Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu slims !

 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Labdien,

Tagad es centīšos jums saprotamā valodā pastāstīt par savu situāciju. Par savu dzīvi mazliet...

Man zem kājām ir stiklu lauskas, pat uz krēsla kura sēžu, saplēsts viss kas pa rokai. pazuda kontrole. man bija panikas lēkme. Nekontrolējama un sasodīti slikta. Mani uzvilka kāds cilvēks, par kuru es nestāstīšu, šobrīd viņš aizbrauca prom.. Ļoti iespējams, ka meklēt palīdzību.. Jo tas bija drausmīgi..
Vienīgais kas palika neskarts, tas ir mans macbooks. Un ticiet man, tas ir brīnums..
Tikko biju izgājis ārā, un mēģināju saprast, kāpēc tas notiek tieši ar mani.. Kāpēc es esmu šādā stāvoklī, tādās mokās..
Principā es degu katru dienu, es atrodos ellē.

Kā es tur nonācu..

Ir dažādi cēloņi kāpēc esmu nestabils.. Slims.

Viens no tiem noteikti ir tāds, ka pirms aptuveni 2 gadiem sāku lietot kokaīnu, katru dienu, un jo dienas, jo vairāk... Es brīžiem negulēju 5 diennaktis, manī jau iepriekš bija agresivitāte, bet lietojot es to stimulēju vēl vairāk.. Lietoju apmēram 10 mēnešus.. Katru sasodīto dienu.. Fiziski tas mani nesagrāva, bet morāli tas kaitēja ļoti spēcīgi..
Tad sekoja pats skaistākais brīdis manā dzīvē. Es iepazinos ar Annu, skaistāko meiteni kādu biju sastapis. Biju tīrs, vairs nelietoju. Man nevajadzēja, man bija Anna. Es viņā iemīlējos tik stipri, cik vien stipri var iemīlēties kādā . Mums bija ļoti skaisti brīži kopā..
Bet arī šajās attiecībās, izpaudās mana agresija, mana neprognozējamā uzvedība. Sīkumos nevēlos iedziļināties.. pret šo meiteni brīžiem izturējos ļoti nejauki, es viņu morāli mocīju.. Bet tajā pašā laikā, atdevu viņai visu sevi, pilnīgi visu.. Es biju gatavs viņas dēļ visam, un visu arī darīju.. Manī vairs nav palicis šāds resurs, ko piedāvāt kādai citai.. Man nebūtu spēka.
Mūsu attiecības cieta neveiksmi, manu draudu dēļ, agresijas, nekaunīgās attieksmes dēļ pret viņas ģimeni. tā ir vesela rinda.
Bet man viņu tik ļoti vajadzēja.. Un vajag joprojām.. Bet kas ir noticis? Meitene ir ASV, NY.. Mani noteikti aizmirsusi, bet ja atceras, tad ar to, ka tas bija mokošākais laiks viņas dzīvē.. Varbūt labais bija sekss. Varbūt viņa par to domā kādreiz.
Fakts tāds, viņa vienkārši pazuda no manas dzīves, pārtrauca jebkādus kontaktus..

Tad sākās murgs. Tas jau bija sācies, bet šī situācija mani ieveda nepŗātā, un ar to es nepratu tikt galā..
Es ļoti rūpīgi izvēlējos sev psihiatru, ļoti centos sevi motivēt, es centos darīt visu, lai saglabātu sevi. Lai būtu kādreiz spējīgs atkal iemīlēties, būt laimīgs varbūt.
Bet tas man nav palīdzējis.

Es ļoti nopietni apsvēru domu par atriebību, man ir naids.. Un es ļoti iespējams esmu spējīgs pastrādāt pavisam briesmīgas lietas. Zinot sevi, man ir bail, ka tas notiks, ja man netiks sniegta palīdzība. Esmu bīstams cilvēks, ļoti labi apzinos.

Manā dzīvē nav nekā.. Tā ir tukša. Man katra minūte paiet mokās. Es pieceļos, un man ir ļoti slikti.

Protams tas nav tik melni.. Nu labi, ir.. pat ļoti..

Es izeju sabiedrībā, cenšos būt jauks pret cilvēkiem, bet nekad nesaņemu gandarījumu vai to, kādas sajūtas vēlos. Tas paliek neitrāls , un gaistošs .. Paliekošs ir tikai naids, ļaunums kas manī. To es nevaru izgaisināt..

Mēģinu, mēģinu , mēģinu.. Bet ar saviem spēkiem es netieku kārtībā .. Un arī ar psihiatra izrakstītajām zālēm, padomiem nepietiek.

Ja es nesaņemšu palīdzību, ja man nespēs palīdzēt. Baidos ka iznākums būs mana pašnāvība, starp citu, par to es šodien iedomājos, bet bija pārāk liels naids , un vēlme vēl šajā pasaulē atrodoties, atriebties .. Ir diezgan iespējams variants, ka es likšu ciest nevainīgai ģimenei.. Līdz ar to vēl viens variants ir cietums. Vēl viens varētu būt tā saucamā TVAIKA IELA..

Bet kādu es vēlētos- lai man kāds palīdz, un lai man ir labi.. lai es atkal jūtos kā cilvēks.. Es tiešām biju patīkams cilvēks, bet tagad esmu kā nolādēts.

Man ir ļoti grūti...

Par seksu es nevēlos neko pieminēt.

Un par vēl senāku pagātni arī nē, lai gan tur iespējams arī ir meklējami cēloņi tam, kāpēc esmu in hell .


Thank you very much par uzmanību.. Have a nice day..
24.09.2015 13:46 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Paldies xzx , izskatās ļoti interesanta informācija tajā mājaslapā ;)
25.09.2015 21:37 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Tev nav jāiet uz tvaika ielu, tu narkotikas nelieto vairāk, pietiks ar šo http://www.rpnc.lv/psihiatriska-palidziba/ambulatora-arstnieciba/ambulatorais-centrs-veldre. Apstākļi ir labi.
25.09.2015 17:46 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Reina uzrakstīja labu komentāru... ;)


Par tālāk pieminēto filmu, vai nu man ir slikta atmiņa, vai savādāk, bet neko seksa atkarīgu es tur neatceros, atceros vien interesantu sižetu, un pierādījumu tam, ka iemīlēties var gandrīz jebkurā.
25.09.2015 13:48 |
 
Reitings 267
Reģ: 17.02.2014
Man ķirsis atgādina filmu Love in the Time of Cholera. Tur arī galvenās lomas atveidotājs bija no seksa atkarīgs. :D
Bet savā ziņā piekrītu Reinai.
25.09.2015 13:23 |
 
Reitings 28421
Reģ: 11.02.2015
Ja tāds pilnīgs offtopics.. reizēm mani pat mazliet kaitināja komentētāju pārspīlētā banošanas piesaukšana utml. Es gan daudzus cherry_boy topicus nelasīju, bet tos, kurus izlasīju, bija ievietoti sadaļā "sekss". Tās varbūt bija fantāzijas, varbūt kaut kas reāls, varbūt kaut kas vilka uz netradicionālo/aizspriedumaino seksu, bet nu, manuprāt, tāda jau ir šādas sadaļas jēga?
(Kuri posti traucēja, tos nelasīju, tāpēc tik dziļa naida pret cherry_boy kā dažām dāmām man gluži nav :D )

Bet tas tiesa, ka šiem postiem cauri sit kaut kāda slimīga apsēstība.
Ja jāmin par diagnozi, pirmā prātā nāk šizofrēnija vai bipolārie traucējumi - mānija.

Uzskatu, ka nekādi ieteikumi tev nepalīdzēs atveseļoties. Tiešām jāmeklē speciālista palīdzība!!! Un nevajag par to tagad viņam pārmest - slimais tu! vai tamlīdzīgi. Uzskatu, tas ir tikai apsveicami, ja cilvēks saskata problēmu un vēlas to risināt. Lai tikai neuznāk tāda lēkme, kuras laikā tu te atkal visas kucītes sūtīsi dirst un iztaisīsies veselāks un normālāks par normālu.
Citi var tev palīdzēt, bet tev tā palīdzība jāmeklē pareizajās durvīs!!!
25.09.2015 13:17 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Ir , ir skaista.. Es atceros ;)
25.09.2015 13:12 |
 
Reitings 154
Reģ: 21.03.2014
Viss būs ok, dzīve ir skaista. :-)
25.09.2015 13:05 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Njā, Tev bija taisnība..

Šorīt atkal pamodos kā ļaunā murgā.. Pa pus sapņiem redzēju Annu. Tad pamodos, sapratu ka mēs nekad vairs netiksimies :((( un sajutos tik ļoti slikti :((
25.09.2015 13:04 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Es tak ZINĀJU ka viņš ir GARĪGI SLIMS DEBILOĪDS!!!!
25.09.2015 12:56 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Varbūt kāda ir bijusi Tvaika ielas iestādē, un zinās pateikt kādi tur ir dzīvošanas apstākļi.. ??
25.09.2015 12:52 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Ja slims, tad jaaaarsteejas. Aizej un piesakies Tvaika ielaa, vinji tev palaatu ieraadiis.
25.09.2015 00:04 |
 
Reitings 11
Reģ: 24.09.2015
No sākuma iemīli sevi, tad varēsi iemīlēt citus!
24.09.2015 23:43 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Ja tas tiešām viss ir taisnība, tad noteikti nepieciešama psihoterapeita palīdziba.
24.09.2015 23:20 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Lada tiešām ir tik slikta, lai tev palīdzētu? (t) Ko Tu gribi īsti?
24.09.2015 21:56 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
:-P:-P

šizīgi, ne ?? 8-)
24.09.2015 20:15 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Mani ignorē visa pasaule Kāpēc jūs mani ienīstat ??
es neienīstu, nav pa ko. Esi interesants trollis, visu tekstu izlasīju. (l)
24.09.2015 20:10 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
necenties kaķenīt ;)

Man šobrīd nav vēlmes tajā visā iedziļināties..

jauki ka Tu man dod padomu, es novērtēju to .. Bet vienīgais kas man var palīdzēt, esmu es pats ;) 8-)
24.09.2015 20:07 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
https://berelis.wordpress.com/2001/02/01/jurga-ivanauskaite-zaudeta-apsolita-zeme/

Laba grāmata! Atradu.
24.09.2015 20:01 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Mani ignorē visa pasaule :( Kāpēc jūs mani ienīstat ?? :-/
24.09.2015 20:01 |
 
Reitings 190
Reģ: 14.09.2013
Kāpēc šo neveselo kadru administrācija nebloķē?
24.09.2015 19:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits