Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nav Mātes Pases!!!

 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Daudzas pārmet!!! Es uzzināju, ka esmu stāvoklī, kad biju 7 grūtniecības mēnesī, visu pārējo laiku, bija MR un nekādu pazīmju. Mazliet bija izaudzis vēders, bet domāju, ka tas no tā, ka daudz strādāju, un ēdu naktīs.Aizejot pie ginekoloģes, man pateica, ka bērniņš-dēls ir vājš, nekustās, un teica visu to sliktāko. Aizgāju pie citas, arī teica, to pašu. Abas teica, ka mazais drīz nomirs, tuvāko dienu laikā. Viena ārste sāka bļaut, kāpēc man nav ģimenes ārsta un mēģināja mani nosūtīt uz piespiedu abortu, es atteicos. Uz ko sekoja atbilde, tad staigā kamēr nenomirs.
Tātad man jādzemdē ir kaut kad decembra sākumā, skaitot pēc ārsta teiktā, ka biju 7 mēnesī un arī rēķinot, kad bija pēdējais sekss, tas man bija ar manu bijušo.
Tagad esmu jau nu 9 mēnesī, bērniņš ir dzīvs, ļoti stiprs, ļoti stipri spārdās. Es jūtu , ka mazais ir stiprs un vesels, un zinu, ka ar viņu viss ir kārtībā!
Es uzskatu, ka izdarīju pareizi neuztaisot abortu, un paturot bērnu, jo viņš ir dzīvs. Pēc tām reizēm neesmu bijusi pie ārsta uz pārbaudēm, un mātes pases man nav! Pēc ārstu apmeklēšanas nesapratu, kas vispār notiek, bija neliela depresija, un apjukums, līdz vienu dienu saņēmos, un pateicu sev ka viss būs labi un man būs bērns!!! Sāku ēst daudz augļus, nopirku grūtnieču vitamīnus, vingroju, daudz laika pavadu ārā. Lasu, visu par dzemdībām un grūtniecību!
Par šo savu notikumu izstāstīju šodien vienā sarunā, kur meitene rakstīja par lāstu un neveiksmēm viņas dzīvē.
Tad man sāka pienākt personīgas vēstules - ka esmu stulba - vajadzēja taisīt abortu - kā var nepamanīt, ka esi 7 mēnesī jau - lai eju tagad uz suņu būdu dzemdēju - ka mazais tāpat nomirs ja jau ārsti teica - ka esmu slikta māte - ka žēl manu bērnu, ka es viņu audzināšu - un vēl šo to nepatīkamu uzrakstīja!!! :-O

Mani ļoti atbalsta viena mana draudzene, kas dzīvo Dānijā, viņai pagājušo gadu piedzima meitiņa, dzemdēja Latvijā, ar Dānijas mātes pasi, kurā bija 2 lpp. Viņa esot bijusi uz 2 USG, 1 reize 8 nedēļā , pēdējā 25 nēdēļā, 1 reizi nodevusi asins un urīnu. Viss!!! Tās ir visas pārbaudes ko tur veic!!! Kopumā pie ārsta bija 4 reizes pa visu grūtniecību, kur tikai tika pļāpāts kā jūtās un vai ir sūdzības, vēl viņa bija uz midwife pulciņu, kur stāstīja par dzemdībām un kā jārūpējās par mazo, protams, dāņu valodā, ko viņa nesaprata :-D skatījās youtube video. Latvijā - dzemdību namā, kad brauca dzemdēt iesniedza šo dāņu mātes pasi, uz ko ārsti atbildēši, kas tās par lapelēm, ka tur nekā nav!!!

Varat rakstīt gan sliktus, gan labus komentārus. Esmu gatava tiem nosodošajiem arī!

Es zinu to, ka esmu laimīga, un priecīga, ka man būs dēls. Katru rītu mostos ar smaidu sejā, un sāku runāties ar mazo, un viņš sāk kustēties, nekas mani nepadara tik laimīgu un atvieglotu, kad sajūtu, ka viņš ir dzīvs!

Es tikai nesaprotu, kāpēc, tik daudzas pret to izturās kā pret kaut ko nosodamu, un grib nosodīt , pateikt ko sliktu???
02.11.2015 23:08 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011

Eu, nebiedē mani :D :-/
02.11.2015 23:18 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Es uzzināju, ka esmu stāvoklī, kad biju 7 grūtniecības mēnesī, visu pārējo laiku, bija MR un nekādu pazīmju. Mazliet bija izaudzis vēders, bet domāju, ka tas no tā, ka daudz strādāju, un ēdu naktīs.

tas par mani..(t)
02.11.2015 23:18 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Vienīgais, ko varu pateikt - apsveicu! :-) Man prieks, ka esi laimīga un mazais vesels! Ceru, ka izaugs ņiprs puika. :-)



Tava izvēle, citos neklausies. Tas var negatīvi iespaidot. Viss būs labi, esi pozitīva! :-)
02.11.2015 23:18 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Veselību un izturību jums abiem! Nedomā sliktas domas un neņem pierē meitenes, kuras uzskata, ka zin labāk, kas tev ir nepieciešams un kas tev jādara. Esi stipra un domā labas domas, tas šobrīd ir nepieciešams! :)
02.11.2015 23:20 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Paga, Tu esi stāvoklī un nepameklē vairs ārstu? Labāk apmeklē gan, padomā par bērnu...Jeb es kaut ko neesmu sapratusi?
02.11.2015 23:22 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Kā var tik bezatbildīgi izrīkoties pret topošo bērnu un savu ķermeni? Protams, malacis, ka bērniņu paturēji, bet uzskatu, ka steidzami jādodas uz slimnīcu, jāizstāsta situācija un jāuztaisa ush. Kā Tu vari zināt, ka bērniņš guļ pareizi un nav nepieciešams plānots ķeizars? Vai arī laiks nebūs pārstaigāts? Ja jau izvēlējies dzemdēt, tad jādara viss iespējamais, lai bērns piedzimtu vesels un vitamīni tur īsti vairs nelīdzēs.
02.11.2015 23:24 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
USG*
02.11.2015 23:25 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Deemons12 - neviens nespēs negatīvi iespaidot. Esmu tā sevi ieprogrammējusi! Es zinu, ka viss beigsies labi. Un šī bija tiešām tā reize, kad pēc ilgiem laikiem ieklausījos sevī, un pateicu sev, ka neveikšu abortu, ka bērniņš tak dzīvos un piedzims vesels! Pilnībā izslēdzu visu ko ārsti man teica! Tā ir ticība sevī, es tagad zinu, ka cilvēka ķermenis ir uz daudz ko spējīgs. Un, protams, paldies :-)
02.11.2015 23:26 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, gatavojies tam sliktākajam, tad gan jau beigās nebūs tik traki. Kad sāksies dzemdības, noteikti dodies uz medicīnas iestādi, izstāsti situāciju. Uzzini savu asinsgrupu un pa lielam jau vairs neko citu nevari darīt. Es lielāko grūtniecības laiku pavadīju UK, tur mātes pase bija tāda liela grāmata, kurā, patiesībā, arī nebija īpaši noderīga. LV pie ārstiem biju 3x, uz ceturto vizīti nepaspēju. Arī tika norūkts, ka tā un šitā, viņām tulku, redz, vajagot, bet patiesībā svarīgākā informācija arī bija tajā LV mātes pasē, iegūta pēdējās vizītēs. Nu, neko, uzbraucu augšā uz nodaļu, un tur nevienam neko vairs nevajadzēja un viss bija kārtībā. Personāls bija lielisks. Galvu augšā, apsveicu!

P.S. Par citiem nedomā un vēstules nekādas nelasi - iet, lai visi, ieskrieties.
02.11.2015 23:27 |
 
Reitings 743
Reģ: 31.08.2015
Tev Pm sakarā ar drebitēm
02.11.2015 23:30 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Tad man sāka pienākt personīgas vēstules - ka esmu stulba - vajadzēja taisīt abortu - kā var nepamanīt, ka esi 7 mēnesī jau - lai eju tagad uz suņu būdu dzemdēju - ka mazais tāpat nomirs ja jau ārsti teica - ka esmu slikta māte - ka žēl manu bērnu, ka es viņu audzināšu - un vēl šo to nepatīkamu uzrakstīja!!!

ahahahahahaha

tādas nu ir tās kosmo bābas, kultūras līmenis kā sādžas kraņām
02.11.2015 23:33 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Pārsliņa - savu asins grupu es zinu! Paldies :-) tomēr, šeit ir arī jauki un saprotoši cilvēki!
02.11.2015 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 447
Reģ: 31.01.2009
Lai nesaskartos ar sliktu attieksmi dzemdējot, domāju, ir vērts izdomāt kādu pasaciņu par to, kāpēc nav tās mātes pases... Dzīvoji ārvalstīts, pazuda koferis, nepaspēja atsūtīt kopiju, suns sagrauza.. vienalga ko. Protams, ka var nenoticēt, bet tas, manuprāt, būs nedaudz labāk uztverams kā tas, ko aprakstīji.
Noteikti derētu noskaidrot asinsgrupu+rēzus faktoru un sākot ar 36.nedēļu pie ārstes jāuztaisa analīzes uz beta hemolītisko streptokoku. Vēl noderētu USG, lai precīzāk zinātu dzemdību termiņu/grūtniecības nedēļas, cik saprotu, USG vispār nav taisīts... Tas tāds minimums, bez kura, manuprāt, nevajadzētu iztikt.
02.11.2015 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 447
Reģ: 31.01.2009
Ja rēzuss pozitīvs, tad, varbūt, arī ticēs "uz vārda", bet ja negatīvs, tad, lūdzu, izprintē analīžu rezultātu lapu, kur tas ir minēts.
02.11.2015 23:38 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
AnneBelle - USG taisīju 2 reizes, kad man pateica, ka esmu apmēram 7 mēnesī, un visu pārējo ko aprakstīju. Īstu precīzu datumu man neteica. Atkarīgs no cilvēka, kas pieņems dzemdības. Nedomāju, ka kāds sāks bļaut vai ko baigi pārmest, neesmu tak nekāda alkoholiķe vai narkomāne vai vēl nezin kas.
Tagad apsveru domu aiziet pie ārsta, un tomēr uztaisīt pēdējo USG un ja iespējams, kādas analīzes.
02.11.2015 23:43 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ārstu neapmekl3jot Tu nevari zināt vai bērns ir vesels. Spārdīšanās ir dabiska, bet atkarībā no tās intensitātes var liecināt arī par pataloģijām vai skābekļa trūkumu. Tu nezini kā bērns guļ, vai ūdeņi ir normā, nezini kas ir ar nabas saiti, nezini kurā nedēļā esi (to neskaita no pēdējā akta), tu nezini vai ar bērnu ir saderība, nezini vai dzemdību laikà viņu neinficēsi udc. Tu neko nezini un tikai paļaujies uz savu fantāziju. Samelot par mātes pasi nevar, jo to pārbaudīs pie konkrētā ārsta. Tā ir nolaidība un bezatbildība, tīši tiek apdraudēts bērns. Tas būs brīnums, ja viņš piedzims vesels un vēl lielāks brīnums, ja bērnu tev vispār neatņems. Tev nav patstāvīgu ienākumu un bērna tēvs no bērna ir atteicies, ar ģimeni tev nav labas attiecības, visu tev nepieciešams saziedot. Bet prātu, diemžēl, nenodiedelēsi. Nepārproti, es sliktu Tev nenovēlu - bet nevajag sava glupuma un slinkuma iespaidā taisīt no sevis cietēju. Vienīgais cietējs šajā stāstā ir bērns un pat nav skaidrs kas un kā.
Par pabalstiem un valsts apmaksātajām dzemdībām noskaidro vēlreiz. Jo tu neesi sekojusi likumdošanai, kura nosaka Obligāto uzskaiti (kur apliecinošais dokuments ir màtes pase). Tev visticamāk neko nepiešķirs un vēl rēķinu piestādīs...
02.11.2015 23:55 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Ārstu neapmekl3jot Tu nevari zināt vai bērns ir vesels. Spārdīšanās ir dabiska, bet atkarībā no tās intensitātes var liecināt arī par pataloģijām vai skābekļa trūkumu. Tu nezini kā bērns guļ, vai ūdeņi ir normā, nezini kas ir ar nabas saiti, nezini kurā nedēļā esi (to neskaita no pēdējā akta), tu nezini vai ar bērnu ir saderība, nezini vai dzemdību laikà viņu neinficēsi udc. Tu neko nezini un tikai paļaujies uz savu fantāziju. Samelot par mātes pasi nevar, jo to pārbaudīs pie konkrētā ārsta. Tā ir nolaidība un bezatbildība, tīši tiek apdraudēts bērns. Tas būs brīnums, ja viņš piedzims vesels un vēl lielāks brīnums, ja bērnu tev vispār neatņems. Tev nav patstāvīgu ienākumu un bērna tēvs no bērna ir atteicies, ar ģimeni tev nav labas attiecības, visu tev nepieciešams saziedot. Bet prātu, diemžēl, nenodiedelēsi. Nepārproti, es sliktu Tev nenovēlu - bet nevajag sava glupuma un slinkuma iespaidā taisīt no sevis cietēju. Vienīgais cietējs šajā stāstā ir bērns un pat nav skaidrs kas un kā.
Par pabalstiem un valsts apmaksātajām dzemdībām noskaidro vēlreiz. Jo tu neesi sekojusi likumdošanai, kura nosaka Obligāto uzskaiti (kur apliecinošais dokuments ir màtes pase). Tev visticamāk neko nepiešķirs un vēl rēķinu piestādīs...

++++++++++++++++++++++
03.11.2015 00:00 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
būs labi , es arī visas reizes nebiju un visas asnalīzes netaisīju .... :)
03.11.2015 00:03 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
stellaglmr - Muļķības! Esmu visu izpētījusi, un uzzinājusi, kas man pienākās un kas nepienākās! :-)
Nevienam bērnu neatņemt, dēļ tā ka nav mātes pases. Nevajag te sagudrot nezin ko. Par ģimeni kopumā teicu, ka nav labas attiecības - nav tādas kādas gribētos. Nauda man ir, bet nejau tik daudz, lai mazajam visu jaunu pirktu. Biju uz vienu palīdzības centru pēc drēbītēm, tur viņi paši piedāvāja gan gultiņu, gan ratiņus, un citas mantas. Kāpēc man tas būtu jāpērk, ja esmu viena, man ir jākrāj naudiņa tagad, lai varu mazo uzturēt, un pēc nepieciešamības nopirkt vēlāk ko viņam vajadzēs! Un, es joprojās strādāju 1-2 reizes nedēļā, bet neoficiāli.
Pēc maniem aprēķiniem esmu 35 nedēļā :-)
03.11.2015 00:15 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Arī nedzīvoju Latvijā un grūtniecības kontrole bija līdzīga kā Tavai draudzenei Dānijā. Šeit vispār USG 1 x tik jātaisa,apmēram 18. nedēļā. Protams, ka pie ārsta jāaiziet,jāpārbauda kā dēliņš iekārtojies utt. Bet jums abiem noteikti viss būs OK. Par to liecina kaut vai tas, ka neskatoties uz ārsta prognozēm, mazais ir dzīvs ;) Labi, ka ne mirkli nešaubies,ka viss būs labi, bet pie ārsta tomēr aizej (un vēlams pie cita,ne pie tiem, kuriem jau biji). Ak jā... un tās, kuras Tev sūta negatīvas vēstules, neņem galvā! ;) Tev šobrīd ir daudz jaukākas lietas par ko domāt! Veiksmi jums abiem ar dēliņu :)
03.11.2015 00:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits