Par parādniekiem vispār var atsevišķu diskusiju uztaisīt. Šajā nozarē tā ir ikdiena, protams viss no ārsta atkarīgs, ārstēt uz parāda vai nē, daļa iekrīt un ārstē un naudu tā arī nedabū vai nākas ļoti ilgi gaidīt. Protams ir jau labie gadījumi, kad klients naudu samaksā, ja ir uz parāda veiktas manipulācijas. Tāpēc arī algu nevienmēr saņem konkrētā datumā un apmērā. Daudzi zemnieki paši ir iemācījušies iešpricēt lopam, ielaist vēnā vai citas vienkāršas lietas, jo par to ir dārgi jāmaksā. Piemēram ir ārsti, kuri par vienu šprici zemādā paņem 10 EUR. Tad nu zemnieks labāk izvēlas pats to darīt nevis saukt dakteri, jo šobrīd zemniekiem iet ļoti smagi, lai neteiktu vairāk. Tā kā visā tajā esmu iesaistīta, tad saprotu ,gan zemniekus, gan dakterus.
Nevienu gan dakteri nepazīstu, kas dzīvo šikā mājā un naudu neskaita ikdienā, brauc regulāri atpūsties ārpus LV un dzīvo kā niere pa taukiem. Pelna pietiekami, kurš vairāk, kurš mazāk, bet dzīvot var.
Viss gan nebeidzas ar ārstēšanu, vēl jāņem vērā, ka ir daudz papīru darbu, jātaisa atskaites par izlietotajiem medikamentiem, jātaisa pieprasījumi jauniem, tiem, kas izraksta receptes, vēl jāatskaitās par tām, visi pieņemšanu/vizīšu žurnāli, grāmatvedības lietas. Jāvāc punkti, lai pagarinātu savu sertifikātu, ja to nedara, tad, kad beidzas izsniegtais augstskolas sertifikāta termiņš, jāliek par jaunu eksāmens. Ja esi braukājis pa kursiem, lekcijām vācis punktus (nav lēti kursi) tad iztiek bez eksāmena likšanas. Vēl ja ir praktikanti arī visādi iet, ir dzirdēti dažādi gadījumi.