Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Help! :)

 
Reitings 8
Reģ: 04.06.2015
Sveikas, meitenes!
Steidzami vajag uzzināt kādu lietu, zvanīju uz SOS03 ginekologu tālruni - taču tikai naudu ņem nost un liek ievadīt mistiskus klienta nr, ka piereģistrēties nevar. Bet ne par to stāsts.
Esmu pierakstījusies pie ginekologa, taču liekas, ka nedaudz pa vēlu būs.
Zinu, ka ir iespēja nedaudz ''nobīdīt'' menstruācijas, ja ir paredzēta ļoti svarīga diena un tas būtu milzīgs traucēklis un papildus stress. Zinu, ka šādi veselību bojāt nav prāta darbs, bet ir tiešām tāda situācija.
To darot ar hormonālajām tabletēm, viens - vai nu Jūs viņas dzerat un neizlaižat dienas, vai arī otrs - nedzerat ikdienā, bet iedzerot tableti kad mēnešreižu nav - šajā mēnesī arī nebūs.
Mans jautājums būtu, cik dienu iepriekš vajadzētu šīs tabletes iedzert? Jo esmu nedaudz aizgulējusies un ir bail, ka viss tomēr notiks. Zinu, ka šeit ginekologi nesēž, bet varbūt kāda tomēr zin pēc pieredzes. Paldies jau iepriekš un superīgu dienu Jums! :)
19.10.2015 12:30 |
 
Reitings 3628
Reģ: 06.05.2014
nedzerat ikdienā, bet iedzerot tableti kad mēnešreižu nav - šajā mēnesī arī nebūs.

Pirmo reizi dzirdu, ka kāda tā čakarētu organismu ar OK. Vai nu dzer tā, kā tas ir paredzēts, vai labāk nedzert vispār. Kāds gudrāks prāts mani apgaismojat, lūdzu?
19.10.2015 12:37 |
 
Reitings 132
Reģ: 07.09.2015
Man ir bijusi pieredze un viss bija diezgan vienkārši.
Nopirku tabletes ( vairs neatceros kādas, jo aptiekā paprasīju,lai kaut ko iedod) Iedzēru dienu pirms ( esmu arī dzērusi tajā pašā dienā ) un viss.
Apmēram 1-3 dienas aizkavējās.
Pēc tam nebija nekādu komplikāciju vai kas cits. :-)
19.10.2015 12:37 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.06.2015
L... Šādu metodi izmanto sportistes svarīgās dienās, dejotājas, aktieri... Viss ir pavisam vienkārši. Ne katru mēnesi, labi ja reizi 10 gados to ir vēlams darīt, bet tāda lieta pastāv.
Madara_ta Paldies Tev, nomierināji! Bet tev 1-3 dienas aizkavējās? Esmu dzirdējusi, ka meitenēm tajā mēnesī nav vispār! Tas laikam individuāli?
19.10.2015 12:40 |
 
Reitings 132
Reģ: 07.09.2015
PrettyEyedB

Vairāk,kā 3 dienas nav aizkavējušās. Varbūt kaut kādas citas tabletes dzeru. :-D
Domāju, ka jā - katrai individuāli.
Ir nācies lietot divus mēnešus pēc kārtas - un pāldies dievam, viss kārtībā.
Atkarīgs jau no organisma un medikamentiem ko lietosi.
19.10.2015 13:05 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
To darot ar hormonālajām tabletēm, viens - vai nu Jūs viņas dzerat un neizlaižat dienas

Šita vēl ja var darītkādu reizīti, ja lieto regulāri OK

vai arī otrs - nedzerat ikdienā, bet iedzerot tableti kad mēnešreižu nav - šajā mēnesī arī nebūs.

bet šitā gan ir baigā organisma čakarēšana.

Tikai cerams, ka tā svarīgā diena nav saistīta ar džeku un tu ta netaisies viņa dēļ čakarēt organismu. Un pat ja taisies, tad atceries, ka tas, ka kādu dienu iedzersi tableti, bet nelieto viņas regulāri, nepasargās tevi no grūtniecibas ;)
19.10.2015 22:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits