Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tas ir normāli?

 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
... ja vīrietim darba laiks ir līdz 18, bet KATRU DIENU viņš sēž tur vismaz līdz kādiem 19, citreiz vēl ilgāk. Ja mums 19 jābūt ciemos, teātrī vai koncertā, viņš lielākoties nokavēs. Kad zvanu un dusmojos, vispār uzliek ignoru. Normāli? Man jau nervi beigti, reāli dusmas.
17.09.2015 19:01 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mans vīrs ir darbaholiķis un es to zināju jau no pašiem attiecību pirmsākumiem. Sākumā bija tiešām grūti. Nav runa pat par darba dienu vakariem, bet pat brīvdienās parasti satikāmies tikai vakaros, jo viņš pa dienu strādāja. Studiju gados, kad nestrādāju vai strādāju nelielus darbiņus, arī daudz dusmojos uz to, ka puisis vispār netiecas vairāk laika pavadīt kopā un mazāk strādāt. Bet vīrs ir uzņēmējs, uzņēmumu nodibināja vēl ļoti jauns būdams un, protams, ka grib uzņēmumu pēc iespējas ātrāk attīstīt, nostabilizēt - un tas prasa daudz darba. Pamazām uzsāku arī savas darba gaitas, no sākuma viens darbs, pēc tam parādījās vēl viens, pēc tam izdomāju, ka gribu studēt doktorantūrā un tagad bieži vien man sanāk strādāt vēl krietni ilgāk nekā vīram. Un tieši šobrīd abi esam laimīgāki kā jebkad. Es saprotu viņu, viņš saprot mani. Esam jauna ģimene, šobrīd ceļam māju un tam, protams, vajag daudz naudas. Un vairāk naudas nozīmē vairāk darba. Reti kad ātrāk par 9iem vakarā tiekamies un es uz vienas rokas pirkstiem varētu izskaitīt, cik mums gadā ir tādu brīvdienu, kad abi pilnībā varam atslēgties no darba, izslēgt telefonus un nodoties viens otram.
Šobrīd abi saprotam to, cik vērtīgs ir laiks, kuru tiešām beidzot varam pavadīt kopā - mums nav laika strīdēties par sīkumiem, dusmoties, apvainoties vienam uz otru, jo tas kopā būšanas laiks ir tik mazs, ka gribas to tiešām kvalitatīvi un lietderīgi pavadīt.

Līdz ar to no savas pieredzes varu ieteikt diskusijas autorei būt pašpietiekamākai un izdomāt, kā vakaros lietderīgi pavadīt laiku, lai nebūtu visu laiku jādomā par to, ka draugs vēl tik vēlu sēž darbā. Jo vairāk domāsi/dusmosies par situāciju, jo pēc tam vairāk "klupsi" virsū draugam, varbūt pati to nemaz neapzinoties.
18.09.2015 20:50 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.06.2015
Sāku jautāt, vai neuzskata mani par savu īsto, saka, ka vēlas būt ar mani, bet mēs daudz strīdamies, viņš vienmēr visu slikti izdarot, nekad nav man pa prātam, viņam apnicis būt sliktajam. Aizskrēja prom. Tagad domāju, ka varbūt tiešām viņu nenovērtēju,



jā, tu nenovērtē. Nabaga vīrietis. Domāju, ka viņš tevi mīl, bet tu tikai brēc un brēc, es tādas draudzenes dēļ arī baigi necenstos. Mainies, labo situāciju un būs tev arī bildinājums, ceļojumi un viss pārējais.
18.09.2015 16:20 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Un tas kā tu uzvedies ir normāli? Histērija, zāģēšana, kontrolēšana, psihošana, ultimāti, mēģināšana koriģēt viņa dzīvi un mēģinājumi noteikt, ko, kad un kā viņš darīs. Tas viss ir normāli???
Ja tev liekas, ka jā, tad tādā gadījumā arī vīrieša nenākšana mājās un neiešana ar tevi kaut kur arī ir normāla. Es pievienojos citām, kas rakstīja, ka ar tādu histēriķi es arī nekur neietu un uz mājām nesteigtos. Kāpēc, lai steigtos? Lai atkal kaut kādu kārtējo stulbo histēriju klausītos?
18.09.2015 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Tas, ka mēdz aizkavēties darbā, nebūtu nekas traks. Bet, ja vīrietis uzskatītu par normu kaut ko sarunāt ar mani un pēc tam solīto neizpildīt, es būtu dusmīga.
18.09.2015 15:45 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es arī, protams, ka nepriecātos, ja mans draugs neatnāktu uz norunāto tikšanos un vēl neceltu telefonu. BET, te jau ir savādāk. Viņa skaidri zina, ka puisis parasti darbā ir līdz septiņiem. Tad kāda velna pēc kaut kas ir jāplāno ātrāk par tiem septiņiem? Un kā ar nomazgāšanos, pārģērbšanos..vai arī pa taisno uz operu? Ja mums ir kaut kas paredzēts pēc darba, mēs atvēlam 1-2h laika, lai sakoptos un atietu no strādāšanas.
18.09.2015 14:40 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.11.2013
Muļķe tu esi, autore :-D ja mani šitāds zāģis mājās gaidītu, es arī nekur nesteigtos, kārtības labad atrakstītos, ka dikti jau gribu mājās, bet vēl jāpastrādā. Skaties, ka tev nesanāk tā, ka jātaisa cosmo diskusija par to, ka puisis pēc 8 gadu kopdzīves tevi pēkšņi ir pametis.
Tad, ka pērc biļetes uz teātri, tu viņam pirms tam paprasi, kā viņam ir ar laikiem tai dienā? Vai viņš vispār grib iet uz restorānu vai teātri? Izklausies pēc izlaistas mamzeles, kam visi vienmēr dancojuši apkārt un tagad ir iestājies šoks par to, ka kāds tomēr nedanco.
Cilvēks STRĀDĀ, nevis sēž kafejnīcā un aliņu pēc darba dzer. Man vīrs regulāri strādā virsstundas, kādreiz pat uz mēnesi komandējumos brauca, nekas traks nav noticis. Nav visiem cilvēkiem tāds darbs, kas beidzas konkrētā laikā. Biežāk ir tā, ka ir konkrēts apjoms, kas ir jāizdara un nevienu neinteresē, ka tādēļ jāsēž pēc darba un jāstrādā.
18.09.2015 14:13 |
 
Reitings 63
Reģ: 16.02.2014
Autorei - piedod, ka tā saku, jo reālā dzīvē Tevi nepazīstu, bet Tu izklausies pēc mazas, izlutinātas cacas.

Nenoturējos :D
18.09.2015 13:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man reāli gribētos ar to Autores draugu parunāt :D Vai tiešām tas kā viņa šeit raksta ir arī dzīvē vai tomēr viss ir normālāk.

Tev tur stresiņš ka ar draugu neko nevar sarunāt. Pamēģini pāris gadus dzīvot noviņa atsevišķi, vot tad ir besīgi ka pat gribot blakus nevar pagulšņāt bezdarbībā. Vai ka iekšēji tāds mazs nedrošības klikšķīts uz pus sekundi ieslēdzas ka draugs savā galā ir aizbraucis tusēt kaut kādā lielākā kompānijā. . a ko var zināt, ja tur kāda vecene parādās utt.

Lai jau vīrietis strādā un tev viņa vietā CV nav jāsūta, ja vien protams pats nav tam pilnībā piekritis ka tu to dari + labāk vel uzraksti viņa vietā motivācijas vēstules.. un pirmajā rindā tā ar uzraksti "meklēju labākas darba iespējas lai sieva beigtu zāģēt."
18.09.2015 13:42 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es arī taisītu kašķi, ja mani piešmauktu, neierastos uz tikšanos, vai neatnāktu uz teātri. Es justos kā pēdējā muļķe. Pati nekad nevienu cilvēku šādā veidā nepievilšu, ja esmu kaut ko sarunājusi, tad to arī izpildu. To pašu gaidu arī pretī. Man tā liekas necieņa. Ja vēl nepaceltu klausuli un situāciju nepaskaidrotu ( mazums , tiešām kāda ārkārtas situacija cilvēkam ), tad tā laikam būtu pēdējā reize, kad ar to cilvēku vispār kādu tikšanos vai kopīgu pasākumu ieplānotu.
Un tāds vīrietis, kas ar varu jāvelk uz koncertu vai teātri ar mani kopā noteikti nebūtu :D
Kas tas par vīrieti vispār?
18.09.2015 13:31 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Palasot šādas diskusijas, reāli saprotu, ka daļai no cosmo auditorijas ideālais vīrietis ir tas, kurš danco tikai un vienīgi pēc sievietes stabules. Draugi viņam nedrīkst būt, gan jau ar miesīgo māti drīkst runāt tikai tad, kad sieva atļauj, darbā nedrīkst sekundi ilgāk palikt, viņam jāgrib iet visur, kur sieva vai draudzene grib. Un sievietei viņam ir jābūt pat ne pirmajā, bet noteikti vienīgajā vietā.
Nabaga vīrieši, goda vārds!
Un es bezmaz varu apgalvot, ka šīs madāmas necieš ne viņa draugi, ne radi. Un pilnīgi pamatoti!
18.09.2015 13:31 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Bet vispār joprojām nespēju īsti noticēt, ka ir tādas būtnes kā tēmas autore

Nezinu vai tiesi temas autore tada ir, bet vispar ir tadas un vel trakakas. Kas par visu uztaisis kaski, visu kontroles. Ja nebus pa vinas pratam, tad tragedija garanteta. Vienu tadu pazistu personigi.:-D
18.09.2015 13:23 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Meitenes, kāpēc lai vīrietis negribētu iet uz koncertu vai teātri, vai restorānu?


Interesanti, kāpēc viņam jāgrib? Mans vīrs arī uz teātri būtu ar varu velkams. Koncerti, turklāt klasiskās mūzikas, cita lieta - uz tiem iet labprāt. Restorāns... Atkarībā no situācijas, lieli pasākumi viņam nepatīk. Autores aprakstītā situācija tāda, ka pretī ar neko nepateiksi, ja nevēlies kašķi.

Bet vispār joprojām nespēju īsti noticēt, ka ir tādas būtnes kā tēmas autore. Šķiet kāda izklaidējas tracinot cosmo publiku un viss. Tāpat kā neticēju Sancho esamībai IRL, lai gan bija meitenes, kas pārliecinoši apgalvoja, ka profils īsts...

Lai gan... viena gados vecāka kolēģe varētu būt bijusi a la Greja-a jaunībā. Vismaz spriežot pēc tā ko viņa teikusi par attiecībām un laulības dzīvi - "vīru nedrīkst izlaist", "tikai 10 gadus pēc laulībām parādījis īsto seju", "uz visu stumjams"... Bija kaut kas par kultūras pasākumiem, kas galu galā (laikam pēc tiem 10 gadiem) izrādījies nav interesējuši, bet viņa tā centusies to gaismu liet...
18.09.2015 12:57 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Priecaajies, ka vispaar atnaak maajaas. Es jau nu noteikti pie taadas histeerikjes nenaaktu. Un histeerikje tu esi, palasot citas teemas, paranoiski murgi, ka viirietis komandeejumaa brauc, lai draaztu koleegji, gaudoshana par to, ka nebildina. Kaut kaada bezjeedziiga zaagjeeshana. Pamaini savu attieksmi, tad varbuut arii vinjam buus veelme naakt maajaas un kaut kad bildinaat, ko Tu tik ljoti kaaro.

Viss Tevi neapmierina, nu meklee tachu citu, kursh atskries pirmajaa nedeeljaa ar gredzenu zobos un 24/7 turees Tavu roku saveejaa. Jaa, un cerams, ka vinjam buus mantojums dazhu miljonu apjomaa no teevocha Austraalijaa, lai vareetu iztikt bez straadaashanas un tureet Tavu roku, luukojoties Tavaas aciis un dziedot serenaades.
18.09.2015 12:05 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Greja-a, ko tad tu darītu, ja tev būtu tā kā man? Pa nedēļu nav mājās, komandējumā. Brīvdienās pats gatavo savu mašīnu krāsošanai. Katras brīvdienas!!! Līdz 8 vakarā točna. Okei, tagad viņam ir zilā lapa un komandējumos nav jābrauc, bet tāpat katru dienu iet no 9 rītā līdz 7 vakarā pie mašīnas. Un es viņu saprotu. Jo līdz ziemai ir jāpaspēj nokrāsot. Un es nebļauju un nezāģēju viņu par to.. a tu par šitādu sīkumu laid brēku vaļā!
18.09.2015 11:40 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Ak, kungs, man jau apnika lasīt tavus komentārus, paldies dievam, ka nepazīstu dzīvē. TU ESI PSIHOPĀTE! Goda vārds. Un nevis vīrieša darbs bojā attiecības, bet tavs egoisms un bērnišķīgais gribulis... Piekrītu tām, kas saka, ka noteikti nenāk mājās, jo darbā vismaz nedaudz ir iespēja izbēgt no tavas zāģēšanas...
18.09.2015 11:27 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Nav taču nekas traks, ka viņš aizkavējas darbā tikai par stundu.(t)
Citreiz varbūt rēķinies ar to, ka viņš kavēs un draugiem saki, ka būsiet nevis pusē 7 , bet pusē 8. Ja tu labi zini, ka viņš kavēs, tad arī teātri noliec uz vēlāku laiku.
Tas taču ir darbs. Par to nu galīgi nevajag dusmoties. Saprastu, ja viņš tusētu to stundu apkārt ar draugiem, bet, ak, mī un žē, tas taču ir darbs!!!(t)
18.09.2015 11:24 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Labak lai mazak pelna, bet ir kopaa ar mani vakaros.


Tas ir vīrietis, kuram ir svarīgi sev, tev un citiem pierādīt, ka viņš spēj nopilnīt labu naudu, nevis klēpjsunītis. Tu esi totāla egoiste un no mīlestības te nav ne smakas. Protams, nepildīt solījumus ir ļoti pat nekorekti, bet šajā gadījumā es viņu saprotu. Viņš var darīt lietas izcili, bet tev tāpat nekad nebūs labi. Viņš ar tevi var sēdēt vakaros mājās un turēt rociņu, bet tev tāpat kaut kas nebūs pa prātam un tāpat atradīsi, par ko viņu pagrauzt. Tas ir briesmīgi un tev ir jāmainās. Paliksi tu par adekvātu cilvēku un izmainīsies arī viņš.
18.09.2015 11:19 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man jau liekas normāli un sen vajadzētu pierast. paziņu lokā neviens nestrādā līdz 17:00 un tie, kam darbs beidzas 18:00 arī bieži vien sēž līdz vēlam vakaram, jo no katra klietna vai projekta atkarīga alga, bonusi, turpmākā sadarbība un attīstība, vai tad tas nav svarīgi? ok, ja teātris vai koncerts ieplānots tajā vakarā, tad varētu ar kolēģiem sarunāt, ka uz vēlajiem epastiem atbildētu kāds cits.
bet man jau šķiet, ka tā telefona necelšana un tevis atstāšana gaidot ir viņa protests, pasīvi agresīvā reakcija zāģēšanai ;)
18.09.2015 11:10 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Bāc, jo dziļāk mežā jo vairāk koku.
18.09.2015 11:08 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Nu jau vairāk kaa 8 gadus ir izturejis mani. Jaa protams es taa sliktaa esmu, bet kad mani piekāš un es viena stavu uz ielas un gaidu norunataja vietaa, tas nekas, klausuli man necel un varu domat ko gribu, nu loti normali. Un vairs nevaram ne uz teatri aiziet, ne konecertu, kaut agrak biezi gaajaam. Man tas neliekas normali.


ZĀĢIS
18.09.2015 10:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits