Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puišu gaume

 
Reitings 301
Reģ: 16.08.2014
Kāpec ir ta ka loti daudziem puisiem patik vairak kautrigās meitenes? Nu ne jau tadas kuras parunat nevar bet nu ta ka nolaiž skatienu kad paskatās, kad komplimentus saka nosarkst nedaudz, pasmaida. Nevis tās trakās izlecējas un atraktvās meitenes. Manuprāt arī atraktīvajiem un komunikabliem puišiem vairāk tās pirmās meitrnes patīk. Nu tā ka nevar uzreiz viņai pieiet bet jāatrod kā to izdarīt un kura tāda nedaudz noslepumaina? Nu tās tikaianas domas , bet vai jums neliekas ka tā ir? Un cosmo puiši padalaties kā jums liekas kā ir un kādas jums vairāk saistošākas liekas? :)
22.09.2015 22:18 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Tapec ka virietis ir mednieks un vina patik medit tas kautrigas un nepieejamas. Tas aktivas un skalas biezi vien ir parak pieejamas. Iedomajies, virietis aizbrauc medibas un no meza izlien meza cuka, apgulas kajam gaisa un saka, nu, davaj, medii mani. Baigi interesanti nav! :D
22.09.2015 22:22 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
noslēpumainās un kautri mulstošās VS trakās, skaļās, vulgārās :D
šī nav sava veida resnās pret tievajām diskusija?

katrā ziņā, noteikti ir vīriešu grupa, kam kluss smaids asociējas ar sievišķību un patīk, kad kāds paklausās vairāk nekā pastāsta. un ir arī vīrieši, kam būtu garlaicīgi.
22.09.2015 22:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tikai divas galējības, ja? :)

Es ka izbijusi ļoti kautrīga meitene no pieredzes teikšu, ka kautrīgums kā tāds "mednieku" rindas pie manām namdurvīm nekad neradīja.

Kārties kaklā un medīt ar lielgabalu pašai, protams, arī nav baigi pievilcīgi.
22.09.2015 22:29 |
 
Reitings 154
Reģ: 21.03.2014
Ir tādas, kas nav kautrīgas, bet arī nav viegli ''dabūjamas''. Nu, sava veida izaicinājums. :-O
22.09.2015 22:29 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
domāju ka Tavs novērojums ir pareizs.. tik ilgi, kamēr tās nav viena vakara attiecības, vai vienkārši ietusēšana..
Kutrīgās ir neizprotamākas, un par viņām līdz ar to ir vairāk jādomā, ir vairāk nezināmā..
bet pieaugusi meitene, tāda kurai kautrības nekādas, tā pratīs sevi padarīt intriģējošu un grūti atminamu ar pieredzi .. 8-)
22.09.2015 22:30 |
 
Reitings 228
Reģ: 30.07.2015
Tāpēc, ka plāno būt tas skaļais un varenais mačo, kurš iekaros un valdīs kluso, kautrīgo dāmu, satricinās viņas pasauli. Viens scenārijs, pamatā. :D
22.09.2015 22:31 |
 
Reitings 499
Reģ: 26.07.2015
Nezinu gan, vai daudziem puišiem tieši patīk tāda tipa meitenes-kautrīgās. Nepieejamās, jā. ;-)
22.09.2015 22:42 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Ah, tas ir tik arhaisks novērojums, ka gribas kliegt reizēm! Skaļās un eksplozīvās meitenes (jā, esmu no tām) pamana vienkārši ātrāk un vairāk vīriešu, tai skaitā ar dažādi lohi, kas nereti arī rada citām dāmām un kungiem domas par to skaļās, ekspresīvās meitenes ir pavieglas. Cilvēkiem pilnīgi aplami šķiet, ka sevi no kaut kā cenšas pasargāt un savu iekšējo pasauli cenšas norobežot vien tas, kas neko nesaka, bet retajam ienāk prātā, ka "skaļās" un "vieglās" meitenes reizēm arī nēsā sevī tādus zemūdens akmeņus, tādas maigas sirdis un tādas pēc mīlestības izsalkušas dvēseles, oar ko citi varētu tik pabrīnīties. Kur var būt tik stereotipiska domāšana?
22.09.2015 22:46 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
Ah, tas ir tik arhaisks novērojums, ka gribas kliegt reizēm! Skaļās un eksplozīvās meitenes (jā, esmu no tām) pamana vienkārši ātrāk un vairāk vīriešu, tai skaitā ar dažādi lohi, kas nereti arī rada citām dāmām un kungiem domas par to skaļās, ekspresīvās meitenes ir pavieglas. Cilvēkiem pilnīgi aplami šķiet, ka sevi no kaut kā cenšas pasargāt un savu iekšējo pasauli cenšas norobežot vien tas, kas neko nesaka, bet retajam ienāk prātā, ka "skaļās" un "vieglās" meitenes reizēm arī nēsā sevī tādus zemūdens akmeņus, tādas maigas sirdis un tādas pēc mīlestības izsalkušas dvēseles, oar ko citi varētu tik pabrīnīties. Kur var būt tik stereotipiska domāšana?


nu gluži manas domas!!!! :-D+++
22.09.2015 22:49 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Iepriekšējās tēmas konspekts? :D

-------------


Piekrītu Pārsliņai par zemūdens akmeņiem un tā tālāk, bet nepiekrītu, ka sabiedrība domā, ka atvērtās un skaļās ir "vieglas". Es tā nedomāju! Katrs ir citāds!

Un nepiekrītu tēmas autorei, ka puiši vairāk pievēršas klusajām, tas atkarīgs no katras meitenes un puiša... Bieži atvērtākās meitenes vieglāk ieraugāmas, manuprāt.
22.09.2015 23:06 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Piekritīšu tam, ka katram vīrietim ir sava gaume un domas. Pati esmu bijusi attiecībās gan ar vīrieti, kuram ļoti patika mans klusais, nosvērtais raksturs, tāpēc kopā klusumā un mierā gan gleznojām, gan lasījām grāmatas, gan ar tādu, kurš tad, ja nebiju ar viņu parunājusi minūtes piecas, auroja kā nelabais, kliedzot, ka viņam pieriebusies mana mūžīgā klusēšana un iekšējais miers, jo es esot nenormāli garlaicīga - nepārtraukti nerunājot un netenkojot. Vīrieši ir dažādi, taču to, ka kādam būtu kādi stereoptipi attiecībā uz, tā saucamajām, klusajām un skaļajām meitenēm, nekad neesmu dzirdējusi. Vienkārši katram sava gaume.
23.09.2015 00:37 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Jāpiebilst, ka te runāju tieši par sadzīvi, taču arī tad, ja runa iet par iepazīšanos, vīrieši ir tiešām ļoooti dažādi. Ir tādi, kuriem patīk iekarot sievieti, patiks, ja viņa kautri smaidīs un pakoķetēs. Ir tādi, kuri uzreiz pievērsīs uzmanību skaļai, aktīvai sievietei, kura pati pirmā nekautrēsies uzrunāt vīrieti, nevis klusai, mierīgai malā stāvētājai. Jāsaka, ka lai gan ikdienā esmu mierīga un diezgan klusa, tad, ja runa iet par iepazīšanos, man patīk izrādīt iniciatīvu, nepalaižot garām iespēju. Labprāt ar nepazīstamu vīrieti iesaistīšos sarunā, izrādīšu interesi un vēlmi iepazīties tuvāk. Jāsaka, ka ne reizi neviens nav no tā nobijies. Un vieglas uzvedības sieviete arī neesmu. Tā ka viss ir atkarīgs tikai un vienīgi no katra vīrieša gaumes. Un stereotipi te tiešām ir pilnīgi nevietā.
23.09.2015 00:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits