Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nav Mātes Pases!!!

 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Daudzas pārmet!!! Es uzzināju, ka esmu stāvoklī, kad biju 7 grūtniecības mēnesī, visu pārējo laiku, bija MR un nekādu pazīmju. Mazliet bija izaudzis vēders, bet domāju, ka tas no tā, ka daudz strādāju, un ēdu naktīs.Aizejot pie ginekoloģes, man pateica, ka bērniņš-dēls ir vājš, nekustās, un teica visu to sliktāko. Aizgāju pie citas, arī teica, to pašu. Abas teica, ka mazais drīz nomirs, tuvāko dienu laikā. Viena ārste sāka bļaut, kāpēc man nav ģimenes ārsta un mēģināja mani nosūtīt uz piespiedu abortu, es atteicos. Uz ko sekoja atbilde, tad staigā kamēr nenomirs.
Tātad man jādzemdē ir kaut kad decembra sākumā, skaitot pēc ārsta teiktā, ka biju 7 mēnesī un arī rēķinot, kad bija pēdējais sekss, tas man bija ar manu bijušo.
Tagad esmu jau nu 9 mēnesī, bērniņš ir dzīvs, ļoti stiprs, ļoti stipri spārdās. Es jūtu , ka mazais ir stiprs un vesels, un zinu, ka ar viņu viss ir kārtībā!
Es uzskatu, ka izdarīju pareizi neuztaisot abortu, un paturot bērnu, jo viņš ir dzīvs. Pēc tām reizēm neesmu bijusi pie ārsta uz pārbaudēm, un mātes pases man nav! Pēc ārstu apmeklēšanas nesapratu, kas vispār notiek, bija neliela depresija, un apjukums, līdz vienu dienu saņēmos, un pateicu sev ka viss būs labi un man būs bērns!!! Sāku ēst daudz augļus, nopirku grūtnieču vitamīnus, vingroju, daudz laika pavadu ārā. Lasu, visu par dzemdībām un grūtniecību!
Par šo savu notikumu izstāstīju šodien vienā sarunā, kur meitene rakstīja par lāstu un neveiksmēm viņas dzīvē.
Tad man sāka pienākt personīgas vēstules - ka esmu stulba - vajadzēja taisīt abortu - kā var nepamanīt, ka esi 7 mēnesī jau - lai eju tagad uz suņu būdu dzemdēju - ka mazais tāpat nomirs ja jau ārsti teica - ka esmu slikta māte - ka žēl manu bērnu, ka es viņu audzināšu - un vēl šo to nepatīkamu uzrakstīja!!! :-O

Mani ļoti atbalsta viena mana draudzene, kas dzīvo Dānijā, viņai pagājušo gadu piedzima meitiņa, dzemdēja Latvijā, ar Dānijas mātes pasi, kurā bija 2 lpp. Viņa esot bijusi uz 2 USG, 1 reize 8 nedēļā , pēdējā 25 nēdēļā, 1 reizi nodevusi asins un urīnu. Viss!!! Tās ir visas pārbaudes ko tur veic!!! Kopumā pie ārsta bija 4 reizes pa visu grūtniecību, kur tikai tika pļāpāts kā jūtās un vai ir sūdzības, vēl viņa bija uz midwife pulciņu, kur stāstīja par dzemdībām un kā jārūpējās par mazo, protams, dāņu valodā, ko viņa nesaprata :-D skatījās youtube video. Latvijā - dzemdību namā, kad brauca dzemdēt iesniedza šo dāņu mātes pasi, uz ko ārsti atbildēši, kas tās par lapelēm, ka tur nekā nav!!!

Varat rakstīt gan sliktus, gan labus komentārus. Esmu gatava tiem nosodošajiem arī!

Es zinu to, ka esmu laimīga, un priecīga, ka man būs dēls. Katru rītu mostos ar smaidu sejā, un sāku runāties ar mazo, un viņš sāk kustēties, nekas mani nepadara tik laimīgu un atvieglotu, kad sajūtu, ka viņš ir dzīvs!

Es tikai nesaprotu, kāpēc, tik daudzas pret to izturās kā pret kaut ko nosodamu, un grib nosodīt , pateikt ko sliktu???
02.11.2015 23:08 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Senāk jau nedzēra vitamīnus un vairums sieviešu zaudēja zobus. Bet jebkurā gadījumā var spēlēt krievu ruleti un nedzert vitamīnus, tikai, ja pēc tam jāliek protēzes, vainot var tikai pati sevi.

Bērni paliek resni no čipsiem, kolām, fast food, utt.. un pēc tam vēl māmiņas brīnās, kāpēc bērni negrib ēst normālu pārtiku, kad reāli visu grūtniecības laiku to vien kā fast food ir ēdušas.
04.11.2015 11:14 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
un pēc tam vēl māmiņas brīnās, kāpēc bērni negrib ēst normālu pārtiku, kad reāli visu grūtniecības laiku to vien kā fast food ir ēdušas.



neko tik dumju es sen nebiju dzirdējusi :D :D

pēc tavas loģikas manai meitai vajadzētu pārtikt tikai no kebabiem un piena produktiem :D :D , iedomājies , bet tā nav .... ;-)
04.11.2015 14:13 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Bērni paliek resni no čipsiem, kolām, fast food, utt.. un pēc tam vēl māmiņas brīnās, kāpēc bērni negrib ēst normālu pārtiku, kad reāli visu grūtniecības laiku to vien kā fast food ir ēdušas.


Pēc manas personīgās pieredzes, esot bijušai bērnam, un novērojumiem, varu teikt, ka bērni ēd to, ko vecāki viņiem dod, piekrīt pirkt, un to, kas viņiem šķiet garšīgi un pie kā viņi ir pieraduši, jo vecāki to pirkuši. To neietekmē nevis tas, ko grūtniece ēdusi, jo var jau arī ēst veselīgu ēdienu grūtniecības laikā, bet vēlāk bērns pārtiek praktiski no neveselīgas pārtikas, jo vienkārši vecāki nevar atteikt bērnam, pieradinājuši, jo paši pēc bērna piedzimšanas lieto fast food. Un tas ir stipri pieejamāks kā veselīgs ēdiens. Bet tas ir mans viedoklis.
04.11.2015 14:26 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Deemons12, tieši tā ... es jau reiz māmiņu diskusijā rakstīju, ka kad mana peka ir noskrējusies pa āru viņa pat aizmirst , ka viņai negaršo paprika :D :D :D
04.11.2015 14:36 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
kad reāli visu grūtniecības laiku to vien kā fast food ir ēdušas.


Visu pirmo grutniecibu prasijas sakumaa tikai auglus, un uz beigam fast food, un dari ko gribi ar mani, nevareju uz tomatiem, gurkiem pat paskatiities, gribejas cipsus, kartupelus frii, picas, visu ko normaali nekad needu. AR otro grutniecibu - vispar nejutos, ka esmu stavokli, edu veseligi, meita grib est tikai visu no mana skivja, tad nu edu to, ko vinai varu dot. Ta ka ari piekritu tam nav nekada sakara ar to ko maate ed grutniecibas laika, bet to ko vecaaki gatavo un rada bernam ko eed.


bērni ēd to, ko vecāki viņiem dod, piekrīt pirkt, un to, kas viņiem šķiet garšīgi un pie kā viņi ir pieraduš


++++,
04.11.2015 14:43 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Sakarība starp māšu uzturu grūtniecības laikā un bērnu veselību un uztura paradumiem ilgtermiņā ir zinātniski pierādīta, tāpēc nevajag izgudrot jaunu divriteni. Šī sakarība var nebūt tāda, ka bērns 2 gadu vecumā pieprasa listi ar produktiem, ko mamma ēda 7. grūtniecības mēnesī, bet nepietiekams uzturs, badošanās palielina diabēta un sirdsslimību risku bērnam jau pieaugušā vecumā. Tāpat tauki un cukurs mammas diētā veicina bērna vēlāko aptaukošanos.

http://www.theguardian.com/lifeandstyle/2015/jun/15/pregnancy-food-affect-child-eating-healthily-obesity
04.11.2015 14:50 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es tomēr palikšu pie tā , ka arī velāku aptaukošanos veicina nepareiza ēšana nu ir grūti nobaroties no dārzeņiem un liesas gaļas .... , bet protams vieglāk vainot mātes grūtniecības ēšanas paradumus n-tos gadus atpakaļ nekā paša rijīgumu :D
04.11.2015 15:06 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es zinu konkreetu gimeni, kur visi, arii 6. klases skolniece, vinju meita ir bumba! Nevis apaljigs berns ber bumbulis. Un tad vinji bija ciemos pie maniem vecakiem, ziniet, tik daudz ketchupa es sava dzivee neesmu apedusi kaa vinja viena reize, tik daudz sashlika galjas es neapedu nedeeljas laikaa, ka vinja sakraameja uz 1 skivja, aa jaa, darzenju salatus(gurkis+tomats) neviens no gimenes needa. Taa ir gimenes eshanas kultura.

Jaa piekritu, ka fast foods navveseligs, neuznjemsi vitaminus, nav ok utt, bet tadelj jau ir grutniechu vitamini, lai visu nepiecieshamo uznjemtu.


Vispaar, ediens musdienas ir globaala probleema, visur viena kimija, tadelj isti driz vairs nebus jegas, ed kimisko gurki vai burgeru makjiitii.
04.11.2015 15:28 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Pareizi dari, ka netici visiem sliktajiem vārdiem. Senāk taču arī dzima bērni, un tāds USG nemaz neeksistēja. Nebija ne folskābes tablešu ne kā. Protams, gadījās nelaimīgas grūtniecības, bet tik pat daudz taču bija ideālo un ļoti labo gadījumu, savādāk jau cilvēki nebūtu turpinājuši vairoties :D Viss būs ok. Pati arī esmu bērna gaidībās un no tām, kam viss dabiskais šķiet ok. man vienu dienu daktere uzstaisīja USG 3 reizes, tad gan sāku palikt dusmīga, nu tiešām ir tik svarīgi tur kko ar datorprogrammas lineālu izmērīt tik precīzi??? kkādas mūsdienu un padomjsavienības palieku krustojuma problēmas. Nu forši, ka Dānijā mierīgāk to visu dara, jo LV grūtnieces ir tik stresainas, tas nav normāli, ka katra vesela sieviete, kas dabiskā ceļā palikusi stāvoklī pirmos 5 grūtniecība smēnešus pavada strersā pe'tot analīžu rezultātus un spriedelējot par dauna sindromiem un ģenētiku... tas vnk nav babiski...
04.11.2015 15:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
un ne jau viss fast food ir baigais mēsls , tas pats kebabs , gaļa + dārzeņi + maize , pieļauju , ka lielākais ļaunums ir mērces ...



un es arī zinu tiešām resnus bērnus ar aptaukošanos tādu, ka maz neliekas un visi kā viens katru dienu ēd čipsus un dzer kolas + sēž pie datora , tad nav arī jābrīnās par rezultātu
04.11.2015 16:09 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Nejau visas mēs ēdam sabalansēti, un sekojam līdzi tam, cik vitamīnus uzņemam. Es izdzeru pa 1 tabletei dienā, kaut rakstīts, ka jālieto 3. Ārste man arī jautāja vai tagad nav nelabuma, vemšanas, noguruma, zobu sāpes, nagu šķelšanās, matu izkrišana...? Atbilde bija nē, jūtos ideāli. Iespējams, ka no vitamīniem ko lietoju. Jo, parasti jau grūtnieces saskaras ar to visu.
Tikko, atnācu no darba, lasot par fastfood, ļoti sagribējās burgerīti ar friškām (l) bet jau paspēju pieēsties ar pankūkām :-D

sunset - piekrītu! :-)
04.11.2015 18:46 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, man katrā ziņā prieks, ka te tik daudzas uz kurām neattiecas ne ģenētika, ne cēloņu un seku kopsakarības. Tā tik turpiniet! 8-)
04.11.2015 18:56 |
 
Reitings 575
Reģ: 08.03.2013
Es īsti nesaprotu vienu, vai tad tiešām 28.nedēļā nejūt kā bērns kustās pa punci... :-/
20.11.2015 14:31 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Tiesam var ta but, ka grutniecibu ilgi nemana.
Vacija bija gadijums, ka skolniece, ekskursijas laika tualete piedzemdeja, ieprieks nezinaja par grutniecibu, kaut bija bijusi ar vedersapem pie arsta.
Arsts skaidroja to, ka tiesam var ari veders neizkrist uz aru, jo nostrada ar psohologiskais aspekts, vispar arsti var pamatot un medz saskarties ar tadiem gadijumiem.
20.11.2015 14:42 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Ļoti interesē kā Tev Liza M. un bēbītim viss izvērties? Ir jau decembra sākums, vai esi jau piedzemdējusi? :):-)
08.12.2015 13:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits