Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Robeža starp 'tikai draugi' un 'attiecības'

 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Čau, visām! Vēlējos dzirdēt par jūsu pieredzi šajā jautājumā - kad sirsnīga draudzība maina savu formu un sāk pietuvoties pirmajām attiecību iezīmēm. Esmu pazīstama ar, kādu vīrieti pāris gadus. Esam jauni, izdzīvojuši kopīgu dzīves daļu, kādu laiku atpakaļ (kopīgs projekts vairāku mēnešu garumā, abi jaunā valstī, dzīvojām ar citiem, bet kopīgā dzīvesvietā, brīvais laiks tika pavadīts kopā u.tml.) Emocijām bagāts dzīves notikums, tas tad laikam ir tas, kas satuvināja mūs. Tomēr draudzīgi, kā minēju. Biju pazīstama ar viņa tā laika draudzeni, kuru viņš uzskatīja, ka mīl. Biju un esmu lietas kursā par viņa dzīves notikumiem. Ko var attiecināt arī uz viņu - viņš zin visu par to, kas notika un notiek ar mani. Pēc mūsu kopā pavadītā dzīves piedzīvojuma esam šķirti. Katrs savā debespusē (tomēr tuvu) un, lai, kas būtu darījies cauri mūsu dzīvēm, neesam zaudējuši kontaktu. Esmu vienmēr bijusi laimīga, ka man ir tik lielisks draugs. Un nekad neesmu pieļāvusi iespēju, ka raudzītos uz viņu citādi. Tomēr tagad ir mazliet dīvaini. Klupdama krisdama cauri vairākām īstermiņa attiecībām vienmēr esmu raudājusi uz viņa pleca. Un nu, arī viņš pielika punktu savām attiecībām (ko nekad nebiju iedomājusies, jo meitene bija lieliska, tomēr, protams, attiecībās bija ēnu puses), un izbeidzis šīs attiecības arī es biju viens no pirmajiem cilvēkiem, kas uzzināja par to un pie kā vērsās. Lai gan attiecību beigšanas iniciators bija pats. Bet tas viss tiešām šķiet tīra draudzība, jo pēcāk pļāpājām, kādi šādi mums te randiņi un potenciālie attiecību partneri un kā viņš bauda savu brīvo statusu. Tomēr.. es sāku manīt, ko citādu. Mēs sazinamies ar vien biežāk un ir tāda kā ķircināšana vienam ar otru, kas ir vienmēr bijusi starp mums, tomēr nu, to vienkārši var just, ka tagad tas viss tā citādāk. Kā arī viņš piemin lietas, kas viņam saistās ar mani un pietrūkst, skaidri sakot, ka pietrūkstu arī es. Kā sacīju, jūtos gaužām dīvaini, jo es viņu redzu tikai kā draugu. Kā jau mēs sievietes, esmu visādi likusi mozaīkas gabaliņus kopā un iztēlojusies mūs kopā, viņš ir absolūti lielisks, izskatīgs cilvēks un puisis vienā personā, tomēr es nespēju iedomāties ko vairāk kā platoniskām attiecībām mūsu starpā. Man galvā nesaliekas kopā aina, ka mēs varētu gulēt vienā gultā pat. Tomēr es jūtu, kaut kādas simpātijas. Ļoti savāda sajūta, teikšu kā ir. Neprasu jums vai es patīku savam draugam, jo tas ir jūtams un zinu, ka viņa domas iet šajā, manis aprakstītajā gultnē. Tas, ko vēlētos dzirdēt ir tiešām pieredze. Vienkārši, ar draugu plānojam doties apciemot draugus (no projekta) kopīga ceļojuma laikā un es sāku domāt, cik neveikli tas viss ir, kas var un nevar būt, kad pa vidu visam ir šī atmosfēra, sajūtas, mājieni. Nezinu, kā to nosaukt. Es gribu zināt vai, kādai ir tā gadījies savu draugu uztvert par draugu un neko vairāk, ar dzelžainu pārliecību, ka tas nekādīgi nevarētu mainīties, tomēr viss noticis otrādi? Laikam prasu, jo, ne nākotni būvēju savā prātā, bet ir tīra ziņkāre. Šādā situācijā esmu pirmo reizi un jāteic atkal un atkal, ka ir bezgala dīvaini. Esmu no tām, kas 'ieķeras' vai katrā vīrietī, kas paiet garām, tomēr mans draugs šķiet kā vienīgais, ko nekādi nespētu iztēloties out of friend zone, kā teikt. Iespējams, tas tādēļ, ka zinu, cik superīgs un labs viņš ir, lai gan pati esmu ar saviem 'augstajiem standartiem' un kāpju uz tiem pašiem 'bad boy' tipa grābekļiem vairāk.. It kā jau teic, caur draudzību mēdz uzplaukt mīlestība un esmu pilnīga lose, ja šādu cilvēku laistu garām, bet, kaut kas līdz galam vēl nesaliekas kopā. Lai vai kā priecātos dzirdēt, ja kādai ir tā gadījies. Lai forša diena!(l)
04.11.2015 13:34 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Up/up ceru, ka tomēr atradīsies kāda ar savu stāstu.
04.11.2015 14:30 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Baudi draudziibu un neskrien notikumiem prims laika pa priekshu.
esmu ar taadu draugu preceejusies, un draudzeejaamies pec Tava apraksta kaadus 4 gadus taa - izbaudot viens otra kompaaniju, esot tuviem, bet neeesot attieciibaas.
Ja to 4 draudzibas gadu laikaa man kads teiktu, ka mees reiz precesimies, mana atbilde laikam butu tada pati ka Tava doma, ka nespej salikt kopaa ainu, ' ka mēs varētu gulēt vienā gultā pat.' :)

Tava teksta ir daudz 'draugu'. saprotu, ka varbut Tev ir puisis. Vel jo vairaak, ar ipasu draudziibas sajuutu pret platonisko draugu vari attiekties, neparkapjo nekadas robezas. Baudi to, ka ir labs platonisks draugs :)
04.11.2015 14:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jap, izklausies pēc loses.. :-P Ieteikt neko nevaru, kā tikai - gan jau laiks visu sakārtos. Es tādu vīrieti garām nelaistu - draugs vai nedraugs nav nozīmes.
04.11.2015 14:42 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man daudz savādāk bija, bet kaut kas līdzīgs. Manī arī bija doma, nu kā es varu tagad izjust kaut kādas nesaprotamas simpātijas pret viņu, ja nekad tā neesmu viņu uztvērusi kā romantiskām attiecībām. Visu laiku pretojos, bet jutu no viņa puses uzmanības apliecinājumus, it kā draudzīgus, bet tomēr tā bija simpātiju izrādīšana. Kā es sapratu, ka tomēr es gribu attiecības? Es kļuvu greizsirdīga, ka viņš citām pievērš kaut kādu uzmanību un sapratu, ka kaut kā nemanot esmu ieķērusies :D
04.11.2015 14:45 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Esmu izdzīvojusi šādu stāstu - no draugiem līdz attiecībām un galīgi neko sliktu nevaru par šo teikt :) Tiešām ilgu laiku bijām kolēģi-draugi, dalījāmies pārdzīvojumos, piedzīvojumos u.t.t., līdz vienā skaistā dienā (viņš bija iniciators) viss iegāja pilnīgi citā gultnē. Es nepretojos, lai gan līdz tam arī īsti viņu neiztēlojos kā savu potenciālo mīļoto. Tomēr tā draudzība mūs bija kaut kā tik ļoti satuvinājusi un, acīmredzot, arī citādi pievilkšanas spēki darbojās... esam attiecībās jau vairākus gadus, precējušies un joprojām atceramies un priecājamies, ka bija tā diena, tas pasākums, viņa iniciatīva un, ka viss ir tā, kā tas ir. :)
04.11.2015 14:47 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man mazliet savādāka situācija, jo man vienmēr šis mans draugs simpatizēja, tikai vienmēr likās, ka viņš ir neaizsniedzams un man nav nekādu cerību, tāpēc vienkārši uzturēju labas attiecības un kontaktu, pat necerēju, ka kaut kas varētu sanākt.

bet nu sanāca un jau 8 gadi kopā, ģimene un top kāzas.

Netaisi tiešām problēmas ātrāk, ļaujies tam visam un varbūt tiešām sanāks, kas vairāk, bet nav uz to jāieciklējas. Attālumā visu ko var izdomāt, redzēsi kā būs tikai, kad satiksi. Kā arī izslēdz tad savu prātu un savus iedomātos vīriešu tipus, jo pati atzīsti, ka tev nekas labs tur nesanāk. ;)
04.11.2015 14:47 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Un jā, es piekrītu tam, ja man draudzības laikā būtu teikts, ka mēs būsim kopā, es arī smietos un neticētu tam. Bet redz kā, mēs vēl šodien esam kopā nu jau vairāk kā 4 gadus :)

Es iesaku neko nedarīt, lai paiet laiks, mēģini līdz galam saprast savas sajūtas. Man no tām šaubām līdz saprašanai, ka gribu attiecības ar viņu, pagāja kādi trīs mēneši..
04.11.2015 14:49 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Lilii,
bet nu sanāca un jau 8 gadi kopā, ģimene un top kāzas.


Kurš bija iniciators tam, ka sanāks tomēr kaut kas vairāk? :)
04.11.2015 14:54 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Spīdola

izrādījās, ka viņam es jau patiku kādu laiku, ko es nezināju un nespēju pat iedomāties. :D tad sanāca, ka es biju tieši izšķīrusies un pēc laika braucu pie viņa tuset uz pāris dienām, un tad, protams, ka ballējoties viss sabīdījās kopā, jo viņš tiešām man bijis tas neaizsniedzamais, kurš patika jau no kādiem 14 gadiem un kaut kad pa starpu bija arī viņš uz mani acis uzmetis. :)
04.11.2015 15:03 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Vaai, cik forši, ka tik daudz atbilžu! Prieks dzirdēt jūsu stāstus. Uzlabo omu, jo jūsu teiktais šeit ir ļoti pozitīvs un patīkams (ne jau sakarā ar to, ka man šāda situācija, bet vispār, ka jums viss tā feini sanācis). Prieks par jums meitenes! Puisis man nav un darīšu kā jau tika minēts - turpināšu priecāties par mūsu stipro draudzību un tad jau manīs kā sanāk. Nemaz netaisījos uzņemties iniciaīvas vai ko virzīt nopietnāk, tikai teicu - šis viss tīra ziņkāre. Jo pēc dažām sarakstēm tāds kā klikšķis galvā un saliekas kopēja bildīte no visa, kas noticis un ko esam runājuši pēdējā laikā. Vienkārši interesanti! Un aizdomājos, ko esmu dzirdējusi sakām, kā piemēram "Mans vīrietis vienmēr stāvējis deguna priekšā, bet es pat nemanīju''. :-D Kā arī apkārtējie, kas man jau iedalos divos tipos - tie, kas jautā vai esam kopā, tie, kas apgalvo, ka agrāk vai vēlāk būsim kopā. Uz ko atbildot es smejos jau kā trīs mēnešus. Jo pēdējās nedēļas dzirdu to itin bieži! :-P Vēlreiz Paldies forši papļāpāt! (l)
04.11.2015 15:31 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Vienkārši laiks visu pats saliks pa plauktiņiem. Kad iepazinos ar savu puisi man viņš vispār nesimpatizēja kā vīrietis, jo izskats īsti neatbilda manam ideālā vīrieša tipam, bet mēs sākām runāties un viņš sāka likties interesants, sapratu ka ļoti negribu lai viņam parādās jūtas, jo tad man nāktos viņu atšūt un nekāda draudzība vairs nesanāks. Bet man pašai nemanot parādijās tās jūtas un tad jau viņš mani noskūpstija, un vel tad nesapratu vai gribēju to vai nē :-D bet nu esam pusotru gadu kopā
04.11.2015 15:41 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Jā, zinu. Laiks vienmēr visu saliek pa vietām. :-) Prasu, jo, manuprāt, tas laiks ļoti strauji tuvojas, kad izšķiras, kas notiek ar mūsu attiecībām, jo vakar čīkstēju, ka nezinu, kur Jauno Gadu vēl svinēt un, tad nu šis rakstīja, lai tik dodos uz viņa pusi. Un tieši tāpēc esmu apmulsumā, kā čomiņi, draugi viss ok, uzreiz pieņemtu iespēju, jo nevaru iedomāties superīgāku Jauno! Tomēr.. tagad, kad pa vidu viss šis svārstos ar uzaicinājuma akceptēšanu.. Es vienkārši zinu, ka satiekoties dzīvē tur būtu tā visa situācija ar jūtām un neesmu pārliecināta, ko domāšu es. Jo no viņa puses mājieni ir acīmredzmi. Es baidos par sevi. Varbūt man viņš vispār nepatīk un tiešām tur ir tikai draudzība no manas puses, un sanāks vien awkward situācija. Labi, miers galvai. Pietiks smadzeņu viļņiem pulsēt šajā virzienā. Vēlējos tikai konkrēti pateikt, kāpēc šo visu esmu rakstījusi un, kas mani satrauc. :-)
04.11.2015 15:55 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Nu manas attiecības tieši tā arī sākās - bijām pirms tam 3 gadus draugi.
šobrīd gan baigi negribu sprēgāt, mums viss brūk un jūk - bet es nenožēloju.
04.11.2015 17:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits