Finanšu kars? Ok!

 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
Līdz šim ar draugu (un esam kopā ļoti ilgi) par finansēm strīdu nebija nekādu. Bet tā kā viņa mātei smagi riebjos, tad ik pa laikam tiek izdomāts kaut kas, kā viņu mēģināt sakūdīt pret mani.
Tagad ķērusies klāt naudas tēmai. Saskalojusi viņam smadzenes, ka esmu izmantotāja izmantotāja un vēlreiz izmantotāja.

Līdz šim mēs neskatījāmies, kas par ko maksā. Šad tad viņš, šad tad es. Nekad neko dārgu neesmu ne prasījusi ne kā. Sanāk, ja es ielieku groziņā coca colu un grauzdiņus, tad es esmu izmantotāja. Vismaz tagad viņš par to ir saskalots. Tas notika pēc tam, kad viņa māte redzēja, kā pusdienojam kafejnīcā un viņš, protams, samaksāja. Tas kaut kas neparasts?!

Līdz ar ko vakar man tika paskaidrots, ka viņš nav nekāds mans bankomāts. Groziņā bija riekstiņi, siers un kafija. Viņš sāka gandrīz bļaut ka vai nu lai maksāju es, vai arī lai tiem riekstiņiem nepieskaros. Skaļā balsī man prasīja: "Tu tos riekstus tātad neēdīsi, ja nemaksā, ja?" Man bija tāaaads kauns pa visu veikalu... Kad izgājām no veikala, uzbrēca, lai atdodu naudu.

Ja es būtu golddigere, kas prasītu kažokus un šmotkas, tad citādāk, bet tas "bankomātisms" nekad vairāk par padzeramā pudeli un pāris snackiem nav bijis.

To, ka māte sakūdīja es zinu skaidri.

Mani tas apkaunoja un pazemoja. Vakarā prasīja bēdīgu seju - vai tad es riekstiņus nevēloties? Nu nēēē... "paldies".... ;-)

No šodienas nolēmu:
1. nekad ar viņu nelietošu vienu groziņu veikalā
2. nekad neko nelikšu viņa groziņā
3. nekad neļaušu viņam man kko uzsaukt vai izmaksāt
4. Nekad nepieskaršos tam, kas iegādāts par viņa naudu

Ja vajag tā, tad būs tā. Viss!

Laikam vnk gribējās izkratīt sirdi.... :'-((t)
10.09.2015 12:45 |
 
10 gadi
Reitings 4066
Reģ: 02.01.2011
nopērc atsevišķu ledusskapi! un tad, kad piedāvā tev kaut ko pirktu par viņa naudu- saki, lai iet uzcienāt savu māti, gan tu badā nenomirsi!

es tiešām nezinu, ko labu var domāt par veci, kurš veikalā bļaustās par riekstiņiem? tev tādu vajag? kādai citai izņemot viņa māti viņu vajag???
10.09.2015 13:15 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Jā, kaut kas ar tiem vīriešiem mūsdienās notiek nelāgs....

Bet rīkotos kā Undiya, iepriktos pati priekš sevis, taisītu ēst tikai sev un vāktu tikai aiz sevis. Čalim vajadzētu palikt kaunīgam.
10.09.2015 13:17 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Man liekas, ka ja tu tiesam gribetu paradit savu nostaju, tad dali pilnigi visu, un lai vins pats saprot kadas galejibas ir iegajis. Ja, teiksim, segu gultai esi tu pirkusi, tad panem sev to segu utt.
10.09.2015 13:17 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Vienkārši pastāsti, kā tu jūties, kādas vēl līmlapiņas... Man liekas, ar tādiem kariņiem var tikai sačakarēt attiecības, kur vienmēr kāds būs zaudētājs, un tad taps jaunas diskusijas iekš Cosmo.
10.09.2015 13:19 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
tev tādu vajag?


Nezinu gan, cik labi ir uzreiz skriet prom riekstiņu dēļ. Bet ieriebt šitam eksemplāram :D
10.09.2015 13:19 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Un kad "ielikt grib", skaļi nobļaujies, ka neesi viņam nekāds seksa automāts, lai kuļ savu "vārpiņu" pats! :-D
10.09.2015 13:20 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Vienkārši pastāsti, kā tu jūties, kādas vēl līmlapiņas... Man liekas, ar tādiem kariņiem var tikai sačakarēt attiecības, kur vienmēr kāds būs zaudētājs, un tad taps jaunas diskusijas iekš Cosmo.


+++
10.09.2015 13:20 |
 
10 gadi
Reitings 4066
Reģ: 02.01.2011
Skaļā balsī man prasīja: "Tu tos riekstus tātad neēdīsi, ja nemaksā, ja?" Man bija tāaaads kauns pa visu veikalu... Kad izgājām no veikala, uzbrēca, lai atdodu naudu.


taisīt pazemojošu traci veikalā citu acu priekšā riekstiņu dēļ ir normāli? tā dara normāli, pieauguši cilvēki? nopietni????
10.09.2015 13:21 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Pamest tiešām nevajag, it īpaši, ja viss bija labi, nu katram gadās kaut kas stulbs, bet pārmācīt gan vajag, lai saprot cik tas bija stulbi, beigās arī vari pateikt, ka tevi tas reāli pazemoja, ne tikai nepatika.

Un kad "ielikt grib", skaļi nobļaujies, ka neesi viņam nekāds seksa automāts, lai kuļ savu "vārpiņu" pats!


:-D
10.09.2015 13:22 |
 
Reitings 17
Reģ: 01.07.2015
Ja man šitā pateiktu, es arī kādu laiku VISU dalītu, pat, ja par televīziju, piemēram, maksātu viņš, tad vakarā arī TV arī neskatītos, vai neļautu ēst no manis pirktajiem šķīvīšiem utml.. :D
Šausmas. Jūtu Tev līdz. Ja pēc to puntku ievērošanas nekas nemainās, tad varbūt vajadzētu kādu skarbāku sarunu ar viņa māti vai visiem trijiem kopā?
Lai veicas!
10.09.2015 13:22 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Un kad "ielikt grib", skaļi nobļaujies, ka neesi viņam nekāds seksa automāts, lai kuļ savu "vārpiņu" pats!


Esmu gar zemi :-D:-D
10.09.2015 13:23 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Memīši nekad nebūs dusmīgi uz mātēm.

Es nevis domāt par kariņu, bet par to, vai es gribu vīrieti, kurš acīmredzami, nav pārgriezis nabassaiti un kuram nav savas galvas uz pleciem, ka mātes kūdīšana var tik ļoti ietekmēt.


Un kad "ielikt grib", skaļi nobļaujies, ka neesi viņam nekāds seksa automāts, lai kuļ savu "vārpiņu" pats!


:D:D:D:D
10.09.2015 13:25 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Ja pēc to puntku ievērošanas nekas nemainās, tad varbūt vajadzētu kādu skarbāku sarunu ar viņa māti vai visiem trijiem kopā?


O, ideja, vismaz kā pieauguši cilvēki beigtu aiz muguras viens par otru zākāties. Muterīte būtu uz mutes droši vien, domāju, ka viņai no visiem trim būtu vislielākais kauns par situāciju.
10.09.2015 13:25 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Nu mans viedoklis ir tāds, ka nekādas attiecības nevar sanākt, ta abiem nesakrīt pamatvērtības. Un naudas lietas ir vienas no tām.
Tavs vīrietis, ja viņu vispār tā var saukt, tevi pazemo. Vismaz pati tik zemu nenolaidies.:-O
10.09.2015 13:25 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nja smaga situācija un attieksme pretīga no tās viņas mātes. Ko viņa vispār tur jaucās?
10.09.2015 13:27 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Jā, man vispār nebūtu pa ceļam, kur vīrietis tik viegi ietekmējas no māmuliņas. Manam vīrietim ir jābūt manā pusē, nevis mātes- pat ja taisnība nav man, es esmu viņa ģimene un viss. Drausmīgi. Šitādiem eksemplāriem abiem pateiktu ko domāju, un nedod Dievs tā māte būtu vēl no manis ko saņēmusi - principa pēcp ieprasītu atpakaļ visu naudu par 14. jūlijā pirkto kafiju :D Bet ja nopietni, tad tiešām vnk pasaki abiem ko domā un liec saprast, ka vairs no vīrieša šādus izgājienus nepieļausi. Ja jau māte tik gudra, lai iet un dzīvo zem mammas gādības.
10.09.2015 13:38 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Mana drauga māte arī brīžiem domā, ka es uz kakla sēžu, jo viss būtu jādala uz pusēm. Es tā nedomāju, un nav tā, ka nepiedalos maksājumos un mani uztur tikai viņš. Tas tracina, jo citiem nav daļas par mūsu dzīvi.


Lilliii, minēšu - Tava drauga mātei ir bijis ģimenes modelis, kurā viņa kādu iemeslu dēļ bijusi galvenā vai vienīgā pelnītāja? Attālu paziņu vidū zinu ģimeni, kurā sieviete bija vienīgā pelnītāja divu bērnu ģimenē. Vīrs bija, taču ar savu naudu ģimenē tikpat kā nedalījās, to pašu regulāri nopļundurēja. Un sieva uzturēja ne tikai bērnus, bet nodrošināja arī vīra dzīvi, par makšķerkātu un savas apakšveļas iegādi viņam nebija jārūpējas, ir taču sieva, kurai ir divas kājas, divas rokas un galva - var strādāt:-D Tagad ir situācija, ka viņai ir izaudzis dēls, kurš strādā ļoooti labi nodrošinātu darbu un ar sievu vienojušies, ka sieva nestrādās. Un ko domā - māte šo nabaga meiteni nemitīgi grauž nost, kā tas var būt, ka pieaugusi sieviete nestrādā.Tas nekas, ka pati visu mūžu situsies, kā plika pa nātrēm ar vīru, uz kuru nevar paļauties. No malas izskatās, ka šāda tipa sievietēm ir grūti samierināties, ka kādai citai kaut kas var nākt vieglāk, jo "man taču bija smagi jāstrādā":-|
10.09.2015 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 4066
Reģ: 02.01.2011
No malas izskatās, ka šāda tipa sievietēm ir grūti samierināties, ka kādai citai kaut kas var nākt vieglāk, jo "man taču bija smagi jāstrādā"


simts plusiņu.
mana drauga mamma arī kādu laiku apgādāja pati sevi un bērnu, tagad tas ir nonācis tik tālu, ka viņasprāt nekādā gadījumā (arī ja sieviete ir mājās ar mazuli) nav pieļaujams, ka sieviete nestrādā un nenes savu mamutu ģimenes budžetā.
10.09.2015 14:15 |
 
Reitings 583
Reģ: 29.01.2009
Nelasīju komentārus, bet esmu piedzīvojusi līdzīgu situāciju, tikai neviens puisi nesakūdija, pats to izdomāja.
Izmaksāšana arī izpaudās sīkumos, nekādus kažokus neprasīju un gājām kaut kur labi ja 1x pus gadā.
Tā kā esmu diezgan emocionāla - iemetu viņam ar kkādiem LVL 400, lai aizrijās. Neesam vairs kopā.
10.09.2015 14:17 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Ha, atgādina mana drauga māsu,kas sarakstījusi uz sava kakao un rīsu paciņas savu vārdu,lai neviens neaiztiek, bet tai pat laikā gandrīz katru dienu mazgā drēbes ar mūsu veļas pulveri, lieto pienu,makaronus :D


Bet vispār, sharlita ,neapskaužama situācija. Nu tad paņem tualetes papīru no tualetes, ja esi pirkusi tu - two can play this game :-D:-D

Bet , es nevarētu iedomāties sevi šitā tizloties ar savu otru pusi, ar cilvēku, kuru mīlu. Es nebūtu gatava ik pārminūti kalt mazus atriebības plānus ,lai tikai ieriebtu. Tā vietā pateiktu,ka mums ir nopietni jāparunā, jāatrisina visas neskaidrības, jo šis attiecību modelis man nav pieņemams. Ja nenonāktu pie kopsaucēja, tad diez vai ilgi varētu izturēt to rīvēšanos .
10.09.2015 14:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits