Tēriņi makeup`am

 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, iedvesmojos no tēmas par kosmētiku un dažādiem blogeru video.

Mīlu skatīties ārzemju blogeres par kosmētiku un video, kur viņas rāda, kas meitenēm ir savā visā kolekcijā.

Gribēju uzzināt kā ir jums: 1. Vai pērkat kosmētiku vairumā, kad sagribas, iekrīt acīs utt/vai iztērējiet to, kas ir krājumos un tad 'ķerieties pie jaunumiem?
Un galvenais jautājums: Cik varat iztērēt maksimums vienai lietai, piemēram, lūpukrāsai, vaigu sārtumam, tonālajam? Pērkat dārgu firmu kosmētiku vai vidēju, respektīvi atbalstat ne tik dārgu piemēram Loreal, catrice vai citas zināmākās vai cenšaties pirkt dārgākus zīmolus - Mac, Bobbi brown, Urban decay u.c.?

Par sevi cenšos izlietot esošās lietas, lai nav tā, ka jāmet ārā dēļ termiņa, esmu tādā ziņā taupīga :) bet gadās, protams, nopirkt to, kas nu vismazāk nepieciešams jo redz iekrita acīs, vai dzirdēju labas atsauksmes :)

Par cenu, hmm es nevaru iztērēt milzīgu summu, piemēram, ēnām vai lūpenei, ļoti gribētos nopirkt kādu no profesionālajiem brendiem, bet rokas neceļas pirkt lūpeni pa 20 eir un ēnas pa 40 :/
No vienas puses apzinos, tas taču ir ilgākam periodam un tā, bet kkā nevaru, varbūt ja kādreiz alga vairāk ļaus :) pretēji sejas kopšanas kosmētikai gan mēdzu ziedot lielas summas. (l)
26.10.2015 15:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
NordicBelle, izklausās skaisti! (l) Tu esi tumšmate vai blondīne?
28.10.2015 00:45 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
NordicBelle paldies par padomiem :)

Man ir viens vaigu sārtumos no Clinique tāds maigi rozā, bet gribētos kādu tādu piesātinātāku toni, bronzeris vēljoprojām ir Oriflame bronzera bumbiņas, kas iet gadiem, bet pēc šīm beidzot pirkshu ko prātīgāku noskatīju no MAc awesome paskata bronzeri

Acu ēnu bāze ir no drogu klāsta lētā gala, bet mani apmierina, konsīleri gann gribētos pamēģināt kkādu labāku.

Vispār ir doma pamēģināt visu no nyx kas man ikdienā nepieciešams ja ne tad došos meklējumos tālāk.
28.10.2015 08:43 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.02.2015
krājumi man parasti bija tikai kopjošai kosmētikai. dekoratīvo pirku, kad iepriekšējais gāja uz beigām. kopš gada sākuma, kad sāku lasīt blogus un aktīvi skatīties youtube video, man dekoratīvai kosmētikai ir ļoti daudz iztērēts. izskatās, ka tagad man pietiks gadiem pieciem laikam (e) kamēr termiņš nebeigsies, jo nemēdzu lietot vienlaicīgi vairākus produktus. daudz ir pirkts tieši atsauksmju iespaidā. bet ķeru sevi pie domas, ka negribētu tādus krājumus, kādi ir redzēti video, tāpēc tagad pērku ļoti pārdomāti, kā arī sāku veidot wishlist, kas attur no tūlītēja pirkuma.
līdzīgi krājumi man bija kaut kad ļoti sen, kad rosījās aktivitāte ap avon.
kopjošai kosmētikai un smaržām netaupu. dekoratīvo gan pērku no dažādiem plauktiem, taču ar laiku esmu tomēr nonākusi pie secinājuma, ka nav tā, ka lētais ir līdzvērtīgs dārgajam un maksā tikai par zīmolu. pūderi lētie ir vairāk miltaini, arī ēnas, pie tam birst, lūpu krāsas dažreiz patrāpās ar šķebinošu aromātu, sliktu noturību un sausina lūpas, nagu lakām un tušām gan neredzu tik krasu starpību. protams, cenšos atrast zelta vidusceļu.
28.10.2015 19:12 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Man ir viens kosmētikas maks, uzkrājumus neveidoju un pērku tikai to, ko vajag.
Cenas un firmas visdažādākas - ir lūpu krāsas un bb krēmi gan par dažiem eur, gan par dažiem desmitiem. Vairāk gan cenšos pirkt kvalitatīvākus produktus, nevis eksperimentēt ar aizdomīgi lētiem produktiem.
28.10.2015 19:23 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Nordicbelle, kaut kas no tā visa ir nopērkams Latvijā?
28.10.2015 19:31 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Cukurvāvere, es nezinu. Pati 90% savu smiņķu pasūtu netā. IsaDora kādreiz bija arī Drogās, bet Pixi vispār nevienā veikalā neesmu redzējusi, pērku eleven.no :-|

Neons, nu jau kādu laiciņu esmu brunete :-)
28.10.2015 19:40 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
IsaDora ir Douglasos. Urban Decay, Pixi, Hourglass gan nevar nopirkt uz vietas Latvijā, bet internetā tāda iespēja ir.
28.10.2015 19:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits