BeZtĒmA 04.11.2015.

 
Reitings 499
Reģ: 26.07.2015
Labrīt!(l):-D Runājam par visu.;-)
04.11.2015 04:04 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Labrīt!

Sēžu darbā un nedaudz mokos ar veselības problēmām. Bet sāku jau justies labāk, jo vakar dabūju beidzot stiprākas zāles, kas sāk iedarboties, savādāk 3 dienas nomocījos ar bezrecepšu variantiem un jēgas nekādas.
Novembris laikam ir mans nemīļākais gada mēnesis. Drūmais laiks kaut kā mani nedaudz nomāc, bet es cenšos joprojām atrast pozitīvo ikdienā. Labi, ka jau trešdiena klāt un laiks arī samērā silts vēl ir, tas priecē, skatījos gan , ka nākošnedēļ sāksies lietus un lielais vējš , brrr. Un vēl besis par pūkaino matu sezonu. Matu taisnošana no rīta ir pilnīgi bezjedzīga :D
04.11.2015 11:16 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Un vēl besis par pūkaino matu sezonu. Matu taisnošana no rīta ir pilnīgi bezjedzīga

+++ :'-( :-D
04.11.2015 11:19 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Un vispār meitenes, jums ir tā kādreiz bijis, ka vienkārši negribat runāt draugu?


Man tā nav bijis, es gribu runāt arī tad, ja esmu nomākta, vai kašķējamies. Bet es esmu tāds cilvēks, kam patīk runāties un tieši vajag parunāt ar kādu, pat ja jūtos slikti. Ja tev ir kādas personīgās nebūšanas vai arī kaut kas neapmierina attiecībās un esi noslēgtais tips, tad tas varbūt ir normāli kādu laiku, ka nedaudz ieraujies sevī, bet, ja viss ir kārtībā un tieši šis cilvēks vienkārši krīt uz nerviem un kaitina, tad ne par ko labu tas neliecina.
04.11.2015 11:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Golden, Tevi tikai draugs besī vai arī viss cits - ikdienas sīkumi gan mājās, gan ārpus tās?
Ja tikai draugs, tad jāsāk domāt. Ja viss, tad pāries - rudens depresija :) (Gudrās var nemaz nesākt, mēs visas zinām, kā tautā sauc īslaicīgu nomāktību gada beigās)

Dzeru kafiju. Kad tā būs iztukšota, ar jaunskungu dosimies iepriecināt kādu mazuli ar mantām, kas mums vairs nav nepieciešamas. Pēc tam droši vien izberzīšu vannasistabu vai izdarīšu vēl kaut ko tik pat "neatliekamu", lai tikai nebūtu jāpieķeras vienam projektam - galīgi neiet uz priekšu. Būs kārtējais vienas nakts šedevrs beigās :D
04.11.2015 11:22 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
GOLDEN, ir bijis tā. Man ir bijis tā, ka šķiet, ka, ja vīrs pateiks vēl vienu vārdu vai pienāks man tuvāk, vienkārši uzsprāgšu. Ir kaitinājis pilnīgi viss, ko viņš dara, pat tas, kā viņš elpo. :-D Bet jāsaka, ka tas parasti nav bez iemesla. Pamatā ir stress, problēmas kādā citā jomā vai arī kaut kāds neatrisināts konflikts saistībā ar viņu pašu, kaut kāds aizvainojums apakšā, dusmas par kaut ko citu, nevis par tiem sīkumiem, kas šķietami tā kaitina. Tev iesaku padomāt, kāds tam varētu būt iemesls.
04.11.2015 11:23 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Nē, es vispār esmu ekstraverts cilvēks ļoti, parasti strīdos tieši draugs noslēdzas, bet es visu laiku vāros, kaut ko cepos un esmu baigā runātāja, strīdus arī vienmēr vēlos izrunāt, nevis vienkārši aizmirst. Tagad kaut kā vispār... Sastrīdamies un nav vēlme salabt. Protams, domu par šķiršanos pat nepieļauju, jo nespētu bez viņa, bet nu tik daudzas lietas sākušas kaitināt ikdienā, ka nu tikai. Tā jau viss kārtībā, bet nu... Tādas dusmas visu laiku iekšā mutuļo - tapēc labāk gribas klusēt, nevis visu laiku žulti gāzt ārā.
04.11.2015 11:24 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Paldies meitenes par viedokļiem - lielākoties man laikam akitina fakts, ka man jābut nedaudz mammas lomā, ka viss jāatgādina, simts reiz jānorāda. Baigi nogurstu no tā. Gribu ziedus un maigumu, nevis visu laiku cepties kaut ko :D
Bet nu tas ir diezgan nomācoši. Sāku jau piesieties par visiem sīkumiem, jo iekšā tās dusmas tādas ir uz viņu. Esmu teikusi, ka nepatīk visu laiku viņam kaut ko teikt, bet šis neko - mainīties nevar, varianti - šķiries vai paciet apmēram. Baigi besī ārā.
Vakar kronis visam - gatavoju vakariņas un šis vienkārši atnāk un kko sāk ciemiņu klātbūtnē ņemties, ka kartupeļi jāvāra ilgāk, mērci es ne tā taisu un krējums jāpieliek vairāk. Bļin, ka uzsprāgu, tad pēcgrūdieni ilga bija jūtami :D Bet tiešām. mani tā nokaitināja, ka viņš nav tāds pieaudzis, džentelmenisks un pieklājīgs - nē, ciemiņu klātbūtnē jākritizē sava sieviete. AAAA. Un beigās tiešām sanāca gardi un pašu viss apmierināja, bet nu vajadzēja viņam savas piecas kapeikas iebāzt tajā virtuvē. Šodien pateicu, ka vairs negatavošu un lai viņš no manis to negaida. Takā nebeidzams aizvainojums pret viņu...
04.11.2015 11:28 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
nopirku matu krāsu, krāsošu mājās matus. agrāk varēju izddzert loti maz kafijas pašu minimumu no kafijas automata vēl atlēju nost jo likas pa stipru, tagad 2. lāsi no kafijas automata dzeru. baigi labais kafijas sirups ir uzreiz savadaka garsha kafijai. vakar sanemu vispasaules diktata labojumu, bija dikti daudz kludas, labi ka skola nav vairs diktāti jāraksta. Labi ka nedzivoju 12 stava, savadak izlektu ara pa logu. Vēl padomāju, ka kermenis varetu paliktk dzivs, nosaltu, izdomaju ka labak tomer neleksu, viens kakjis palika dzivs izlecot no 9 stava, tā var kļut par invalīdu :D eh
04.11.2015 11:29 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Izlasīju xzx savirknējumu un secināju, ka manas smadzenes nespēj tik ātri pārslēgties no random tēmām uz citām... laikam esmu bremze, bet nesapratu, ko izlasīju :D
Katrā ziņā - nekas personisks ;)
04.11.2015 11:33 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man dilemma, draugam drīz dz.d. un man itkā gribētos uzdāvināt lēcienu ar gumiju, bet nevaru saprast - patiks vai nepatiks. Iepriekš, kad runājām, tad teica, ka gribētu izlekt, bet, ja nu tad, kad dāvanu saņems, pārdomās? :D man arī daudz ko gribās, bet dažreiz ir tā, ka tad, kad nostāda fakta priekšā, tad nemaz tik traki vairs negribās :D
04.11.2015 11:34 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
GOLDEN - saprotu Tevi attiecībā uz to virtuvi... ja es drauga dēļ negribīgi stāvētu pie plīts un viņš vēl stāvētu blakus un gudri komentētu, pats varētu gatavot :D vai mirt badā... Gatavošana galīgi nav mana prioritāte vai kaut kāds pienākums (t)
04.11.2015 11:37 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es jau kādu laiku atpakaļ ievēroju, ka xzx komentāri ir ļoti savdabīgi, vairs pat necenšos lasīt un iedziļināties :D

GOLDEN, tur jau jums citas problēmas apakšā, kāpēc otrs kaitina. Kritizēšana citu cilvēku klātbūtnē ir slikts ieradums, tāpat kā publiskie strīdi. Mēģini izrunāties un stingri nostādīt, ka tev tas nav pieņemami, jo tici man, paliks tikai trakāk, ja to pieļausi. Pati esmu savulaik grēkojusi nedaudz ar to, ne tik tiešā veidā, kā tu apraksti, bet ir gadījies vīram citu klātbūtnē pateikt ko neforšu. Bet esmu sapratusi, ka tā nedrīkst. Nu jau pāris gadus neko neesmu vairs tādu teikusi. Tas ļoti bojā attiecības, ja atļaujies kritizēt otru , it sevišķi citu cilvēku klātbūtnē.
04.11.2015 11:40 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Nu tieši tā. Viņš gan nekad nav tā kritizējis, bet vakar bija kaut kas pilnīgi neizprotams. Pats jau šorīt atvainojas un man raksta, es vispār neatbildu. Man vairāk kaitina tā tāda nenobrieduša vīrieša rīcība - tomēr sava sieviete tak ir jāpaslavē, kaut kā tā, nevis jāizturas kā čomam tādam.
Un kad saku viņam, ka esmu kā mamma nevis mīļotā šis aizsviļas un meklē savu taisnību. Nu grūti, ko lai saka, tapēc arī uzvelkos. Es vēlos tās sajūtas tādas.. Justies kā sieviete. Pagaidām kaut kā tā nejūtos īsti. Nezinu, varbūt man kaut kā likt saprast? Uzrīkot vakaru romantisku? Bet zinu, ka viņš nesapratīs. Viņa ģimenē sieviete nekad nav aplidota, viņš ar to nav saskāries un zinu, ka arī tagad nesapratīs. Mani tas vienkārši iznes. Baigā putra, bet nu cerams, sapratāt...
04.11.2015 11:48 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Šodien gāju pa ielu un iedomājos- ja nu man pagāja garām kāda Cosmo meitene, kura, lai arī esmu sveša, bet sveica mani svētkos?
Nonācu pie secinājuma, ka pasaule tomēr ir forša un jauka un ir otram tik viegli uzlabot garastāvokli:-)
Paldies, paldies, paldies (l)
04.11.2015 11:53 |
 
Reitings 237
Reģ: 19.05.2014
čau. (l)

šodienas plānā ir braukt uz pilsētu iepirkties, nezinu nemaz kā atradīšu to visu, ko gribētos nopirkt. :D laiks aiz loga arī nemaz neiepriecina, tāpēc vēl esmu gultā ietinusies segās, lai gan jau vajadzēja autobusā sēdēt. :D beidzot jāsaņemas un jāsāk taisīties, savādāk neko nepaspēšu izdarīt.

kādu sojas mērci Jūs lietojat? man šodien pirmo reizi vajadzēs tāpēc nezinu, kādu pirkt, jo nezinu arī kur vēl pēc tam to varēšu izmantot. (t)
04.11.2015 12:05 |
 
Reitings 743
Reģ: 31.08.2015
mazinssusurs

Sveicieni arī no manis dzimšanas dienā (l)



Šodien,pamodos un ari noskaņota esmu raudulīga,laikam rudens visas mūs te tādas padara raudulīgas!Vel,joprojām ignorējama viens otru (t)

Bet,nu jā visām priecīgu šo dienu :-)
04.11.2015 12:14 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Golden, pilnīgi saprotu tavu aizvainojumu par virtuvi. Man laikam ir bijis līdzīgi, jo vīrs citreiz kaut ko izmet, pat ne mācīt gribēdams, vienkārši konstatē faktu, bet es traki aizsvilstos, jo man nepatīk gatavot, daru to pienākuma pēc, bet viņš pat to nedara (svētdienas brokastis neskaitās). Un vēl tā ir gadījies par bērna tēmu... Bet nu es zinu, ka manai reakcijai apakšā ir dziļāks pamats, jo ja es būtu saulaina un laimīga sieviete, es neaizsviltos. Pašai ar sevi jātiek galā, tad arī tādas situācijas netracinās.
Es domāju, ka man vienīgai liekas, ka xzx ir mazliet dīvaina, jo neviena nekad nekomentē tos murgus :D
04.11.2015 12:21 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
mazinssusurs, daudz laimes!! :-)


Čau!

Es te mēģinu sev saorganizēt transportu, lai rīt tiktu uz Rīgu. Ak, kā gribētos pašai savu auto :'-(
Pēcpusdienā jāaizbrauc uz vienu mācību ekskursiju, un vakarā jāpārlasa materiāli, jo rīt no rīta vēl kaut kāds sasodīts tests jāraksta :D Katrā ziņā, rīt būs gara, gara diena..
04.11.2015 12:42 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Čau, dāmas!

mazinssusurs , daudz laimes! (l):-)

Eehh,kakls sāp, un sakiet iesnas arī ir. Meh :'-(

Vakar pierakstījos pie frizieres,nevaru sagaidīt (l) Mati diez gan atauguši , tik blondas šķipsnas sanāks pie saknēm, yaaay :D
04.11.2015 12:45 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Goody, man plānā tās ppt telefonā iekačāt :D

__

čau, rudenī!

man visa diena norakstīta skolas darbiem, jau galva sāp.
uztaisīju lielu krūzi kafijas, lai neaizmigtu, kaut kā nevaru izgulēties naktīs, liels nogurums mācās virsū. labi, ka rīt vienīgā skolas diena, 5dienu veltīšu slinkošanai.

rīt sarunāta VIP ekskursija pa Lielo Dzintaru, to gan nevaru sagaidīt :)
04.11.2015 12:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits