Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zūd interese vienam par otru

 
Reitings 6
Reģ: 27.08.2015
Tātad, ar draugu esam 2 gadus kopā. Sākumā gan neplānojām , ka būsim pāris, jo abi esam pēc raksturiem atšķirīgi, tomēr beigās izveidojām attiecības. Sākumā viņš sarakstījās ar bijušo, pēc kāda pus gada tomēr piekāpās man un vairs nesarakstās, tomēr dziļi kaut kur jūtu, ka nav viņu aizmirsis, jo redzot cik laimīgs viņš bija ar viņu, viņš pat tuvu neizskatās tāds blakus man. Neesam no tiem cilvēkiem, kuri katru dienu teiks "Es tevi mīlu" bezjēgā, bet pie tā retā skaita viņš man ar to pašu neatbild, atcērt"taču jā vai tmldz. frāzes. Nekāda mīļuma izpausmes nav, izņemot vakarā, kad pati aizmiegu viņam azotē. Par dāvanām nerunājot. Ziedus savu mūžu neesmu saņēmusi, bet vismaz būtu pacenties 2 adu laikā kaut reizi.Jūtu, ka nav ne tikai viņam interese par mani, bet arī man zūd. Katru dienu pieļauju domu, kā būtu, ja mēs šķirtos, tā būtu,manuprāt, labāk. Jo nav jēga dzīvot attiecībās, kurās neviens nejūtamies labi. Ir bijusi reize, kad pavisam nopietni saku, ka varbūt labāk mums šķirties, bet viņš nevēlas, nesaka, ka mīl, bet negrib meklēt citu drīzāk, jo viņš neatradīšot. Kopā dzīvojam, domāju, ka pēc šķiršanās, tā būtu vienīgā mana lielākā problēma ar dzīvesvietu. Tā domājot, liekas, kā varu būtu ar tādu cilvēku kopā, bet ne jau vienmēr viss ir tik melns. Ir jau bijuši labi brīži, bet pēdējā laikā vairs nesatiekam galīgi. Nerunājot par intīmo dzīvi, kura mums praktiski nav. Tātad, baigais savārstījums, bet kā Jūs rīkotos, paliktu un labotu attiecības vai labāk meklētu laimi citur?

P.S. Esam jau runājuši un mēģinājuši labot to visu, bet vienmēr saņemu atbildi"nu tad sāc". Esmu pirkusi dāvanas viņam, pārsteigusi, bet pretī nekā.:-(
24.09.2015 10:32 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Ja parasti skan teksti "šķiries" un es pavīpsnāju, tad šoreiz tiešām iesaku izvērtēt vai maz vispār jēga Tev ir no šīm attiecībām. Nu padomā pati - vai vēlies vienmēr būt otrajā vietā vai tomēr pirmajā? Un neizskatās, ka šīm attiecībām ir nākotne.
24.09.2015 10:41 |
 
Reitings 45
Reģ: 11.09.2015
Vai nav kaut kādi vēl citi apstākļi, piemēram, saspringts darbs viņam? Ne vienmēr ir kādas problēmas jūtās, bet tīri nogurumā, kam seko depresīvs garstāvoklis visbiežāk. Līdz ar to viņš, iespējams, uzskata par pašsaprotamu, ka tu zini, ka esi viņam svarīga. Es iesaku nesteigties ar šķiršanos, jo visiem pāriem ir tāda veida krīzes, kad šķiet, ka viss apnicis un ka netiec novērtēta. Pamēģini vienu nedēļu viņu intensīvi palutināt ar dažādiem sīkumiem, un skaties, vai kas mainās viņa attieksmē pret tevi. Veiksmi :)
24.09.2015 10:41 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
pirmajā vietā*
24.09.2015 10:43 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Priekš kam tev attiecības, kurās nejūties laimīga?
Ja nejūti nekādu mīļumu un atdevi no viņa puses pēc tam, kad tu esi kaut ko darījusi, tad šķiries un meklē sev kādu, kas apmierinās tavas vēlmes.
24.09.2015 10:46 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Padomā, ja pēc 2 gadiem attiecībās nav mīļuma izpausmes, intīmā dzīve, tad kas būs vēlāk? Ja vairākas reizes esat runājuši par to un nekas nemainās,tad īsti neredzu nekādu turpinājumu.
24.09.2015 11:03 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.08.2015
Ja nav intīmi riktīgi tad nav jēgas turpināt attiecības. Seksam liela nozīme.
24.09.2015 11:11 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Es pievienojos viedoklim un arī iesaku kādu nedēļu tiešām pacensties. Vairāk izrādi mīļumu, nedusmojies un nepūties, ja pretī to pašu uzreiz nesaņem. Ja dzīvojat kopā, palutini ar kādu ēdienu, izrādi rūpes. Liekas tādi sīkumi, bet to visu var uzreiz pamanīt. Pacenties neskatoties ne uz ko kādu nedēļu un tad skaties, varbūt attieksme tiešām izmainās! :-) Ja nekas neizdosies, vismaz Tev būs sajūta, ka darīji visu, lai būtu labi! :-)
24.09.2015 11:15 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Manuprāt, tur neko vairs nevar labot. Viena jau nu tiešām nesalabosi.
Domā, kur dzīvot un laidies prom.
24.09.2015 11:17 |
 
Reitings 209
Reģ: 03.05.2014
Nemāni sevi. Man bija tāda pati situācija. Vienīgais šķērslis bija dzīves vieta. Es jau biju noskaņojusies, ka iešu prom tikko kā atradīšu sev dzīvokli. Vienu dienu atnācu mājās un pateicu, ka pārvācos. Tikai tad viņš kārtīgi sāka saprast kas notiek. Es ne mirkli nenožēloju to, ka aizgāju. Man tagad ir tik viegli, jo nav jāmokās attiecībās kurās otrs tevi nenovērtē un nenāk pretīm.

Es visu laiku biju domājusi, ka viņš tiešām mainīsies, tādā veidā mānot sevi.

Es nesaku, ka tev jāiet prom, bet gribu pateikt, lai tu pažēlo arī sevi. Esam taču pieauguši cilvēki, tika mēģināts un ja nesanāk tad nesanāk. ;-)
24.09.2015 11:21 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Iespejams esi viam piekerusies, jo tev nav labs kontakts ar savu gimeni un vins ir tev ka atbalsta punkt, nevaretu ta but?
Bet sadas atiecibas neizklausas veseligas, ja jau tagad doma par skirsanos, tad iespejams atrak vai velak tas pienaks. Kartigi izrunajaties, atklati.
24.09.2015 11:23 |
 
Reitings 6
Reģ: 27.08.2015
Grapefruit


Iespējams. Pašai ģimene nav, iespējams tāpēc esmu pieķērusies, jo pēc šķiršanās nebūs neviena tuva cilvēka, izņemot draugus, bet tie ir draugi. Bet no otras puses, kāpēc būt šādās attiecībās un varu pat piekrist, ka agri vai vēlu izšķirsimies. Mēģinājusi esmu labot, lutināt, bet nu nav nekas pretī. Ja pašam uz to vienu dienu mēnesī uznāk, ka pats grib pieglausties klāt tad tas arī ir viss.
24.09.2015 11:29 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Divi gadi tomer ir diezgan ilgs laiks, un ja vins vel nevar atzities milestiba un izradit maigumu, diez vai tas peksni paradisies
24.09.2015 11:32 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Ja divu gadu laikā tev nav teicis, ka mīl tevi.. ja vairs lāgā nav pat mīļuma, un seksa. Nu vāks. Man pēc 3 gadu attiecībām joprojām ir mīļums, ir teksti, ka mīl, ir sekss katru dienu. Jā, arī to visu gadu, kad nenormāli strīdējāmies, viņš dzēra es histēriķoju, arī tad nekas no tā nezuda.
Manuprāt, nav vērts.
24.09.2015 11:57 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Kadas vel bijusaaas,kas tik veel ne .. Padomaa, tev sadas attieciibas vajag?! ...
24.09.2015 12:11 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
2 gadi ir pārāk maz lai sekss sāktu zust! Tad tur galīgi nav riktīgi.
Tev nebūs grūti atrast labāku!

njā, pat manās pasūdīgajās attiecībās tas notika divreiz vēlāk :D
24.09.2015 12:24 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Domāju, ka pat visslitkākajā attiecību brīdī visu iespējams vērst par labu - bet tikai tad, ja abi nolemj, ka piedalīsies un centīsies labāk.
24.09.2015 12:32 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Manējais arī nav nekāds saldo tekstiņu teicējs vai mīļlācītis.Tomēr ir reizes,kad mani grib nomīļot līdz robežai,kad es sāku dusmoties.Vīrieši ir dažādi.Puķes gan manējais dāvina, dāvanas nav dāvinājis.Viņš vairāk ir praktisks,aizved kaut kur.
Ja abi gribēsiet,atradīsiet ceļu kā visu labot.Domāju,ka ir jāizrunājas,varbūt viņš vienkārši kaut ko nesaka.
24.09.2015 12:57 |
 
Reitings 110
Reģ: 02.08.2015
Izrunājaties, pastāsti kā jūties. Ja viņam nekas neinteresē un pats neredz to, ka būtu kaut kas jāmaina, tad nav jēgas palikt kopā.
Jēga no attiecībām, kurās nesaņem neko pretī, ne pat mazāko mīļuma izpausmi.
Un kā jaunībā var nebūt intīmā dzīve? Esat taču jauni, kad hormoni trako, kaisle un viss pārējais, nevis novecojis pensionāru pāris. Tāpat ar laiku viņam to seksu sagribēsies. Ja attiecībās neiet, sāks vēl ņemties tev aiz muguras.
25.09.2015 00:52 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es ietu prom un atrastu sev citu. Ja ne ilgstošām attiecībām, tad vismaz tādu, kuram es interesētu.
25.09.2015 06:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits