Saimnieks meklē sievu (2015)

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10523
Reģ: 29.01.2009
Lai tad nu šī būtu beztēma.
Vai šodien nebija jābūt I sērijai? (t)
07.09.2015 20:50 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ja Gunda nākošgad pieteiksies šim šovam, tad toč Burka būs :D
03.11.2015 16:50 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ģirtam ir gleznas, kur Gunda pozē kaila. Par tām jau arī bija draudēts Ģirtam.
03.11.2015 16:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Gleznas,foto...tā jaunā Burka filmējas ar moš plika?
03.11.2015 16:54 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
kuram ta nav Gundas kailfoto?


:-D:-D:-D

Man tāds pats iespaids radās :-D

Jāaa bet nu - pati bija viņam tāda mūza, pati baigās simpātijas tēloja, seksoja, un Ģirts automātiski sadomājās, ka ir attiecības, samīlējās. Tad jau protams, ka tāda attieksme grauž un čalis mēģina - pa manam, ir ok, ja čalis vēlreiz pamēģina arī, ja 2x atšuj. Ok, tas, cik aktīvi to Ģirts darīja, bija pa traku, ar 2-3 atšūšanām būtu jāpietiek :-D
Tgd šitā publiskā Gundas izrādīšanās jau ir vispār.. Bet vajadzēja tādu, kā nekā stāsti par Burku kkā pieklusuši :-D

Un kāds alkoholisms, ja cilvēks ceļojuma laikā vīna zemē iedzer vīnu? Gribēja piedzirdīt un uzmākties, haha :-D:-D
03.11.2015 16:59 |
 
Reitings 111
Reģ: 03.07.2013
Latvijas Monika Levinski, nu bet viņu tagad tiešām pazīst vismaz pus Latvijas:-P
03.11.2015 17:16 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Mēs bijām ceļojumā, protams, visi dzēra vīnu – arī Alfrids un Velga, kā arī filmēšanas grupa. Nevēlos nosaukt to personu vārdā, kas gar Gundas dibenu ar roku nobrauca, lai viņu izprovocētu uz strīdu ar mani, bet tas izdevās. Viņa apgriezās un uzreiz nosprieda, ka to esmu izdarījis es.”


cik saprotu, tad Alfrids arī bija tajā pašā ceļojumā, tad mošk šis pagrābstījās, vecais kārumnieks. :D
bet nu meitenei, liekas, dzīves kādu laiku nebūs. :D
gan jau visai ģimenei arī kauns
03.11.2015 20:47 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es gan šoreiz teiktu, ka abi labi . Ok, par Gundu mans pirmais iespaids ļoti mainījās, sākumā patika, bet ar katru sēriju arvien vairāk domas mainījās. Bet Ģirts man jau sākumā likās tāds nevīrišķīgais tips, kas murmina kaut ko zem deguna un nedaudz kā lupata uzvedās. Tās beigas ar viņa asarām un apvainojumiem meitenes virzienā tikai vēlreiz apliecināja manas domas.
Protams , nepatīkami, ka Gunda ar tādu attieksmi aizbrauca ceļojumā neko negribu un neko nedarīšu , bet tikpat labi, ka jau pirms ceļojuma viņa saprata, ka tas cilvēks nesaista un viņam pateica to, bet viņš vienalga turpināja cerēt un uzbāzties. Ticu, ka tas var būt kaitinoši, ja cilvēks skaidri norāda, ka ārpus draugu robežas neko tālāk nevēlas, bet otrs vienalga mācās virsū.
Var jau teikt, ko tad pieteicās tādā šovā, turklāt kameru priekšā teica, ka Ģirts ļoti patīk un tā, bet iespējams, ka pirmajās dienās un kameru priekšā Ģirts uzvedās savādāk un pēc tam mainījās. Tas taču ir iespējams. Protams, patiesību jau tikai viņi abi vien zina.
Par tām meitenēm, kas te runāja par to, ka ir gatavas Gundai sūtīt PM ar apvainojumiem, es vispār neizteikšos.

Es biju pārsteigta par Antru un Jāni, mainīju domas par to, ka nekas romantisks tur nevar izveidoties. Forši viņi pavadīja to ceļojumu.
Savukārt man tuvākais un manuprāt, foršākais, ceļojums bija Egīlam un Zanei uz Šveici. Tik skaisti bija. Izskatās gan , ka šim pārim attiecības neveidosies.
04.11.2015 12:00 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
No rīta lasīju Ģirta versiju. Izskatās, ka Gunda arī komentāru sadaļā plosās :-D

http://www.delfi.lv/izklaide/televizija/saimnieksova-girta-versija-par-gundas-plosisanos-celojuma.d?id=46673079
04.11.2015 12:07 |
 
Reitings 11
Reģ: 20.10.2015
04.11.2015 12:21 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nē nu jo vairāk lasu, jo vairāk sāku sliegties uz to ka Gunda to visu bija saplānojusi tomēr lai paceltu savu popularitāti, pat tā pati sokolova fotosesija ar fotogrāfisju publicēšanu uz to velk, gan arī vel kaut kāda tirliņa torronto murgojumi.
Par to Ģirta dzeršanu man vispār smiekli nāk. Velns parāvis, viņi aizbrauca uz vīnu zemēm, nu tur tas gandrīz vai būtu grēks nedzert visu, neizbaudīt un gardumus neiegrauzt, a šī tik nē, nē, nē!

Nu nebija viņiem abiem pa ceļam, tas ir skaidrs. Muļķīgi gan tad bija no Gundas puses pieteikties pie saimnieka kurš tomēr vairāk sievu meklē, bija tak arī jaunāki dalībnieki uz kuriem varēja pieteikties.

Un tas pats ceļojums nu velns, pieklājības pēc būtu neuztaisījusi jampadraci, būtu normālāk komunicējusi utt. bet tur jau viņa katru sīkāko joku un komentāru uztvēra kā cenšanos ielīst viņas biksiņās kas arī bija pārspīlēti.
Protams ģirtam arī varbūt vajadzēja piebremzēt, bet nu nez, tas jau ir pavisam cilvēciski ka tu centies atrast to kontaktu ar cilvēku kurš tev simpatizē. Ok nepatika, bet nevajadzēja jau kā pašu Tīri cilvēcīgi varēja savaldīties to vienu ceļojuma laiku un pēc tam pazust.
04.11.2015 12:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
AsfaltaRoze Tā bilde man liekas tieši tika laikta priekš šova veidoānas vai kaut kā tā :D
04.11.2015 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Šī ņemšanās visos dzeltenajos portālos un žurnālos jau kļūst smieklīga un nožēlojama.
Gunda man nepatika arī tad, kad visas sajūsmā sita plaukstas, cik viņa superīga. Vecis arī jau no paša sākuma likās tāds glums un ņuņņīgs. Tāds tādu atrada. Es piekrītu, ka viņš pats ir vainīgs, jo viņam jau no pirmās sērijas neinteresēja neviena cita, kā tikai Gunda. Būtu pamēģinājis iepazīt kādu no pārējām 2 meitenēm, varbūt nebūtu tā iegrābies. Taču viņam galvenais bija, ka smuks ģīmītis.
04.11.2015 12:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Itkā sievietes pašas bieži vien neuzķeras uz smukiem ģīmjiem . . Viena no dalībniecēm vispār nebija ieinteresēta tur palikt tāpēc tai jēga nebija piesieties un otra varbūt tiešām nepatika pēc izskata, tad jau lielas iespējas nepaliek kā jaukā mazā meitenīte kura tīri teurētiski ciemošanās laikā parādīja sevi no labākās puses ja protams neskaitam to ka nemāk ģērbties atbilstoši priekš strādāšanas, bet tas jau arī izskatījās tā ĻOTI uzspēlēti.

Sievietēm jau tā uztvere arī savādāka, mēs drīzāk ieraudzīsim to maitu aiz maskas nekā tas vīrietis kuram viņa tēlo enģeli.
04.11.2015 13:01 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu meite vienkāš gribēja paknebties ar māksliniekiem un savus darbus pa velti dabūt + popularitāti, parādīt visiem cik viņa kruta/iedomīga caca un ceļojumā aizbraukt.
Uzskatu ka savu mērķi sasniedza :-D
04.11.2015 13:07 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Gunda neliekas man tīkama persona, bet, ja runā par strīdu, tad tomēr neizprotu tādu gandrīz vienbalsīgu uzbrukumu pret viņu. Ja Ģirts ir no tiem, kas pa labam ''Nē'', nesaprot arī pēc 10-tās pateikšanas reizes, tad šādi tipi saprot tikai tad, kad pret viņiem sāk izdarīties tā pretīgāk. Tiešām tāda sajūta, ka viņu īsti neinteresēja, kādas ir viņas jūtas, galvenais, lai viņa viņam pieder un viss. Tā kā manta. Varbūt tas arī ir iemesls,kādēļ viņš mērķē un vienmēr mērķēs TIKAI uz ļoti jaunām meitenēm.
04.11.2015 14:28 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Sievietēm jau tā uztvere arī savādāka, mēs drīzāk ieraudzīsim to maitu aiz maskas nekā tas vīrietis kuram viņa tēlo enģeli.

Jap, mēs ieraudzīsim, ka sieviete ir maita, jo mums tā ir vieglāk. Sievietēm nolikt sievieti vispār ir daudz vieglāk. Arī te, diskusijā, lielākā daļa nemaz dzirdēt negrib, ka Ģirtiņš varētu būt kkāds ne tāds, nē, tas nav iespējams! viņš ir cukurdupsītis, vainīga ir dumjā, bet skaistā Gunda, kas jaukumiņu nohipnotizēja un ievilka savos intrigas tīklos :D
04.11.2015 14:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pag, sekss bijis pirms celojuma,erot foto ari, un tagad naivo telo? Ko Sokolovs laukei paq calam gadijas?
04.11.2015 14:51 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ha, man laikam cita domāšana...kaut kur pa galam vakar ieraudzīju komentus par pēdējo sēriju, visi norēja to meiteni. Žēl pati nepamanīju, noskatoties sēriju, par ko...nu jā, jauna, neizlēmīga, garstāvokļa cilvēks. Bet tas džeks tak vispār nekāds. Pēc sejas vēl tā, bet tas viss ņuņņīgums, toč lupata. Nu ko sienās klāt un uz katru vārdu kaut ko atbild? Cik var ņemties :D viņš tiešām kādai rada gudra cilvēka iespaidu? Izskatās, ka abiem pa 15 gadi un viss. Tik viņam 2x vairāk. Teikšu, ka pieteikties vien šādam šovam, nav nekas izcili prātīgs, tā kā rezultātā arī gaidi "šovu", ne baigās attiecības un kāzas.
04.11.2015 14:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Selīna Nē es arī nedomāju ka ģirds ir perfekts ziniet, nu tād tirlīgs ir un pīkst daudz, bet nu pēc baigā dzērāja un tāda kas uzmāktos par traku viņš arī neizskatījās. Tad jau drīzāk tas kas nobrauca Gundai gar pakaļu bija Alfrīds :D
04.11.2015 15:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!