Meloju.

 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Labs vakars.

Man ir viena problēma - dēļ sava stulbuma. Tieši tā.
Nesen ar draudzei piereģistrējāmies iepazīšanās aplikācijā - kur tīšu prāt nomainīju vecumu.. ( uz 4 gadiem vairāk )
Visādi puiši rakstija - un visas sarakstes bija joka veida, jo protams negribēju neko nopietnu.
Uzrakstija puisis. Jaukas sarakstes un viss cits - uzaicināja tikties,piekritu. Kad satikāmies jutos fantastiski! Interesantas sarunas,kopīgi uzskati uz dzīvi un protams viņš likās ļoooti simpātisks.
Uz atvadām viņš mani noskūpstija.. un te viss sākas. Ejot uz tikšanos biju plānojusi labi pavadīt laiku - satikt viņu un aizmirst,bet aizmirst neizdodas.. viņš raksta/zvana un es atbildu - kaut sirds apziņa grauž, jo meloju viņam.. Nezinu,kā viņš reaģēs - kad pateikšu "Visu šo laiku meloju - starp mums ir 5 gadu starpība."

Gribu tikties - vēlos runāt, bet kad saprotu, ka tas ir neispējami - sāp sirds par to, ka čakarēju viņu un sevi..

Ceru Jūs palīdzēsies, kaut kā tikt skaidrībā..:-/
20.10.2015 17:54 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Selīna

Izlasot tavu rakstītot saprotu - laikam jau nemaz tik burvīgs nav...
Skriet netaisos un pazemoties.
21.10.2015 11:32 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Pilniibaa pievienojos Seliina komentaram!

Nevajag tos tirlinju tipa viriesus parak izlutinat. Pec tam naaksies nozelot.
21.10.2015 19:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu galīgi skriet pakaļ nevajag, bet nu tā kā Selīna jau teica, ka drusku interesi tu izrādi un tad lai viņš izrāda ja izrādīs, tas tā normāli un cilvēcīgi. Padod viens otram bumbiņu :D
21.10.2015 19:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits