Vai tas ir normāli?

 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
... ja vīrietim darba laiks ir līdz 18, bet KATRU DIENU viņš sēž tur vismaz līdz kādiem 19, citreiz vēl ilgāk. Ja mums 19 jābūt ciemos, teātrī vai koncertā, viņš lielākoties nokavēs. Kad zvanu un dusmojos, vispār uzliek ignoru. Normāli? Man jau nervi beigti, reāli dusmas.
17.09.2015 19:01 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.06.2015
Sāku jautāt, vai neuzskata mani par savu īsto, saka, ka vēlas būt ar mani, bet mēs daudz strīdamies, viņš vienmēr visu slikti izdarot, nekad nav man pa prātam, viņam apnicis būt sliktajam. Aizskrēja prom. Tagad domāju, ka varbūt tiešām viņu nenovērtēju,



jā, tu nenovērtē. Nabaga vīrietis. Domāju, ka viņš tevi mīl, bet tu tikai brēc un brēc, es tādas draudzenes dēļ arī baigi necenstos. Mainies, labo situāciju un būs tev arī bildinājums, ceļojumi un viss pārējais.
18.09.2015 16:20 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mans vīrs ir darbaholiķis un es to zināju jau no pašiem attiecību pirmsākumiem. Sākumā bija tiešām grūti. Nav runa pat par darba dienu vakariem, bet pat brīvdienās parasti satikāmies tikai vakaros, jo viņš pa dienu strādāja. Studiju gados, kad nestrādāju vai strādāju nelielus darbiņus, arī daudz dusmojos uz to, ka puisis vispār netiecas vairāk laika pavadīt kopā un mazāk strādāt. Bet vīrs ir uzņēmējs, uzņēmumu nodibināja vēl ļoti jauns būdams un, protams, ka grib uzņēmumu pēc iespējas ātrāk attīstīt, nostabilizēt - un tas prasa daudz darba. Pamazām uzsāku arī savas darba gaitas, no sākuma viens darbs, pēc tam parādījās vēl viens, pēc tam izdomāju, ka gribu studēt doktorantūrā un tagad bieži vien man sanāk strādāt vēl krietni ilgāk nekā vīram. Un tieši šobrīd abi esam laimīgāki kā jebkad. Es saprotu viņu, viņš saprot mani. Esam jauna ģimene, šobrīd ceļam māju un tam, protams, vajag daudz naudas. Un vairāk naudas nozīmē vairāk darba. Reti kad ātrāk par 9iem vakarā tiekamies un es uz vienas rokas pirkstiem varētu izskaitīt, cik mums gadā ir tādu brīvdienu, kad abi pilnībā varam atslēgties no darba, izslēgt telefonus un nodoties viens otram.
Šobrīd abi saprotam to, cik vērtīgs ir laiks, kuru tiešām beidzot varam pavadīt kopā - mums nav laika strīdēties par sīkumiem, dusmoties, apvainoties vienam uz otru, jo tas kopā būšanas laiks ir tik mazs, ka gribas to tiešām kvalitatīvi un lietderīgi pavadīt.

Līdz ar to no savas pieredzes varu ieteikt diskusijas autorei būt pašpietiekamākai un izdomāt, kā vakaros lietderīgi pavadīt laiku, lai nebūtu visu laiku jādomā par to, ka draugs vēl tik vēlu sēž darbā. Jo vairāk domāsi/dusmosies par situāciju, jo pēc tam vairāk "klupsi" virsū draugam, varbūt pati to nemaz neapzinoties.
18.09.2015 20:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits