Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Finanšu kars? Ok!

 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
Līdz šim ar draugu (un esam kopā ļoti ilgi) par finansēm strīdu nebija nekādu. Bet tā kā viņa mātei smagi riebjos, tad ik pa laikam tiek izdomāts kaut kas, kā viņu mēģināt sakūdīt pret mani.
Tagad ķērusies klāt naudas tēmai. Saskalojusi viņam smadzenes, ka esmu izmantotāja izmantotāja un vēlreiz izmantotāja.

Līdz šim mēs neskatījāmies, kas par ko maksā. Šad tad viņš, šad tad es. Nekad neko dārgu neesmu ne prasījusi ne kā. Sanāk, ja es ielieku groziņā coca colu un grauzdiņus, tad es esmu izmantotāja. Vismaz tagad viņš par to ir saskalots. Tas notika pēc tam, kad viņa māte redzēja, kā pusdienojam kafejnīcā un viņš, protams, samaksāja. Tas kaut kas neparasts?!

Līdz ar ko vakar man tika paskaidrots, ka viņš nav nekāds mans bankomāts. Groziņā bija riekstiņi, siers un kafija. Viņš sāka gandrīz bļaut ka vai nu lai maksāju es, vai arī lai tiem riekstiņiem nepieskaros. Skaļā balsī man prasīja: "Tu tos riekstus tātad neēdīsi, ja nemaksā, ja?" Man bija tāaaads kauns pa visu veikalu... Kad izgājām no veikala, uzbrēca, lai atdodu naudu.

Ja es būtu golddigere, kas prasītu kažokus un šmotkas, tad citādāk, bet tas "bankomātisms" nekad vairāk par padzeramā pudeli un pāris snackiem nav bijis.

To, ka māte sakūdīja es zinu skaidri.

Mani tas apkaunoja un pazemoja. Vakarā prasīja bēdīgu seju - vai tad es riekstiņus nevēloties? Nu nēēē... "paldies".... ;-)

No šodienas nolēmu:
1. nekad ar viņu nelietošu vienu groziņu veikalā
2. nekad neko nelikšu viņa groziņā
3. nekad neļaušu viņam man kko uzsaukt vai izmaksāt
4. Nekad nepieskaršos tam, kas iegādāts par viņa naudu

Ja vajag tā, tad būs tā. Viss!

Laikam vnk gribējās izkratīt sirdi.... :'-((t)
10.09.2015 12:45 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Shajaa gadiijumaa jaapriecaajas, ka nav sievas godaa, varbuut veel naaks pie praata un atradiis normaalu viirieti, fiksaak varees notiit bez visaam papiiru buushanaam :-D

Bet vispaar iemetu aci citaas diskusijaas, kljuva pilniigi skaidrs, ka te sieviete-paklaajinjsh. Un kaa pret paklaajinju pret Tevi arii izturas.

Ja nedod pa muti, nespeelee azartspeeles un nenarkojas, tad autorespraat tas ir labs viirietis. Man nav ko teikt par tik "piezemeetaam prasiibaam". Manas runas speejas izsiikst taada stulbuma priekshaa.
12.09.2015 15:53 |
 
Reitings 19
Reģ: 08.09.2015
Kārtējā mūžīgā cietēja. Ja gribi dzirdēt līdzjūtību, vai ieteikumus, kā turpināt šo cirku, vari tālāk nelasīt.
Drauga māte nav vainīga, pie tā, ka jums sliktas attiecības. Mana vīramāte arī ir reti riebīgs cilvēks, bet nekādu problēmu attiecības viņas dēļ nav. Problēma ir tikai un vienīgi Tevī. Atrodi normālu vīrieti un nebūs tā jāmāžojas. Ja esi gatava paciest tādu, tad turpini un nepīksti. Un piedod, bet vai var sevi cienošu sievieti ar saldumiem uzpirkt? Nevar! Tas jau daudz ko liecina. Tiešām tik trūcīga esi, ka pati sev atļauties nevari? Esi pieradinājusi, ka tevi var nolikt un tad ar draņķiem pielabināt.
Nebūs te nekādas attiecības. Vismaz ne laimīgas. Savāc tās pašcieņas drusciņas, kas nu vēl ir un aizej neatskatoties. Ilggadējā draudzene... Tas statuss vien parāda, ka neesi nekā vērta viņa acīs. Cienītu, jau sen būtu sievas godā.
12.09.2015 15:40 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Wtf? Tas jau nav vīrietis, bet lupata ja māte viņu var šādi sakūdīt un viņš savai mīļotajai sievietei atļaujas šādus izlēcienus, pie tam par SĪKUMIEM!!! Par Kkādiem sūda riekstiņiem.

Bet kalt atriebības plānus mātei-nu kkāds "pāķu gājiens". Laikam tāds tādu atrod.
11.09.2015 23:54 |
 
Reitings 86
Reģ: 30.08.2015
Te jau izklausās pēc vīramātes - raganas un drauga - mīkstā, tas ir tikai normāli un pieņemts, ja čalis samaksā rēķinu, nu jā, zinu vienu otru dāmu, kura uzskata, ka stipra sieviete var arī izmaksāt vīrietim un b;a bla bla, bet tas tā.

Es domāju, Tev viņu vajag pamest.

Es savējai reizēm pasaku, ka manis pēc viņa varētu kurpītes pirkt tirgū, tāpat patiktu, bet nu ne jau kaut ko bļaut virsū,vai izteikt pārmetumus, tas neiet galīgi kopā ar normālu attiecību veidošanu.
11.09.2015 15:05 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Sisley pamudināta ielūkoju iepriekšējās diskusijas. Nu jā, kopbilde bēdīga. Liekas, ka jums abiem ļoti jāmācās būt attiecībās. Vai nu viņš ir dīvains ķēms (apskatītās problēmas ir vairāk uz to, kā tu tiec sāpināta), vai arī jūs abi ar putniem galvās.
11.09.2015 14:58 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Palasot Tavas iepriekšējās diskusijas, neliekas, ka tā būtu vienīgā jūsu problēma...
11.09.2015 14:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tev tieši vajadzēja paprasīt: "Cik man jāmaksā?" Taisni žēl, ka noturējies, jo par to jau tas viss kašķis ir.


Oi es būtu tieši tā arī iespļāvusi indi sejā. Ja man publiski izrādītu šādu necieņu tad es uzsprāgtu kā vulkāns, protams ne veikalā gan, bet kā tiktu prom divatā, tā parādītu pašu nelabo.

Ko es darītu tavā vietā? Runātu ar vīrieti, konkrēti nostādītu fakta priekšā, pateiktu ka viņa māte jau no pirmās dienas nav gribējusi lai tu esi ar viņu kopā un ir centusies vairākas reizes to panākt. Paziņotu vīrietim ka viņam ir jaizvēlas kam viņš tic, vai nu viņai vai tev, ja nevar izvēlēties tad attiecībām turpinājums nebūs vispār jo tādas attiecības nav veselīgas un tu neuzskati ka ir jēga iet un katru reizi censties attaisnoties kad par tevi klaji MELO.
Ja viņš gribēs ar tevi būt kopā tad viņam mātei tā arī ir jāpasaka, skaidri un gaiši ka ja viņa vel grib normālas attiecības ar savu dēlu, tad lai pārtrauc līst viņa personīgajā dzīvē un lai ļauj viņam pašam domāt par to kas un kā.

Ja viņš protams atsakās to visu pieņemt utt. tad saldumi un mīļums neies cauri, šādas attiecības ir jāpārtrauc jo tā māte tā pat panāks savu ar laiku, bet zini ko es varu teikt pēc apkārt redzētā un dzirdētā, ka parasti tās mātes pēc tam nožēlo ka tas dēls izšķīrās no tās meitenes jo beigās viņš dabū 10x trakāku veceni kura vispār nepakļaujas tai mātei un noliek to māti ne pa jokam pie malas.
11.09.2015 14:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un jā es bez skandālidm-ar smaidu,vienmēr nē paldies. Un gatavotu tikai sev ko tādu ko vinš neēd.
11.09.2015 14:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kā saprotu jums ir kopīgs berns. Vīrietis skandalē veikalā jo palika žēl paku riekstiņus sava bērna mammai un dzīvesbiedrei? Nu vāks. Un tev nebija pretīgi to saldumu kaut vienu nemt? Es neko vairs nepienemu.
11.09.2015 14:32 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Tev tieši vajadzēja paprasīt: "Cik man jāmaksā?" Taisni žēl, ka noturējies, jo par to jau tas viss kašķis ir.
Ja vīrietis galīgi nav runājams, uzraksti vēstuli. Gan pašai būs 3x jāpārdomā, kā loģiskāk visu uzrakstīt, gan viņam būs pienākums izlasīt.
11.09.2015 14:25 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Gudri ir sadot ar slapju lupatu pa seju, savākt mantas un aiziet.
11.09.2015 14:21 |
 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
tas bojā veselību... pastāvīgas galvassāpes... vēl migrēnā iedzīvošos... sirds arī lēkā... :'-( un zinu, ka viss no stresa...
kā jūs rīkotos manā vietā, piemēram, šovakar? lai parādītu savu nostāju? gribas iziet gudri no situācijas.
vakar jau kaut ko sāka saprast... atveda man saldumus mājās, lai gan neprasīju.. pateicu paldies un pacienājos tikai ar vienu... pārējiem netaisos pieskarties... labi ka noturējos neizgāžot indi un neuzprasot :"a cik man jāmaksā?" (e)
11.09.2015 14:09 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
un šobrīd man ir tā, ka vispār nevēlos ar viņu sarunāties... saprotu, ka ne jau viņš tur vainīgs, bet gribas vnk iet ārā un atgriezties uz gulētiešanu, ne ātrāk

es vairs nesaprotu. saprotu tavas emocijas, bet nesaprotu kā viņš nav vainīgs? kurš tad? tu, kas nemaksā pusi no riekstiņiem vai mamma, kuras vārds ir likums, kaut vai visi zina, ka atkārtoti tevi apmelo un nonievā?
11.09.2015 14:08 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Tu vēl nesaprati.. ne jau mātes dēļ šķirtos, bet gan "VĪRIEŠA"


+++

vīrieša parodija drīzāk. Piedod par ironiju. Es nespēju saprast, kāpēc sievietes sevi neciena un nemīl, lai dzīvotu ar tādu???
11.09.2015 13:48 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Drauga māte nav īstā problēma, īstā problēma ir Tavs draugs. Kurš ir bez sava viedokļa, joprojām turās pie mātes pupa + Tevi neciena, jo nav parādījis mātei savu vietu. Nebūtu māte, būtu kāds cits - kāds draugs ko pateiktu utt, un ko - tagad jāklausa, jādara un JĀDOMĀ, kā kāds cits saka?
11.09.2015 13:47 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Tev dzīvi nebojā tikai māte.

Dēls ir tāds pats. Nu nevar tik necienīgi izturēties pret savu sievieti.
Pat ja mamma ir tā, kas visu sastāsta. JA viņš būtu īsts vīrietis, tad noskaidrotu faktus pats. Un viņam būtu Tevi labāk jāpazīst, jo esat kopā jau vairākus gadus!!!

Tev neliekas, ka visi tie pāri darījumi Tevī krājas un bojā gan veselību, gan nervus?

Tev ir pieņemami periodiski strīdēties ar savu vīrieti dēļ izdomātām fantāzijām?

Tevi apmierina šāda dzīve?
11.09.2015 13:46 |
 
Reitings 28866
Reģ: 11.02.2015
tiešām visas šeit esošās dāmas šķirtos tikai dēļ trakas mātes, kas jauc gaisu?

Tu vēl nesaprati.. ne jau mātes dēļ šķirtos, bet gan "VĪRIEŠA", kurš tiktāl pieļauj mātes iejaukšanos, ka pat notic acīmredzami šausmīgām lietām par tevi.
11.09.2015 13:44 |
 
Reitings 28866
Reģ: 11.02.2015
Ja kaut ko sāksi dalīt un staigāt apkārt līdz nāvei apvainojusies, tad mammai būs pamats teikt - nu re, princese dabūja pa vārīgo vietu, tad jau nauda bija viss, kas viņu interesēja. Vai jebko citu no tās sērijas. Šaubos, ka čalim no tādas uzvedības atvērsies acis, kā tu to esi iecerējusi.

+++

Izrunāšanās nekad nelīdz, viss kā pret sienu... Kad saprot, ka sapūderēts, tad nāk nolūgties un ir miers no māmuliņas līdz nākamajai fantāzijai

Viņš tev NETIC un tavu viedokli pat NEUZKLAUSA!
A tu, laimīgā aita, dzīvo ilūzijā, ka jūsu attiecībās nav problēmu :D Best of luck. Ir jau tādas meitenes, kam po žizņi dzīvē patīk drāma.
11.09.2015 13:43 |
 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
tiešām visas šeit esošās dāmas šķirtos tikai dēļ trakas mātes, kas jauc gaisu?:-O
11.09.2015 13:41 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Izrunāšanās nekad nelīdz, viss kā pret sienu... Kad saprot, ka sapūderēts, tad nāk nolūgties un ir miers no māmuliņas līdz nākamajai fantāzijai... Bet man tas viss ir jāpārcieš...


nopietni? Tu periodiski ciet no emocionālā terorisma, bet Tev ar to nav gana.

Laikam jau patīk sado mazo lietas
11.09.2015 13:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits