Tēriņi makeup`am

 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, iedvesmojos no tēmas par kosmētiku un dažādiem blogeru video.

Mīlu skatīties ārzemju blogeres par kosmētiku un video, kur viņas rāda, kas meitenēm ir savā visā kolekcijā.

Gribēju uzzināt kā ir jums: 1. Vai pērkat kosmētiku vairumā, kad sagribas, iekrīt acīs utt/vai iztērējiet to, kas ir krājumos un tad 'ķerieties pie jaunumiem?
Un galvenais jautājums: Cik varat iztērēt maksimums vienai lietai, piemēram, lūpukrāsai, vaigu sārtumam, tonālajam? Pērkat dārgu firmu kosmētiku vai vidēju, respektīvi atbalstat ne tik dārgu piemēram Loreal, catrice vai citas zināmākās vai cenšaties pirkt dārgākus zīmolus - Mac, Bobbi brown, Urban decay u.c.?

Par sevi cenšos izlietot esošās lietas, lai nav tā, ka jāmet ārā dēļ termiņa, esmu tādā ziņā taupīga :) bet gadās, protams, nopirkt to, kas nu vismazāk nepieciešams jo redz iekrita acīs, vai dzirdēju labas atsauksmes :)

Par cenu, hmm es nevaru iztērēt milzīgu summu, piemēram, ēnām vai lūpenei, ļoti gribētos nopirkt kādu no profesionālajiem brendiem, bet rokas neceļas pirkt lūpeni pa 20 eir un ēnas pa 40 :/
No vienas puses apzinos, tas taču ir ilgākam periodam un tā, bet kkā nevaru, varbūt ja kādreiz alga vairāk ļaus :) pretēji sejas kopšanas kosmētikai gan mēdzu ziedot lielas summas. (l)
26.10.2015 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tā apzināti neko lieku nepērku, biju uzsēdusies uz beauty boxiem, kamēr dzīvoju UK, bet tagad esmu atmetusi. Tās jau arī sūtīju tikai kopjošās un matu kosmētikas dēļ.
Dekoratīvajai kosmētikai nevaru iztērēt vairāk par 10eu uz vienību, nekad. Bet nu tas arī būtu muļķīgi , jo kosmētiku vairs ikdienā praktiski nelietoju.
26.10.2015 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Pārsvarā pērku tad, kad redzu, ka iet uz beigām tas, ko jau lietoju. Vienkārši, neizmantoju tik daudz kosmētikas un tik bieži, lai man būtu vajadzīgs kosmētikas veikala cienīgs klāsts ar acu ēnām vai tonālajiem, tušām un acu zīmuļiem.
Vienīgais, es spontāni krītu uz lūpu krāsām :D Tās gan man ir vairāk kā vienai vai divas, jo vnk patīk un arī lietoju. Tiesa, es pērku L'Oreal, Maybelline un tādas, jo lai kā man spontāni sagribētos lūpu krāsu...20, 30 vai vēl vairāk eur par vienu lūpeni man liekas neadekvāti un tādas summas es vienai lūpenei netērēšu. Īpaši ņemot vērā, ka daudzas no tām, ko nopērku, lietoju reti. Piemēram, pagājušajā gadā gribēju tumši lillā lūpeni. Gribēju tā, ka acīs cērtas. Nopirku no Essences, palietoju mazliet un prāts bija mierīgs. Galīgi nav žēl iztērētās naudas, jo tā bija maza. Negribētu iztērēt 30eur par lillā lūpeni, kuru beigās palietoju dažas reizes.
26.10.2015 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Sugar nu šis video ir ar vislielāko make up kolekciju kādu esmu redzējusi citām vlogerēm
https://m.youtube.com/watch?v=tI-jxQptqyg
26.10.2015 17:46 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Kopjošo kosmētiku pērku tad, kad beidzas, vai uz atlaidēm, jo tā ir no dārgāka gala (Noreva, Avene, utml). Piem., tagad Benu aptiekā Avene ir 20% atlaide.:-)
Ar dekoratīvo ir dažādi. Piemēram, tonālos cenšos izspiest līdz beigām, tikai ja vienīgi neesmu ar toni pāršāvusi garām. Bet lūpukrāsu MAC Ruby Woo gribēju nopirkt jau sen, tā kā vienalga bija, ka viņa 20 EUR maksā un tieši tajā brīdī man to nevajag.:-D
Tonālajam maksimums bija 45 EUR, lūpukrāsai 25 EUR, ēnām - 12,50 EUR/gab., pūderim - 10 EUR.. Kaut kā tā.
Kosmētika man dažāda - Essence, Catrice, Lumene, MUFE, MAC, Shiseido, Inglot, L'oreal...
26.10.2015 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Jā man arī žēl tērēt tām pašām lūpenēm vairāk par 10, bet nolēmu ka iegādāšos kādu labāku kosmētikas komplektu tā tīri salīdzināšanai, jo nu komsmetika ipashi enas man iet ilgu laiku jo katru dienu nelieku :)
Nesen sapirkos Kiko kosmetiku Italija man patīk īpasi ēnas, mezinu gan kāda vinja skaitas parasta vai profesionāla, bet gaisu mājaslapā SALE laiku
26.10.2015 17:54 |
 
Reitings 247
Reģ: 14.07.2014
Es šogad esmu sapratusi, ka vairs nevēlos pirkt lēto kosmētiku, jo tad sanāk tā, ka perku un pērku, jo ir taču tik laba cena! Beigās saprotu, ka neko no tā nelietoju, bet pērku tik un tā.

Šobrīd mana taktika ir pirkt dārgu, kvalitatīvu kosmētiku, bet tikai tādus produktus, kuri tik ātri netērējās. Pēdējos mēnešos esmu nopirkusi 3 mac lūpukrāsas dažādos toņos un man ar to pietiek. Tās arī nēsāju, kvalitāte, toņi apmierina un pirkt jaunas nevajag. Nopirku arī diezgan dārgu bronzeri, highliter'i un drīzumā vēlos iegādāties arī nars vaigu sārtumu, lorac pro ēnas, kas arī maksā diezgan sālīti. Šīs lietas man kalpos ilgi. Savukārt, skropstu tušai, pūderim, tonālajam es naudu nešķērdēju. Nopērku no l'oreal, maybelline vai kko tādu, jo, piemēram skropstu tušas man izbeidzas diezgan ātri.
Manuprāt, šī taktika man darbojas un varu tikai to ieteikt citām! (l)
26.10.2015 18:10 |
 
Reitings 101
Reģ: 18.11.2013
Sorry par novirzi no tēmas bet vai MAC konsultantes varētu man piemeklēt vislabāko tonālā toni ?
26.10.2015 18:12 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Jā, MAC dāmas var piemeklēt pareizo toni :)
26.10.2015 18:26 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10503
Reģ: 29.01.2009
Nepērku kosmētiku, jo "wow, kas tas tāds, jāpamēģina", tā kā lietoju to maz un ir ļoti neliels klāsts, ko nemēdzu mainīt. Vienīgi nesen pārgāju no Maybelline tušām uz Artdeco, bet pāragri spriest vai pie jaunās izvēles pieturēšos.
Cenas visam ir vidējas. Svarīgs nav zīmols, bet saderība ar mani. Par vienu lietu netērētu vairāk kā EUR 50.
26.10.2015 18:28 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Es pērku tad, kad man sagribās, nevar teikt, ka visam tam, ko pērku ir nepieciešamība pēc tā. Visbiežāk es izlasu kaut kur vai redzu tos pašus youtube video un tad es aizeju uz veikalu notestēt, iespējams, arī kaut ko nopērku, bet laikam varētu iztikt ar pusi no tā, kas ir, ja ne vēl mazāk.

Parasti pērku vidēji dārgu kosmētiku, piemēram, benefit, urban decay utt, bet man nekad nav žēl naudas un nedomāju, ka nu cik daudz esmu uz tādām lietām iztērējusi, jo tā jau laikam ir kā atkarība. Kā jau te minēja citi pērk kleitas, citi kurpes, citi taupīs naudu mašīnai.
26.10.2015 18:37 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pērku lietas tikai tad, kad beidzas iepriekšējās vai, kad tilpumam tuvojas beigas.


Tas pats! Agrāk mēdzu viena tipa produktus iepirkt vairākos eks., bet reāli saprotu, ka man ir tikai viena seja un nemaz nepaspēju izlietot tādus kvantumus. Tagad man daudz kas ir vienā eksemplārā, izņemot lūpu produktus un 2 tušas (bet tās lietoju vienlaicīgi, tāpēc skaitu kā vienu).

Ir man savi produkti, ar kuriem vairs neeksperimentēju un nemainu (tušas - Lancome utt.). Atradu arī ideālu ikdienas lūpu krāsu (YSL Rouge Volupte Shine, tonī Rose Infinite) un perfekti matēto sarkanu lūpu krāsu no Lancome, viena kvalitatīva acu ēnu palete (UD Naked 2), kosmētikas bāze un pūderis no Chanel (ideāls, iet uz beigām un pietika 2 gadiem, līdz ar to drīzumā pirkšu tādu pašu, nemeklēšu alternatīvas, jo apmierina pilnībā), vaigu sārtums no MAC utt.

Vidēji tērēju 20-40 EUR amplitūdā, skatoties, kas par produktu.
26.10.2015 18:41 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
sugar, ja neesi vēl tikusi vaļā no sava Naked 3, es tev varu iemainīt pret Frederic Malle Portrait of a Lady 10 ml flakonu!
26.10.2015 22:57 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ar dekoratīvo kosmētiku vairs neaizraujos, daudz visa kā jau ir sapirkt, piemēram, ir man vairāki tonālie krēmi, bet ikdienā lietoju tik vienu, ir vairākas skropstu tušas, bet arī ikdienā lietoju tikai divas no visām, pārējās jau pažuvušas, vispār būs jāparevidē kosmētikas plaukts :D Vairākos eksemplāros man ir lūpu spīdumu, tos gan lietoju daudz un dažādus, tā teikt, lai katrā somiņā ir vismaz pa vienam 8-) Bet no dekoratīvo kosmētiku pagaidām nepērku, jāizlieto tas, kas ir, lai gan pēdējā laikā krāsojos mazāk, agrāk to darīju gandrīz katru dienu, tagad arī uz darbu varu aiziet ļoooti minimāli uzkrāsojusies :-)

Kopjošā kosmētika gan man nav daudz, tikai pats nepieciešamākais. Citādāk ir ar matu kopšanas produktiem, to man ir daudz, bet visus arī lietoju :)

Produkti nav nedz paši lētākie, nedz dārgākie. Dekoratīvā kosmētika ir no loreal, maybelline, essence, avon`a, kopjošā - pārsvarā no avenes, šis tas arī no dzintara, matu kopšanas līdzekļi - visdažādākie :D :)
26.10.2015 23:08 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Elizabete., vēl neesmu :) Es padomāšu :)
26.10.2015 23:11 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Pērku kosmētiku pēc vajadzības. Daudz man nav-tonālais, lēts konsīleris,tuša,ēnas un vaigu ēnas.Nu un uzacu zimulis. Lūpukrāsas pat nav. Labprāt iepirktu vairāk ēnu,lūpu krāsu,bet ir liels BET. Nemāku piemeklēt toņus! Nemāku uzklāt ēnas skaisti! Nu kam man to? Pieņemu,ka tās,kas pērk, māk arī profesionāli uzklāt un ir forši tā eksperimentēt.
26.10.2015 23:20 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.10.2015
Pērku ļoti reti un tad, kad tiešām iet uz beigām.
Visas dušas želejas, daļu matu šampūnu/balzamu, ziepes utt esmu iekrājusi kaudzi no ceļojumiem, ko arī tagad cenšos izlietot, savukārt dekoratīvā kosmētika man ir vienā eksemplārā, tāpēc tā tiek iepirkta tikai tad, kad tiešām iet uz beigām.

Vienīgais, kosmētiskais grēks ir matu maskas-kopjošie serumi. Jāsaka, ka esmu nedaudz ieciklējusies uz matu veselības atgūšanu, tāpēc tur aiziet pamatīgas summas un arī neliels kosmētiskā plauktiņa uzkrājums eksistē.

Summāri, ir gan super lētā gala (AVON pūderpērles), gan Dior.
Vienu dzīvē esmu sapratusi, ka man ir ļoti iepatikusies kosmētika -dekoratīvā- kuru izstrādā firmas, kuras, galvenokārt, nodarbojas ar kopjošās kosmētikas izstrādi.
Tāpat, patīk daļa no biotēkas kosmētikas plauktiņiem, kur skaidri zinu, ja ko iemīlu, tad pie tā arī palieku un to lietoju gadiem. (l)
26.10.2015 23:54 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Tad jau kosmētikas virzienā neesam baigās izšķērdējas to tā kopumā secinot, domāju lielākas atkarības varētu būt drēbes, veļas un tādas lietas :)
27.10.2015 08:17 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Dekoratīvā kosmētika man, protams, ir. Pat vairāk kā vajadzētu, jo nelietoju daudz. Pati neko daudz neesmu pirkusi, viss ir dāvināts. Pati pērku tikai skropstu tušu un nesen nopirku acu zīmuli, jo iepriekšējais jau bija diez gan vecs. Lēto kosmētiku man ir bail pirkt. :D Zinu, ka tas varētu būt dīvaini, bet man ir bail. Dārgo pavisam arī nepērku, tādēļ to, kas ir pa vidu- Loreal, Max Factor utt.
Man ļoti kaitina, ka ir veseli kalni ar matu šampūniem, kondicionieriem, dušas želejām, tādēļ to pērku tikai tad, kad esošais iet uz beigām vai arī matiem konkrētais produkts nepatīk. Tad to dodu draugam lietot.
27.10.2015 08:32 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ja tā padomā, tad līdz kādiem 23 gadiem manā kosmētikas somiņā bija sejas krēms, krēms ādai ap acīm un tuša :D
27.10.2015 08:56 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es arii kraasoties saaku tikai ap kaadie 23- 24 gadiem. :)
27.10.2015 09:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits