Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

21.10.15. - beztēma

 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Labrīt! :-P

Stāstam visu, kas uz sirds!
21.10.2015 07:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ai nu beidzat! Jau iepriekš . teica ka tagad ar attiecībām neies censtis tikt galā. Viņa tak 101 reizi ir dzirdējusi to ka viņai saka lai šķirās, bet tas tak nemaz nav tik viegli izdarāms, + ja viņai ir citas lietas par ko uztraukties tad labāk lai tiek ar tām galā, nevis tagad visu uzreiz vienā dienā centīsimies nokārtot.. Nu come on.
Ne mēz zinam viņas situāciju līdz saknei, ne arī esam viņas ādā lai saprastu kādas viņai ir emocijas. Tā jau es arī teiktu lai šķirās, bet ja vel nav pienācis tas laiks, tā robeža, tad nav, gan jau pienāks.
21.10.2015 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Ai nu beidzat! Jau iepriekš . teica ka tagad ar attiecībām neies censtis tikt galā. Viņa tak 101 reizi ir dzirdējusi to ka viņai saka lai šķirās, bet tas tak nemaz nav tik viegli izdarāms, + ja viņai ir citas lietas par ko uztraukties tad labāk lai tiek ar tām galā, nevis tagad visu uzreiz vienā dienā centīsimies nokārtot.. Nu come on.
Ne mēz zinam viņas situāciju līdz saknei, ne arī esam viņas ādā lai saprastu kādas viņai ir emocijas. Tā jau es arī teiktu lai šķirās, bet ja vel nav pienācis tas laiks, tā robeža, tad nav, gan jau pienāks.


Gan jau neviena meitene, kas iesaka šķirties un beigt sevi pazemot, nevēl neko ļaunu L., bet gan vēl tikai visu to labāko ;)

Bet taisnība ir, otra kurpēs mēs iekāpt nevaram, ne mēs zinām, kā tas liek viņai just, vai patīk, kāpēc viņa to dara utt. :)
21.10.2015 17:23 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Nu jā, ne visi ir stipri. ;-)
21.10.2015 17:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu jā, ne visi ir stipri.


Zini man jau liekas ka palikt un paciest ir savā ziņā arī ļoti spēcīgi, jo tā ir sava veida upurēšanās kuru nemaz katrs nevar izturēt ilgi, bet aizmugt ir pat ļoti viegli un nav vienmēr pierādījums ka esi spēcīgs.

Tad kad L. būs gatava, tad arī šķirsies/izdomās ko darīt, nav jau glupa meitene galu galā.

Nevaja viņai bāst acīs to lai šķirās, drīzāk vienkārši jātbalsta un jāsaka lai turās, lai saved dzīvi kārtībā tādā secībā kādā viņa grib to darīt.
21.10.2015 18:00 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Gan jau neviena meitene, kas iesaka šķirties un beigt sevi pazemot, nevēl neko ļaunu L., bet gan vēl tikai visu to labāko


+++ Tieši tā. Turklāt tā ir tikai un vienīgi L. dzīve, lēmums būs jāpieņem viņai neatkarībā no tā, ko mēs te teiksim. Katram sava vīzija par to, kā jābūt

Bet.. tikpat labi L. vari arī nerakstīt to visu, it īapši pati sevi saucot par nožēlojamo. Ja jau esi izvēlējusies ciest, nu .. nevar to aizliegt neviens. Bet ja jau tas tiek publiski pateikts, nu laikam nāksies dzirdēt dažādus viedokļus (nepārkāpjot ētikas robežas, protams)..

Zini man jau liekas ka palikt un paciest ir savā ziņā arī ļoti spēcīgi, jo tā ir sava veida upurēšanās kuru nemaz katrs nevar izturēt ilgi, bet aizmugt ir pat ļoti viegli un nav vienmēr pierādījums ka esi spēcīgs.


Nu.. īstenībā tā arī rodas upuru sindroms. Nu, nav vērts pacviest VISU it kā mistisko attiecību labā. Ne viss tas, kas veidojas starp diviem cilvēkiem, var saukt par attiecībām.

Atceros, bija man viena paziņa, kas dzīvoja ar veci, kas viņu sita, fiziski iespaidoja un nicināja. Un šī man toreiz iemeta acīs, ka redz, man jau vispār neviena nav. Es viņai sejā sāku skaļi smieties, jo manuprāt, labāk būt vienai, nekā ar tādu hm.. vīrieti
21.10.2015 18:15 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Tās, kuras liek gēllaku - cik ilgi variet nostaigāt? Man pa nedēļu un 2 dienām ataugusi 1/3 naga, izskatās pretīgi un nācās ņemt nost.:-( Laikam jāatgriežas pie parastās nagulakas..:-/
21.10.2015 18:29 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Tās, kuras liek gēllaku - cik ilgi variet nostaigāt? Man pa nedēļu un 2 dienām ataugusi 1/3 naga, izskatās pretīgi un nācās ņemt nost. Laikam jāatgriežas pie parastās nagulakas..


Gelishu tev sākumā lika pie pašas, pašas maliņas? Ja nē, tad izskatās, ka tev super ātri aug nagi. Man it kā arī ātri aug nagi, tad sanāk, ka staigāju 2 nedēļas.
21.10.2015 18:32 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Bija ļoti tuvu maliņai. Es jau arī nobrīnījos, ka tik traki ataudzis. Laikam tā ķēpāšanās nebūs tā vērta, lai turpinātu gelish.
21.10.2015 18:38 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Jaa, ar tādu nagu augšanas ātrumu tiešām nav jēgas likt gelishu :-/
21.10.2015 18:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
meksikanka Par to publisko runāšanugan es varu piekrist ka nevajadzētu tad stāstīt ja negrib dzirdēt kritiku.

Nu ok, vismaz L. netiek sista cerams, bet nu reizēm ir arī tā ka mēs pat gribam tikt prom, bet ir jāpienāk tam īstajam brīdim lai mēs to izdarītu. Protams, citiem tas atnāks uzreiz, bet citiem atkal pēc gadiem un kādam vispār nekad, tā jau mūsu pašu izvēle tā dzīvot, bet ko var darīt ja varbūt to cilvēku mīl, lai arī cik grūti nebūtu? Nu vienkārši mīl, tā nav tāda izjūta ko var vienā brīdī iznīcināt un dzīvot tālāk nekā nekas nebūtu bijis. Tik pat labi varbūt tas L. vīrietis tomēr arī ko sniedz pretī, jā materiāli atbalsts nav, bet varbūt viņš viss labāk māk viņu uzslavēt kas viņai arī dod spēkus. . tas jau nekas ka vecis tik slavē lai varētu bez maksas dzīvot uz cita kakla. :-D

Jātiek galā ar viņu ir, bet nez vai vienmēr tas ko dos ka vienkārši cilvēku aizvainos ar izteicieniem ka ir muļķe utt. Bet nu ok, kam negadās.

Jāiet pēc cīgām un jātaisa logo :D
21.10.2015 19:32 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Jā, ņam ņam , es ar pirkstiem neniekojos, es laužu uzreiz pa nopietno,tāpēc saku,ka lielu kaulu lūzumus nevar palaist garām. Pirkstus ,paldies dievam,lauzusi neesmu,tāpēc ticu arī tam,ka ne vienmēr var saprast ir lauzts vai nav.;-)
21.10.2015 22:24 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es arī neko nesaprotu. Tas pirksts ir uzpampis, bet vairs nav sarkans. Tikai zila ir iekšpuse pirkstam un kāju pie zemes nolikt nevar. Labāk nezīlēšu mākoņos un rīt aizbraukšu uz rentgenu.:-/
21.10.2015 22:37 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es uzskatu, ka nav ko lieki tērēt enerģiju cilvēkam, kurš to nenovērtē. Nav jēgas uzupurēties, ja redzams, ka nekas uz priekšu neiet un otram ir vienalga.
Nekas nenotiks, paraudās un pāries, kaut kur ir cilvēks, kura plāni saskan un viss notiks. Nav jēga gausties, ja cilvēks nemaz negrib mainīt situāciju. Patīk, ka izmanto , tad uz priekšu, tēlot upuri ir viegli, ak, es nabadzīte, ak es tāda un šitāda, vieglāk ieņemt gaudotājas lomu, nekā uzsist kulaku uz galda.
21.10.2015 22:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits