Kāds ir Jūsu radošais lauciņš?

 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
Sveikas,dāmas.
Šis laikam ir sieviešu portāls,kurā pa vidu ir arī daži vīrieši. Es nezinu par šo portālu neko daudz,bet zinu,ka šeit ir forums un iespējams,ka arī ir forši,radoši un interesanti cilvēki.
(jā,mana profila bilde ir īstā).

Nav noslēpums,tad mūsdienās,vismaz man tā liekas,tad daudzi jaunieši un ne tikai jaunieši,bet raksta dzeju,dziesmas un citas lietas. Arī es mēdzu brīžiem šādas radošas lietas darīt. Zinu,ka ir cilvēki,kas gatavo kartiņas un izpaužas citādāk ar savu radošumu.
Kā ir ar Jums? :-)

Pats kā minēju,tad iedvesmas momentos rakstu dziesmas,dzeju,dažreiz epifānijas.
Varbūt pēc bildes ir kādas meitenes,kas mani zina,ir redzējušas un pazīst personīgi,bet es par to neuztraucos un nekaunos. Vēlos iepazīt citus radošus cilvēkus.

p.s. Ceru uz saprotošiem cilvēkiem šeit sastapties,lai nebūtu vīlies,ka šodien nesen šeit reģistrējos.

Paldies Jums,lai jauka un izdevusies diena. ;-)
20.11.2015 14:58 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Man patīk meistarot dažādas mēbeles savai mājai.

Piemēram stūra datorgaldu, koka plauktu sistēmu, nolaižamu rakstāmgaldu, dažādus nestandarta mēbeļu risinājumus.
Kā arī koka mebelītes un citas lietas no koka, bērniem ko spēleties.
21.11.2015 23:37 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Dionysus, dikti sasmējos! :-D:-D Izlasīju tavu komentāru un atcerējos joku, kas savukārt atsaucot atmiņā tavus komentārus par to, ka bērniem nedod ēst burgerus, ir vēl smieklīgāks :"viņiem smaga bērnība - skābi āboli un koka rotaļlietas"
Sorry, brīžiem patīk absurds minimālistiskais humoriņš :-D
21.11.2015 23:48 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tās bērnu rotaļļlietas būtībā bija meitas pasūtījums - mēbeles lellēm
21.11.2015 23:52 |
 
Reitings 28544
Reģ: 11.02.2015
Pirmkārt, ļoti nepatika puiša runas maniere/intonācija ieliktajā linkā - tāds borzīgi gopņikains priekš tāda lirika. Sorry.
Otrkārt, pāris momenti tekstā līdz galam neaizķer - tas "aha", "pēdējais ceļš" - kāpēc? kurš mirst? un "lidot" atskaņās ar "slidot".
Visādi citādi - savam žanram un savai mērķauditorijai tīri ok.

Pati ar dzejoļiem un īso prozu vairāk aizrāvos skolas laikā, kad bija neatbildētās loves :D Bet patīk reizēm pārlasīties un pabrīnīties - no kurienes tas. Iespējams, šīs diskusijas iespaidā radīsies vēlme atkal paniekoties :) Ikdienā jau darbs ar rakstīšanu saistīts, varbūt tāpēc tik ļoti kādu laiku nav vilcis pie tā.
Vēl ģitāra un vijole. Arī ļoti retu reizi padumojos.
Un patīk makgaiverainas lietas. Pašai kaut ko remontēt, meistarot :D
21.11.2015 23:53 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ai, tēta gatavotas leļļu mēbeles tak ir brīnišķīga lieta (l)

Es esmu samērā radoša praktiskās lietiņās, man patīk pārkrāsot mēbeles + vienkārša restaurācija (nemāku protezēt, utt, bet tādas vienkāršākas lietas ir ok), pārtaisīt lietas, visādi diy projekti. Labprāt adu un tambotēju. Izšuju krustdūrienā gan tikai rupjības :-P Patīk gatavot , īpaši franču virtuvi un brūvēt alu.
Esmu pilnīgi nemuzikāla (lai gan drīzumā skolas dēļ nāksies kaut ko mācīties un esmu izvēlējusies ukuleli), zīmēju viduvēji, dzeju un prozu nerakstu.
22.11.2015 00:10 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
@reina un @koshka
Nu kā jau teicu,tas viss toreiz tapa kā prikols. Džeks nav nekāds pro,pat korī nav gājis dziedāt. Tas bija gandrīz kā kucēnu iemest ūdenī un likt pašam ar saviem spēkiem peldēt. Tā arī tas džeks,izveidojam liriku un devāmies ierakstīt pat nezinot,kas galu galā iznāks.

Jā,paldies par tiem komentāriem,kaut kas arī noderēja un ņemšu vērā.

p.s. Pietam es sadarbojies ar cilvēkiem,kas nav nekādi profesionāļi,bet grib dziedāt. Tādiem man bija lielāks prieks radīt dziesmas un tad vērot kā cilvēks attīstās savā meistarībā.
Tādi man ir divi cilvēki. ;-)
22.11.2015 11:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ikdienā patīk lietām pieiet radoši :) Tas izpaužas dažādos virzienos :)
Patīk radīt gan sataustāmas lietas.. gan arī kaut ko garīgajam baudījumam (dzejolis, bloga ieraksts) :D
Vēl viena no radošajām kaislībām ir ēdiena gatavošana :) Šis process iepriecina un relaksē :)
22.11.2015 11:32 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Es tikai tagad pamanīju, ka ir ierakstītā dziesma, iepriekš klausījos bez vārdiem to linku.
Kā jau iepriekš teicu, nav mans, bet kaut kāda auditorija atrastos, domāju, tīņiem patiktu. Tavs draugs nav latgalietis? :D Nezinu, man šķiet viņam interesanta izruna.
Ieliec tās otras lirikas. :)
22.11.2015 11:50 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
@koshka Nē,vācietis. :-D Nu labi samelojos,viņš Vācija dzīvo un ja ir kāds akcents,tad iespējams,ka tāpēc,ka nav pieradis pie latviešu mēles.

Otrā lirika ir galīgi garām un ļoti iespējams,ka nesaprotama.
Man viņa pašam nepatīk. :-D
22.11.2015 12:01 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Fotografēšana un bilžu apstrāde, rakstu dzeju, prozu, esmu rakstījusi arī lugas, kuras pati pēc tam režisēju. Dziedu, spēlēju klavieres, ģitāru, akordeonu. Zīmēju ar tintes pildspalvu. Prieka pēc pa\nemos arī ar grafisko dizainu. Bet visam pievēršos periodiski, nav īsti šobrīd laika/vēlēšanās attīstīt kādu no hobijiem.
22.11.2015 15:07 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
@Pārsliņa Ļoti plašs arsenāls. :-) Bet kāpēc nav vēlmes? Darbs aizņem lielāko uzmanību,vai tas viss ir tik dēļ sevis,sava hobija pēc?
22.11.2015 15:11 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, es uzskatu, ka hobijs tāpēc ir hobijs, lai ar to nodarbotos aiz prieka un brīvprātīgi. Tas palīdz atslēgties. Darbs arī man ir gana radošs un tajā iekļaujas, savā ziņā, ikviena no minētajām nodarbēm. Tad, kad 8 stundas notupi pie datora mēģinot sastādīt tekstus un apstrādāt attēlus darbam, kaut kā roka neceļas papildus ņemties gar savām bildēm un rakstīt dzeju. Tā vietā foršāk ir pagulēt un paskatīties kādu seriālu.
22.11.2015 15:16 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Ko es gribbēju pateikt - ja ir jāpiespiežas čerez ņihaču, lai nodarbotos ar savu hobiju, tas vairs nav hobijs.
22.11.2015 15:17 |
 
Reitings 51
Reģ: 22.11.2015
Es sevi izpaužu dejā (diemžēl, man tam vairs nav laika.. :'-( )
Vēl patīk gatavot dažādus aksesuārus, dekorācijas, dāvanas! :-)
Agrāk arī mēģināju rakstīt dzeju, taču, tas laikam īsti nav mans lauciņš.
22.11.2015 15:19 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Otrā lirika ir galīgi garām un ļoti iespējams,ka nesaprotama.
Man viņa pašam nepatīk.


Tak ieliec. :D
22.11.2015 19:46 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
Nebūs. Esmu nejauks šodien. :-D
22.11.2015 20:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits