Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā nomest svaru, bez fiziskās slodzes

 
Reitings 34
Reģ: 10.08.2011
Sveikas dāmas!

Pirms 3 mēnešiem mani notrieca mašīna, guvu diezgan daudz traumu un lūzumu (lauztas 2 ribas, lauzta kāja, lauzta roka, saspiestas plaušas). Pa šo atveseļošanās laiku, kad biju piesieta gultai, dzīvoju mazkustīgu dzīvesveidu un pārtiku no tabletēm un tā, ko vīrietis spēja man pagatavot, pieņēmos svarā par 10 kg.
Tas mani morāli sagrauj, jo īsti pagaidām nedrīkstu sportot, jo salauztā roka nav sadzijusi un plaušas paliks deformētas uz visu atlikušo dzīvi. Priecē, ka varu staigāt un baudīt svaigu gaisu. :)
Tātad, jautājums ir sekojošs, vai varat ieteikt kādus tievēšanas knifiņus, kas palīdz iedarbināt ķermeni svara krišanai?
Ūdeni dzeru daudz. Cukuru nelietoju. Rītos sāku dzert citronūdeni, apņēmos uzturā nelietot kartupeļus un miltu izstrādājumus, neēst majonēzi. Vēlāk, kad rokai būs labāk, domāju mājās pavingrot un aiziet kādu reizi uz peldbaseinu.
Vēl kādi ieteikumi?
Paldies! :)
31.10.2015 12:46 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt- ceru, Tu esi priecīga par to, ka esi dzīva un kā Tev ir paveicies! Svars uz šī dzīvības svarīguma novērtēšanas fona tāds nieks vien ir...
Nemācēšu Tev neko konkrēti ieteikt, bet viens augsta līmeņa sportists (kas tāpēc tiešām zina, ko runā), man reiz skaidroja, ka svaru var nomest tikai ar pareizu ēdienkārti. Pat tad, ja daudz sporto un nepareizi ēd, svars nāk klāt. Tātad - viss knifs ēdienkartes sastādīšanā..
31.10.2015 12:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
"Lēnie" ogļhidrāti ātro vietā. Tie, kam zems GI (glikemiskais indekss). Tie organismā apēdas lēnāk, un ilgāk saglabā sāta sajūtu.

Veseļojies! 10 kg ir štrunts! Palēnām, palēnām, pareizi ēdot, nometīsies :)
31.10.2015 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
ka jau te augstaak mineja pareizs uzturs - daudz olbaltumvielas un maz Oh un taukus.. no oh parsvara leenos ar zemu GI indeksu... bet nekur nav teikts ka ar uzturu vien vel bus lidzeets... cik noprotu teiksim aatri solot vai leeni skriet vai miit velo nevari?

velviens momemnts ja vel lieto zaales - taas var bremzeet vielmainju kas brezmes vius so procesu
31.10.2015 13:02 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Cik zinu, tad svara nomeshana pa lielam sastaav tieshi no eedienkartes un fiziskajai slodzei nav tik liela noziime. Pieskanjo eeshanu savam pashreizeejam dziivesveidam. Ja maz kusties, attieciigi eed mazaak, jo energjiju ko tu uznjem un neizteeree, organisms paarveido taukos.
31.10.2015 13:04 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Paldies Dievam esi tik veiksmigi atveselojusies! :-)

Lai notievetu Tev:
1) jasamazina uznemot kaloriju daudzums
2) pareizi jasabalanse uznemto uzturvielu daudzums

BET, ta ka tavi luzumi vel dzist un tas nozime, to ka lai dzisanas process butu veiksmigs, tev ir jauznem sim procesam nepieciesamas uzturvielas, tapec ir loti svarigi est pilvertigi un nedzivot parak liela kaloriju deficita. Tava vieta es atnemtu 5% no dienas kaloriju paterina un to dara uz oglhidratu un tauku rekina.
Ja tu driksti staigat, tad staiga, ari tas ir kaloriju paterins un iekustina vielmainu.
31.10.2015 13:10 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Linku piemirsu pievienot
http://www.edunsporto.lv/
31.10.2015 13:10 |
 
Reitings 34
Reģ: 10.08.2011
Paldies par laba vēlējumiem!
Zinu, zinu, ka man dota otrā dzimšanas diena un to esmu jau simtiem reižu apdomājusi, izraudājusi, sapratusi. Tas bija un ir emocionānli grūts periods manā dzīvē.
Tā kā veselība uzlabojas, gribās uzlabot arī savu izskatu un iekšējo sajūtu, jo pašlaik neesmu harmonijā ar sevi.
Staigāt varu daudz un cenšos to arī darīt, nevaru skriet un iet uz sporta zāli. Vakar rokai noņēma ģipsi un pēc trim mēnešiem tā ir galīgi stīva un ir jātrenē kustināt.
Pašlaik lietoju homeopātiskos līdzekļus kauliem un locītavām un nervu nostiprinošus līdzekļus.
Varbūt kāds var nedaudz ieskicēt, kādi, tad ir "lēnie" ogļhidrāti kam zems GI?

Bet paldies par ieteikumiem! Cenšos domāt pozitīvi un motivēt sevi, ievērot šādus knifiņus. :)
31.10.2015 13:29 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
 
Reitings 34
Reģ: 10.08.2011
Vatsons

Paldies!!!
31.10.2015 13:41 |
 
Reitings 34
Reģ: 10.08.2011
57days

Paldies!!!
31.10.2015 13:50 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.12.2012
Primārais, kas noteiks, cik ātri un daudz nometīsi svaru, ir vielmaiņa. Vairumam sieviešu tā ir lēnāka, tāpēc grūti pateikt, vai vienkārši ar pareizu uzturu tiks nomests tik daudz svara, cik gribēsi. Citiem atkal ir otrādi, grib uzaudzēt svaru, bet jāēd ārprātīgi, lai to uzdzītu. Gēni.
31.10.2015 20:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits