Puisi negrib ceļot

 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Man ļoti patīk ceļot. Iespēju robežās to arī daru, 1-2 reizes gadā noteikti kaut kur aizbraucu.

Bet puisis galīgi nav no ceļotājiem. Ne jau ka viņam nepatiktu, bet drīzāk tas ir finansiāls jautājums, kā viņš pats saka. Viņam ir citas finanšu prioritātes, viņš labāk kaut ko mašīnā ieguldīs, dzīvoklī. Līdz ar to naudas ceļojumiem "it kā" nav.

Bet es neesmu gatava samierināties tagad dzīvot bez ceļojumiem. Ja es neesmu ilgi bijusi ārpus Latvijas, man pilnīgi "lomkas" sākas :-D Ja es vienkārši uzdāvinātu mums abiem ceļojumu, vai tas būtu ok? Tad viņam nebūtu atkāpšanās ceļa :-P Bet tai pat laikā vai es viņu kā vīrieti nenostādīšu neveiklā situācijā, ka uzsaucu kaut ko tādu...

Jūsu viedokļi?
26.10.2015 08:04 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Manējais kaut kur ir līdzīgs Tavējam.Mašīnā iegulda daudz,mūsu braukāšanās pie draugiem,uz laukiem u.t.t.
Ceļot neatsakās,tomēr saka,ka vajag sakrāt tam un izplānot visu,lai sanāk lētāk.Domāju,ka pavasarī kaut kur aizbrauksim.

Tev ir divi varianti - 1.brauc ar dradzenēm
2.taisiet krājoktu ceļojumiem
27.10.2015 16:15 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nezinu kā ir ar šo diskusiju konkrēti, bet eksistē tādi cilvēki pasaulē un pat vel trakāki. Gan slepkavas, gan sievietes kuras vīrietim gatavas nokost/nogriezt mantību. Gan fetishisti kas gan liekas ka līdz ar maisiņa uzmaukšanu galvā un smacēšanos ir nobeiguši daļu smadzeņu utt.
Lai neticētu ka tādi cilvēki eksistē, ir jābūt ļoti naivam.
27.10.2015 16:16 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
meitenes, bet vai tad bildinājums automātiski nozīmē kāzas pēc 1/2 gada ? :D :D nopietni !?
Mani bildināja vairākas reizes viena no tām bija +/- pēc 1/2 gada kopdzīves , kāzas dzērām pēc 8 gadu kopdzīves .... kāzas un bildinājums nav viens un tas pats , vismaz man ....
27.10.2015 16:17 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
meitenes, bet vai tad bildinājums automātiski nozīmē kāzas pēc 1/2 gada ? :D :D nopietni !?
Mani bildināja vairākas reizes viena no tām bija +/- pēc 1/2 gada kopdzīves , kāzas dzērām pēc 8 gadu kopdzīves .... kāzas un bildinājums nav viens un tas pats , vismaz man ....


Katram jau individuāli. Man, piemēram, šķiet, ka bildinājumam arī ir kaut kāds noilgums :) Kāzas divus gadus pēc bildinājuma manā uztverē jau ir pēdējais termiņš. Kāpēc tā? Bildinot un pieņemot bildinājumus mēs izsakām savu gribu precēties un man kaut kā šķiet, ka tas uzreiz nozīmē, ka mēs šo vēlmi arī sākam realizēt - plānojot, meklējot līdzekļus u.t.t. 5, 8, 10 gadi plānošanai un krāšanai kaut kā liek domāt, ka ne nu vairs tā gribas to precēšanos ne kā.

Bet - jā - kā jau teicu - tas ir individuāli :)
27.10.2015 16:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mulsinoši... bildinājums vēl nav bijis un jau tiek bezmaz plānota īpašuma sadale šķiršanās gadījumā...
27.10.2015 16:45 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vīrietis tevi neprecēs. Viņš izklausās prātīgs un tu ar savu ceļot kāri radi viņam iespaidu par izšķērdētāju, viendienīti. Viņam nevajag blakus cilvēku, kas savus ienākumus notrieks izklaidēs (ceļojums ir izklaide). Droši vien bijušais 5 gadus gaidīja, kad pieaugsi un tad saprata, ka nav vērts.
27.10.2015 16:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un turpinot tēmu par ceļojumiem kā izglītojošu pasākumu-tas ir tikpat izglītojoši kā azartspēlēs apgūt varbūtības teoriju :D
27.10.2015 16:52 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Aether, godīgi nebija nekādas plānošanas un krāšanas , vienkārši tika nolemts , ka mēs būsim kopā uz mūžu un , lai cik jocīgi nebūtu , kad šo nolēmām man bija bišķiņ aiz 18 , pagaidām viss rit kā plānots ....
bet , lai nerastos pārpartumi, es nesaku , ka mans modelis ir vienīgais pareizais un nevienam neko neuzspiežu tikai izsaku savu subjektīvo viedokli ....
27.10.2015 16:56 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Un turpinot tēmu par ceļojumiem kā izglītojošu pasākumu-tas ir tikpat izglītojoši kā azartspēlēs apgūt varbūtības teoriju


Atkarīgs taču no tā, kādas ir ceļotāja intereses un ceļojuma laikā ieplānotās aktivitātes un "kultūras programma". Pilnīgi un galīgi nevar apgalvot, ka ceļojums nevar būt izglītojošs. :)
27.10.2015 16:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man gan ceļojumi dzīvē ir daudz devuši.. Esmu iepazinusi dažādus cilvēkus, nodibinājusi jaunus kontaktus (kas ir vēlāk noderējis), iemācījos dzīvē raudzīties uz lietām citādāk, paplašināju redzeslauku, uzzinājusi šo to vairāk par citu valstu kultūru un vēsturi..(uz vietas attiecīgajā valstī esot..informācija iespiežas dziļāk atmiņā) :)
Tā kā..es nespēju ceļošanu dēvēt par trulu izklaidi un laika izniekošanu (pieļauju, ka tas nedaudz atkarīgs no ceļošanas mērķa) :)
27.10.2015 17:01 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
wee, es jau necenšos Tevi apstrīdēt ;)
27.10.2015 17:01 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
O, nu līdz kam tik cosmo dāmas neaizdomājas. Izradās, ka ceļošana ir izšķērdība un zīmogs uz pieres, ka esi vieglprātīga būtne. Ak, vai, puse pasaules tāda ir. Derētu tām gudrajām vienreiz izbāzt degunu ārpus LV, citādi visa tā iesūnējusi filozofēšana stipri atgādina vienvirziena domāšanu. Bet piekrītu - katram savs. Kādai zupas vārīt un lāpīt zeķes ir augstāka svētlaime, citai ceļošana. Kaut gan viens otru nebūt neizslēdz, bet te atkal šaurs skatījums uz lietām.
27.10.2015 22:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un vispār.. par to ieguldīšanu dzīvoklī. Ok, piekrītu, forši, ka puisis ir sagādājis mājokli un iegulda tur naudu. Bet tā ieguldīšana nav nebeidzama. Ok, protams, ja tikko nopirkts dzīvoklis un remontdarbi rit pilnā sparā, tad tiešām to ceļošanu var atlikt. Bet te jau bija minēts arī par to, ka puisis iegulda naudu mašīnā.. Nu, nezinu kā tonētie stikli un čipēts auto paglābs no krīzes, bet lai jau. Ja kādai šķiet, ka vīrieša hobijs ieguldīt mašīnas pričendaļos ir cēlāks un izglītojošāks par ceļošanu, lai nu.. Tikai svarīgs arī ir faktors, ka puisis iegulda naudu hobijā, jo tas viņu aizrauj. Meiteni aizrauj ceļot, un? Ja vecis visu naudu iegulda mašīnā, nu tas arī nerāda iespaidu par nopietnību (ok, es te pati jau sāku izdomāt kā labākajas cosmo tradīcijās). Ja viņam nepatīk ceļot - tas ir viens un Tu viņu nepiespiedīsi (bet nevajag jau arī), ja neceļo TIKAI tāpēc, ka visa naudu pagaidām tiek ieguldīta mājas labiekārtošanā, tad tas ir apsveicami.
27.10.2015 22:09 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es nesaprotu kāpēc visas tādā šokā par to, ka meitene grib precēties? Mani arī bildināja pēc pusgada attiecībās un mums abiem bija pilnīgi skaidrs, ka mums viss ir nopietni, pa īstam un uz ļoti ilgu laiku. Lai gan kopējs prieks ceļot bija viens no faktoriem kāpēc bija viegli izlemt, ka ir labi kopā gan ikdienā gan ārpus ikdienas.
27.10.2015 22:20 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
No kā Tu baidies, no šķiršanās - ka pēc tam paliksi bez īpašuma
---
Tu savu ģimenes īpašumu arī taisies dalīt uz pusēm ar savu vīrieti?
Es šo situāciju nesaprotu, tu neieguldi ne centu viņa dzīvoklī, bet gribi no tā iegūt daļu.

Precēties pēc pusgada.. Nuuu jā, izklausies savāda.

Es pa lielam piekrītu puisim. Man patīk ceļot, labprāt to darītu, bet, ja kaut ko vajag dzīvoklim, mašīnai vai tml lietām, ar ko jāsaskaras ikdienā, tad man primāri būtu ieguldīt naudu tur, jo dzīvoklī tu uzturies katru dienu, mašīnā brauc katru dienu un man ir svarīgi justies labi ikdienā, nevis pāris dienas ceļojumā. Bet ceļot, protams, ir forši, tikai katram ir savas prioritātes. Es nebomžotos ikdienā, lai spētu aizbraukt ceļojumā, tai pat laikā censtos atlikt kaut kādus līdzekļus ceļojumam.
27.10.2015 22:40 |
 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
Nu, nezinu kā tonētie stikli un čipēts auto paglābs no krīzes, bet lai jau. Ja kādai šķiet, ka vīrieša hobijs ieguldīt mašīnas pričendaļos ir cēlāks un izglītojošāks par ceļošanu, lai nu.


Nemanīju, ka autore diskusijai pievienoja drauga mašīnas prinčendāļu tāmi, kurā būtu tonētie stikli un čipēts (kas tas tāds mašīnai? :-D) Nedomāju, ka draugs tjūnē mašīnas. Tās pašas riepas, elementāra apkope un dažādi ČP, kas var notikt arī ar pajaunu auto, var maksāt milzīgas summas. :-/ Vēl nesen kolēģei vīrs laboja degvielas sūkni par teju 2 k. :-D Un mašīnas uzturēšana kārtībām pirmām kārtām ir drošība, kas ir ļoti svarīgi.
27.10.2015 22:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man radās iespaids, ka diskusijas autore ir pieradusi dzīvot pie tādiem apstākļiem, kurus īsti materiāli nevar pavilkt 2. pusīte.. (vai arī nevēlas). Iespējams, kļūdos.. :)
27.10.2015 22:57 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Bordo, lasi uzmanīgi, nevis izdomā.

Ne visiem tiem, kam pieder mašīna, visu laiku notiek visādi ČP (starp citu, saīsinājums no RUS, t.k. par čipētu piedosi). Sanāk, ka tie, kam ir auto, nemaz neceļo? Tur jau tā lieta, ka vienam hobijs ir mašīna, citam ceļošana, bet te bezmaz vai uzbrūkošā tonī tiek kauninātas ceļotājas. Ak mī un žē, tiešām izlaidība augstākajā pakāpē

Nedomāju, ka draugs tjūnē mašīnas


O, bože. Ar tjūnēšanu domāju nemitīgu uzlabošanu un naudu ieguldīšanu mašīnā kā tādu, ne jau obligāti stiklus tonēt, bet vienkārši uzlabot un papildināt. Tu domā visi veči, kas iegrūž naudu mašīnās, dara to tikai tāpēc, jo lej degvielu, maina riepas un labo amortizatorus?
27.10.2015 22:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bet varbūt nemaz tā mašīna netiek baigi uzlabota, bet gan tiek pirktas nepieciešamības mašīnai. Sagatavota ziemai piemēram, bet nu jā, tas jau pofig, ziemā varētu ar vasaras riepām braukt tak...
27.10.2015 23:03 |
 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
Acīmredzot drauga maks nav bezizmēra, jo nevar atļauties: 1) dzīvesvietas iekārtošanu; 2) auto; 3) ceļot. Ja būtu lielāki resursi (darba samaksa), tad nebūtu šādu problēmu. Un tiem, kuriem nesanāk visam (neejot galējībās ar to pašu auto), ko kārojas, nākas izvirzīt prioritātes. Gluži, kā to dara minētais puisis. :-)
Ja viņš pelna 1000 eur (nav slikti LV), ceļojums 2 personām (nevis uz Viļņu vai Liepāju) +/- tik arī maksā, ja negrib bomžoties ārzemēs. Un normāls puisis gribēs izmaksāt meitenei utt. Sanāk, ka puisim tā ir teju mēneša alga, bet šobrīd ir citas prioritātes. Gan savedīs dzīvesvietu un auto kārtībā, tad aizbrauks kaut kur. Reāli autore viņu pazīst 6 mēnešus. Es arī neceļoju ik pēc 6 mēnešiem. :-D
27.10.2015 23:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits