Puisi negrib ceļot

 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Man ļoti patīk ceļot. Iespēju robežās to arī daru, 1-2 reizes gadā noteikti kaut kur aizbraucu.

Bet puisis galīgi nav no ceļotājiem. Ne jau ka viņam nepatiktu, bet drīzāk tas ir finansiāls jautājums, kā viņš pats saka. Viņam ir citas finanšu prioritātes, viņš labāk kaut ko mašīnā ieguldīs, dzīvoklī. Līdz ar to naudas ceļojumiem "it kā" nav.

Bet es neesmu gatava samierināties tagad dzīvot bez ceļojumiem. Ja es neesmu ilgi bijusi ārpus Latvijas, man pilnīgi "lomkas" sākas :-D Ja es vienkārši uzdāvinātu mums abiem ceļojumu, vai tas būtu ok? Tad viņam nebūtu atkāpšanās ceļa :-P Bet tai pat laikā vai es viņu kā vīrieti nenostādīšu neveiklā situācijā, ka uzsaucu kaut ko tādu...

Jūsu viedokļi?
26.10.2015 08:04 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Saprotu puisi - man (mums) arī šobrīd ir citas prioritātes, nauda ceļošanai līdz ar to diemžēl neatliek. Gribēt jau gribētos, bet kad padomā, ko citu par to naudu varētu izdarīt, tad vairs tik ļoti negribas...
26.10.2015 09:32 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Nu tas par to kopdzīvi ir mans atsevišķs stāsts, tāds ir mans uzskats, un viss.

Man jau ir bijusi pieredze, kad sāku dzīvot kopā ar puisi cerībā, ka mani bildinās. Bet viņam palika tik ērti ,ka nebija vairs motivācijas, jo viss taču jau viņam bija. No sērijas kas gan mainītos pēc kāzām.

Tāpēc tagad es nepiekritīšu kopdzīvei, kamēr puisis skaidri neparādīs, ka vēlas mani par sievu :)
26.10.2015 09:32 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Es vispār piekrītu puisim,ja viņam šobrīd ir mērķis ieguldīt naudu savā nākotnē,nevis nedēļas priekam,tad tas ir labi.
Mēs arī šobrīd vairāk naudu ieguldam savai nākotnei,ne ceļojumiem. Ja es dzīvotu pie vecākiem,man arī liktos,ka foršāk naudu ir ieguldīt ceļojumos nekā savas mājvietas iekārtošanai.
26.10.2015 09:50 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Esmu bijusi līdzīgā situācijā un ar laiku sapratu, ka nav jēgas uzspiest cilvēkam to, ko viņš nevēlas. Ja viņam ir citi uzskati un prioritātes, tad savu vēlmju īstenošana par saviem vai kopējiem līdzekļiem tāpat neko diži nemainīs situācijas būtībā.
Ja mans draugs ar nepatiku kaut kur dotos un nemitīgi domātu par finansiālo pusi un cik mašīnas pribambasus var npirkt par aviobiļetes cenu, es visdrīzāk ar viņu nekur neceļotu. Izvēlētos cilvēkus, kam patīk un kas izbauda došanos kaut kur.
Ja dzīvoklis/auto nav kopējs un nauda neaiziet kopējā labumā, tad es īsti arī neredzu jēgu uzsaukt kaut kādu ceļojumu (ja viņš nevarētu atļauties, tad es uzsauktu, bet, ja skaidri norāda, ka naudu tērēs citur, nevis laika pavadīšanā ar tevi, tad man tas liktos kaut kā nekaunīgi, īpaši, ja tās ir viņa personīgās lietas).
26.10.2015 09:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
protams, ja tev ir iespēja dari tā ... nekāda nauda nestāv pāri pozitīvām emocijām ....
26.10.2015 09:52 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Rene ++
26.10.2015 09:55 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Parasti ir tā- atliek tikai sākt ceļot un viss- rodas atkarība :) Aizved viņu kādā ceļojumā un tad redzēsi, gan viņam iepatiksies.
26.10.2015 09:57 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.03.2015
Maniem vecākiem arī tāpat. Mammucim vienreiz piedāvāja aizbraukt ar grupu. Viņa izmēģināja un pavilkās. Tētis gan skeptiski uz to skatījās. Nekā neļāvās uz pierunāšanu. Tad mamma viņam uzdāvināja ceļojumu dzimšanas dienā. Tagad jau kuro reizi plāno kopā braukt. Algas abiem nav nekādas lielās, bet viņi rūpīgi visu plāno, atliek naudiņu un reizi gadā, kādu nedēļu "pēta" ārzemes :-D
Pamēģini nevis uzsaukt, bet uzdāvināt svētkos...
26.10.2015 10:39 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Viņš varbūt iegulda naudu dzīvoklī un krāj naudu tam gredzenam,jo redz meitene ātrāk pie viņa nemaz nepārvākšoties.
26.10.2015 11:12 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Akkungs,cik labi,ka manā ģimenē nav tādu "mana nauda","tava nauda".
Ko ieteikt tev-nezinu. Es vienkārši aprunātos par vēlamajiem galamērķiem,rezervētu ceļojumu un aidā..(l)
26.10.2015 11:22 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kaa tad :-D Viirietis iegulda naudu SAVAA dziivoklii un SAVAA mashiinaa. Un pat, ja shie appreceesies, ja nu kas, taa mantiiba buus iegaadaata pirms kaazaam un uz viiriesha vaarda :-D Autorei, ja nu kas, nekas nepienaaksies :-D

Taa ka neredzu nekaadu jeegu izmaksaat celjojumu, ja negrib braukt, pats vainiigs, brauc viena, ja vinjam tas nepatiik, lai maksaa un brauc lidzi :-D
26.10.2015 12:23 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vai tu, Apsnigusi, zini, cik liela alga ir tavam draugam? Tu uzvedies kā bērns-dzīvo pie vecākiem, gribi dārgas izklaides, bildinājumu, kāzas, gan jau pēc tam bērnus. Paskaties reāli uz sava drauga bilanci-cik viņš saņem un cik viņam iziet-komunālie, dzīvokļa remonts/iekārtošan, auto uzturēšana/remonts/benzīns, apģērbs, ikdienas tēriņi, utt. Tagad tevis dēļ viņam jātērē nauda randiņiem +tu gaidi bildinājumu, tātad viņam jāatliek nauda gredzenam (paskaties, cik tādi maksā!), kāzām (tie ir vidēji 4-6 tūkstoši vismaz). Vidusmēra jaunam vīrietim šādi izdevumi ir smags slogs, ņemot vērā kādas ir vidējās algas. Bet tu visam klāt gribi vēl ceļot.
Vēl jautājums-ja gaidi bildinājumu, vai tu kāzām naudu jau sakrāji? Ja nē, sāc krāt un tad tev vairs ceļot negribēsies :D
26.10.2015 13:06 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vai tu, Apsnigusi, zini, cik liela alga ir tavam draugam? Tu uzvedies kā bērns-dzīvo pie vecākiem, gribi dārgas izklaides, bildinājumu, kāzas, gan jau pēc tam bērnus. Paskaties reāli uz sava drauga bilanci-cik viņš saņem un cik viņam iziet-komunālie, dzīvokļa remonts/iekārtošan, auto uzturēšana/remonts/benzīns, apģērbs, ikdienas tēriņi, utt. Tagad tevis dēļ viņam jātērē nauda randiņiem +tu gaidi bildinājumu, tātad viņam jāatliek nauda gredzenam (paskaties, cik tādi maksā!), kāzām (tie ir vidēji 4-6 tūkstoši vismaz). Vidusmēra jaunam vīrietim šādi izdevumi ir smags slogs, ņemot vērā kādas ir vidējās algas. Bet tu visam klāt gribi vēl ceļot.
Vēl jautājums-ja gaidi bildinājumu, vai tu kāzām naudu jau sakrāji? Ja nē, sāc krāt un tad tev vairs ceļot negribēsies

++++
26.10.2015 13:09 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
teika_spolīte, jā, es zinu, kāda ir viņa alga. Diez ko liela nav, ap tūkstoti tik grozās. Tāpēc, protams, es saprotu viņu un es atbalstu to, ka ar naudu mētāties viņš nevar atļauties. Es jau nepārmetu...

Bet nu pilnībā atteikties no ceļošanas arī negribu. Tāpēc jau saku, ka es varētu arī par abiem samaksāt. Bet nu te viedoklis ir tāds, ka labāk to nedarīt. Bez maz vai sēdi un neceļo tu ar. Ja jau viņš nevar atļauties.

Es nedzīvoju kopā ar vecākiem, dzīvoju ģimenes dzīvoklī viena pati.

Jā, uzkrājumus veidoju (kaut vai tām pašām kāzām, kad būs noticis bildinājums).
26.10.2015 13:19 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Šajā situācijā es laikam esmu puisis. :-D Ceļošana man nav prioritāte, svarīgāk ir dzīvoklis, mašīna. :-D Cilvēkiem ar dažādām vērtībām ir grūti vienam otru saprast un panākt kompromisu.

Es tavā vietā uzsauktu abiem ceļojumu.
26.10.2015 13:21 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Es esmu vairākkārt dāvinājusi ceļojumus. Jo mums arī prioritātes atšķiras.
Man tāpat kā Tev sāk trūkt gaisa, ja ilgu laiku neesmu no Latvijas izbraukusi, tāpēc man vieglāk ir otram uzdāvināt ceļojumu, nekā strīdēties par prioritātēm.
26.10.2015 13:25 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tad izmaksā ceļojumu (cik saprotu jums ir pietiekoši nopietnas attiecības) vai pamet viņu :D Cosmo vairums, protams, slieksies uz PAMET VIŅU, jo viņš pelna pārāk maz, nav perspektīvs un vispār kā viņam nav kauna! :D
26.10.2015 13:27 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Tu taču saproti, ka visi vīrieši nav vienādi? Nav viennozīmīga argumenta vai Tavējais par ceļojumu būs priecīgs vai nē, Tu viņu vislabāk pazīsti, līdz ar to droši vien pati vari iztēloties kā viņš šāda veida dāvanu pieņems. No otras puses es nespēju iztēloties, kā tas ir iespējams pilnība uzdāvināt ceļojumu? Nu labi aviobiļetes, varbūt vel viesnīcu, bet , piemēram, tajā pašā ceļojumā būs izdevumi, ēšana, kultūras baudīšana...nespēju pat ieodmāties skatu, ka meitene vienmēr skraidīs un visur savu bankas karti bāzīs , nedomāju, ka ir daudz tādi vīrieši kas uz to noraudzītos :-D:-D visdrīzāk pats piedalītos maksājumos arī.... Tomēr, ja viņš ir šādas naudas investīcijas noliedzējs(negrib tērēt to ceļojumos) , tad es negribētu savu otro pusīti nostādīt nekomfortablā situācijā.
26.10.2015 13:34 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Manējam arī ceļošana nav top augšgalā, jo bērnībā vecāki diži daudz neceļoja/neņēma līdzi. Mums ģimenē kopā gada laikā kādi 2-3 ceļojumi noteikti bija, vecāki vēl kādu reizi brauca papildus divatā. Tiesa, nav tā, ka nepatīk galīgi, bet iniciātore noteikti esmu es + vēl aizceļoju ar meitenēm kādas papildus reizes. Man tas nepieciešams, arī ir "lomkas" bezmaz. Māju, mašīnu var pazaudēt, bet atmiņas par tiem brīžiem un redzēto, ne.
Svarīgi saprast, vai viņš to ceļojumu izbaudīs vai neizbesīs ar savu neieinteresētību. Tas būs vēl depresīvāk, ja kāds vilksies līdzi bubinādams, cik dārgi, ai nevajadzēja. Saprotu, ka jūs pat kopā nedzīvojat - pa manam pārāk agri tādām dāvanām. Ok, var uzdāvināt dz.d lētās biļetes līdz 100€ turp/atpakaļ, bet dzīvošanai un transportam uz vietas,gan katram par sevi būtu jāsedz. Mums sanāk, ka vīrietis maksā vismaz kādas 2/3 summas.
26.10.2015 13:42 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Man jau šķiet, ka tas nav jautājums par ieradumiem tik daudz (vai bērnībā ir ceļots vai nē) , bet gan prioritātēm vairāk. Es bērnībā arī neceļoju,tālākais kur būts bērnībā ir Lietuva :-D ....un pa Latviju arī neceļojām. Bet tagad, gada laikā kā minimums vismaz sešas reizes sanāk aizdoties prom no Latvijas....Es domāju, ka Tavam draugam nav ne vainas, ja prioritāte ir dzīvoklis un mašīna, tas noteikti ir labāk, kā aiziet piemājas parkā ar alu notrinkšķināt naudu. Ja attiecības ir nopietnas, tad iesaku iziet uz kompromisu un naudu ceļojumam kopīgi iekrāt, atlikt katru mēnesi tā, lai nerada dismofortu tekošajā mēnesī, bet tomēr tā, lai kaut kas beigās arī sanāk. Ir ļoti daudz labu akcijas piedāvajumu kur ceļot, tāpēc uzskatu, ka mūsu laikmetā, vismaz reizi gadā to var atļauties jebkurš..
Lai veicas!
26.10.2015 13:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits