Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iniciēt tikšanos vai nē?

 
Reitings 53
Reģ: 01.07.2013
Sveiki!

Lieta tāda, ka satikos un gāju uz randiņiem ar puisi aptuveni tikai mēnesi. Viņš pa ilgiem laikiem bija pirmais, ar kuru biju nolēmusi tikties, man ir 21 un viņam 25 gadi. Pēdējoreiz kaut kas tamlīdzīgs notika vidusskolā un neesmu visai pieredzējusi šajā visā. Jāsaka, ka iepazināmies online, bet nu ir arī kopīgi paziņas kā izrādās. Kad tikāmies abpusēji izjutām spēcīgas simpātijas, kuru rezultātā bija strauja notikumu attīstības gaita. 3. randiņā viņš jau gandrīz bija tuvu tam, lai atzītos mīlestībā, teica, ka meklējot pie kā pieturēties, ka šķiet, ka viņš to ir atradis manī. Es, protams, sabijos un uzreiz teicu, ka ar visu ir jāpiebremzē un jāļauj, lai viss notiek dabiski, jo man ir lēns temps, ņemot vērā, ka ilgtermiņa attiecības man nekad nav bijušas. Viņš uz to visu reaģēja visnotaļ pozitīvi. Randiņi sekoja un bija daudz brīnišķīgu brīžu. Bet man ar to visu gāja grūti, manī bija liels apjukums par to, ko es no viņa gribu mums tiekoties. Viņš gāja virzienā uz kaut ko nopietnu, bet es nesapratu neko vairāk par to, ka man viņš patīk un es viņam. Mums ir līdzība personībās, bet ir arī pretējās lietas - viņš ir ārkārtīgi mīļš, atklāti runā par jūtām un savu pieredzi, kamēr es tajā ziņā esmu bremze. Bijām randiņā Siguldā, kur viņš bija paņēmis līdz fotoaparātu, lai iemūžinātu kopīgos mirkļus, uz ko es viņam atbildēju: "Ja tu gribi, es varu tevi nofotogrāfēt." Kas ir nejauki un neforši, bet tobrīd man likās, ka es vēl negribu kopīgus foto, jo tikāmies vēl tikai pāris nedēļas. Kādā vakarā mēs bijām manā dzīvoklī un viena lieta noveda pie otras, un viņš man sniedza orālo seksu. Viņš ārkārtīgi centās, tas ilga kādu stundu, bet pēc tam es sapratu, ka mana līnija ir nedaudz šķērsota un ka tik agri neesmu gatava vēl intīmām attiecībām. Pēc tam mēs nedaudz skūpstījāmies, bet tas viss beidzās ar to, ka gulējām atsevišķās gultās, nevarot aizmigt. Dzirdēju kā viņš mētājās pa gultu un čukstus lūdza dievu (nedaudz ticīgs). No rīta neveikli atvadījāmies, abiem kaut kā sāpīgi.
Pēc tam runājām pa telefonu un tas bija vairāk kā skaidrs, ka viņš ir ļoti sāpināts, jo es neizrādu salīdzinājumā ar viņu īsti nekādu pieķeršanos. Ko es arī skaidri apzinos un par ko man ir kauns. Bet viņš teica tas nekas, gan jau tiks pāri, jo tā ir manas pieredzes vaina nevis mana. Taču lietas mainījās, mēģinājām norunāt tikšanās, īsti nesanāca. Viņš mani pēc tam vēl aicināja uz savas augstskolas pasākumu.Bet komunikācija īsti vairs nebija kā iepriekš un nākošajā dienā uzrakstīja, ka uzskata, ka mums kādu laiku nevajadzētu tikties un paskatīties kā viss būs pēc tam, jo viņam zudusi pārliecība par mums. Uz ko es reaģēju saprotoši un teicu, ka nekādu aizvainojumu neturu. Viņa atbilde bija "tu esi forša meitene un es labprāt tevi kādreiz satiktu varbūt pat kā draugu, jo kā nekā atmiņas un romantika". :-D

Es pilnībā saprotu, kāpēc tas no viņa puses tika izbeigts, bet man, protams, viņš pietrūkst. Tikai es zinu, ka es nebiju sākotnēji jau līdz galam atklāta tajā, ko es gribu un cik tālu esmu gatava pagaidām iet un izturējos pret viņu neciešami auksti. Bet ir pagājušas pāris dienas un man radusies jau daudz lielāka skaidrība. Par to es arī gribētu ar viņu aci pret aci izrunāties kas un kā un atvainoties. Un tad skatoties no situācijas, varbūt piedāvāt, ka varbūt nākotnē kaut kad varētu mēģināt vēlreiz, jo mums bija patiešām labi, bet mana bremzēšanās un pieredzes trūkums visu sačakarēja. Bet es neesmu pārliecināta, vai vajadzētu, vai viņš piekristu un vai no tā būtu kāda jēga? Es viņa vietā pati laikam nepiekristu, bet tai pat laikā viss beidzās uz pozitīvas nots, bet varbūt no viņa puses tā bija tāda tīri pieklājība. Nu jā, vēl aizvien esmu drusku apjukusi par to visu.
26.10.2015 02:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Attiecibas dod jo to velas darit. Un tas strada abos virzienos. Nevienam nav pienakuma kautko dot un kur nu vel pieprasit, apvainojoties, ka sanem atteikumu. Visam janotiek dabiski.


Nē nu protams ka piespiedu kārtā nav nekas jādod, bet nu ja jau grib principā būt kopā ar šo cilvēku, tad jau tas ir tik loģiski ka gribētu viņam dot ko, nevis tik saņemt , savādāk tā jau ir tāda izmantošana :-/

Nu es vienkārši nevaru arī to saprast ka orālo var saņemt, bet visam citam nav gatava utt. Nu vismaz būtu ļāvusi vienā gultā gulēt vai kaut kā tā :-/ Bet nu ok, iespējams ka tur kas cits vel pie vainas tam.
26.10.2015 12:22 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Piekrītu, ka raksti tikai tad, ja TIEŠĀM gribi ko veidot ar šo cilvēku. Nevajag otru čakarēt savu kaprīžu dēļ, viss dzīvē atnāk atpakaļ. Nav Tev 15 gadi, tas ir drusku jocīgi, ka saprati, ka īsti neko negribi pēc stundu gara orālā seksa :-D
Un par bildēm - kas tur tāds, ja jums ir kāda bilde kopā? Tas tak nenozīmē, ka viņš tās bildes liks soc portālos, kādēļ nenofočēties par atmiņu par kopīgu dienu un skaisto rudeni??
26.10.2015 11:47 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Man šķiet, ka meitenei beidzot kāds ir pievērsis uzmanību un iekāro, kas ir, protams, patīkami un zaudēt to negribas. Bet pašai simpātiju pret puisi nav, bet ir simpātijas pret sajūtām, kuras saņem no puiša un tagad tās vilina atpakaļ. Būt gribētai ir forši, bet vēl foršāk ir, ja Tu kādu gribi tikpat stipri. Ja negribi, laid, lai iet savu ceļu!
26.10.2015 11:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Bet, jā, es arī pasmaidīju par to, ka orālajam autore gatava, bet visam citam nē, maz pieredzes, ir jauna u.t.t. :D
26.10.2015 11:40 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Cerams, ka tu tiešām gribi būt kopā ar viņu un vairs bez "esmu jauna, esmu bremze, negribu to, negribu šito". Ja tā, tad raksti un izrunājies ar viņu. Pasaki, ka nobijies, bet tagad saproti, ka tā bija kļūda un vēlies vēlreiz visu NORMĀLI sākt. BET tiešām bez tām visām prelūdijām. Ja ir, tad ir, ja nav, tad nav.
26.10.2015 11:38 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Tu visu sačakarēji jau pašā sākumā, pārāk daudz domājot par to, cik sasteigti vai nesasteigti tas ir. Kāda starpība, ka Tev nav pieredzes- tā Tu to nekad arī neiegūsi! Vajag vienkārši baudīt mirkli, nevis tik daudz domāt!
Domāju, ka Tavs vilciens jau ir aizbraucis un vīrietis sapratis, ka viņu neinteresē tāda sieviete, kas pati nezina, ko grib, jo tieši pēc tādas Tu izklausies. ;-)
26.10.2015 11:37 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Bet nu attiecības tā nestrādā ka viens tik ņem, bet otrs dod, ne tikai seksā, bet vispārīgi
Attiecibas dod jo to velas darit. Un tas strada abos virzienos. Nevienam nav pienakuma kautko dot un kur nu vel pieprasit, apvainojoties, ka sanem atteikumu. Visam janotiek dabiski.

Neizskatās, ka meitenei būtu kaut kādi īpaši tauriņi vēderā vai citas izjūtas, kas liecinātu, ka viņa tiešām grib šo puisi. Iesaku likt viņu mierā un satikt citu. Ar citu, ja viņš tev patiešām patiks, tu uzvedīsies citādāk, šis vienkārši nav tas cilvēks un tev nav nekas ar viņu jāveido tikai tāpēc, lai būtu attiecības.
Un sliecos piekrist shim.
26.10.2015 11:34 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Es laikam piekritīšu Marre. Iespējams nav īstais. Izsklausās, ka tu domā par daudz. Tam nav jābūt tik sarežģīti.
26.10.2015 11:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
"Stāsts par to, kā rodas vientuļas kaķu tantes"


:-D:-D:-D
26.10.2015 11:29 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
"Stāsts par to, kā rodas vientuļas kaķu tantes"
26.10.2015 11:27 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Pilnīgi sviestaini ieteikumi dot orālo un citi. Neizskatās, ka meitenei būtu kaut kādi īpaši tauriņi vēderā vai citas izjūtas, kas liecinātu, ka viņa tiešām grib šo puisi. Iesaku likt viņu mierā un satikt citu. Ar citu, ja viņš tev patiešām patiks, tu uzvedīsies citādāk, šis vienkārši nav tas cilvēks un tev nav nekas ar viņu jāveido tikai tāpēc, lai būtu attiecības.
26.10.2015 11:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Beibe.Marta Tas jau tāds joks bija domāts. .
Bet nu attiecības tā nestrādā ka viens tik ņem, bet otrs dod, ne tikai seksā, bet vispārīgi.
26.10.2015 11:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un velns parāvis iedod tak tam vīrišķim vismaz orālo pretī
Luk pedeja laika dumjakais komentars. Dos kad gribes, ta nav lieta kura jadod.
26.10.2015 11:03 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ja tiešām gribi visu vērst par labu, tad raksti. Ja gribi turpināt kā jau rīkojies, tad nevajag.
26.10.2015 11:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sasha Fierce Bet saproti to pirms ko dari, ka ja tu viņu tagad sauksi atpakaļ un viņš piekritīs, tad tev būs viņam jāsniedz tāda pati attieksmes kā viņš sniedza tev, tu nevarēsi tikt cauri ar to ka lūk tev nav pieredze vai arī ka liekas ka viss iet par ātru. Un velns parāvis iedod tak tam vīrišķim vismaz orālo pretī :D
26.10.2015 11:01 |
 
Reitings 53
Reģ: 01.07.2013
Ja tu nevari tiešām tu negribi pat iedomāties to domu ka ar viņu ko varētu veidot tālāk nākotnē, tikai tā šajā mirklī tad liec to vīrieti mierā.


Varbūt atkal sanāca neprecīzi izteikties. Es gribu būt ar viņu jau tagad, bet, protams, ka arī nākotnē.
26.10.2015 10:52 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
es negribu tālā nākotnē būt ar viņu, es gribu tagad,


Ja tu nevari tiešām tu negribi pat iedomāties to domu ka ar viņu ko varētu veidot tālāk nākotnē, tikai tā šajā mirklī tad liec to vīrieti mierā. Gana muļķīgi likiviņam justies, viņš tev tik izdabā, bet tu tik atgrūdun aizvaino.
26.10.2015 10:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vienu ko esmu dzive sapratusi, nevilkt garuma. Ta ari sodien njem un uzraksti, to ko rakstiji seit. Janepiekritis, nekas, dzivosi talak un nsapnosi, un necelsi izluziju pilis. Ja piekritis, varesi priecaties. Gumijas stiepsana saja jautajuma ir lieka.
26.10.2015 10:34 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Man patīk kā cilvēki domā, ka dzīvo mūžīgi. Nē. Ja vēlies viņu tagad, tad sazinies ar viņu tagad. Kāpēc pašam jāstājas priekšā savai laimei?
26.10.2015 10:31 |
 
Reitings 53
Reģ: 01.07.2013
Nabaga puisis, nopietni. Nu ja Tu vēlies ar viņu būt kopā un to esi sapratusi, tad dod ziņu viņam. Bet ja Tu gribi satikties ar viņu, lai pateiktu, ka kaut kur tālā nākotnē varbūt varētu, tad lūdzu netraucē viņu.


Es tagad ļoti mokos ar sirdsapziņas pārmetumiem. Tev ir pilnīga taisnība. Un es negribu tālā nākotnē būt ar viņu, es gribu tagad, bet es nezinu kā tam visam pieiet, kā viņu uzrunāt, neaizbiedējot prom, tāpēc arī laikam ieminējos, ka mēģināt vēlreiz nākotnē. Es arī domāju par to, kad varētu būt pareizais laiks viņam dot ziņu. Pagaidām esmu viņam likusi pilnīgu mieru un varbūt būtu vēl kāds laiks jānogaida, lai norimtu sākotnējās emocijas un pārdzīvojumi.
26.10.2015 10:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits