Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Ieliku balinātāju tikko matos (tumši brūni) izbalinās tikai saknes, paliek blondas bet garie matu gali nebalinās vispār. Esmu satraukumā šobrīd lielā. Saknes blondas bet garie mati ir melni. Ne pa sķipsniņu nav gaišāki. ārprāts!
Varbūt izbalināsies pa šo pus stundu? Es nezinu ko darīt, šausmas. Izskatos pēc varavīksnes. KĀPĒC VIŅI NEBALINĀS???
03.11.2015 17:18 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Mani vairāk interesē, kāds skats šobrīd paveras uz autores galvas


++++ :-D
04.11.2015 11:26 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Mani vairāk interesē, kāds skats šobrīd paveras uz autores galvas :D
04.11.2015 11:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
sirmais matu tonis ir dabiskāks par dabiskāko , cita lieta , ka neierasti tādu redzēt jaunietēm
Nu par to jau runa :)

Man krasojot ar light ash blonde krasam rezultats ir loti dabigs, nekas tuvu mineetajam, bet paldies.
04.11.2015 10:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Beibe.Marta, tu vari lūdzu pastāstīt, kā tikt pie tāda toņa, balinot un tad pa virsu tonējot? Un es nesapratu, tev tādi ir bijuši vai tādus vēlies? Ja ir bijuši, kā ir ar krāsas uzturēšanu un pārējo? Man arī ļoti, ļoti patīk, bet jau ilgus gadus ir melni mati, ganjau būs ilgi līdz kam tādam.
Man tadi ir bijusi un bus lidz Zvetkiem atkal. :)

Es varu pastastit ka pie tadiem tiku jo katru reizi to dariju savadak.

Pirmaja reizee man mati bija kastanburni, loti neglia krasa jo pirms balinasanas nekrasioju skiet 2 menesus un lietoju dzili attirosos sampunus kuri kaut nedaudz, bet njem kraasu ara. Toreiz balinaju ar lielveikalos noperkamo schwackopf (velns vinj zin kaa raksta) Live xxl max blonde.


Pec pirmas balinasanas, saknes balts, parejie videji tumsi dzelteni. Pec nedelas balinaju atkal, izlaizot saknes. Visi bija gaisi, gaisi dzelteni, ideals tonis tonesanai. Pirms balinaju atkal, katru otro dienu liku matos proteina masku un pecak iesmereju ar argan ellu. Toneju ar sho

Es gan nelietoju pec instrukcijas, jo tada gadijuma manos manos matos nestradaja. Liku visos matos kartigi ieziekejot, nu taa, ka visa galva tumsi lilla. Tureju pusstundu un mazgaju aaraa. Mati bija ideali sudrabaini platinblondi. Sim produktam ir dazi lidzigi produkti, man dereja tikai un vienigi shis konkretais.

Otraja reizee man mati nebija tik tumsi, izalinaju vienreiz ar to pasu balinataju un bija balti, toneju ar wella silvr lady, skiet sauc. Rezultats lidzigs kaa manis ieliktaja otraja bildee.

Tagad balinasu ar prof. balinataju, sho . Nezinu gan kaa vel tonesu.

Ja tu velies no melniem matiem pariet uz tadiem, es rekinatos vismaz ar gadu, bet tas nav neiespejami. Tik ilgi ja velies palikt ar veseliem matiem. Bet tas jadara pie frizieres.
04.11.2015 10:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
beibe.marta, ko tu te ņemies mans komentārs vispār uz tevi neattiecas

Es to lieliski zinu. Es tikai velos paradit, ka biezi vien su*us var labot, tik ar pacietibu un ja matu stavoklis atlauj :) Nevajag panikot.
04.11.2015 10:01 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Diemzel, nav ne jausmas. Janvari busu LV, apjautasos.
04.11.2015 02:17 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Beibe.Marta tie jau nav nedabīgi , sirmais matu tonis ir dabiskāks par dabiskāko , cita lieta , ka neierasti tādu redzēt jaunietēm . Man tādi kādu laiku biju , toni jāmeklē pelēko , parasti saistīts ar "Light Ash Blonde" , biju ņēmusi gan Loreal , gan Moods sērijas matu krāsas .
04.11.2015 01:32 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
beibe.marta, ko tu te ņemies :D mans komentārs vispār uz tevi neattiecas
04.11.2015 01:29 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Beibe.Marta, tu vari lūdzu pastāstīt, kā tikt pie tāda toņa, balinot un tad pa virsu tonējot? Un es nesapratu, tev tādi ir bijuši vai tādus vēlies? Ja ir bijuši, kā ir ar krāsas uzturēšanu un pārējo? Man arī ļoti, ļoti patīk, bet jau ilgus gadus ir melni mati, ganjau būs ilgi līdz kam tādam.
04.11.2015 01:10 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Zveers

Ir kada nojausma kadu tonetaju vai krasu izmantoja? es vel neesmu izmeklejumiem pieslegusies.
04.11.2015 01:07 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
esmu pie savas frizieres shadu taisijusi, pirms nokrasoju peleko ombri
04.11.2015 01:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
noteikti bija tā vērts
man personigi jaa jo manas acis nav skaistakas krasas ka peleki sudrabaini platinblonds. pec pirmas balinasanas daudz netruka lidz triekai, bet ja nopietni, nu ir tas viduscels baiss. Un ja cilveks to nav darijis ieprieks vai nav painteresejies kaa balinasana darbojas, ir shoks.

vispar, kada ir tonejusi matus lai rezultats butu shads? ir kadi ieteikumi uz konkretu produkciju?

p.s. ludzu bez komentariem, ka ta tacu tik nedabiga kraasa. jaa, zinu un tiesi tas ir tas ko velos, man nepatik dabiigs, tas prieks manis ir garlaicigs. UN man loti labi piestaav.
tatad, attels ar toni par kuru interesejos.


p.s. autore noziedejusi, bet tapat, atvainojos, ka te iebazos ar savu jaut.
04.11.2015 01:01 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Visi skaistakie tonji kuri man bijusi, ieguti majas apstaklos darbojoties pasai. Matus krasoju/balinu sev pati pedejos 10 gadus, pa starpai bijusi dazi veiksmigi gadijumi ari salonos. Frizieres izglitibu gan ieguvu tikai pedejo 2 gadu laikaa.

Tiesi sobrid audzeju matus ara no kartejas frizieru katastrofas. Bija man skaisti videji tumsi peleki mati, izdomaju ar to pasu nokrasot profesionali. Kas man deva laimi, matitumsi blondo vietaa bija tumsi bruni ar zalu atspidumu. Un tas viss lietojot krasu nr7.0, kas ir neitrali tumsi blonds. Protams, to, ak konkretas firmas krasa esot jaizvelas vienu tni gaisaka kaa velams, atcerejas tikai pec tam. Un te saakas mans murgs gada garumaa. Skolaa ieliku fsarkanaa pigmenta fileru lai nav zlais atspidums. No taa vala tiku, bet krasa man daudz par tumsu. Man balinaja, bet mati vienkarsi noluza, dabuju apgriezt. Un tas viss balinot ar vajako iespejamo lidzekli. Taa ir, ka straada leni un dazviet balinatajs matos bija jau stundu. Nu jau 6 men kops staigaju ar pieaudzetem matiem, driz nemsu ara un dosos pie vienigas frizieres kura mani nekad nav pievilusi, iesim atpakal uz maniem sudrabaini platinblondajiem kuri man bija daudzu gadu garumaa pirms visa ta kashmara. Ar sho garo penteri velejos teikt, ka profesionalis ne vienmer garante labu rezultatu, tiesi tapat ir balinot majas. Svarigakais ir apzinaties savu matu veselibas stavokli, zinat kas tajos ieksaa kimijas zinjaa un sekot produktu instrukcijai uz visiem 100.
04.11.2015 00:56 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Iespējams man nekādi feili nenotiek , jo daru visu pēc instrukcijas un turu tikai 15 minūtes . Galvu arī nenoklāju ne ar kulēm , ne dvieli , ne foliju (visbiežākais iemesls kāpēc mati sadeg , jo kaut kādas dumiķes izdomā ar foliju notīt matus ) .
03.11.2015 23:47 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man nekad nekas nav sadedzis mājās balinot . Vienkārši ir tādas , kurām rokas acīmredzot aug no nepareizās vietas . Mati arī dzīvi , ne sliktāki kā ar citām matu krāsām vai pie friziera . Kamdēļ maksāt naudu , ja var panākt labu efektu arī mājās balinot . Tātad neizdarīji visu pareizi , ja jau tik slikts efekts . Iespējams melnie mati bijuši krāsoti ar hennu , tad ir grūtāk tos piedabūt sadarboties ar balinātāju un citām matu krāsu toņiem .
03.11.2015 23:42 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015

Es nesaprotu, par kādiem matiem saka, ka tie ir kā švamme? Man nekādas asociācijas nerodas...


Trausli, sabojāti, sausi, bez spiduma un sajūta tādiem pieskaroties tāda pati kā sausai švammei. :D
03.11.2015 23:36 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
mati arī sadega un nolūza un pagāja labs laiks, kamēr vispār atguvās

Vismaz nolūza, a man reiz izkrita pavisam :D
Bija, ja nemaldos, kaut kādi 17 gadi, kad izdomāju no melniem tikt uz blondiem. Un es taču esmu nenormāli gudra, tāpēc jābalina mājās pašai. Un, protams, balinātājs jātur matos vismaz stundu. Rezultātā, jau mazgājot ārā balinātāju, ar plaukstu izvelkot cauri matiem, rokās palika garās matu šķipsnas. Kad puse matu bija izkrituši, palika tāds robs pakausī, ka nācās nogriezt karē. Raudāju kā negudra - iedomājieties, no bieziem matiem, kuri sniedzās gandrīz līdz dibenam, uz karē. Biju gatava skriet pirkt parūku. :D Bet nu bija mācība visai dzīvei. Tiesa gan, matus joprojām mājās krāsoju pati, taču pēc balinātāja roka vairs nesniegsies, šķiet, nekad, bet ja nu tomēr - tikai un vienīgi pie friziera!
Lai autore man atvaino, negribēju sabaidīt, tik padalīties pieredzē, ka labāt tomēr uzticēt šo lietu frizierim.
03.11.2015 23:21 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Šitā man liekas ir švamme :D
03.11.2015 23:18 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.11.2012
Vienā dienā divreiz ieliku lēto drogu balinātaju. Biju koši, koši oranža švamme,


Es nesaprotu, par kādiem matiem saka, ka tie ir kā švamme? :-DMan nekādas asociācijas nerodas... (t)
03.11.2015 23:13 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Skopais maksā divreiz
03.11.2015 22:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits