salidojums

 
Reitings 1
Reģ: 20.10.2015
Sveiki vai jusu prat tas ir normali ja mans viirs velas iet uz pamatskolas salidojumu viens pats?Zinot manu situaciju kad es tapat nekur vinam lidzi netieku jo nav kur likt bernus!
Lieta jau ir sekojosa kad pec si salidojuma sekos ari balle ,neuzskatu kad ir labi uz tadu pasakumu doties vienam bez otras pusites!Jo vinam tur ari bus pamatskolas laika simpatija kurai ari sad tad skatas profilu socialajos tiklos ari prasijis vinai pirms musu iepazisanas vinai mob nr!Un ari vins ir gribejis but ar vinu kopa bet vina vinu atraidijusi protams tas bija kad vel gaja skola kad vel bija berns,bet tagad viss ir pavisam citadak!

Es vinam jautaju kapec tu tur gribi iet ,vins saka kad gribot satikt vecos skolotajus un klasesbiedrus,lai gan vinam ar klases biedriem vispar nav nekadu kontaktu nezinu ko vins tur daris teica kad dzersot un nearvienu nedejosot,zinot ka vinam patik dejot neticu tam ko vins saka,vispar sada riciba no vina puses ir pirmo reizi!Salidojumi ir ik pec pieciem gadiem bija vins ari uz ieprieksejo,taja laika vel kopa nebijam!

Nevaru iedomaties ka vins tur bez manim ar citam dejos un vel alkohols,man tas nepatik!
Pamats ir neuzticibai jo vins viena tusa kura bijam kopa bija spejigs vienai sievietei kamer ta zidas ar citu gatavs uzsaut pa dirsu kuru bija atgazusi 2m radiusa,redzeja kad es pamaniju partrauca!

Sakuma man meloja kad bralis esot gribejis iet ka bralis vinu velkot uz turieni beigas uzzinaju kad vins bija tas iniciators!

Ko Jus domajat par so situaciju?:(

Nav jau mums ari tik neiespejami sarunat kadu cilveku lai pieskata bernus!
20.10.2015 14:01 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es laikam stulba, bet reāli nevaru saprast, kāpēc salidojumā jābūt otrai pusei.

Nē, es tādu pasākumu otru pusi neaicinātu un uz otras puses salidojumu neietu pat tad, ja ar varu vilktu.


Nesaprastu ne otras puses vēli būt manā salidojumā, ne tos, kas tādu atved.


Vienīgais gadījums, kad es šo saprotu, ir, ja otra puse ir klases vai skolasbiedrs. Visādi citādi - ko gan viņam/viņai tur darīt?




++++

Turklāt, ja arī gribētu ņemt līdzi, kas vispār nav saprotami, vismaz manā skolā pirms salidojuma bija reģistrācija, kurā jānorāda, kurā gada, klases absolvents esi un tieši šos absolventus arī tikai ielaida salidojumā. Salidojums paredzēts absolventiem, nevis absolventiem un viņu vīriem/sievām/histēriskām draudzenēm/gultas partneriem/mīļakajām/kaimiņiem utt.
20.10.2015 15:08 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Manuprāt uz skolas salidojumu ir normāli, ka viņš iet viens. Tomēr tiešām viņš iet pavadīt laiku ar saviem vecajiem klasesbiedriem.
20.10.2015 15:13 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es laikam stulba, bet reāli nevaru saprast, kāpēc salidojumā jābūt otrai pusei.

Nē, es tādu pasākumu otru pusi neaicinātu un uz otras puses salidojumu neietu pat tad, ja ar varu vilktu.


precīzi ...

nežēlīgi sasmējos par pamatskolas simpātijām :D :D :D
20.10.2015 15:15 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Cik esmu bijusi skolas salidojumos, vienmēr esmu gājusi viena, neatkarīgi, vai biju attiecībās vai nē. Ja vīrietis prasītos līdzi, tā arī pateiktu: nē, tas ir pasākums tikai man ar maniem klasesbiedriem. Esmu redzējusi, ka dažiem ir sievas līdzi un neizskatījās, ka tie vīrieši vispār dabūja pat parunāt ar saviem bijušajiem klasesbiedriem, jo bija jāčubinās ar sievām, savādāk tās uzmeta lūpu. Tad jau vispār varēja palikt abi mājās un čubināties:D
Ja krāpējs ir, tāpat nokrāps agri vai vēlu. Nav pat jāiet uz salidojumu, lai to izdarītu.
20.10.2015 15:17 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Salidojums ir vieta, kur salido izbijušie skolēni/skolotaji/ tehniskie darbinieki.. nespēju iedomāties ko tur darīt otrai pusei.
20.10.2015 15:18 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Matilde, a kad Tu sapratīsi, ka izteikties var arī bez 'vecenes' un 'vilkt līdzi'?

Bet, par tēmu, piekrītu, ka uz salidojumu parasti dodas bez otras puses. Un, būs krāpējs, tad atrādīs ja ne šo, tad citu iespēju. Visu dzīvi taču līdzi neizskraidīsi.
20.10.2015 15:23 |
 
Reitings 499
Reģ: 26.07.2015
Man tieši tāds pats jautājums radās. Kādēļ Tev šķiet, ka viņam Tevi būtu jāņem līdzi?
Uz salidojumiem cilvēki dodas, lai satiktu cilvēkus ar kuriem ir mācījušies kopā,klases koloktīvs u.t.t. Un varbūt arī skolotāji.
Ja neesi gājusi ar viņu vienā kl, tad neredzu neko kādēļ Tev vispār tur būtu jābūt. (t)
20.10.2015 15:23 |
 
Reitings 499
Reģ: 26.07.2015
Par siksniņu neesi iedomājusies?

Hahahaa :-D:-D:-D
20.10.2015 15:24 |
 
10 gadi
Reitings 4057
Reģ: 02.01.2011
uz salidojumiem iet skolas absolventi, nekad neesmu redzējusi, ka kāds vilktu līdzi savu otru pusi, ja vien arī tas otrs nav beidzis to pašu skolu.


p.s. ja būs krāpējs, tad būs... ar vai bez salidojumiem :) atslābsti un sarīko sev un draudzenēm tai vakarā jautru pasēdēšanu!
20.10.2015 15:32 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, mans vīrs kaut kad teica, ka uzsalidojumu jāiet bez otrā puses, jo iet taču satikt skolas biedrus. Mums gan nav problēmu, jo mācījāmies vienā skolā, tāpēc varam iet arī atsevišķi :D
20.10.2015 15:39 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
man šķiet, ka cilvēki tā arī iet uz salidojumiem, bez otrām pusītēm


Tev nepareizi šķiet. Tāpat kā uz izlaidumu after party otrās puses neiet, BET.... ir tādas otrās pusītes, kas psiho par visu un par katru cenu grib būt klāt visur - kaut kāda akla neuzticēšanās im greizsirdība. Draudzenei tāds draugs bija, ka jau pusgadu pirms izlaiduma sāka čīkstēt, ka ies ne tikai uz oficiālu daļu, bet afterparty arī. Zvanīja man, čīkstēja, lūdzās, čīkstēja viņai utt. Rezultātā sakāvies ar mūsu kursabiedru, jo viņam likās, ka šīs it kā skatās uz manu draudzeni. Skaisti un liels apkaunojums draudzenei!

Bet.. Tava situācija jau saknē nav normāla. Nu, Tavs vecis ir vienkārši jāklis un pamats neuzticēties ir un kāds vēl.. Tikai.. Tu vispār nevar viņu nekur laist vienu, jo nokrāps tāpat un salidojums nav vienīgais variants. Traki, jo vilkties visur līdzi nav normāli..
20.10.2015 15:52 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Lieta jau ir sekojosa kad pec si salidojuma sekos ari balle ,neuzskatu kad ir labi uz tadu pasakumu doties vienam bez otras pusites


Tfu, šim bija domāts :D
20.10.2015 15:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Salidojums ir klasesbiedriem ne vinu otrajam pusem un gimenem, ja vien tas nav viosu styarpa speciali atrunats. Es butu dzili nelaimiga ja mans virietis taisitu dramu un veletos braukt lidz. Katrai klasei ir sava atmosfera, joki un svesu cilveku klatbutne to stipri maina un japiedoma ka uzvesties. Es te nerunaju par orgijam un kautkadam perversibam:D :) Nu man ari ir klasesbiesdri kuri agrak dikti patika, ari gribetu satikt, paskatities kadi tad izaugusi :) Simpatijas bija pat vel vidusskola. Un? paakstities, paflirtet un viss.

Pavisam cita tema ir taa, ka jums attieicbas jau tapat bez visa salidojuma ir chupaa.
20.10.2015 16:14 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
*visu starpaa
20.10.2015 16:17 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Man šķiet pilnīgi normāli, ka salidojumā ierodas viens pats absolvents nevis visa viņa svīta!
Un ko Tu tur darītu? Vīrs nevarētu izrauties uz abām pusēm, ja tomēr komunicēs ar klasesbiedriem, tad skaidrs, ka Tu uzmetīsi lūpu, jo esi atstāta viena.
20.10.2015 16:18 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
nežēlīgi sasmējos par pamatskolas simpātijām

es arī sasmējos :)

Pirms kāda laika (pirms gada vai diviem) biju atradusi pamatskolas dienasgrāmatu. Kura rakstu par Rihardu, kuru ļoti mīlu un "viņs uz mani paskatījās.." "viņš man Valentīndienā kartiņu atsūtīja...", mēs vakar satikāmies...

Un ilgi domāju - kas bija Rihards??? :D
20.10.2015 16:21 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Un ilgi domāju - kas bija Rihards???


:D :D

es nesen FB atradu savu pamatskolas simpātiju .... ilgi domāju kaut kāds baigi redzēts džeks !
20.10.2015 16:24 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Ir nu gan cilveeki - ja nav probleemu, tad vajag izdomaat. Visi cilveeki iet vieni uz salidojumiem, vai vismaz tie, kuriem nav trakas sievas maajaas.
20.10.2015 16:30 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Sveiki vai jusu prat tas ir normali ja mans viirs velas iet uz pamatskolas salidojumu viens pats?


Ja, tas ir normali. Salidojums nav nekada ballite tresajam personam, bet gan savejiem.

es tapat nekur vinam lidzi netieku jo nav kur likt bernus!


Briva nedelas nogale izdoma, kam atstat bernu, un saki, ka iesiet padejot.

Pec pareja pentera - izklausies izmisusi. Nepakarto dzivi vinam, nesedi ar bernu majas. Ar mazo (jaunums!) var ari darit dazadu interesantu lietu. Un var ari atrast laiku pasai sev, lai nav jagauzas par to, cik visi slikti krapeji a man izpurusai majas jasez.
20.10.2015 17:21 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
es nesen FB atradu savu pamatskolas simpātiju .... ilgi domāju kaut kāds baigi redzēts džeks !


wee,
es arī esmu pačekojusi, kādas tad nu tagad izskatās manas pamatskolas/vidusskolas simpātijas. Nu ir divas reakcijas - smejos vai raudu un abos variantos doma viena - kāpēc man tik šausmīga gaume uz puišiem bija/ir??? :D

P.S. Sveiciens pagājušā vārda dienā ;)
20.10.2015 17:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits