krapshana! vai tomer nee...

 
Reitings 43
Reģ: 05.09.2011
sveikas meitenes!
gribu kaadu padomu...
situacija vienkarsha,bet tajaa pashaa laikaa arii sarezhgiita.esmu staavoklii 8 meenesii,un nejaushi atklaaju,ka pato laiku kameer neesaaju savu smago punci,mans miiljotais,daargais viirs internetaa mekleee jaunas attieciibas.vakar saceelu traci,bet vinjsh metoties celjos teica ,ka tas vinjam sanaacis netiishaam...ka pats ne kad nekraaptu u.t.t. jautaajums skan taa---ai tieshaam viirietis var nejaushi sarakstities ar 11 sievieteem??un ja taa ir,kur vareetu buut iemesls un ,vai taa skaitaas kraapshana,par kuru man buutu jaasatraucas...
P.S. visu grutnieciibas laiku es tieku ar visu galaa pati,un no vinja atbalsta nebija nekaada,vareeja pat ik pa laikam kaadu rupju vaardu pateikt...man vinjsh ir vieniigais tuvais cilveeks,jo vecaaku nav,un ieviest taadas labas draudzenes nav sanaacis,jo vienmeer ieliipu pie nepareizajiem cilveekiem...:-/
19.09.2015 08:56 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
kāāāāāā var netīšām saraxtīties ar 11 sievietēm? :D Miegā kad meņessērdzīgs? :D Vai kāds viņam spiež ar kalašņīkovu pie deniņiem ? :D :D :D :D
19.09.2015 12:22 |
 
Reitings 26
Reģ: 19.09.2015
Uzskatu, ka tas ir signāls tam, lai jūs abi saprastu, ka jūsu attiecībās nav viss OK!
Un Jums jānoskaidro tas, kā rīkosieties tālāk!
Aprunājies, noskaidro, kas īsti viņu neapmierina tevī!Kas ir iemesls tam, ka viņš vēlas jaunas emocijas!
Izstāsti savas sajūtas un pasaki konkrēti: Vai nu Tu, vai, lai skrien pie savās 11 jaunajām zaikām.
Esi konkrēta un nepielūdzama.. Jābeidz auklēties..
19.09.2015 14:17 |
 
Reitings 28460
Reģ: 11.02.2015
Lūk, ko pirms gada esi rakstījusi:

juutos tik nozheelojami...kad saslimstu,uzskata ka simuleeju,kad saku ka man vajag zaabakus,jaa vinjsh neatsaka,bet es nevaru nopirkt par vinja nosaukto summu 8 euro sev zaabakus...tapeec izveelos palikt bez...nedod dievs aizeju uz slimibas lapu darbaa,vinjam tas ir pasaules gals


bet es nesaprotu pati kapeec to pieljauju...kad saaku analizeet un taisos kaut ko dariit lietas labaa,vinjsh atnaak,samiiljo,pasaka ka viss buus labi,manii atkal pamostas ceriiba un atkal viss no jauna,...es nekontroleeju sevi.jums gruuti to saprast,bet ne jau taapat vien luudzu padomu...


pats diivainaakais ka visas ka viena saka to pashu...ka jaalaizh prom...taatad taa nav sakritiiba,bet tieshaam taa jaadara...cik ljoti pateiciiga jums esmu..


Nu? Aizgāji prom?? Nē, paliki, jo gan jau sasolīja laboties.. Nu labojās?? NĒ!!! Vēl bērnu sataisījāt, gan jau naivi cerēji, ka tas viņu izlabos.
Es nezinu, kādiem vēl tev vārdiem iedot pa pieri - VIŅŠ NEMAINĪSIES!!!! Tak jau iepriekš teici, ka iesi prom, bet neaizgāji, ko tad tagad vēl čīksti?? Jei bogu, pat žēl vairs tevis nav.. (t) Cits neviens tavā vietā tavu un TAVA BĒRNA dzīvi neizmainīs. Ja gribi dzīvot kā lupata zem tā veča kājām, uz priekšu, bet tad "neprasi te padomus", kurus vispār pat nedomā nemaz ņemt vērā.. (t)
19.09.2015 14:34 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Pirms maniim vinjsh bija shkjiiries ar sievu,kuru nevar aizmirst,jo ir kopiigi beerni...dazhreiz shkjiet ka vinja vinju piebuurusi,jo par spiiti tam kaa vinja par vinju ir njirgaajusies,vinju velk pie vinjas,bet pret mani izturas egoistiski.


Šeit vēl viens citāts no tevis teiktā pirms gada!

Viņu jau tad vilka pie bijušās... tev tas nelika aizdomāties par to, ka neesi tu viņam īstā un vienīgā ne tik..?
Es domāju, ka jau sen viņš ne tikai sarakstās ar kādu, bet arī ir krāpis pa īstam. Vienkārši tu tikai tagad to esi uzodusi!

Žēl, skumji. :-/ Bet, mīļā meitene, lūdzu padomā, ja ne par sevi, tad vismaz par bērnu.. un ej prom. Gads ir pagājis, nekas nav mainījies..
Un, nu tiešām, netici visiem tiem viņa pekstiņiem.!
19.09.2015 14:41 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
Bēdīgi
19.09.2015 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 1483
Reģ: 17.01.2013
Varbut berna naksana pasaule, tev dos vajadzigo sperienu pa pakalu- ta dzivot nevar.
19.09.2015 15:06 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu skaisti, tipiska stulbene :-D Izturas kaa pret suni, pat leetos zaabaku paari shai nevar nopirkt, nekad taa iisti nav miileejis utt... Ko dara shii? Panjem un sagruusnee, cerot "uzlabot" shiis "attieciibas" :-D Un peec tam gaudo - "ak, kaapeec vins man veederu neglaasta un pa kreisi luur!"

Te nav ko muti dzeseet, stulbaam taada dziive paredzeeta, nezheelojies, latvju cieteeja, pienjem kaa sodu par savu tupumu :-D :-D :-D
19.09.2015 16:17 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
P.S. Vieniigi beerna zheel, buus shim stulba maate, buus shim jaanoluukojas uz "kroplaam" attieciibaam.....
19.09.2015 16:18 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Šeit tiešām būtu interesanti uzzināt, kādā veidā tikāt pie bērna - plānojāt, netīšām - kā? Protams, vīrietis izturas necienīgi, bet tajā pašā laikā, piedod, bet tu arī gan pazemo pati sevi, gan ļauj to darīt citiem.
19.09.2015 16:49 |
 
Reitings 154
Reģ: 21.03.2014
Nu sūdīga situācija, man pat Tevis ir žēl. :-/
19.09.2015 19:57 |
 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Nav viegli aiziet no šādām neveselīgām, atkarīgām attiecībām.
Meitene, atrodi sev draugus, draudzenes, kādu tuvu cilvēku ar ko parunāt.
Situācija par sarakstīšanos ar citām sievietēm nav normāla, uzskatu to par krāpšanu, bet tie uz attiecību kopējā fona ir tikai ziediņi, te problēma ir vispāreja vīrieša necieņa un meitenes izmantošana.
19.09.2015 20:07 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Skopuliite negribu būt rupja, bet tu esi stulba? Tiešām atvainojos, ka tā sāku. Pieaudzis vīrietis, bet tik stulbu attaisnojumu izdomā? Netīšām uzrakstīja11 sievietēm? Tad jau vienu dienu viņš atnāks un pateiks ka netīšām tevi nokāpa, bet citi dienu, ka netīšām tevi grib pamest ar visu bērnu. Padomā ko dari! Nesi stulba, un netici tik stulbam attaisnojumam.3 vai 6 gadīgs bērns tā varētu pateikt, bet ne 36 gadīgs vīrietis, kuram jau ir bērns. Viņš čakarē ne tikai tevi, bet arī tās 11 sievietes, jo katru gan jau aplaimo savādāk. :-/
19.09.2015 20:34 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Nu viņam vnk.vaidzēja.jaunu enerģiju dzīvei.,.kamēr nav runājis tikties ar kādu no viņām...neņemies


Protams tā ir krāpšana!
19.09.2015 22:46 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Labvakar, skopuliite!
Neesmu lasījis citas diskusijas tēmas, bet sliecos pēc Tava teksta.Ka viņam ir tas, bija ko viņš vēlējās un necenšas.Vēlas jaunas intereses, jaunu uzmanību....
Vai nav tā, ka viņam nepieciešama tuvība ar Tevi, bet Tu nevari sniegt jo jāgaida bērns?
Tā rīkojas vīrieši, kuri izsmēluši sevi, tas jāsaprot tā.Ka esmu izdarījis to, ko vēlējies.Bērns būs kopīgs, cita ceļa viņai nebūs.Jo tas viss ir pārāk tālu aizgājis.
Skarbi, bet mūsdienās ar vien vairāk, vīrieši nedomā par otru cilvēku, viņa vēlmēm, atbalstu.Bet, vairāk par savām, piemēram kā nosist laiku līdz gulēt iešanai.Ja vīrietim nav aktivitāšu savu, mīl sēdēt pie datora tad tur daudz ko ir iespējams atrast, kaut visām varītēm slēpjot visu informāciju.
Viss vieglākais pārbaudāmais veids, no neīstā profila (fake) uzrakstīt viņam uz profilu.Kāda reakcija būs.Tas nav obligāti jādara, bet ja cilvēks kategoriski atteiks, tad iespējams ka tās sarakstes bija tikai laika kavēklis.Bet neticās ka ar 11 sievietēm var tik vienkārši uzsākt saraksti vienlaikus un uzturēt, tam vienkārši nav lielas jēgas.. Lai uzturētu saraksti, vien ir jā pacenšas. Bet, ja esi izlasījusi sarakstes, tad jau pati zini cik nopietni tas viss ir.
Galvenais, pasaki cik Tev gūti ir viņam, nav jābaidās! Ka jāiznēsā bērns un vēl JĀPACIEŠ rupjības no viņa puses!!!
Veiksmīgi! 8-)
20.09.2015 00:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!