Nenotīrīt kosmētiku - norma?

 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Parasti cosmo aptaujām īpašu uzmanību nepievēršu, bet šoreiz, izlasot jautājumu, nedaudz nobrīnījos. Aplūkojot rezultātus pārsteigums vēl lielāks. (t)

Nopietni ir tādas, kas bieži iet gulēt, kosmētiku nenoņemot? Arī ''šad tad'' variants, kurš pagaidām ir savācis vairāk kā pusi balsu, mani pārsteidz. Kosmētikas noņemšana pirms gulētiešanas, vismaz man, vienmēr ir likusies pašsaprotama, gluži kā zobu tīrīšana - tīri fiziski nespēju ielīst gultā un aizmigt ar netīrītiem zobiem. Laikam esmu dīvaina, bet tas liekas pretīgi. (t)
13.09.2015 00:32 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10506
Reģ: 29.01.2009
Es acu kosmētiku noņemu uzreiz, kad pārnāku mājās (ja tas ir ap 19iem/20iem), jo ātri nogurst acis.
Pēc ballītēm varu pati nenomazgāties, bet seju nomazgāju vienmēr.
15.09.2015 08:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Sakarā ar obligāto zobu tīrīšanas rituālu, pie reizes vienmer parūpējos arī par seju :)
Citu rituāli un paradumi nesatrauc :)
15.09.2015 08:48 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es atļaušos būt šīs diskusijas cūka.
Es reizēm eju gulēt ar visu kosmētiku. Jā, es tajās reizēs arī zobus iztīru un nomazgājos no rīta. Nē, es neaizmirstu noslaucīt pakaļu, jo sakarā ar nogurumu, arī uz WC neeju tajās reizēs - nekad nav vajadzējis, tāpat, kā ēšana nav prātā.

Tā kā manā dekoratīvās kosmētikas arsenālā vispār ir tikai 4 lietas, no kurām viena ir noņēmējs, bet pūderis un tonālais ir aiz borta, tad arī pamostoties reizēs, kad kosmētika ir bijusi uz sejas, man nav sajūtas, ka seja uzpampusi un daru to pašu, ko katru rītu - pa ceļam uz WC ieslēdzu kompi, nākot no WC atgriežu ūdeni dušai, lai saregulējas, kā man vajag (karsto ūdeni no rītiem šajā mājā nākas pagaidīt) un eju taisīt kafiju. Tas, ka dažas reizes gadā nomazgāju seju pusstundu pēc pamošanās, mani nav nogalinājis. Ja jūs nogalina doma, ka es tā dažreiz daru, es par to nepārdzīvoju.

Ja biežāk aiziet pie kosmetologa, nav jāstaigā apkārt ar 3cm biezu špakteli. Attiecīgi ne seja pampst, ne palagi smērējas.
15.09.2015 10:08 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
(karsto ūdeni no rītiem šajā mājā nākas pagaidīt)


sit5 , es biju pārliecināta, ka tā ir tikai man :D
15.09.2015 10:17 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Vispār jau jautājums iet tikai par kosmētikas noņemšanu, bet te jau lielākā daļa taisnojas, ka tīra katru vakaru zobus, iet dušā, skaita mantras utt :D :D
15.09.2015 10:37 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tāpēc, ka tur iepriekš sāka pārmest, ka varot neiet dušā 10x dienā :D
15.09.2015 10:39 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Man ir divi kosmētikas noņemšanas veidi. Pirmais ir ikdienas, kur kosmētiku notīru ar micelāro ūdeni un tad seju nomazgāju ar attīrošo želeju un ūdeni, pēc tam uzsmērēju nakts krēmu. Otrais ir fiksais variants (pec ballītēm vai lielā nogurumā), kad seju nomazgāju ar ūdeni un Dove ziepēm, noberžot arī skropstu tušu. Ja vēl esmu pie sajēgas, tad uzzieķēju pirmo krēmu, kas ir pa rokai. Ar skropstu tušu gulēt neeju, jo man ir tieksme pa miegam to ieberzēt acīs un tad seju jāskrien skalot nakts vidū, jo cērt acis.:-D
15.09.2015 10:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!