Fitnesa izmaksas

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Pilnīgu šoku mani pārņēma kad sāku dzīvot kopā ar foršu vīrieti. Kad iepazināmies viss itkā šķita ļoti labi, smuki redzami trenēts augums, labi pelna (900 eur), pašam savs dzīvoklis, simpātisks, labas manieres, gatavo, seksā labs un samērā ilgi tur.
Bet viss sagriezās kājām gaisā kad sāku pie viņa dzīvot un redzu ikdienā viņa dzīvi par kuru iepriekšs nebija nojautas. Vai tiešām fitness spaņem tik daudz naudas?
Viņam pēc dzīvokļa komunālo nomaksas + pārtika + fitness aiziet visa alga. Pat auto kā vairumam vīriešu nevar uzturēt.
Prasu kas gan tur fitnesā tik dārgs viņam (sākotnēji bija doma ka varbūt viņš to naudu pa kluso kautkur teiksim notralina) - bet viņš visu pastāsta un parāda. Vot tur svaru zāle 40 eur, pārtikai ko viņš ēd daudz dēl tā visa aizejot ap 250-300 eur (vēlpietam mājās gatavota), uztura bagātinātāji 50 eur, farma+2x mēnesī asinsanalīzes 150-200 eur (tās vēl nēesot lielas devas), dzīvoklis 60kvadrātmetri gana izmaksā, higiēnas lietas .. savācoties tie 900 eur

Vai tiešām fitnes sir tik nežēlīgi dārgs? nepietiek ar sporta zāles abonomentu un miers?
09.09.2015 10:56 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Kas ir farma?
09.09.2015 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
farma - ķimija - steroīdi
09.09.2015 12:27 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Kaban, tu tiešām neesi galvu kādā trenažierī iespiedis? Kāda mārrutka pēc tev jātaisa n-tā feikā diskusija par šo tēmu? Un vēl jāvāvuļo par to, cik fitness dārgs! :-D Tu kādreiz esi apskatījies, cik maksā šosejas riteņbraukšana, piemēram? Un tas par to farmu vispār, kronis visam! :-D
09.09.2015 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
mana kluda- paskatiijos uz iepakojuma samaksajaam 57 euro-
09.09.2015 13:38 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
oo, vēl viena Feline uzradusies
:D
man fitnesa izmaksas sastāda maz, līdz kādiem 40eur mēnesī, jo ir apdrošināšana, bet lupatas un sporta uzturu nepērku katru mēnesi. Veselīgu uzturu piekopju neatkarīgi no tā, vai sportoju vai nē, tā kā to neskaitu.
Manam vīrietim sports (un šajā gadījumā tas nav tīri tikai fitness) izmaksā daudz. Bet mani tas nesatrauc, jo šos tēriņus nejūtu .
09.09.2015 13:43 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
Es nesaku ka kulturisms ir dargakais sporta veids.. bet gan viens no dargakajiem.. bet ja parekina ka jau mineju to cik tas izmaksa atnemot ko ar to var nopelnit.. tad gan sis sporta veids butu top3 noteiktu pec darguma
Tevis piemineta sosejas ritenbrauksana pro sportisti loti labi pelna ... milzigas sponsoru naudas utt... bet kulturismaa reali no si sporta veida dzivo tik dazi labakie... parejiem visiem (~ 99.5%) vairak vai mazak viss iet no savas kabatas.. piemeram Latvija sini sporta veida neviens neko tikpatka nepelna.. protams savadak ja pats esi treneris un atseviski strada par to vai atveri savu zaali.. es to doamju to cik reali var nopelnit pasa sporta veidaa startejot
09.09.2015 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
pro limenii (to domaju tadus kuriem ir pro karte kuri ir tik dazi desmiti labakie pasaulee) sini sporta veida iegaaz desmitiem tukstoshu eur gadaa.. un saadi entos gadus kamer tadi izaug un sasniedz tadu limeni... reali so summu startejot atpelna un kautko ari beigas nopelna labi ja max ~5-10 no visiem... savukart ritenbrauksanaa pat ja brauka pa 50-100. vietām prestizajas velo turees tu pelni lidz pat ~100 000 pa sezonu,... nu kurs tad ir dargaks kopumaa ja parekian izmaksas pret nopelnito?
09.09.2015 15:14 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Vispār jau mēs te runājam par to, cik sporta veids izmaksā kā hobijs. Pro sportisti tikai tāpēc var atļauties būt pro, ka viņiem ir kāds, kas apmaksā viņu rēķinus. Kas attiecas uz riteņbraukšanu un sponsoriem, tad sponsorēta tiek tikai elite, respektīvi tikai tie, kurus rāda pa TV, un arī tikai vīrieši, sievietes riteņbraucējas dzīvo uz "ģimenes budžeta". LV normāls hobijriteņnieks tērē pamatīgas summas - ritenis, gadžeti, drēbes, sacensības, ēdiens, dzēriens, vismaz reizi gadā vismaz 2 nedēļas vietā, kur ir kalni. Tā, ka tu ar savu proteīnu kulīti un jauniem šortiem reizi gadā īsti nevari konkurēt izmaksu ziņā :-D
09.09.2015 15:19 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Oi kā jums patīk savā starpā pakasīties...
09.09.2015 15:22 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
Piedošanu bet kulturisma no top 30 pilniba visu prakstikis neviens neko viniem neapmaksaa... laimigi ir tie kas dabu ligumus ar uztura bagatinataju firmama un arpus treniniem un sacensibaam iet un piedalas reklamas kampanaas...
taa reali tadi sponsori kas vienkarsi dod naudu lai kulturists trenetos un startetu un neparko vairs nebutu jadomaa- NAV NEVIENAM pro kulturistam!

Ja tu domā par dzilu dzilo hobiaj limeni tad cik zinu tadi perk letos ritenus un nejau katru gadu tos maina un uz nekadam ausgtaklem tadi nebrauc... ta tava elite ko rada pa Tv ritenbrauksana ir entie simti ... tepat no Lv ir vairaki ritenbrauceji kuri reali tada piemeram tor de france braukaja pa simtajam vietama bet labi pelnija.. lai gan tv ekranos protams ta ari neparadijaas
09.09.2015 15:27 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
kabans, Tu gribi teikt,ka kulturisms ir dārgāks par ralliju, motobraukšanu, driftingu un citiem ar auto saistītiem sporta veidiem? Manuprāt,es zinu vismaz 10 sporta veidus,kas izmaksā dārgāk.
Kas tad Jums tur tāds īpašs? Jūsu glaunās apakšbikses, proteīni, zāles apmeklējums un brūnums,ko smērējat virsū?
09.09.2015 15:28 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
900 eiro nav normāla, kur nu vēl laba alga. Varbūt, tas ir tas minimums, lai var dzīvot, nevis izdzīvot un atļauties kādu hobiju.
Pati strādāju. Es varētu teikt, ka laba alga būtu 1500 eiro un uz augšu. Un pati es saņemu mazāk diemžēl(t)
09.09.2015 15:34 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nu bet tak tie vīrieši, kas aizraujas ar fitnesu, ir cacas vīriešu veidolā. Viņiem galvā nav nekā cita kā tikai muskuļi. Tāpēc nav brīnums, ka tam aiziet visa nauda.
09.09.2015 15:35 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Jā, maza alga... aizejiet un pasakiet to tiem, kas dzīvo ar minimālo algu.
09.09.2015 15:36 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
klusums.
saja gadijuma es dargumu verteju pec ta cik taja tu pats ieguldi un cik tu pats dabu no ta atpakalj... redz nevar salidzinat autosp[ortu ar kulturismu ta pliki no izmaksam vien nenemot vera visu parejo.. jo autosportam pirmakrt ir vairak sponsori kas jau iemet naudu kopeja katlaa un daudazs citas lietas...

taja pasa autosporta ir entie sportiski kas no ta dziivo - pelna...

nu luk tu nemaz pat nezini kas kulturisma sastada sis izmaksas bet gatava jau apga;vot kas ir dargaks un letaaks... pro kulturisma luevas tiesu no visam izmaksam panem ķimijas izmaksas... ja steroidi vel nav ipasi dargi uz ta fona tad piemeram augsanas augsanas hormons jeb HGH ir astronomiski dargs + lielais partikas apjoms ko kulturists noed + rezims kuru ieverojot reali stradat alotu darbu ir visai problematiski + taspasas sacensibaas ari gana maksaa (tepat lv cempis vien dalibas maksa 35 eur) , lai izbrauktu uz aremem nostartetu kaads starptautiskajas sacensibaas jau bus vairaki simti eur.. lai aizbrauktu uz padsaules prestizakajam sacensibaam kas paratsu notiek asv no Lv bus jau nepieciesami paris tukstoshi..... ja atapati smere arii gana maksaa un vienu tadu pudeliti var izteret videji 2x reizees... no pasaules top30 kulturistiem domaju nebus neviens kas uz sim visam geelaam teretu mazak pa ~30 000 eur gadaa
09.09.2015 15:37 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Ja mēs skatamies reāli, tātad Latvijas sportistus, tad šosejas sportistu latviešu, kurus var saukt par profesionāļiem, ir uz vienas rokas saskaitāmi, Gatis Smukulis, Flaksis ..., no triatlonistiem Sluckis. No sievietēm Rožlapa. Vai viņi pelna astronomiskas summas, tādas kādas pelna piemēram basketbolisti, hokejisti nu es neticu, dzīvo gan jau ārzemēs labi, bet ko tas ir prasījis, lai vispār līdz tam nokļūtu... Sluckim bija savs pelnošs bizness, pirms viņš uzsāka triatlonista gaitas, lasiju ar viņu interviju, ļoti dārgs sporta veids. Velosipēds vien maksā vairākus tūkstošus un treniņu grafiks ne katram pa spēkam, kur nu vēl talantam. Latvijā augstākais ko maksā elites braucējiem (Latvijas sacensībās) ir velosipēds uz to laiku kamer nes sponsora vardu pjedestalos, apmaksāta dalība sacensībās, velo novietošana un pārvietošana, apģērbs, bet tas ir tiem, kas iegulda lielu darbu lai būtu TOP 10. Tie kas līdz TOP 20 tiek, liels darbs, lieli ieguldījumi tehnikā, velosipēds maksā apm 5000 - 6000 tukstošus + laiks ko tu patērē treniņos, ilgas stundas.
Man šķiet, ka tieši fitnesā body building vieglāk izsisties, sekoju līdzi Karina Akmens un Montai Freimanei, tās arī vienīgās zinu jo visur kur reklamējas, abas labi iekārtojušās ārvalstīs, ceļo, patstāvīgs darbs te viņām nav, skaists ķermenis, ārzemēs novērtē, bet tāda velobraucējam vai nu ir talants vai nav, un ja ir tad cik lielu darbu gatavs esi ieguldīt tāds būs rezultāts.
09.09.2015 15:38 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, manā latviešu ģimenē ir vairāki amatierriteņbraucēji, kas brauc, trenējas un tērē naudu tā, ka prieks. Neviens nekad viņiem ne par ko nav maksājis, bet tas tā, sekundāri, jo viņi savus hobijus var atļauties. Nav tā, ka nevar savu sievu uz restorānu aizvest, jo tad šīmēneša farmas deva nesanāk :-D Bet tevi jau protams nekādi argumenti neinteresē, malsi tāpat savu maļamo par kaut kādiem pro kultūristiem par kuram pašam saprašanas nav nekādas, jo neizskatās, ka tu vispār izproti un kādiem principiem sponsorēšana balstās 8-)
09.09.2015 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
Vilionata
nju un tavuprat kulturisma talants-geeni nav nepieciesami? saja sporta veida ja tev nebus vislbakaie iespejamie geni - nekad par top10 pasaule necinisies.... vienalga cik taja ieguldisi un cik trenesies
redz tu jau pati nosaici vismaz dazus kas no ta dzivo ... bet kulturisma lv neviens no ta nedzivo.. visi labaakie paraleli kautkur stradaa vai ka savadaak atseviski pelna naudu lai vispar ar ti nodarbotos.... un tas cik ilgi taja visa jatrenejaas lai aizklutu lidz topam doma abossporta veidos varetu but lidziigs
09.09.2015 15:43 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Es vispār nespēju uztvert body building kā sporta veidu, īpaši tāpēc, ka daudzkas balstas uz ķīmiju.
09.09.2015 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
nju ja zini tad pastatiu man uz kadiem principiem tiesi kulturisma tad balstas sponsoresana? musu pasu mazaaj latvija ir pat entie pasaules un eiropas cempioni saja sporat veida bet pat vini no ta nepelna tik daudz lai no ta vien izdzivotu
09.09.2015 15:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)