Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā saprasties ar cilvēkiem, kas jums nepatīk?

 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Varbūt diskusijas pieteikums ir pārāk "skaļš", taču kā jūs mākat saprasties/ izturēties draudzīgi pret cilvēkiem, ar kuriem jums ir pārāk maz kopīga/ ne pārāk patīk un savā draugu lokā tādu cilvēku neredzat?
Nesen piedzīvoti pasākumi man jau atkal lika padomāt par to, ko es jau sen zinu - ka man pilnīgi sejā nolasāms, kuri cilvēki man nepatīk. Es nerunāju par to, ka vēlētos, lai tas otrs cilvēks uzskata, ka esam un būsim labākie draugi.
Zinu, ka pie vainas varētu būt tas, ka neesmu komunikabla, bet, ja es cilvēkos jūtu tādas īpašības, kas mani pavisam atgrūž, manī izstrādājas ļoti pamanāma pretreakcija. Vai varbūt kādai no jums ir izdevies no sevis jau pieaugušā vecumā šādu īpašību izskaust? Nekontaktēties ar tādiem vai ignorēt pavisam šoreiz nederēs.
21.09.2015 12:05 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man ir tā, ka sejā ir salasāms, kuri cilvēki man nepatīk. Paldies dievam, tādu nav daudz. Cenšos ar tādiem nekontaktēties, bet, ja to jādara, tad esmu maksimāli pieklājīga un neitrāla, lai nepateiktu vai neizdarītu kaut ko lieku. Vienkārši ir jāmēģina sevi kontrolēt.
21.09.2015 12:08 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Mani ir tiesi taapat - ja cilveeks nepatiik, nevaru izlikties, ka manii nav siis nepatikas. Bet man tas neliekas nekas nosodaams. Man riebjaas neiisti cilveeki, kas teelo no sevis nez ko. Labaak esmu es pati un patiesa savam raksturam, nekaa kaadam izdabaaju, lai tik kaadu neaizvainotu.
21.09.2015 12:10 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Manā sejā arī viss ir uzrakstīts, bet uzvesties cenšos neitrāli un pieklājīgi...līdz zināmai robežai :D
21.09.2015 12:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Draugus izvēlos pati.Savukārt ja nepatīkams klients vai kolēģis izturos neitrāli. Glupi šķību ģīmi netaisu. Esam tak pieauguši cilvēki kas māk tikt galā ar emocijām.
21.09.2015 12:18 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Ja man cilvēks nepatīk, tad nepatīk un viss. Neiesaistos ar viņu sarunās, netēloju, ka patīk un aiz muguras neaprunāju pēc tam. Vispār, lai gan netaisu glupi šķību seju, bet man sejā uzreiz ir nolasāms, ka tas cilvēks man nepatīk. Izturos neitrāli, ja sanāk sēdēt vienā kompānijā, vispār nepievēršu uzmanību!
21.09.2015 12:22 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kas tie par cilvēkiem? Paziņas, radi, kolēģi, klienti? Ja nevaru nekontaktēties pavisam, runāju tikai minimālo, īsas atbildes un jautājumi, nekā lieka. Ja klients darbā, kur tā sadarbība var būt ilgāka par pāris teikumiem, dažkārt ar kolēģiem samainos, jo arī viņiem gadās cilvēki, ar kuriem nevar sastrādāties.
21.09.2015 12:26 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Nav runa par tēlošanu, ka man tas cilvēks patīk, netaisu glupi šķību seju vai aprunāšanu, bet nu nevēlos, lai apkārtējie vai tas cilvēks to jūt. Vienkārši tas man ļoti atvieglotu dzīvi atsevišķās reizēs.

P.S. tādu cilvēku nav daudz. Lai nebūtu komentāru, ka es vispār ienīstu cilvēkus. :D
21.09.2015 12:29 |
 
Reitings 32
Reģ: 18.09.2015
es parasti cenšos būt pieklājīga, varu pat uzsmaidīt, lai neizskatās, ka gribu viņu nogalināt, bet baigo sajūsmu netēloju. ja nākas pavadīt laiku kompānijā ar tādiem cilvēkiem, vienkārši viņiem nepievēršu uzmanību, nerunāju ar viņiem. ja divatā, trijatā, tad vienkārši izciešu to laiku. bet nekad atklāti neizrādīšu, ka man kāds nepatīk, ja viņš man nepatīk bez iemesla.
21.09.2015 12:30 |
 
Reitings 225
Reģ: 16.09.2015
Ar gadiem esmu iemācījusies kontrolēt emocijas un sajūtas, lai nekas nebūtu 'nolasāms no sejas'. Jo- kālab? Vai man obligāti jādara visiem zināms savs subjektīvais viedoklis? Spēju saglabāt neitrālu pozīciju, un vispār- man ļoooti sen pat nav gadījies, ka kāds nepatiktu, kaut kā neuztveru pārāk sevī, ko kāds saka, dara, izskatās..
21.09.2015 12:32 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
A man mana drauga draugi nepatīk (t) - ko daru? Neko. Apzinos, ka es šos draugus neizvēlējos un dzīvoju tālāk. Draugs ir aptuveni informēts par manām antipātijām. Kā jau te ieteica - pēc iespējas neitrālāk, uz stulbiem jokiem pasmaidīt un maizīti padot. Speciāli small talk neveidoju, ja kas nepieciešams- paprasu/precizēju/pasaku. Un pie pakaļas mazas ragutiņas, ko viņi domā :-P Šaubos, vai pareiza pieeja, bet dzīvot netraucē.
21.09.2015 12:38 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Viena ir draudzenes draudzene. Viņa piedalās gandrīz visos pasākumos, kur esmu arī es. Otrs ir kolēģis, ar ko es pagaidām strādāju vienā kabinetā. Uzreiz pieminēšu, ka nav tā, ka viņi ir vissliktākie cilvēki pasaulē vai nesaprotu, kā citi var ar viņiem komunicēt vai tml. Vienkārši ir atsevišķas lietas un īpašības, kas tieši man nav pieņemamas. Un arī skaudību var atmest :D

karinjo, tieši tas ir tas, ko es vēlos iemācīties.
21.09.2015 12:41 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Kontaktēju tik, cik tas nepieciešams darba/draugu kompānijā, bet pati papildus kopāpavadīšanas laiku neierosinu.

Uzskatu, ka cilvēkam nav jāzin, ka man viņš nepatīk un ar visiem uzturu normālas-neitrālas attiecības.
21.09.2015 12:50 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
parasti es dažiem cilvēkiem raisu šādas emocijas, vismaz , man ir tāda nojausma :D :D, bet nu , principā, es nezinu kas cilvēkam ir jāizdara , lai es šādi domātu :), lielākās kompānijās vispār baru pat neoamanīt to kurš man nepatīk nu un arī mazākās , atbildu konkrēti ko man prasa un par lietu, diskusijās neielaižos un nepiedāvāju pavadīt laiku divatā , ja iniciatīva nāk no otra , atrunājos ar darīšanām .... Man nav grūti uzturēt pieklājīgu sarunu par neitrām tēmām ,vienalga ar kuru cilvēku
21.09.2015 12:55 |
 
Reitings 154
Reģ: 21.03.2014
Pokerface 8-)
22.09.2015 00:34 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Ar cilvēkiem, kuri nepatīk, nekontaktējos. Ja nepatīkams cilvēks ir ārpus loka, kuru varu izvēlēties (piemēram, kolēģis) attieksme pret cilvēku būs neitrāla un neko vairāk kā sarunas par un ap darbu ar šādu cilvēku neveidošu. Arī manā sejā vienmēr skaidri nolasāms, ka cilvēks man nepatīk, tāpēc nespēju un arī neredzu jēgu notēlot simpātijas pret kādu tad, ja tās nav. Uzskatu, ka jo mazāk nepatīkamu cilvēku apkārt, jo labāk un vieglāk dzīvot.
22.09.2015 01:32 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es laikam nemaz nevareetu straadat darbu,ko straadaaju,ja izraadiitu savas emocijas.Reizeem ir bijis loti gruuti,jo peec dabas esmu emocionaala,bet esmu iemaaciijusies saprast vienu lietu-cilveeki ir dazaadi gan tie ,kas slimi,gan arii veselie.Meeginu saskatiit vairaak cilveekos to labo,ne slikto-vieglaak dziivot!:-)
22.09.2015 01:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits