Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tēriņi makeup`am

 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, iedvesmojos no tēmas par kosmētiku un dažādiem blogeru video.

Mīlu skatīties ārzemju blogeres par kosmētiku un video, kur viņas rāda, kas meitenēm ir savā visā kolekcijā.

Gribēju uzzināt kā ir jums: 1. Vai pērkat kosmētiku vairumā, kad sagribas, iekrīt acīs utt/vai iztērējiet to, kas ir krājumos un tad 'ķerieties pie jaunumiem?
Un galvenais jautājums: Cik varat iztērēt maksimums vienai lietai, piemēram, lūpukrāsai, vaigu sārtumam, tonālajam? Pērkat dārgu firmu kosmētiku vai vidēju, respektīvi atbalstat ne tik dārgu piemēram Loreal, catrice vai citas zināmākās vai cenšaties pirkt dārgākus zīmolus - Mac, Bobbi brown, Urban decay u.c.?

Par sevi cenšos izlietot esošās lietas, lai nav tā, ka jāmet ārā dēļ termiņa, esmu tādā ziņā taupīga :) bet gadās, protams, nopirkt to, kas nu vismazāk nepieciešams jo redz iekrita acīs, vai dzirdēju labas atsauksmes :)

Par cenu, hmm es nevaru iztērēt milzīgu summu, piemēram, ēnām vai lūpenei, ļoti gribētos nopirkt kādu no profesionālajiem brendiem, bet rokas neceļas pirkt lūpeni pa 20 eir un ēnas pa 40 :/
No vienas puses apzinos, tas taču ir ilgākam periodam un tā, bet kkā nevaru, varbūt ja kādreiz alga vairāk ļaus :) pretēji sejas kopšanas kosmētikai gan mēdzu ziedot lielas summas. (l)
26.10.2015 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Up :)
26.10.2015 15:27 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Lietoju un pērku pēc vajadzības. Piemēram, ikdienā lietoju brūnas acu ēnas, līdz ar to tās nopērku biežāk un pamēğinu arī citu firmu. Parasti skatos uz kvalitāti, neņemu ne lētāko un ne dārgāko, tā teikt pa vidu. (Tas uz dekoratīvo kosmētiku)
Ādas kopšanai, krēmiem, šamp7niem naudu gan netaupu, pērku to, kas ādai/matiem patīk :)
26.10.2015 15:31 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Pērku tādas lietas, ko esmu noskatījusi jau kādu laiciņu. Mirkļa iegribas gadās reti, jo cenšos labāk nopirkt dārgāku, bet kvalitatīvu - kādreiz pašai bija lieli krājumi ar lētu kosmētiku, kura nepatika līdz galam un nekāda dižā prieka nebija. Tāpēc pirms pirkšanas palasu atsauksmes, padomāju, kā un cik bieži izmantošu un tamlīdzīgi. Bieži arī veicu revīziju un izmetu to, ko nelietoju un no kā nav žēl šķirties. Tad arī vislabāk var redzēt, kā miskastē viena pēc otras lido mirkļa iespaidā sapirktās lietas.
Būtībā kosmētiku uz sitiena pērku tikai ceļojumos, jo gribas izmēģināt kaut ko jaunu, ko pie mums nevar dabūt.

Ja kaut ko tiešām gribu, tad naudu nežēloju (vai arī dodu kādam tuvam cilvēkam ideju, ko man svētkos uzdāvināt). Acu dekoratīvo kosmētiku vislabāk pērku no Urban Decay, no lūpu krāsām un konsīleriem man patīk MAC, bet ir arī daudz labu un nedārgu lietu, piemēram, man ļoti patīk divi konkrēti Revlon un L'Oreal tonālie krēmi. Kopsummā nekādu lielo naudu neizgāžu dekoratīvajai kosmētikai, jo viss kalpo ļoti ilgi un daudz ko arī saņemu dāvanās.
26.10.2015 15:31 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Dekoratīvo kosmētiku pērku, kad gribas, savukārt, kopjošo tad, kad iet uz beigām, jo nemēdzu lietot vairākus sejas krēmus vienlaicīgi.
Lūpukrāsai varu iztērēt līdz 40 eiro, tonālajam un pūderim līdz 50 eiro, bet esmu guvusi mācību -vairāk nepirkšu dārgas tušas, kā, piemēram, YSL, Dior, Lancome, nekas tāds nav efekta ziņā. Esmu apsolījusi sev, ka nākamo tušu nopirkšu kādu no lētā gala.
Ēnas nelietoju, lainerim varētu iztērēt līdz kādiem 20 eiro.
Ķermeņa krēmiem un dušas želejām, dezodorantiem daudz netērējos, labāk iegādājos kādu labu sejas krēmu, acu krēmu vai masku. :)
26.10.2015 15:45 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Pērku lietas tikai tad, kad beidzas iepriekšējās vai, kad tilpumam tuvojas beigas.
Ir lietas, ko pērku atkārtoti jau gadiem un ko automātiski arī pasūtu, nemaz neeksperimentējot (Guerlain bronzeris, YSL konsīleris), savukārt, ja nepieciešama tuša, lūpu krāsa, ēnas - lasu salīdzinājumus, atsauksmes un tikai tad nopērku. Līdz ar to kopumā varu teikt, ka tērēju diezgan daudz atsevišķām lietām, bet apdomīgi un ne lielās summās kopumā, jo man ir kādi 5-7 dekoratīvās kosmētikas produkti, ieskaitot ēnas un lūpukrāsas. Tā kā iecienītās lietas kalpo ilgi un manai ādai patīk, vidēji tie ir 20-40 eur par produktu. Tajā pašā laikā man ir fantastisks laineris un vaigu sārtums no Essence, kam līdzīgo dārgajā kosmētikā neesmu atradusi. Balansēju kaut kur pa vidam :)
26.10.2015 15:48 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Peerku jaunas lietas, kad beidzas vecaas.Esmu apmierinaata ar leetaa gala produkciju, luupukraasaam, tushaam, utt neteereeshu vairaak par 10 euro, jo nav tajos uzcenotajos produktos nekaa taada wow, tikai nosaukums.
26.10.2015 15:50 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Pērku parasti tad, kad iepriekšējais produkts iet uz beigām. Agrāk budžets bija mazāks, tad arī produkti, kurus iegādājos, bija lētāki. Kā arī tikai nesen esmu sākusi tā iedziļināties kosmētikas pasaulē, tāpēc man vēl nav viss, kas būtu nepieciešams.
Neesmu liela dekoratīvās kosmētikas fane, piemēram, lūpu un acu dekoratīvo kosmētiku lietoju salīdzinoši reti, tāpēc tajā neredzu vajadzību ieguldīt lielu naudu. Tad labāk nopērku labāku praimeri, tonālo krēmu un konsīleri, pūderi. Šobrīd manā must have maciņā vēl trūkst tikai labs bronzeris un vaigu sārtums.

Ko pirkt un ko labāk nē - šajos jautājumos gūstu informāciju no blogeriem (vlogeriem), kuru video labprāt sekoju. Produktu klāsts ir ļoti dažāds, gan no drugstore produktiem, gan ekskluzīvākas kosmētikas. Arī pie sava L'Oreal True Match nonācu tieši caur vlogeri, un šis ir vienīgais tonālais, kurš man patiešām patīk un der, lai gan ir izmēģināti arī krietni dārgāki produkti. :)
26.10.2015 15:59 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Uzreiz varu teikt, ka man nav nekādu baigo krājumu...jo ikdienā baigi nekrāsojos, bet nu šis tas jau ir savācies, lai gan ir lietas, ko esmu 1 reizi pamēģinājusi un tāpat nelietoju, jo neder tonis vai vienkārši nesadraudzējos, tā nu krāj putekļus...:-P
Nekādas baigās summas netērēju, jo parasti pērkos Drogas vai Avon/Oriflame katalogos... vienkārši žēl maksāt milzu naudu par to, ko visticamāk nelietošu :-D
Vot ar kopšanas līdzekļiem, matu līdzekļiem utt, gan ir trakāk, jo nesen taisīju revīziju un savācu veselu lielo Rimi maisu ar rezervēm, kuras esmu akcijās sapirkusi ar domu, ka "tad, kad beigsies tas, ko tagad lietoju, tad lietošu šito" :-D tāpēc tagad neko nepērku vairs klāt, jo jāizlieto tas maiss... (s) tur ir n-tie sejas krēmi, lūpu balzami, roku krēmi, ķermeņa skrubji, losjoni utt...
26.10.2015 16:04 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Mani tēriņi ir mazi, jo lietoju tikai micerālo ūdeni, saprotams, līdz ar to, vati arī vajag, un plus zīmulis, ar kuru uzzīmēju uzacis. Un vēl higiēniskais lūpu balzams. Vairāk nekas man nav vajadzīgs :)
26.10.2015 16:06 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
1.Pārsvarā cenšos iztērēt to, kas ir. Vienīgi pērku ko citu, ja tikko nopirktais produkts tomēr nav tik labs.
Es varu daudz iztērēt, ja es tiešām zināšu, ka līidzeklis - tonālais/tuša/lūpu krāsa ir ļoti labs. Pēdējo kosmētiku pirku Stockmanā no mac. Varu teikt to labāko. Jā, ir dārgi, bet kosmētika ir tiešām laba.
Vēl daudz kas ir no Douglas un Drogām. Nesmādēju ne dārgos, ne lētos brendus, jo katrā no tiem var atrast ko labu. :)
26.10.2015 16:12 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Kāda varētu iemest linku uz to youtube video diskusiju, ka pieminēta tēmas pieteikumā?
Kosmētiku pec vajadzības un pēc garastāvokļa. Vienā menesī varu izterēt daudz, pēc tam pus gadu varu neko nepirkt. Šomēnes nopirku MAC lūpu krāsu un Lush 2 dušas želejas. Kosmētika man ir dažāda, bet vairāk lieotju tomēr Lancome, Chanel, UD, MAC, bet daudz kas patīk arī no Loreal un Bourjois. Ir dazas foršas leitas arī no lētiem Essence un Catrice, bet pēc tiem rokas sniedzas retāk. Tušu neesmu atradusi labāku par Lancome Hypnose.
Lūpu krāsas - MAC un YSL favorītos.
Kopjošo kosmētiku lielākoties izvēlos no aptieku klāsta (Avene, Vichy, Lierac, Kiehls (to arī skaitu pie aptiekas)), micelārie ūdeņi Garnier un Loreal, jo baigās atšķirības no Biodermas neredzu.
Matiem patīk Phyto līdzekļi, Davines.
Es cenšos baigi neko nekrāt, bet citreiz savācas :D Regulāri maisus vedu radiniecēm. Tā arī neesmu saņemusies blogsale un šomēnes vairs nesaņemšos.
26.10.2015 16:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pirkumus cenšos rūpīgi pārdomāt, izvairos no liekiem produktiem, tomēr tiem nedaudzajiem naudu nežēloju :)
26.10.2015 16:18 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
man tonaalie ir gan dargaki gan leetaaki, taa iemesla deel,ka gruuti toni vajadziigo atrast. Tagad nopirku mac tonaalo un puuderi, nesaprotu kameec aatraak tur neaizgaaju :D luupu kraasas un acu eenas arii sen neesmu pirkusi no leetaa gala. bet es neshaubos, ka var atrast kko labu arii no loreal un maybelline
26.10.2015 16:21 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Ir lietas, kuras pērku tad, kad reāli ir vajadzība (skropstu tušas, acu zīmuļi, sejas krēmi, pūderi utt.) un ir tādas, kuras vienkārši "nopērkas" un sanāk veidot krājumus (man tā pārsvarā ir ar lūpu krāsām/lūpu spīdumiem,nagu lakām un ķermeņa krēmiem/losjoniem-šīs lietas man ir vairāk nekā nepieciešams) Ir brīži, kad no kosmētikas nepērku gandrīz neko, tad atkal uzrodas vajadzība pēc vairākām precēm uzreiz un sanāk iztērēt vairāk, bet cenu ziņā man patīk meklēt un atrast produktus no "lēts, bet labs" kategorijas, protams, gadās arī vilšanās (kas, iespējams, būtu retāk, pērkot dārgāka gala kosmētiku) bet tā kā man nav problēmas ar kaut kādām ievērojamām ādas nepilnībām, alerģijas vai vajadzība, lai kosmētika "turētos vietā" visas dienas garumā, tad nejūtu vajadzību pēc dārgajiem plauktiem, kā arī pašai patīkami atklāt kaut ko sev labu un vienlaikus maciņam draudzīgu.
26.10.2015 16:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu dažreiz skatos blogeru video un nesaprotu, kāpēc vienam smukam ģīmītim vajadzīgs vesels kalns dekoratīvās kosmētikas?... Vismaz 50 dažādi tonālie, 100 lūpukrāsas, n-tās acu ēnu paletes u.tml. Paskatoties vairumu blogeru nofilmēto materiālu - parasti fonā viņām atrodas vesels veikals kosmētikas. Nu nafig? Saprotu, ja strādā profesionāli par vizāžisti, bet, ja tikai priekš sevis vien?...

Kopumā kosmētiku lietoju maz. T.i. lūpukrāsas man īsti neiet pie sirds - jā, ir iepirktas, bet tā arī stāv īsti nelietotas, vairāk izmantoju parasto higiēnisko... Man ir viens labs tonālais, kurš man der ideāli (NARS), acu ēnu palete, kura pilnībā apmierina (UD), dažas atsevišķas ēnas no drogu klāsta, konsīleris (NARS), čupiņa lūpukrāsu (gan dārgā gala, gan lētā gala, bet īsti nelietoju), daži parastie drogu klāsta acu zīmuļi (melns, pelēks, brūns un lillā), uzacu ēnas/zīmulis/gēls (lētais gals), vaigu sārtumi - te gan man ir plānā iepirkt vēl dažus no MAC. Bronzierus nelietoju vispār, izgaismotāji ir kaut kādi no Drogām jau gadus 10 varbūt tas pats iepakojums un vēl nav pat pusē... :D
Un nesen iegādājos praimeri sejai un praimeri acīm (UD). Pirms tam nekad nelietoju un arī šobrīd lietoju salīdzinoši reti.

Spontāni gadās nopirkt tikai kaut kādus štruntus - lētās lūpenes, piem., vai nagu lakas. Viss pārējais ir pārdomāti pirkumi un tīri nepieciešamas lietas. Neveidoju majās sev veikala cienīgus krājumus. :-P
26.10.2015 16:33 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pērku tad, kad iet uz beigām. Pieturos pie tā, kas patīk un ir mēģināts, jaunumus ļoti reti pērku. Kosmētiku lietoju maz. Cenas? Vidējās - loreal/maybelline/essence.
26.10.2015 16:41 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
arasti fonā viņām atrodas vesels veikals kosmētikas. Nu nafig? Saprotu, ja strādā profesionāli par vizāžisti, bet, ja tikai priekš sevis vien?...


kaada peerk kurpes, kada kleita, bet veel kaada kosmeetiku. Es perku apaksvelu, ka tik paradas kads jauns komplekts, man vinju vajga :D nu un kosmetiku arii, un kurpes, un visu paareejo :D
26.10.2015 16:41 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es pačukstēšu, ka tās vlogeres un blogeres nepērk i piekto daļu no tā visa...Zīmoli dod. Pie mums tās ir mazāk attīstīts un reti kurš dod pilnu jaunu kosmētikas kolekciju (piemēram visu Fall 2015 Urban Decay vai Dior kolekciju), bet UK un īpaši USA tā ir normāla prakse un vēl maksā, ja atnāksi uz kādu pasākumu. Tikai nevajag uzreiz uztvērt tās meitenes kā pērkamas :D Vienkārši tas ir viņu pilna laika darbs un tieši ar to viņas pelna naudu.
26.10.2015 16:48 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Neesmu krājēja, pērku tad, kad redzu, ka iepriekšējais iet uz beigām. Vairāk par vienu (ja neskaita to, kas ir neattaisītā rezerve) man ir tikai acu ēnas un lūpu krāsas, bet tur arī standartiņš pārsvarā - ikdienai viena kombinācija un ballītei viena kombinācija.

Cenšos pirkt labas kvalitātes kosmētiku, pēc tam, kad vienreiz parādījās alerģija (bet tur laikam derīguma termiņš bija pie vainas nevis kvalitāte), aizdomājos par to, ka kāpēc es nevarētu pirkt labākas kvalitātes kosmētiku, ja tāpat tik maz pērku, tad nu koncentrējos uz kvalitāti, ne kvantitāti. Gadās arī šad tad kaut kas lētāks, jo pārsvarā pērku netā, un es esmu par slinku, lai meklētu info par to, cik laba vai slikta skaitās kāda man nezināma firma, tāpēc, ja iepatīkas tas mazais aprakstiņš un dizains, tad nopērku, nepiedomājot, cik labs vai slikts tas beigās izrādīsies produkts par tādu cenu. Ja pirktu tikai lētā gala kosmētiku, tad, zinot sevi, iespējams arī man būtu nevajadzīgi krājumi, jo "ir taču tik lēti". :-D
26.10.2015 16:55 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kosmētiku lietoju minimāli un lielākoties viss ir vienā eksemplārā izņemot ķermeņa skrubjus, sviestus, lūpu krāsas, balzāmus, spīdumus.
26.10.2015 17:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits