Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāds ir labums vecākiem no bērniem?

 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Sveiki, kādam ir nojausma par to kāds labums ir vecākiem no bērniem? Mamma man šodien paprasīja kāda jēga viņai tagad man kaut ko dot, ja vēlāk es aiziešu un viņai nekāda labuma no manis nebūs. Es nezinu, man nav ko teikt, nav un nebūs arī nekāda labuma viņai no manis. Brālis un māsa ir 10 un 12 gadus vecāki, pašiem jau sava dzīve, nekāds labums mammai no viņiem nav, kā viņa saka. Naudu viņai nedod, neko nepalīdz, tik lielās ar to, ko nopirkuši(Vispār jau tikai saka, bet viņa domā, ka lielās) Viņa tik dodot un dodot, bet neko atpakaļ materiālajā ziņā nedabū, pēdējo bērniem esot atdevusi, bet tagad nekā... Tikai dusmas par visiem sliktajiem bērniem... Saprotams, no manis arī nekā jēdzīga nav un arī nebūs viņas skatījumā (parunāt nevar, neko pareizi arī izdarīt nevar)....
08.11.2015 17:37 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es tomer uzskatu, ka vecakiem ir japalidz, lai kadi vini nebutu. Tomer vini tevi ir uzaudzinajusi, izskolojusi utt.
Un vecakiem ari var kkas notikt- aizverties kkas ciet, varbut dzive nav sanakusi tada kada to velejusies.
Protams, slikti tas ir , ka taa cikstesana, tevis vainosana - tas pamatigi iedraga pasapzinu, rodas nevajadzigi kompleksi . Kaa bus iespeja dodies prom, bet novarta gan neatstaj. ))
09.11.2015 11:00 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Bērni dzims no mīlestības, nevis , lai nestu kādu labumu!
Tā ir mīlestības materializācija, par kuru rūpējies, audzini, lai tā mazā daīņa, kas nākusi no Tevis, izaug par laimigu, pilnvērtīgu cilvēku!
09.11.2015 10:52 |
 
Reitings 28675
Reģ: 11.02.2015
Udenskritums, nu tev diemzel nav paveicies ar mammu...bet to tu nekadi mainit nevari. Rikojies tik pec sava plana - kolidz ir iespeja, ta prom.
Ja par sevi, man vecaki pelna vairak neka es
09.11.2015 08:41 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Parasti rada bērnus,jo grib bērnus neviss domājot- kāds labums būs nākotnē,kad vecumdienās mani uzturēs. Nekad jau nevar zināt,cik labā darbā iekārtosies bērns un vai viņam būs finansiāli iespējams palīdzēt, uzturēt vecākus.
Protams,ja ir liela ,milzīga alga, tad vajadzētu palīdzēt vecākiem,ja viņi nespēj savilkt galus, knapi turas virs ūdens. Muļķīgi būtu sev pirkt jaunu dzīvokli, mašīnu un otram ļaut dzīvot pusbadā. Ja bērns saņem mazu algu,tad gan es neuzskatu,ka par visām varēm ,kaut kāda mēneša nauda ir jāpārskaita, vai arī pēdējos EUR jāsagrabina,lai nopirktu mammai tādu lielu ,dārgu dāvanu.
Ir ļoti nezolīdi otram pārmest,ka ir uzdāvināta nepietiekami laba dāvana,tiek pārskaitīta par mazu naudas summas.
tik lielās ar to, ko nopirkuši

Lai vairs nestāsta ,ko pērk,lai mammai neskauž, nepārmet-jūs sev jaunu ledusskapi nopirkāt un tāpēc nez kāpēc man mazāka naudas summa šomēness jāsaņem bija. Varējāt nepirkt:D
09.11.2015 08:24 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Alexxa,Nordic- Manas zakenītes,nav jēgas te ar jums par šo diskutēt, jūs neko nesaprotat. Es saku ka bērni parasti oaši pie pirmās izdevības vienmēr palīdzēs vecakiem gan ar naudu,gan visās citās lietās, jo tā ir audzināti un uztver to par pašsaprotamu lietu. Savādāk tad tiešām vajag jautāt kāda gan jēga no liekēžiem vai lupatām, kas kolīdz sak dzivot savu dzīvi,aizmirst par vecākiem?! Es nezinu, bet paldies dievam NEVIENU tādu nepazīstu. Zinu pat cilvēkus,kas aizmirsīs par savu otru pusi,bet vecakiem vienmer palidzes maximali cik vien varēs.

Dzili sirdī visi vecāki cerka būs savus bērnus izaudzinājuši par kārtígiem cilvēkiem, kas mīlēs un visādi kā vien var palīdzēs,nejau tikai ar naudu.
09.11.2015 08:12 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ja kāds otram dod ar domu saņemt no viņa labumu, tad pats nedabū neko.
09.11.2015 04:48 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es tā saprotu, Brunīt, ka daļa tavas draugu varzas, kuri joprojām dzīvo pie mammītes un papiņa maksā daļu komunālo un sadzīves maksājumu un tas ir tas, ko tu dēvē kā "palīdzēšanu ar naudām". Un labi, ka tā, citādi es nešaprotu kā tu sagaidi no kāda ar ~500€ algu (jo vairāk taču neviens vecumā pirms 30 nepelnot, atceries?) uzturēt sevi, savu dzīvesvietu un vēl vecākus?

Vienīgā nelaime, ka realitātē lielais vairums vecāku labprāt redz savus lielos bērnus izvācoties no dzimtā divistabu dzīvokļa, jo tad var beidzot dzīvot sev, staigāt apkārt pliki un baudīt citas lietas, ko bērnu klātbūtnē neatļautos. :-D
09.11.2015 01:41 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Brunīt, mazulīt, kad Tu paaugsies, pārstāsi muļķības runāt. Kad mans dēls būs paaudzies, es būšu tikusi dzīvē vēl tālāk. Man sava naudiņa nekur nepazudīs. Jahtai varbūt nesanāks, bet bez maizītes arī pēc 40 gadiem nebūšu. Tam man šodien galva ir.
Ja mana māte man paziņotu, ka man viņa jāuztur, jo viņa mani dzemdēja, es viņai pateiktu, lai bāž mani atpakaļ. Es viņai palīdzu, jo gribu un varu, nevis viņa man pieprasa.
09.11.2015 01:38 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Alexxa- Milulīt,tā tu runā tagad,bet pagaidi kad tavs sīkais paaugsies un es tev apsolu ka dziedāsi citu dziesmu! Es arī neuzskatu ka uzturēt pēc 18 būtu kāds pienākumus vai obligāta lieta. Protams ja izdodas jau tajā vecumā sapelnīt miljonus,tā ir cita lieta! Bet palīdzēt ar naudinām vecākiem arī tajos pašos 18 būtu vēlams un liela dala to arī dara.
09.11.2015 01:01 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Es gan neuzskatu ka jaizaudzina un tad jāpalaiž dzīvē. Kas tas par idiotidmu? Sākumā jau būtu jāiemāca ciena pret vecākiem un to ka gimene ir svarīgākā un ka kārtīgs,sevis cienišs bērns vieēr palīdzēs saviem vecākiem un vienmēr uzklausīs vinu viedokli.

Neticu,ka ir kāda,kas gribētu kai vinas bērns kad izaug,aizmirstu par vinu vai nepalīdzētu finansiāli,kad būtu vecas. Ja ir,tad tādas ir debīlas mātes vai izaudzinās debilis bērnus,kas nedarīs svarīgāko!!
09.11.2015 00:55 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Tava māte ir kārtīga materiāliste.
09.11.2015 00:30 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Vecākiem nevajadzētu audzināt bērnus tā,lai tie izaugot justos parādā. Ir dzirdēts, kad mamma saka trīsgadīgam bērnam- es visu daru tikai priekš tevis,visu tikai tev tev tev, a tu kā uzvedies?! Uzskatu,ka tādu tekstu bīdīšana ir galīgi garām. Kā te jau teica-bērns jāizaudzina, jāpabaro un jālaiž savā dzīvē.
09.11.2015 00:28 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Pagājušā gada sākumā es grūtniecības testā ieraudzīju 2 košas strīpiņas. Tobrīd man bija jāpieņiem lēmums. Man, nevis kādam citam, bija jāizlemj, būt vai nebūt bērniņam, kurš nu jau nav tālu no tortes ar vienu sveci. Tā kā bērnam pašam nebija iespējas lemt - dzimt vai nē, tad viņš man neko nav parādā. Kādas un cik dārgas drēbes viņam pirkt, tas ir mans lēmums, ko viņš ēdīs, viņš pats neizlemj. Kā viņš man var būt ko parādā, ja viņš ir piedzimis, jo es tā izlēmu?

Man jau liekās, ka dzemdēt bērnu ar domu, ka pēc 18 gadiem viņš mani uzturēs, ir slimi.
09.11.2015 00:21 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Mans uzskats ir tāds,ka bērnu līdz pilngadībai un kamēr nestrādā,studē,vajag atbalstīt finansiāki iespēju robežās un pēc tam bērniem,palīdz cik vien iespējams ar naudām vecākiem,kad jau ir ieguvuši stabilus,labi apmaksātus darbus. Tā vismaz ir visās gimenēs,ko zinu.
08.11.2015 23:28 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Ja man mamma (bet zinu, ka nekad tā neteiktu), kādreiz pateiktu, ka no manis viņai nav jēga vai kāda labuma, tas būtu pēdējais, ko es no viņas dzirdētu. Nekad mūžā vairs nerunātu ar viņu. Un te nu sauciet mani par egoisti vai vēl sazin ko, bet es uzskatu, ka mīloša māte nakad neveltītu savam bērnam tādus vārdus. Mana mamma saka, ka viņas bērni ir viņas JĒGA! Un es saviem teikšu tieši tāpat, jo jau tagad zinu, ka tie būs patiesi vārdi, nevis vnk teikšanas pēc pateikti!
Ja runājam par to pašu naudu, savai neesmu devusi ne centa, jo pati tikai nesen sāku pelnīt, nekad neko pārmetošu par to neesmu dzirdējusi. Tieši pretēji, ir teikusi, lai tērēju to sapelnīto naudiņu tikai priekš sevis un savam priekam.
08.11.2015 22:38 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
ja visu meritu labumos, tad no cilveka vispar nekadas jegas nav-pateretajs, kurs tikai ed un dirss!
08.11.2015 22:23 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man tiešām no sirds žēl, ka tev ir jāiet tam visam cauri :-/ Tu esi iepriekš jau rakstījusi par apstākļiem savā ģimenē un vienīgais, ko varu tev teikt - neļauj manipulēt ar sevi. Tava māte ir toksiska persona un pārraujot šīs saites tava dzīves kvalitāte tikai uzlabosies.
08.11.2015 22:05 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Cataleya/b] Story
Jums ir tik ļoti paveicies ar vecākiem un ģimeni:-)
Man arī kādreiz gribētos uzzināt, ko nozīmē īsta beznosacījumu mīlestība. Pagaidām vienīgi nāk prātā dzīvnieki:-) Labi, ka drīz mans kucēns būs paaudzies un varēšu viņu dabūt. Es nezinu vai kāds mani vispār mīl... ja vispār, tad es brīnos par ko un kāpēc? Respektīvi, ko es tādu izdarīju, lai to nopelnītu.
Šis man šķiet ir radies no sērijas: "labi mācies, klausi, nerunā pretī" - tad mīlu, esi man laba, jauka, mīļa, ''sliktāka atzīme, kaut kas nesanāk, runā pretī." - slikta meita, nemīlu, nejēga, stulbene.
08.11.2015 21:58 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Mani vecaki no manis ir sanjemushi lepnumu par labiem sasniegumiem karjeraa, maciibaas, tad tetis visiem stasta cik es esmu skaista, vienmer, kad iepazistina ar kadu darbinieku vai cilveku ko nepazistu, var redzeet sejaa to lepnumu. Esmu palidzejusi finansiaali, tikai tas vinjiem nekad baigi nav bijis vajadzigs. Atbalstu vecakus ar uzklausishanu, milestibu.

Man ir tada beznosacijuma milestiba pret gimeni, neko negaidu no vinjiem un vini negaida no manis, tik tas, ka paldies, ka esam viens otram.


Autori gan ir zheel, ka mamma kaut kadu savu dzives nepiepildijumu, iluzijas nogruuzh uz berniem.
08.11.2015 21:30 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Pilniba uzturu savus vecakus un neuzskatu to par kaut ko nenormalu, nemot vera, ka mani vecaki pat stradajot nav spejigi nopelnit 1/4 dalu no maniem ienakumiem.
Nekad nekas nav ticis pieprasits vai izdikts un ,zinot savu mammu , pat ja es neliktos ne zinis ,un vina dzivotu zaru buda - tapat ar maizes kumosu dalitos. Savstarpejas attiecibas nauda nekad nav spelejusi nekadu lomu un nekad nekas gimene nav dots vai sanemts ar aprekinu. Mani ta audzinaja un ta ari es izturos pret citiem.
08.11.2015 21:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits