Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neskaidrība par to vai esam...

 
Reitings 48
Reģ: 25.03.2013
Sveikas dārgās dāmas,

Lieta tāda, ka kādu laiku tiekos ar puisi, kas manī red netveramas sajūtas, laikam esmu pamatīgi iemīlējusies. Taču ,kad uzzinu, ka viņš netālu no manis atradies un nav iegriezies ciemos, es šaušulīgi apvainojos un pilnībā sirds smeldz. Nespēju saprast kā viens cilvēks var radīt tik kontrstainas sajūtas. Bet neskatoties uz visu, mēs tiekamies vairāk kā pus gadu, bet neesam nostādīti ka pāris. Vairākas reizes esmu centusies uzsākt liktenīgo sarunu par to, kā definēt mūsu attiecības, ja tās var tā nosaukt, vai varu rēķināties jeb vienkārši sakot vai varu skaidri sev apliecināt, ka jā esam pāris.

Gribu ņemt grožus savās rokās, kā uzsākt to sarunu? Varbūt ir kādai pieredze?
Jo nosēžotie spie galda viens otram pretī nu galīgi nespēju. tapēc vajag kaut kā iestarpināt, nu nezinu tā neuzspiežot ..
30.09.2015 22:23 |
 
Reitings 11
Reģ: 30.09.2015
ja tā būtu mana rīcība.es teiktu,ka tu man vairāk neesi vajadzīga,vai arī es esmu piedzēries tā,ka nsaprotu ko daru.
30.09.2015 23:45 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
Ja skuupstaties un pat notiek intims kontakts,tad ja,juus esat paaris.
Ja nekaa shii nav,tad tikai draugi,kur vienam vai abiem ir simpaatija pret otru,bet cik vilksies randinperiods nav zinams.
30.09.2015 23:49 |
 
Reitings 239
Reģ: 31.01.2014
Ja skuupstaties un pat notiek intims kontakts,tad ja,juus esat paaris.

Nepiekrītu. Sex vēl uzreiz nenozīmē, ka pāris.
30.09.2015 23:52 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
tad nav jaasekso,ja nav paaris.
01.10.2015 00:31 |
 
Reitings 421
Reģ: 26.09.2013
tad nav jaasekso,ja nav paaris.

Ir ari tādas attiecibas, kur abi nemaz negrib būt pāris, bet tikai ar seksu nodarboties. Bet autores situācijā, ieteiktu tomēr izrunāt to jautājumu ar puisi beidzot, jo varbūt viņs jūs neuztver kā pāri, jo kkā jocīgi liekas, ka pusgadu tiekaties, bet džeks vēl nav pateicis, ka esi viņa meitene. Tas vairak liecina tomēr par to, ka viņs tevi par savu meiteni neuztver, bet tikai kā draugu/sexam (atkārībā ir vai nav jums seks)
01.10.2015 00:48 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
Ivars9 miikstais,ko man privaati nosuutiijis zinu,bet pats mani blokeeji? Miikstmiesis :D
Tas tu esi riktigs lunis un miikstais,ja domaa,ka ka draazties pa labi pa kreisi ir normaali bez jebkaadas atbildiibas.
01.10.2015 13:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits