jā, šeit ir sievietes. Jā, Rīgas kanalizācījā var atrast sievietes aromātu, bet Isāk sakot - vīrieatim nav cēli šeit atrasties. Kur vispār prāts tiem, kas šeit ķoļī sev draudzeni?
21.11.2015 23:43 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
vīriešiem šeit nevajadzētu atrasties.... kur nu vel komentēt


Kur Vīriešiem vajag atrasties... ?
21.11.2015 23:42 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu jau gan... tie cosmo puiši/vīrieši, kas no troļļošanas vecuma jau ir izauguši, ir pozitīvs papildinājums forumam. Lai gan vienu otru reizi arī troļļotāji iekomentē kaut ko acis atverošu attiecību tēmās. Tā pabrutāli un pajēli, bet, iespējams, atsevišķos gadījumos tas pat ir labākais formāts.

Vienīgie, kas mani tiešām traucē, ir mizogīnisti un ksenofobi.
21.11.2015 23:28 |
 
Reitings 91
Reģ: 15.06.2015
vīriešiem šeit nevajadzētu atrasties.... kur nu vel komentēt
21.11.2015 23:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Visi puiši šeit it meiteņu dēļ.

Dionysus Tu neskaities, Tu tak esi vīrietis :D
21.11.2015 23:21 |
 
Reitings 91
Reģ: 15.06.2015
Veiksmi!
21.11.2015 23:21 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Diršana. Visi puiši šeit it meiteņu dēļ. Nu ok, kāds iespējams arī puišu dēļ. Katram tik tas stils kā mēģināt ielīst biksītēs ir cits.

Tā kā nevajag liet ūdeni, ka meklē domubiedrus utt


Es nekur nemēģinu ielīst.
Te ir forums, kā forums. Apmeklētāju ir diezgan daudz, tēmas pietiekami un reizēm tīri interesantas.
Nav man te konkrētu mērķu kaut ko panākt vai pierādīt.
21.11.2015 23:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits