Gribās padomu.

 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Labsrīts! :)
Gribētos dzirdēt vairāk pieredzējušu cilvēku padomu.
Attiecībās esmu nu jau gandrīz gadu, gājis kā pa kalniem, bet nu viss,kas bijis, ir izrunāts, piedots, ievietots pagātnē un netiek pieminēts, viss kārtībā. Bet te vakar zvana laba paziņa, stāsta, ka mans puisis patiesībā man melojot, klīstot pa klubiem ar draugiem, viņa esot dzirdējusi telefona sarunu, kur viņš pats to stāstījis. Prasu savam mīļumam, kas notiek. Viņš dievojās, dusmojās, zvēr,ka nekas tāds nav bijis, nav melojis, tāda telefona saruna tiešām bijusi, bet viņš teicis,ka nē, nekur nav gājis. Esam jauni, studējam, dzīvojam katrs ar saviem vecākiem pagaidām. Ar viņa mammu labas attiecības, nu uzprasīju viņai, vai ir kāda nakts,kad viņš nav bijis mājās. Viņa pat datumu nosauca, kad viņš esot svinējis drauga dz.d. Puisis saka,ka viņa kaut ko sajaukusi (wtf).
Te gan arī jāpiemin, ka tā pati meitene,kas šo visu noziņoja,iet cauri pretīgam šķiršanās procesam, viņa arī uz mani ir bijusi vairākas reizes greizsirdīga, jo domā, ka viņas nu jau bijušais ir ieskatījies manī. Tieši viņa man bieži ir teikusi par manu draugu- bet ja nu viņš nav mājās, ja nu ir kur citur un tev melo? Man pašai tādas domas pat prātā nav ienākušas.
Un te arī rodas mans jautājums- kam ticēt? Viss ir tik pretrunīgi un esmu konkrētā šokā. Mīlu savu puisi, bet tiešām negribās, lai vazā aiz deguna, tad jau labāk katram uz pusi iet un viss.(t)
Labprāt uzklausītu kādus viedokļus no malas.
15.09.2015 10:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Agī, uzticēties VAJAG. Bet ja pienāk viens brīdis, kad sāk regulāri uzpeldēt nianses, kas varetu liecinat par krāpšanu (prezervatīvu paciņa mašīnā, kā te vienai meitenei nesen gadījās, virsstundas darbā biežāk, kā agrāk, utml) - ko darīt tādā situācijā?

Protams, atliek cerēt, ka prezervatīvu paciņu kāds cits mašīna nomētāja un ka darba drīz gaidāms paaugstinājums, bet ja šādā situācijā vēl klāt parādās meli, ko tad?

Ticēt, jo citādi attiecībām pazudīs jēga?
15.09.2015 14:30 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Par meliem runājot- bieži drauga telefonā nelienu, bet, kad nokaitina tas, ka manu ņem visu laiku, tad arī es paņemu "pārbaudīt". Viņam vienmēr VISI zvani ir izdzēsti, arī sms. Kad jautāju, kāpēc- "priekš kam vajag, tik vietu aizņem". Tāpat manā klātbūtnē viņam VIENMĒR ir uzlikts lidojuma režīms, "lai netraucē neviens". Lai kā gribētos ticēt viņam, pašlaik tas viss sāk likties nedaudz dīvaini.
15.09.2015 14:37 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Nujā, tas par telefonu ir jocīgi, mani arī darītu uzmanīgu... Ko tieši zvani un sms aizņem, kādu vietu? :-D
Kad tikos ar bijušo draugu, es arī citreiz tā darīju, kko izdzēsu vai izslēdzu skaņu. Jo viņš bija TIK slimīgi greizsirdīgs, ka viņam par visu bija paranoja. Ja kāds paziņa FB uzrakstījam varēja sabļaut un tad visu vakaru nerunāt. Par kkādām sms arī cēla tračus.. Slēpt man nebija ko, bet nu man apnika, labāk mīļā miera labad vnk kko izdzēsu ārā.
Bet, ja nekāds histērijas utt neesi taisījusi, nezinu.. (t)
15.09.2015 14:42 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
57days - tieši pajautāt, kas notiek un ja klusē vai mulst un sāk stāstīt pasaciņas, kuras nelīmējas kopā, tad jau nekas cits neatliek kā skatīties pār plecu vai savākt mantiņas :-D
15.09.2015 14:45 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Nu skaņu izslēgt ir viens, bet lidojuma režīms un tā, ka viss pa tīro.. Nebiju tā aizdomājusies, nu katram jau savs, lai dara, kā grib, bet tagad viss izskatās tik neglīti. Bet varbūt pārāk daudz sadomājos un safantazējos to, kā nav.
Nekādas histērijas par sms un zvaniem nav bijušas, dažreiz vnk pajautāju "Kas zvanīja?" un viss.:-|
15.09.2015 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Gribi atbildi? Izdzes sava telefonā zvanus un sms- būs tev atbilde!
15.09.2015 15:09 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Kā saka -
15.09.2015 15:27 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Tb kā saka - visgreizsirdīgākie ir tie, kuriem pašiem ir ko slēpt. Es tomēr aizdomātos un tik ātri uzreiz neticētu puisim.
15.09.2015 15:28 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Visticamāk, viena no draudzenēm ir pārgulējusi vai vismaz flirtējusi ar tavu draugu, tāpēc mēģina jūs izšķirt, bet tagad atkāpjas, jo tavs draugs sakarināja kaut kādus makaronus uz ausīm par to, ka "saulīt, viss būs labi, turpināšu ar tevi tikties pa kluso". :D

Paranoisks variants, bet nu es neticētu tavam draugam - un nevis šo divu savādo draudzeņu dēļ, bet tās telefona pendantiskās tīrības, trakās greizsirdības, mazo melu (par to, ka nebija uz dzd, ka nesatikās ar draugu..) dēļ. Es noteikti būtu piesardzīga tavā gadījumā, jo neizklausās viss tik tīri.
15.09.2015 16:17 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
.. mūsdienu sabiedrība ..
Kāpēc tik svarīgi noskaidrot patiesību tieši šajā gadījumā? Ja Tavs puisis Tev melo, tad tas atkārtosies. Vienkārši esi modra un nākamreiz pieķer pie rokas, lai nevar atrunāties. Bet, ja viņš Tev melo, tad šīs attiecības nebūs ilgstošas, lai ko Tu darītu.
Tai "draudzenei" neticētu. Lai viņa savu dzīvi kārto un nelien, kur neviens neprasa.
Arī mammai neticētu .. nevar zināt, ko viņa savam dēliņam ir paredzējusi un vai Tu viņai tiešām patīc ..
Es Tavā vietā vienkārši izbaudītu laiku, kurš jums abiem ir dots kopā, lai cik ilgs tas būtu. Rūpētos par sevi un savu labsajūtu, rūpētos, lai arī puisis jūtas labi kopā ar Tevi un, ja būs lemts jums būt kopā, tad būsiet. Tāpat arī rādītu priekšzīmi.

Bet ko es 100% varu pateikt, tad vīriešiem nepatīk, kad viņiem "p*š prātu" .. ļauj viņam darīt to, ko viņš vēlas .. jo, ja gribēs aiziet, tad viņš to tāpatās izdarīs, neskatoties ne uz ko!
15.09.2015 16:45 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Es tiešām silti ieteiktu nepaļauties uz to, ka Tevi nevazā aiz deguna, un viņš tik tāpat vien visu dzēš ārā un ir slimīgi greizsirdīgs (t) Kamēr viņš slims, aizbrauc pārsteiguma vizītē, kad viņš nav rēķinājies Tevi satikt - aizved kādu augli, un tad tā nejauši , pačeko viņa telefonu :)
15.09.2015 19:01 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Te taču pat bērnam skaidrs, ka tā tava draudzene to visu izfantazējusi aiz skaudības: ja pašai neiet, tad lai otrai arī neiet. Varbūt arī tavs puisis aizgāja svinēt. Nu, un kas tur slikts? Vai tad tas nozīmē, ka viņš tur uzreiz ar kādu citu meiteni ņēmās?
15.09.2015 19:32 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Attiecībās esmu nu jau gandrīz gadu, gājis kā pa kalniem, bet nu viss,kas bijis, ir izrunāts, piedots, ievietots pagātnē un netiek pieminēts, viss kārtībā.

Vai jau ieprieks ir bijusi nodosana, melosana?
15.09.2015 20:40 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.08.2015
Ticētu viņam, bet liktu aiz auss pārējo informāciju. Esi vnk modra, un necel traci.
15.09.2015 21:44 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
sievietes ir čūskas. ielāgo un atceries.
15.09.2015 22:16 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Par to lidojuma režīmu un izdzēstajiem zvaniem/sms...
Es negribu tevi uztraukt, bet man ir bijis līdzīgi. Tā ir reāla zīme, ka slēpj kaut ko!!
16.09.2015 03:46 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Oj, pie šitādas zāģēšanas......

Reiz bija džeks, kas meloja un joprojām to dara un visiem un par visu (īsas "attiecības" bija). No pieredzes, par pagātni melos nepieķersi. Ja gribi pārliecināties, vai viņš ir slims, paņem augļus, saldumus, zāļu tējas utt un aizbrauc viņu aprūpēt. Ja gribi pārbaudīt, vai mājās, aizsūti/paprasi kaut ko, ko tikai no pc var izdarīt utt. vai pazvani mammai, pajautā, vai mājās, jo telefons izslēgts (zonas mēdz raustīties, telefoni gļukot), bet to nedrīkst bieži un tad jābūt svarīgam iemeslam, kāpēc jādabū rokās.
Bet nu tās nav attiecības ar tādu neuzticību, zāģēšanu un slēpšanu, "lidmašīnas" režīms vsp ir bomba :/
16.09.2015 05:34 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Puiša mammai netici ;) saku no pieredzes!
Kāpēc tavs draugs nevar tusēt ar draugiem? Tu viņam neļauj vienam, bez tevis, vai viņam obligāti tavu atļauju jāprasa? Šitā nekur tālu netiksiet. Jādot brīvība viens otram un jāuzticas.
16.09.2015 07:25 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Kāpēc tavs draugs nevar tusēt ar draugiem?
varēja tak, prasīju vnk painformēšanu, lai zinu. Nevis "Saulīt, arlabunakti, iešu gulēt, slikti jūtos", bet patiesībā kaut kur iet.
Bet viss kārtībā, šīs attiecības ir izbeigtas.:-)
16.09.2015 08:24 |
 
10 gadi
Reitings 4053
Reģ: 02.01.2011
lidmašīnas režīms... njā :) labi, ka viss beidzies
16.09.2015 08:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits