Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mūzika!

 
Reitings 49
Reģ: 01.11.2015
Nu dāmas,ko klausamies skrienot,ejot gulēt,gatavojot vai braucot pie stūres? grupas? :)
03.11.2015 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Mūziku klausos reti, taču, ja ir ieslēgta laba radiostacija, tad neiebilstu. Speciāli klausos tikai tad, kad neko nedaru. Ja, piem., braukāju ar riteni vai kaut ko daru pa māju, tad neklausos. Domāju, ka tas man traucētu vai arī tad ar nepilnīgu baudu klausītos mūziku.
03.11.2015 17:54 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
No rītiem parasti klausos radio - pieci.lv, pēc darba mēdzu paklausīties kko no meditatīvās,relaksējošās mūzikas randomā kko youtubē uzslēdzot,bet tas kā uznāk. brīvdienās paklausos Prāta vētru, Donu,Igo, Remix, Līvus, vēl Ed Sheeran, One Republic, Imagine Dragons.
03.11.2015 18:02 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
Jau divas dienas esmu uzsēdusies uz Coldplay albuma Parachutes (l)https://www.youtube.com/watch?v=KnVCNMlOPLw&index=1&list=PLO4jlmGoc6uBTycN1fNonqXLZgzAJ5sbA
03.11.2015 18:16 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pie stūres klausos fleškā iekačātas dziesmas, kas dotajā brīdī patīk - parasti ārzemju vai krievu pop mūzika
03.11.2015 18:31 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Klausos dažādu mūziku. Radio vai tv kanālu mūziku gan var teikt neklausos - daudz kas neuzrunā. Vienīgi Klasiku kādreiz mašīnā ieslēdzu vai, ja ir laiks, daždien vakaros ieslēdzu kāda īpaša muzikāla notikuma tiešraidi. Piemēram, Jonasu Kaufmani BBC Proms u.ml.

Ļoti uzrunā igauņu komponista Arvo Perta mūzika, jebkas, ko viņš ir radījis. Piemēram, Spiegel im Spiegel, Music Für Alina utt. Apbrīnoju šo cilvēku...ar tik skaidru, tīru, gaišu dvēseli. Nomierinoši un pārpasaulīgi skaisti. Kaut kas līdzīgs ir gruzīnu komponists Gija Kančeli:)

Vienmēr esmu gatava klausīties baroka laika mūziku - Skarlati, Pergolēzi, Daulendu. Romantisko klasisko mūziku - Brāmsu, Šūmani, Šūbertu.

Ļoti patīk Fredijs Merkūrijs, Vitnija Hjūstone, Billija Holideja, Ella Ficdžeralda, Frenks Sinatra. Nekad neatteikšos paklausīties Elīnu Garanču un viņas Bel Canto disku. Pat mana gadu vecā meita sastingusi klausās:-D. Arī Renē Fleminga uzrunā:-)
03.11.2015 18:57 |
 
Reitings 50
Reģ: 09.08.2015
Patīk mūziku klausīties, kad esmu viena. Braucot uz vai no darba, tad nedzirdās tā visa kņada un pilsētas troksnis tik ļoti.

No rītiem ieslēdzu radio pieci.lv, bet pirms gulētiešanas (raksta kopā?) spotify ieslēdzu klavieru skaņdarbus, tie tā nomierina un ieeaijā. (l)
03.11.2015 19:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits