Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hallo!!! BĒGĻI

 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Brīnos par mieru un ka nav ne vārda par šo tēmu.. meitenes, šodien ir gājiens pret bēgļiem. iesaku nepalikt malā un nedomāt, ka gan jau kāds cits aizies, tāpat jau nekas nemainīsies un tml

https://twitter.com/imigranti_stop/status/640188910925185024

Nepalieciet malā, informējiet draugus, paziņas.. Vai nesaprotat ar ko mums tas draud?! Jo tie nav bēgļi, tie ir pabalstu meklētāji un teroristi-nekārtību cēlāji. Tās ir beigas civilizētas Eiropas pastāvēšanai. Tie ir elles vārti. :'-(

Gribas, lai jūs izvaro uz ielas, jo nenēsājiet galvassegu? Jo esiet mau*as? (viņu uzskatā) Vai lai jūs aplaupa? neviens par to nenesīs atbildību, neviens uz ielas jūs neaizstāvēs. Gribat, lai izvaro jūsu mazo meitiņu vai citus bērnus? Lai kādam nogriež galvu, jo mēs esam neticīgie un viņiem tas ir atļauts? Gribat aizmirst par kleitu un svārciņu valkāšanu uz visiem laikiem? Tie nav cilvēki, ko pie mums sūta.. Es nevēlos, ka man atņem tiesības uz brīvu dzīvi. Jūs to gribat? Nepalieciet malā.. :-(
22.09.2015 16:24 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
AIj, man jau apnikušas šitās bēgļu diskusijas.
22.09.2015 16:25 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Apnikušas? Laimīgu ceļu vakarā uz mājām, kad viņus ievedīs!! Šķiet, ka daži cilvēki tiešām nesaprot, kas ir musulmaņi.. pēc tam pašām būs ne viena vien asara!
22.09.2015 16:27 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Maskačkas gopņiki VS bēgļi :-D
tad vēl redzēsim kurš kuru :-D:-D
22.09.2015 16:29 |
 
Reitings 228
Reģ: 30.07.2015
Iebraukušie drīz vien sapratīs, ka te nav tolerantā Vācija. Mēs te sitam viens otru jau savā starpā, krievi dauzās ar latviešiem un vēl nez kas, nav ilgi jādomā, kas ar viņiem notiks šeit.
22.09.2015 16:31 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Iebraukušie drīz vien sapratīs, ka te nav tolerantā Vācija. Mēs te sitam viens otru jau savā starpā, krievi dauzās ar latviešiem un vēl nez kas, nav ilgi jādomā, kas ar viņiem notiks šeit.


++
22.09.2015 16:35 |
 
Reitings 3579
Reģ: 06.05.2014
Man vispār šī tēma nepatīk, jo ziņās bēgļus pasniedz diez gan pozitīvi. Retu reizi tiek pieminēti nemieri un neskaitāmās izvarošanas, kas ir sākušās Vācijā, kopš viņi tur ir. Droša nav neviena sieviete, gan daži centušies 11 gadus vecas meitenes izvarot, gan 56 vai 54 gadus vecu sievieti. Protams, par to jau retais runā. Viņi ies cauri Latvijai, nav variantu. Pa pagastu jau braukāja mašīna, vaicājot, cik cilvēkus ir gatava lauku māja uzņemt. Protams, Vācijā viņus ķer, lai būtu cilvēku, kuri strādātu melno darbu arī, bet saka jau, ka aiz labas sirds uzņem nabadziņus...
22.09.2015 16:39 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Beidzot šeit ir normāli komentāri. :/ pirms tam katrs, kas nevēlējās NELEGALOS IMIGRANTUS bija rasists un bezsirdis. Es arī nesaprotu, tie, kas ir par, ir akli? Kā var nesaprast, kas būs? Piekrītu Ruu un L., jācer uz urlām un ziemu.
22.09.2015 16:45 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
pievienojos autorei.. Un tai pat laikā ceru un ticu Ruuu teiktajam.
22.09.2015 16:48 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Šī jezga ir naida kurināšana augstākajā mērā.. Viss ko dara atsevišķas politiskās partijas, un mediji.. Tā ir naida kurināšana, faktu sagrozīšana, reitingu celšana savā labā ..
Bēgļu uzņemšanai vajadzēja notikt normālā veidā. Tā nav korekta rīcība ne medijos, ne no sabiedrības.. Sagatavot naidīgu augsni bēgļiem , tas tiek darīts. Kārtējās intrigas ne no kā ..


Pilns nets ar draudiem, vaimanām , propagandu .. 25 gadus jums bija sauklis- Krievi nāk!
5 kolonna utt. Tagad ir jauns sauklis- bēgļi nāk! sargiet bērnus utt.

Nolādēti debīliķi, kuri nav spējīgi izprast lietas būtību, un šīs jezgas patiesos iemeslus.


Mūsu valsts tiešām ir tik kropla? mūsu instances tik bezspēcīgas un impotentas, lai pienācīgi nespētu uzņemt šos cilvēkus, kuru uzturēšanās izmaksas sedz ES!??

Mēs tiešām esam tādi morāli kropļi, un dzīvojam tādā parodijā, valstī.. Kurā būtu jāsatraucas par 500-1000 cilvēku uzņemšanu, un izmitināšanu??

IDIOTISMS
22.09.2015 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Kaut arī te viņiem "nepatiks" un viņi ies projām, vienalga tos 3 mēnešus viņiem te būs būt! Diezgan baisi, jo viņi dzīvos vien dažus kilometrus no manas pilsētas (t)
22.09.2015 16:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Latvija nekad nav izcēlusies ar agresiju. Tāpēc tie, kuri saka, ka tos bēgļus te kāds iekaustīs - neesat naivi! Būs kā vienmēr - stāvēs maliņā un bolīs acis, kamēr bēgļi ieviesīs savu kārtību.

Vispār skumja situācija... Labāk Eiropa butu palīdzējusi izvilkt ASV pakaļu bēgļu valstīm un tad nevajadzētu uzņemt bēgļus savās mājās. Es tiešām nesaprotu šo pasaules politiku. Kāda jēga palīdzēt bēgļiem tādos kvantumos tos uzņemot? Labāk palīdzēt sakārtot viņu valsti un viņu mājas, lai viņiem nenāktos bēgt.
Un vēl, ja šie bēgļi savu enerģiju, agresiju un reliģiziotāti vērstu paši savas valsts uzlabošanā un politiskās situācijas uzlabošanā - tad būtu visi apmierināti. Bet tā sanāk, ka bēgļi šo pārcelšanos uz citām valstīm sāk uzskatīt kā kaut kādu savu svētceļojumu - izplatīt musulmanismu pasaulē un ieviest savu kārtību. Skumji...
22.09.2015 16:54 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Kā tiek manipulēts ar cilvēkiem, tas ir apbrīnojami.

Delfi un Apollo atļaujās publiskot tik melīgu un sagrozītu informāciju.

Uzpirkto kropļu bars.. (e)
22.09.2015 16:55 |
 
Reitings 154
Reģ: 21.03.2014
Diemžēl, bet gājiens neko nemainīs..
22.09.2015 16:55 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
25 gadus jums bija sauklis- Krievi nāk!


mīļā sirds, šis nav brīdis, kad krievam ar latvieti ecēties.. galu galā tas skars mūs visus kopā. un atšķirībā no musulmaņiem, krievs vismaz ir cilvēks no Eiropas, kuram nav likumīgi izvarot mazas meitenes un nav topā spridzināt.

Cik apspiestam jābūt, lai nesaprastu, kas ir musulmaņi. Un kas notiks ar kādu no mūsu meitenēm, kur izies uz ielas bez galvassegas un vēl svārkos.

Tie nav cilvēki, kur bēg no kara. Vai tiešam nesaprotat? īstie bēgļi būtu pateicīgi, nevis mestu zemē ēdienu un saņemtu ieročus humānajā palīdzībā. mī un žē, pilni vagoni ar vīriešiem 20-40 gadi, ar iphone un stilīgām drēbēm.. ar šo visu Eiropai beigas. žēl, ka ir cilvēki, kas joprojām nesaprot, ka tas notiek speciāli, tiek iesūtīti islāma teroristi.. un tām ,ka saizistāv bēgļus- jūs nebaidieties tik izvarotas un bezmaz piesistas līdz nāvei un varbūt vēl komplektā apgraizītas? jeb domājiet, ka viņi cienīs mūsu tradīcijas un to, ka mēs sievietes esam līdztiesīgas un neaizskaramas?! šausmas, man bail par sevi un mūsu tautiešiem!
22.09.2015 16:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Piekrītu Cherry_boy :)
22.09.2015 16:59 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
mazliet par melno humoru - tad jau mums jāsponsorē urlām ieročus un munīciju ! :-D latvju bāliņš noteikti neaizstāvēs un aizbēgs, ja uz ielas viņa meiteni sāks izvarot un sist!
22.09.2015 17:00 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Mani vietējo aprobežotība un bēdīgie panākumi kritiskajā domāšanā baida daudz vairāk nekā bēgļu potenciālā agresija.
22.09.2015 17:03 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Es pavisam noteikti esmu pret Beegliem kuri ierodas jaunaa valstii un iedomajas, ka uzstadis savus noteikumus. Bet es nesmu pret cilvekiem kuri megina izdzivot un atstat maajas/kulturu ar ceribu, ka tiks pienemti kautkur citur kur vares iedzivoties un respektet sho valsti.

Esmu pret neizglitotiem cilvekiem kuriem nav ne jasmas kas notiek. Varbut tik cik izlasijushi vieteejaa presee, ka redz shie "cuukas" piedrazaa musu valsti.

Dievs nedo kaadam no mums but shajaa situacijaa. Nedod Dievs, ja Lv kas lidzigs notiktu, es visu savu naudu savaktu kopaa, pardotu pedejo lupatu no sava kermena , lai savu mammiti un teeti no turienes dabutu araa.

Tik daudzi blaveji, kliedz, ka tie tachu bagati cilveki maksaa tukstoshus, lai tiktu aaraa.
Tas ir gimenes - mammas un teeti ar berniem, veciem cilvekiem kuri ir gatavi atdot visu lai sanemtu kaut nelielu izredzi izdzivot. Izdzivot nevis dziivot! Ja ari viniem bija nauda tad tagad nau nekaa.

Nesaku , ka visi cilveki kuri ir begli ir nevainigi, labi utt. Bet es ticu, ka liela dala tiesam velas tikai izdzivot.

Es nevaru iedomaties dzivot vietaa kuraa Tavu pilsetu kuru katru mirkli uzspridzinaas. Un nenoveletu to pilnigi nevienam.

Tik daudz latvieshi ir gan uk/Irijaa/Kannadaa/vacijaa. Un jaa nau mums to kriminalu tik daudz, kaa tur varbut. Bet ja mes blaujam par to ka vinji musulmanji tad 100 punkt pasaule ir tikpat daudz nelabveligi kristieshi cik musulmanji.
22.09.2015 17:04 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
1000 Sīrijas bēgļu uzņemšana nav nekāds drauds Latvijai ! Absolūti nekāds!

Tie Vecrīgas apskatnieki, un citi rietumu smurguļi.. Tie gan reāli kropļo Latvijas valsti un kultūru, vērtības.

Bet bēgļi, laipni lūgti MANĀ zemē- LATVIJĀ!
22.09.2015 17:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!